Νέα

Βριλησσού 60

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πηγα U2 !!!
Τερμα οι συναυλιες τραβανε πολυ κοσμο !!!
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
το προγραμμα το σημερινο της πεμπτης δλδ πιο ειναι κυρια Λιτσα??γιατι καποιοι μας καυλωσανε παλι.......
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 30/09  :) :) :)[/move]

Βριλησου 60(κατω): Αντριανα - Μαντονα - Λαουρα
Βριλησου 60(πανω): Μελινα - Μαριανα - Κατερινα
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Λοιπον Κυριοι καταρχας για την βαθμολογια σε καποια επαιρνε περισσοτερο απλα το συστημα κανει κουμαντο.Τωρα για την μαντονα σκαω με ευκολο παρκινγκ λογω σμαρτατος.Η τσατσα πολυ καλη και ευγενικη .Η αναμονη στο σαλονι μου και το γαμησι μεσα μου πηραν απο την ζωη μου μιαμησι ωρα περιπου μπορει και παραπανω.Το μονο αρνητικο στην συγκεκριμενη περιπτωση.Επισης υπηρχε τυπος ο οποιος σκαει πεντε ωρα μαζι με αυτην και μπαινει στο δωματιο και το ειχε ρεσερβε μεχρι της εννια που εφυγα ηταν μεσα ακομη.ο οποιος την γαμαγε πηγαινε αυτη στα αλλα δωματια γαμιοτανε και ξαναπηγαινε σε αυτον.Επισης αλλος τυπος ειχε κλεισει 9 με 10 ραντεβου.Αλλα η μαλακια ειναι οτι σκαγανε τυποι στις εννια και τους εδιωχνε λογω ραντεβου το οποιο το θεωρω λιγο αρνητικ αυτο η εστω να το γραφουνε στο σαιτ να μην πηγαινουμε τσαμπα.Η γκομενα τωρα γενικα ειναι ευχαριστη με βυζαρες με ωραια φατσα και ωραια τσιμπουκοχειλα απλα εμενα το σωμα της με χαλαγε λιγο και ειδικα στο πισωκολητο.Την γκομενα την θελω εγω τσιτσιδι βλεπε Αννα σερβα βλεπε Βικη Κασσανδρας βλεπε Καρολαιν ισμηνης βλεπε ιζαμπελα κροκεων βλεπε Μινα Ιψολαιδου!!Γουστα ειναι αυτα μαγκες δεν την λεω μπαζο .Πηρα το προγραμμα τον 50 επειδη ηταν πρωτη φορα για να τσεκαρω και τι παιζει.Γενικα το κοριτσι ειναι πολυ καλο στο γαμησι αλλα μαλλον δεν θα ξαναπαω γιατι ψαχνω αλλα γκομενακια.Γενικα η τυπισσα ειναι στο φλου μπορει να σταματησει για καμια βδομαδα να παει διακοπες και να ξαναρθει.κανει και ζωαρα δλδ.Αυτα!!!!!!!!!!!φιλια!!!!!!!!!!!
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
καμια κριτικη δεν θα γραψει κανεις?
ωραιο τοπικ , περαστικα μας
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Λοιπον Κυριοι καταρχας για την βαθμολογια σε καποια επαιρνε περισσοτερο απλα το συστημα κανει κουμαντο.Τωρα για την μαντονα σκαω με ευκολο παρκινγκ λογω σμαρτατος.Η τσατσα πολυ καλη και ευγενικη .Η αναμονη στο σαλονι μου και το γαμησι μεσα μου πηραν απο την ζωη μου μιαμησι ωρα περιπου μπορει και παραπανω.Το μονο αρνητικο στην συγκεκριμενη περιπτωση.Επισης υπηρχε τυπος ο οποιος σκαει πεντε ωρα μαζι με αυτην και μπαινει στο δωματιο και το ειχε ρεσερβε μεχρι της εννια που εφυγα ηταν μεσα ακομη.ο οποιος την γαμαγε πηγαινε αυτη στα αλλα δωματια γαμιοτανε και ξαναπηγαινε σε αυτον.Επισης αλλος τυπος ειχε κλεισει 9 με 10 ραντεβου.Αλλα η μαλακια ειναι οτι σκαγανε τυποι στις εννια και τους εδιωχνε λογω ραντεβου το οποιο το θεωρω λιγο αρνητικ αυτο η εστω να το γραφουνε στο σαιτ να μην πηγαινουμε τσαμπα.Η γκομενα τωρα γενικα ειναι ευχαριστη με βυζαρες με ωραια φατσα και ωραια τσιμπουκοχειλα απλα εμενα το σωμα της με χαλαγε λιγο και ειδικα στο πισωκολητο.Την γκομενα την θελω εγω τσιτσιδι βλεπε Αννα σερβα βλεπε Βικη Κασσανδρας βλεπε Καρολαιν ισμηνης βλεπε ιζαμπελα κροκεων βλεπε Μινα Ιψολαιδου!!Γουστα ειναι αυτα μαγκες δεν την λεω μπαζο .Πηρα το προγραμμα τον 50 επειδη ηταν πρωτη φορα για να τσεκαρω και τι παιζει.Γενικα το κοριτσι ειναι πολυ καλο στο γαμησι αλλα μαλλον δεν θα ξαναπαω γιατι ψαχνω αλλα γκομενακια.Γενικα η τυπισσα ειναι στο φλου μπορει να σταματησει για καμια βδομαδα να παει διακοπες και να ξαναρθει.κανει και ζωαρα δλδ.Αυτα!!!!!!!!!!!φιλια!!!!!!!!!!!

Μου φαινεται θα φτασουμε στο σημειο να πηγαινουμε πια στα στουντιο με ραντεβου. Κι εγω πηγα χθες κατα τις 10.30 το βραδυ και βλεποντας κοσμο εφυγα. Αν δηλαδη ειχα κλεισει ραντεβου, θα γειωνε η τσατσα τα παλικαρια που περιμεναν στο σαλονι, για να βαλει εμενα μεσα?
 

sue

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Η βικυ τι λεει ρε παιδια στην βριλησσου 60?
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Ρώτησα κ στ' άλλο θρεντ..
Επειδή είμαι από Θεσ/νικη κ θέλω μια απ' αυτές τις μέρες να κατέβω για να πετύχω τη Μαντόνα.. Γίνεται να μάθω πότε δουλεύει για να προγραμματίσω το ταξίδι..;
Γιατί όταν μαθαίνω το πρόγραμμα της ημέρας στις 11 το πρωί είναι λίγο αργά..!
Δε γίνεται να πάρω τηλ απ' την προηγούμενη κ να μου πείτε πότε δουλεύει..;
Κι εκτός αυτού, διαβάζω ότι έχει πολλή αναμονή, κι ίσως να χρειαστεί να περιμένεις πάρα πολλή ώρα όταν έρθεις εκεί.. Μήπως γίνεται να κλείσω ραντεβού απ' το τηλέφωνο για να μην κατέβω τζάμπα..; Όπως κάνουμε όταν πηγαίνουμε στο γιατρό..;
Ευχαριστώ..!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ρώτησα κ στ' άλλο θρεντ..
Επειδή είμαι από Θεσ/νικη κ θέλω μια απ' αυτές τις μέρες να κατέβω για να πετύχω τη Μαντόνα.. Γίνεται να μάθω πότε δουλεύει για να προγραμματίσω το ταξίδι..;
Γιατί όταν μαθαίνω το πρόγραμμα της ημέρας στις 11 το πρωί είναι λίγο αργά..!
Δε γίνεται να πάρω τηλ απ' την προηγούμενη κ να μου πείτε πότε δουλεύει..;
Κι εκτός αυτού, διαβάζω ότι έχει πολλή αναμονή, κι ίσως να χρειαστεί να περιμένεις πάρα πολλή ώρα όταν έρθεις εκεί.. Μήπως γίνεται να κλείσω ραντεβού απ' το τηλέφωνο για να μην κατέβω τζάμπα..; [size=15pt]Όπως κάνουμε όταν πηγαίνουμε στο γιατρό..;[/size]
Ευχαριστώ..!

Καλα το λενε οτι :
ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΩΣΤΟΙ........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 03/10  :) :) :)[/move]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/laura]Λαουρα[/url] - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/claudia]Κλαουντια[/url]
Βριλησου 60(πανω): Αλινα - Μελινα - Κατερινα
Αλλαγες:

Βριλησου 60(κατω): Λαουρα - Μαντονα - Κατερινα
Βριλησου 60(πανω): Αλινα - Ιρενα - Κλαουντια
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
1
Το Κατερινακι μονο μετα τις 12 παιζει? Καμμια απογευματινη δεν θα "χτυπησει" ποτε?
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
ξαναπήγα μαντόνα σημερα δεν άντεξα...με εβγαλε νοκ αουτ ! :zombie:

καθε φορα και καλύτερη και προς το τελος της βαρδιας με πολυ δουλεια

21.40 περιπου μπήκα στο στουντιο και 23.00+ ημουν με Μαντόνα στο δωματιο  :kissass: :pipa1: :humpleg:  :fuck2: :rockon:

χαλάλι της η αναμονη


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom