Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
παίδες , υπάρχει βυζαρού θεραπεύτρια που είναι στις ΔΕΝ αλλά προσφέρει φραπέ;

προτιμώ τις ΔΕΝ επειδή εγκεφαλικά νιώθω ότι είναι πιο καθαρές.

μία επιλογή είναι η Βάνα στο Δεριγνύ την οποία έχω δοκιμάσει. υπάρχει κάποια άλλη ;
 

news

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
παίδες , υπάρχει βυζαρού θεραπεύτρια που είναι στις ΔΕΝ αλλά προσφέρει φραπέ;

προτιμώ τις ΔΕΝ επειδή εγκεφαλικά νιώθω ότι είναι πιο καθαρές.

μία επιλογή είναι η Βάνα στο Δεριγνύ την οποία έχω δοκιμάσει. υπάρχει κάποια άλλη ;
Νταϊανα στο Λυκαβ.10 - αν και είναι ψεύτικα....
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Επειδή δεν εχω ψαχτεί τελευταία συνεχίζουμε σταθερά να έχουμε έλλειψη σε 5+ φυσικά έτσι; Δε νομίζω να έσπασε το σερί και να βρέθηκε τίποτα...
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.523
Κριτικές
14
Like
3.649
Πόντοι
6.495
βυζάρα αμα δείς αυτή την λένα την λιθουανή στην ματζαγριωτάκη τί βυζάρια κοιτούν περήφανα τους τοίχους θα πάθεις μπακακάου...
Για την Λένα λές. Την χτύπησα πριν λίγο. 5άρια φυσικά για ισπανική και νταρντανοκατασκευή. Παίζει και μία άλλη πιο μικρή (Άνίτα)με 4άρια νταρντάνα. Τα γούστα πάντως διαφέρουν.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
βρε παίδες δεν απάντησε κανείς.

θεραπεύτρια με βυζάρες φυσικές που κάνει φραπέ αλλά όχι μπριζόλα υπάρχει ;

ΥΓ
για όσους διερωτώνται γιατί με χαλά η μπριζόλα, η απάντηση είναι η εξής.
έχω πάθος με τα γλωσσόφιλα και δεν μου βγαίνει να κάνω γλωσσόφιλα με θεραπεύτρια που προσφέρει τσιμπούκια και μπριζόλες. η ιδέα με ξενερώνει.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.264
Κριτικές
4
Like
1.968
Πόντοι
266
Επειδή δεν εχω ψαχτεί τελευταία συνεχίζουμε σταθερά να έχουμε έλλειψη σε 5+ φυσικά έτσι; Δε νομίζω να έσπασε το σερί και να βρέθηκε τίποτα...

..Τα μόνα (πραγματικά) μεγάλα βυζιά στις μασαζερί ήταν η Βίκυ (Μάρνης 28 και Κηφισίας 38) και η χοντροmilf Ουκρανέζα Κατερίνα (Φερρών 7 και Σολωμού 54, 3ος)...
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Για την Λένα λές. Την χτύπησα πριν λίγο. 5άρια φυσικά για ισπανική και νταρντανοκατασκευή. Παίζει και μία άλλη πιο μικρή (Άνίτα)με 4άρια νταρντάνα. Τα γούστα πάντως διαφέρουν.
και οι 2 δουλευουν ματζαγριωτακη?....κανουν φουλ? γιατι το μαγαζι δεν το ξερω καθολου....
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.264
Κριτικές
4
Like
1.968
Πόντοι
266
και γω αυτο ξερω γιαυτο και ρωτησα..οποτε τον πουλο,γιατι τα λεφτα πλεον για :jerking: :jerking: :jerking: τελος.....

..Καλά, έτσι και της χύσεις τις βυζάρες δε θαναι τόσο άσχημα...αλλά 80 είναι πολλά...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
και οι 2 δουλευουν ματζαγριωτακη?....κανουν φουλ? γιατι το μαγαζι δεν το ξερω καθολου....
  αστο καλυτερα , αφου δεν το ξερειs.  εκει μεσα εχουν αλλη πολιτικη.      πηγαινε  να  κανειs  προπονηση  :tooth:  σε αυτα  που σε ξερουν και  σε αυτα που ειναι πιο χυμα.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
..ναι αλλα μην μεινω με το πουλι στο χερι  :bigdick:,και τα βυζια στο σουτιεν...να τα  :cum: :cum: :cum: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :zfuck: :zfuck: :zfuck:......
    εχειs να παs  κατι χρονια.  την εχειs  ξεχασει.    πηγαινε στην χριστινα με τα 4αρια τηs.    και μικρουλα  ειναι και ομορφουλα  και υπομονετικη και δεκτικη και εμπειρη.    εχει και το προστυχε που γουσταρειs.   
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.523
Κριτικές
14
Like
3.649
Πόντοι
6.495
    εχειs να παs  κατι χρονια.  την εχειs  ξεχασει.    πηγαινε στην χριστινα με τα 4αρια τηs.    και μικρουλα  ειναι και ομορφουλα  και υπομονετικη και δεκτικη και εμπειρη.    εχει και το προστυχε που γουσταρειs.   
Και που είναι αυτή ???
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αλεξια στο πρωην ηρακλειου.  και γαμω τιs βυζαρεs.  πρεπει να ειναι 4αρια.  και πολυ ψηλη και καλη στην ηλικια  28-30 χρ.  αλογο σκετο.    βυζαρα ξεσκισε την.  καμμια σχεση με τα ξεχειλωμενα τηs νικολ. 
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.264
Κριτικές
4
Like
1.968
Πόντοι
266
...Μάρνης 28, Κατερίνα...Ρωσίδα σκυλόφατσα, γεματούλα με καλά 4άρια...με τάσεις ξεπέτας...για ανακούφιση καλή είναι...τα παίρνει ευχαρίστως στις βυζάρες...
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
που ακριβώς βρίσκεται το "πρώην Ηρακλείου";
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.482
Πόντοι
41.447
Τελικά η Νικόλ δουλεύει στο Συγγρού 45, στην Υπέρβαση ή και στα δύο; Γιατί άμα περιμέναμε από τις υπεύθυνες των μαγαζιών να μας ενημερώσουν... :jerking: 

Γενικά έχει γίνει γυρολόγος. Κανονικά δουλευει Συγγρου 45
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom