Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
εγω σημερα εκανα μια βολτα απο καλλιροης...ειδα την λιζα..εχει βυζαρες και ειναι και μινιον...ΑΛΛΑ αδερφια απο οσο μου ειπανε δεν κανει καλο μασαζ,και προγραμμα.....οποιος την εχει παρει ας πει γιατι εχει θηρια ....

θηρία ε?
για ενημερώστε :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
θηρία ε?
για ενημερώστε :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:

αααααααα.......για αυτό είδα το μεσημέρι που ήμουν στην περιοχή κάτι λεοπαρδάλεις να κυνηγάνε τον πλεύρη καλλιροής και φραντζή γωνία?
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
αν δεν ξαπλώσεις πριν μπει αρχίζει αμέσως πρόγραμμα studio.
αν σε βρει μπρούμυτα, κάνει πως λαδοχαδεύει 2 λέπτα και μετά αρχίζει την επίθεση της ξεπέτας
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
λυσσαρες παιδακι μου, τι περιμενες... ;)
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
αν δεν ξαπλώσεις πριν μπει αρχίζει αμέσως πρόγραμμα studio.
αν σε βρει μπρούμυτα, κάνει πως λαδοχαδεύει 2 λέπτα και μετά αρχίζει την επίθεση της ξεπέτας

Ακριώς ετσι ειναι
 

boobman

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
143
Like
30
Πόντοι
1
Δουλευει ακομα η θεραπευτρια?
εγω εχω φαει πορτα παντος απο την θεραπετρια 2 φορες..
για του λγου το αληθες ομως ειναι τουμπαναραα και κουκλιτσα,εχω μερικες αμφιβολιες οτι ειναι original ελληνιδα
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
εγω σημερα εκανα μια βολτα απο καλλιροης...ειδα την λιζα..εχει βυζαρες και ειναι και μινιον...ΑΛΛΑ αδερφια απο οσο μου ειπανε δεν κανει καλο μασαζ,και προγραμμα.....οποιος την εχει παρει ας πει γιατι εχει θηρια ....
αν εννοειs την λιζα στο καλιρροηs 48 mia ξανθουλα, ειχα γραψει πιο παλια οτι το επαιζε πολυ μαγκαs .και μεσα δεν ελεγε και πολλα. επειδη δεν ηθελε φυσικα. θελει μαλλον αρπαχτεs.  τωρα, αν αλλαξε απο τοτε, δεν ξερω
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
875
Κριτικές
40
Like
4.616
Πόντοι
6.555
αν εννοειs την λιζα στο καλιρροηs 48 mia ξανθουλα, ειχα γραψει πιο παλια οτι το επαιζε πολυ μαγκαs .και μεσα δεν ελεγε και πολλα. επειδη δεν ηθελε φυσικα. θελει μαλλον αρπαχτεs.  τωρα, αν αλλαξε απο τοτε, δεν ξερω
Η λιζα το κοντοπουτανο με τα 5αρια απο καλλιροης 48, σου κανει 5 λεπτα λαδοχαιδεμα και μολις γυρισεις σε πλακωνει στο ακα  και που να αντεξεις? την πρωτη φορα εκανα παρκινγκ - κατεβα απο την μηχανη - λιζα- ανεβα στην μηχανη (εχει ρολοι επανω)- δρομο 16 λεπτα !!! ολα αυτα μαζι...μιλαμε για την ξεπετα..ουτε την φουστα της δεν βγαζει...την δευτερη φορα ομως πηρα το αιμα πισω...40 λεπτα και ειχε λαχανιασει...ολο το ρολοι κυταγε...ουτε για δεν ειπε΄:)...αυτα
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
.την δευτερη φορα ομως πηρα το αιμα πισω...40 λεπτα και ειχε λαχανιασει...ολο το ρολοι κυταγε...ουτε για δεν ειπε΄:)...αυτα
  καλα τηs  εκανεs, την δευτερη φορα.  καλα ουτε ενα ευχαριστω δεν σου ειπε?
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
καλά κάνω μου φαίνεται και συνέχιζω να απέχω απο καλλιρόης....

μαλλον εαν σου αρεσουν τα boobs  θα πρεπει να το ξανασκεφτης , προσωπικη εμπειρια , μασαζ με αριστα το 10 βαζω στο λιζακι 5 , αλλα τις βαζω 8 σε ολα τα αλλα και γενικα το πως να σε κανει τουρμπο , περασα καλα


ασχετο , αφου χτυπισα και αναιβηκα επανω , αρχησα να περναω τιν ανακριση τις σεριφισα , της οποια τα μπαλκονια ειναι σουπερ , τα ματια μου ηταν κολημενα εκει , αφου μου αρνηθηκε ευγενικα , μου προτεινε τιν λιζα που εχει και αυτη μπαλκονια , και σιγουρα δεν εχασα . . . .  boobs  , οποιο μαγαζι  επικεντρωνη σε αυτο , χαμενο δεν παει .. . . . .  εδω παμε και γαμαμε τιν ζανα που ειναι χαλια και στο σαλονι γινεται παντα χαμος απο κοσμο 
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
α! για να μην το ξεχασω...εκτος απο το λιζακι στην καλλιροης  :tits:, ωραια βυζια εχει και η αφροδιτη, στην μιχαλακοπουλου 99...αυτα κυριοι,και αναμενουνε και αλλες κυριες "φορτωμενες".... :tits2: :tits: :tits2: :tits:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
δυστηχως στην αθηνα πουθενα , ολοι αυτο ψαχνουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Να επισημάνω την Ειρήνη από Στουρνάρη 63. Βυζια μεγάλα και πέτρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom