Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
nicol,στουρναρη 29...το εχεις δει?...αν οχι κανε μια βολτα...αξιζει..... :tits: :tits: :cum: :cum:

εχω χρονια να παω εκει , με βολευει καλυτερα το τριγωνο ''φραντζη-συγγρου-καλληροης'' , αλλα για ενα ζευγαρι μεγαλα  :tits: θα κανω τιν καρδια μου πετρα και θα κατεβω στο κεντρο  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


για δωσε λιγες παραπανω πληροφοριες , μεγεθος στο περιπου ? ηλικια ?
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.523
Κριτικές
14
Like
3.649
Πόντοι
6.495
Ηλικία στα 23 , πιπίνι... και βυζιά 5άρια, κοντούλα με μπλέ μάτια..μία από τις αγαπημένες μου..
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Ηλικία στα 23 , πιπίνι... και βυζιά 5άρια, κοντούλα με μπλέ μάτια..μία από τις αγαπημένες μου..
αλβανεα με κακο σερβις
αν τωρα η ζανα της αλλαξε μυαλα
δεν θα ρισκαρω να το μαθω
αν μου τη σπασει μια φορα
μετα στ αρχιδια μου οτι και να κανει...
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.523
Κριτικές
14
Like
3.649
Πόντοι
6.495
αλβανεα με κακο σερβις
αν τωρα η ζανα της αλλαξε μυαλα
δεν θα ρισκαρω να το μαθω
αν μου τη σπασει μια φορα
μετα στ αρχιδια μου οτι και να κανει...
Περί ορέξεως...
Πάω πάσο αρχηγέ..
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Τα'χα διαβάσει και'γω αυτά αλλά όταν πήγα μαζί της ήταν άλλος άνθρωπος. Όπως έγραψα και τότε είναι προφανές ότι η Ζάνα της έκοψε το βήχα.
...οπως σε πολλες εκει μεσα που το παιζανε ντιβες αλλου......κανουν τιν δουλιτσα τους ΣΩΣΤΑ,χωρις μα και μου.... :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
...οπως σε πολλες εκει μεσα που το παιζανε ντιβες αλλου......κανουν τιν δουλιτσα τους ΣΩΣΤΑ,χωρις μα και μου.... :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
:s&m_2:  γι' αυτο η ''γνωστες'' του μασαζ προτιμουν  :knockinb: τα ''σπιτια'' που σεριφησες ειναι οπως η ΖΑΝΑ , η ΒΕΤΑ κτλπ  :s&m_2: 
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
βυζάρα αμα δείς αυτή την λένα την λιθουανή στην ματζαγριωτάκη τί βυζάρια κοιτούν περήφανα τους τοίχους θα πάθεις μπακακάου...
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
βυζάρα αμα δείς αυτή την λένα την λιθουανή στην ματζαγριωτάκη τί βυζάρια κοιτούν περήφανα τους τοίχους θα πάθεις μπακακάου...
..ναι αλλα μην μεινω με το πουλι στο χερι  :bigdick:,και τα βυζια στο σουτιεν...να τα  :cum: :cum: :cum: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :zfuck: :zfuck: :zfuck:......
 

andys13

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες κανένα νεο βυζοπουλέν? Που παίζουν τα μεγαλύτερα κανόνια αυτή την εποχη;
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
Παιδες κανένα νεο βυζοπουλέν? Που παίζουν τα μεγαλύτερα κανόνια αυτή την εποχη;

 Ψηφίζω σταθερά Κατερίνα από  Σολωμού 54, 6ος όροφος, βυζί τούμπανο γυμνασμένο μπόντι-μπίλντινγκ (από μικρή) και ας μην είναι καινούρια στο κουρμπέτι,  την Ελένη από το Ζανόσπιτο την σταμάτησα διότι έχω την ίδια περιποίηση από το Κατερινάκι με λιγότερα ευρά. (Τα έχουμε ξαναπεί ας μην γίνομαι κουραστικός :
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
 Ψηφίζω σταθερά Κατερίνα από  Σολωμού 54, 6ος όροφος την Ελένη από το Ζανόσπιτο την σταμάτησα διότι έχω την ίδια περιποίηση από το Κατερινάκι με λιγότερα ευρά. (Τα έχουμε ξαναπεί ας μην γίνομαι κουραστικός :

Οι προαναφερθέντες Κατερίνα και Ελένη προσφέρουν μπριζόλα ή μόνο φραπέ ;
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015

 Πράγματι η Κατερίνα έκανε μικρή γυμναστική με βάρη , αλλά όμως στο δωμάτιο είναι πολύ τρυφερή και γλυκιά μαζί μου και το χάδι της με κάνει και παραβλέπω τι νταμάρι έιναι το σώμα της. Ομως δεν είναι χοντρό και πλαδαρό (όπως κάτι άλλες gilf), αντίθετα είναι πολύ σφιχτή, όταν καβλώνει γίνονται πέτρα οι βύζοι και το σουφριδάκι της ιδιαίτερα σφιχτό -  δεν λέω άλλα γιατί θα φανεί οτι μιλώ ως  pro-motor-ass  ενώ απλά μεταφέρω την εμπειρία μου στους συναγωνιστές.  
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
η λιζα ηταν παλια μονης προδρομου με  :tits: :tits: η αλλη????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom