Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
εμένα δεν μου αρέσουν τα πέτρα μου αρέσουν τα 5 κ άνω να είναι κ βαριά να τα ΄πιάνεις να τα καταλαβαίνεις  :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
μόλις ήρθα απο φερρών 17 η 19 τεσπα δεν θυμάμαι... :uglystupid:
ο φίλος μου πήρε την χριστίνα (είχε 6 κοπέλες)
κ εγω την σερίφισα την χοντρή με τα τεράστια βυζα το τέλειο :tits: :tits: :tits: :tits:

τι να πω ρε παιδιά τα κάναμε όλα ασε που πίασαμε κ κουβέντα με όλες...... τι καριόλες που είναι μωρε.....
εκει ειναι να πας κ να το κλεισεις πριβε το μαγαζι κ να πηδάς όλη ημέρα :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
μόλις ήρθα απο φερρών 17 η 19 τεσπα δεν θυμάμαι... :uglystupid:
ο φίλος μου πήρε την χριστίνα (είχε 6 κοπέλες)
κ εγω την σερίφισα την χοντρή με τα τεράστια βυζα το τέλειο :tits: :tits: :tits: :tits:

τι να πω ρε παιδιά τα κάναμε όλα ασε που πίασαμε κ κουβέντα με όλες...... τι καριόλες που είναι μωρε.....
εκει ειναι να πας κ να το κλεισεις πριβε το μαγαζι κ να πηδάς όλη ημέρα :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
καμμιά αναλυτική περιγραφή ρε κάντε
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
μόλις ήρθα απο φερρών 17 η 19 τεσπα δεν θυμάμαι... :uglystupid:
ο φίλος μου πήρε την χριστίνα (είχε 6 κοπέλες)
κ εγω την σερίφισα την χοντρή με τα τεράστια βυζα το τέλειο :tits: :tits: :tits: :tits:

τι να πω ρε παιδιά τα κάναμε όλα ασε που πίασαμε κ κουβέντα με όλες...... τι καριόλες που είναι μωρε.....
εκει ειναι να πας κ να το κλεισεις πριβε το μαγαζι κ να πηδάς όλη ημέρα :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
:
Υπάρχει και σχετικό thread: "Φερρών 19".
 

aris2659

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
χαθηκαν ολα τα καλα  :tits:  , πολυ  ξεπετα γ@μοτο  :headbang: :headbang: :headbang:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
γνωριζει κανεις εαν η λιζα η βυζομανα  δουλευει ακομα  στο Κ48 ?  ( ελειπα αρκετο καιρο στο εξωτερικο , ευχαριστω )
 

chefff

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
81
Like
18
Πόντοι
0
ποσο χρεονουν τα σιγκεκριμεν μαγαζια μπορι να μου δοσι καπιοσ πλιροφοριεσ κε περισοτερεσ λεπτομεριες;
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
οπως γενικα ολα 80 ευρω , φουλ πακετο !!!!!!!!!!!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
γνωριζει κανεις εαν η λιζα η βυζομανα  δουλευει ακομα  στο Κ48 ?  ( ελειπα αρκετο καιρο στο εξωτερικο , ευχαριστω )
εκει πρεπει να ειναι...που αλλου να παει αλλωστε..!!!
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
να ρωτησω κατι ρε παιδες?η σεριφισσα η η λιζα εχουν τα μεγαλυτερα βυζονια?για να δω που θα παω..
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
να ρωτησω κατι ρε παιδες?η σεριφισσα η η λιζα εχουν τα μεγαλυτερα βυζονια?για να δω που θα παω..

τιν σεριφησα , εαν μπορεσεις και τιν παρεις θα εισαι θεος ( εαν μαθεις τον τροπο στειλε πμ)  διοτι ειναι και γαμο τις καβλοΜΙΛΦ  , τωρα το λιζακι , ειναι καλο και τα χειριζεται τα μπαλονια της πολυ καλα , αντε και καλα γ@μισια
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
ευχαριστω τακαρε.τη σεριφισσα που θα την βρω πλεον?καλλιροης?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
η σεριφισσα  :tits: ανοιγει τιν πορτα στο καληροης 48 , εαν  δεν. . . .  παρε λιζακι ;)  :knockinb:
παιδες εκτος οτι η σεριφισα ειναι μαλακισμενη και σε κοιταει καπως μπλαζε,δεν τα δινει με τιποτα....τσεκαρισμενο...
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
παιδες εκτος οτι η σεριφισα ειναι μαλακισμενη και σε κοιταει καπως μπλαζε,


δηλαδη ?   τι εγινε ρε παιδια  μονο εμενα με κοιταει καπως καβλιαρικα  :huh:  ?        :helpplea: για πες το περιστατικο . . . .



δεν τα δινει με τιποτα....τσεκαρισμενο...


δεν ειναι δυνατον αυτο , απλος πιστευω οτι και αυτη εχει μια '' τιμη ''  :knockinb:
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
συγγνωμη αλλα αν καταλαβα καλα σε προηγουμενη διατυπωση ενας συναγωνιστης πηρε τη σεριφισσα κ ενας φιλος του μια αλλη.αυτη ποια ειναι???
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
:helpplea:παρακαλω να μου στειλειπ.μ.  οποιος εχει απο αγγελειες τηλ κοπελων που κανουνε μασαζ σε σπιτια η ξενοδοχεια η ας μου προτεινει δημοσια καποιος που μπορω να βρω εκτος αο εφημεριδες καθως για μασαζ δεν βρηκα κατι ...μονο τα κλασσικα! κυριως λογω δουλεια με ενδιαφερει κοπελες που δουλευουν βραδυνες ωρες και περιπου τις τιμες που συνανταμε βεβαια στα μασατζιδικα τα κλασσικα...εαν ειναι να μας γδυσουν για ενα υποτοιπωδες μασαζ καλυτερα ας το αφησουμε!!!! :helpplea:
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
συγγνωμη αλλα αν καταλαβα καλα σε προηγουμενη διατυπωση ενας συναγωνιστης πηρε τη σεριφισσα κ ενας φιλος του μια αλλη.αυτη ποια ειναι???

ποιος αγωνιστης ,  ειναι αυτος που πηρε την σεριφισα  Κ48 ? :helpplea:  φιλε βοηθα , διοτι εχουμε φαει χοντρο κολλημα μαζι της  :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg: :humpleg:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom