Νέα

Βρηκα βιντεακι της γυναικας μου με πρωην της!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα intothesea1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 347
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

EktorPro

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
2
Πόντοι
1
Ρε πανηλίθιε κατ'αρχην γυναίκα είμαι και δεν προσπαθώ να φανώ αστεία απλά σου λέω μια αλήθεια που προφανώς τη λούστηκες γι αυτό και πόνεσε σαν φρακαρισμένο αρχίδι σε φερμουάρ :jerking:

Κατά δεύτερον, σε στάνη ζεις ρε μάστορα? Οι μονογονικές οικογένεις είναι κάτι το σπάνιο στο μαντρί σου , ώστε να κάνουν τόση αίσθηση και να στιγματίζουν τα παιδιά αυτών? Γιατί αν αναλογιστείς τα τελευταία στατιστικά περί αύξησης διαζυγίων στην Ελλάδα , τότε έχουμε πήξει στο προβληματικό μπάσταρδο . :jerking:

Και για να τελειώνουμε. Στα σκατά κολυμπάμε γιατί κάτι μαλακιστήρια σαν εσένα κοιτάνε τους τύπους και δεν κοιτάνε την ουσία. Και η ουσία δεν βρίσκεται στις σάπιες "κανονικες οικογένειες" και μια μονογονική οικογένεια μπορεί να είναι σε πολλά ανώτερη από μια τέτοια.

Η Λουκ κάτι πήγε να πει σωστό αλλά το ψιλογάμησε μετά. Όντως καμιά κοινωνία δεν σε στιγματίζει , αν δεν επιτρέψεις εσύ ο ίδιος να στιγματιστείς. Όχι όμως αποκρύπτοντας τα προσωπικά σου δεδομένα ,λες και ντρέπεσαι γι αυτό που είσαι ή κάνεις, αλλά κρατόντας περήφανη στάση απέναντι σ'αυτήν.


Y.Γ. : Ξέρω ότι αυτά που λέω είναι ψιλά γράμματα  αλλα στην τελική είσαι παλιαδερφή ρε τύπε  :uglystupid:

τέτοια λες και δεν απορώ
 

Kadosh

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Aκου φιλε...ειναι οντως οδυνηρο να βλεπεις την γυναικα σου με καποιον αλλο οτι κι αν κανει....
Παρ ολα αυτα αν κανεις σκεφτει ψυχρα...μαθηματικα...ολες...εκτος αν τις βρεις απο μικρες και μεινεις μαζι τους...ολες λοιπον...μεχρι να παντρευτουν κανουν καποιες σχεσεις...σωστα? Πως εχουμε εμεις σχεσεις? Αυτες που παμε μαζι δεν θα παντρευτουν καποτε? Δεν εχουν δικαιωμα στην ζωη να κανουν οικογενεια επειδη καποτε ηταν μαζι μας?

Αυτα ομως ειναι τα μαθηματικα....αν δεν μπορεις να το ξεπερασεις...η μαλλον αν εκτιμας οτι δεν θα μπορεσεις να το ξεπερασεις ποτε χωρισε πριν ειναι αργα. Αν κανεις παιδια θα ειναι. Αν ειναι καλος ανθρωπος μεινε, μετραει πιο πολυ απο το αν ειχε καποιο φιλο. Αν ειναι καριολα στην ψυχη (οπερ το σημαντικοτερο) βρες αφορμη το γεγονος  και φυγε. Σε 5 χρονια μπορει να ειναι αργα.
Εχω καποιο φιλο που γνωρισε την γυναικα του απο μικρη, αυτη δεν ειχε ποτε κανενα αλλο. Σημερα την μισει γιατι φερθηκε απαισια σε οτι αυτος αγαπουσε, δεν χρειαζονται λεπτομερειες. Ειναι μεγαλο καθηκι.  Αν ηταν καλοψυχη θα ειχε σημασια αν πριν 20 χρονια ειχε καποιον? Μαλλον οχι...
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Βρηκα ενα βιντεακι της γυναικας μου στον υπολογιστη της, να κάνει σεξ με κάποιον πρωην της!
Και μαλιστα πρωκτικό!

Δεν μπορω να πιστεψω στα ματια μου! Μολις ειδα κάποιον αλλν να βάζει το τσουτσούνι του στον πρωκτο της γυναίκας μου!

Δεν το αντεξα και εκλαψα και θύμωσα πολύ! Δεν μπορω να κοιμηθω απο χθες που το είδα!
Τι κανω ρε παιδια? Πως το διαχειρίζομαι κατι τέτοιο???
δες πως το εκανε ο αλλος και καντο καλυτερα..εαν ο πατος της ειναι καλυτερα γεματος μ εσενα δεν θα κοιταξει αλλου..τυχερος εισαι που εχεις συγκριση
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
για να τη γαμαει απο τον κωλο καριολαρα ειναι χωρισε την
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Γαμα την γκομενα της γυναικας σου και βαλε να σε βλεπει η γυναικα σου, εκει να δεις οργασμους τρελλους !!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
I

intothesea1983

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Aκου φιλε...ειναι οντως οδυνηρο να βλεπεις την γυναικα σου με καποιον αλλο οτι κι αν κανει....
Παρ ολα αυτα αν κανεις σκεφτει ψυχρα...μαθηματικα...ολες...εκτος αν τις βρεις απο μικρες και μεινεις μαζι τους...ολες λοιπον...μεχρι να παντρευτουν κανουν καποιες σχεσεις...σωστα? Πως εχουμε εμεις σχεσεις? Αυτες που παμε μαζι δεν θα παντρευτουν καποτε? Δεν εχουν δικαιωμα στην ζωη να κανουν οικογενεια επειδη καποτε ηταν μαζι μας?

Αυτα ομως ειναι τα μαθηματικα....αν δεν μπορεις να το ξεπερασεις...η μαλλον αν εκτιμας οτι δεν θα μπορεσεις να το ξεπερασεις ποτε χωρισε πριν ειναι αργα. Αν κανεις παιδια θα ειναι. Αν ειναι καλος ανθρωπος μεινε, μετραει πιο πολυ απο το αν ειχε καποιο φιλο. Αν ειναι καριολα στην ψυχη (οπερ το σημαντικοτερο) βρες αφορμη το γεγονος  και φυγε. Σε 5 χρονια μπορει να ειναι αργα.
Εχω καποιο φιλο που γνωρισε την γυναικα του απο μικρη, αυτη δεν ειχε ποτε κανενα αλλο. Σημερα την μισει γιατι φερθηκε απαισια σε οτι αυτος αγαπουσε, δεν χρειαζονται λεπτομερειες. Ειναι μεγαλο καθηκι.  Αν ηταν καλοψυχη θα ειχε σημασια αν πριν 20 χρονια ειχε καποιον? Μαλλον οχι...

Φιλε Kadosh εδωσες φοβερη απαντηση!!


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!
 

dioklitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Aκου φιλε...ειναι οντως οδυνηρο να βλεπεις την γυναικα σου με καποιον αλλο οτι κι αν κανει....
Παρ ολα αυτα αν κανεις σκεφτει ψυχρα...μαθηματικα...ολες...εκτος αν τις βρεις απο μικρες και μεινεις μαζι τους...ολες λοιπον...μεχρι να παντρευτουν κανουν καποιες σχεσεις...σωστα? Πως εχουμε εμεις σχεσεις? Αυτες που παμε μαζι δεν θα παντρευτουν καποτε? Δεν εχουν δικαιωμα στην ζωη να κανουν οικογενεια επειδη καποτε ηταν μαζι μας?

Αυτα ομως ειναι τα μαθηματικα....αν δεν μπορεις να το ξεπερασεις...η μαλλον αν εκτιμας οτι δεν θα μπορεσεις να το ξεπερασεις ποτε χωρισε πριν ειναι αργα. Αν κανεις παιδια θα ειναι. Αν ειναι καλος ανθρωπος μεινε, μετραει πιο πολυ απο το αν ειχε καποιο φιλο. Αν ειναι καριολα στην ψυχη (οπερ το σημαντικοτερο) βρες αφορμη το γεγονος  και φυγε. Σε 5 χρονια μπορει να ειναι αργα.
Εχω καποιο φιλο που γνωρισε την γυναικα του απο μικρη, αυτη δεν ειχε ποτε κανενα αλλο. Σημερα την μισει γιατι φερθηκε απαισια σε οτι αυτος αγαπουσε, δεν χρειαζονται λεπτομερειες. Ειναι μεγαλο καθηκι.  Αν ηταν καλοψυχη θα ειχε σημασια αν πριν 20 χρονια ειχε καποιον? Μαλλον οχι...


Ποσο δικιο εχεις!
Καποια στιγμη τελειωνουν τα μελια-γαμησια ξεθολωνει το μυαλο σου
και σου μενει μια σκατοψυχη μαλακο που την ανεχεσαι για χαρη των παιδιων σου.
Ξερω πως ακουγομαι παθον, αλλα ευτυχως δεν ειμαι,
μπορω ομως να το καταλαβω πολυ καλα, διοτι εχω ματια και βλεπω γυρω μου,
ενα σωρο σκατοψυχες (και σκατοψυχους φυσικα) που κανουν τους γυρω τους δυστυχισμενους.
 

Elrick81

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2011
Μηνύματα
497
Like
0
Πόντοι
1
Amanita :uglystupid: άμα σε αρπάξω από το μαλι και στο βγάλω τρίχα τρίχα θα σου πω εγώ καράβλαχάρα του κερετά :s&m_1:, βρωμοτσόκαρο  :s&m_3:που πειράζεις τα αγόρια του σαιτ.

Με σύγχυσες τώρα ...πάω να φάω μερικές πούτσες να συνέρθω... :fuck1: :fuck2:

Να βοηθήσω στη συμόρφωσή σου???  :grin:
 

facesitting19831

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
231
Like
2
Πόντοι
1
Ρε μεγαλε χαλαρωσε!! Ειναι τραγικο να το δεις αυτο και ας ηταν 10 χρονια πριν που δεν ηξερες ουτε το ονομα της, αλλα δεν εχει να κανει με το σημερα και αυτο που ζει διπλα σου τωρα, δεν ειμαι μεγαλος 27 ειμαι αλλα μεσα απο τη ζωη και οχι αποκλειστηκα την δικη μου εμαθα οτι καλυτερα να τα εχει κανει ΟΛΑ σε σχεσεις, οταν ηταν νεα και ελευθερη, να χορτασε να γεμισε και μετα να ειναι σωστη μαζι σου, το οτι πηδηχτηκε παλια δεν την κανει πουτανα , ξυπνηστε επιιτελους και οπως θελετε να γαματε εσεις και αυτες το ιδιο θελουν, το οτι εζησε παλια την ζωη της δεν την στιγματιζει για μια ζωη, ο ανθρωπος λενε δεν αλλαζει, ΑΡΧΙΔΙΑ και ΠΟΥΤΣΕΣ λογια...ο ανθρωπος αλλαζει μεσα απο καταστασεις...

Αυτα απο εμενα....
 

parta_ola

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2011
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
ΧΑΧΑΧΑΑ.. φιλε να εισαι καλα με  εκανες και γελασα λιγο...πολυ ωραιος.. αφηστε τα ρε μαγκες..

Πως μπορούμε να ξεπερασουμε το γεγονος οτι την γκομενα μας την πηδαγε καποιος αλλος παλια?
Πως μπορούμε να ηρεμήσουμε λιγο το μυαλο μας?


Φιλαράκι κάτι ανάλογο έπαθα και εγώ αλλά με φωτογραφίες όταν ήμουν αρραβωνιασμένος,παρελθόν ξεπαρελθόν χώρισα δεν την πάλευα,είναι στον άνθρωπο...
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Φιλαράκι κάτι ανάλογο έπαθα και εγώ αλλά με φωτογραφίες όταν ήμουν αρραβωνιασμένος,παρελθόν ξεπαρελθόν χώρισα δεν την πάλευα,είναι στον άνθρωπο...
ρε φιλε τουλαχιστον εμαθες γτ τις κρατουσε?το εχω απορια δλδ?γουσταρε ακομα τον πρωην?
 

parta_ola

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2011
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλε τουλαχιστον εμαθες γτ τις κρατουσε?το εχω απορια δλδ?γουσταρε ακομα τον πρωην?

Όχι φίλε μου τις στείλανε,τα είδα όλα δεν έφταιγε αυτή,κρίμα αλλά δεν αντέχεται το πράμα να βλέπεις να τρώει κρέας κάποια που αγαπάς και ας είναι παρελθόν...
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Όχι φίλε μου τις στείλανε,τα είδα όλα δεν έφταιγε αυτή,κρίμα αλλά δεν αντέχεται το πράμα να βλέπεις να τρώει κρέας κάποια που αγαπάς και ας είναι παρελθόν...

δεν ειναι ολες οι γκομενες χορτοφαγες τυπε μου, μονο η velvy ειναι χορτοφαγα, οι αλλες τρωνε και κρεας
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Όχι φίλε μου τις στείλανε,τα είδα όλα δεν έφταιγε αυτή,κρίμα αλλά δεν αντέχεται το πράμα να βλέπεις να τρώει κρέας κάποια που αγαπάς και ας είναι παρελθόν...
νταξει καλος καριολης και αυτος που τα εστειλε
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Ολα στο μυαλό ειναι ρε φιλε σκεψου οτι αν δεν την είχες δει δε θα άλλαζε τιποτα
Τωρα θα μου πεις εξω απο το χορό ωραια τα λες.
Το κακο δεν ειναι το βίντεο πιστευω αλλα οτι το ειχε κρατήσει μεχρι σημερα
 

vizotrelamenos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2009
Μηνύματα
40
Like
6
Πόντοι
0
Απλά ειναι τα πράγματα η καθεσε και το τρως το πικρο αγγουρι η την στελνεις, τωρα ομως!!! που δεν εχεις παιδια μαζί της γιατι μετα θα ειναι οτι χειρότερο
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Φίλε βυζοτρελαμένε θα σου πω κάτι να το ξέρεις στη ζωή σου. Οι σημερινές ΠΟΥΤΑΝΕΣ είναι οι αυριανές ΜΑΝΕΣ...πάρτο απόφαση και ή χωρισέ την ή ξεκώλιασέ την! 'Ετσι είσαι σωστός άντρας. Δεν υπάρχουν ενδιάμεσες λύσεις! Ασε τις συζητήσεις και τις μαλακίες...
 

Επισκέπτης
Ego sti thesi sou tha to evlepa kai tha varaga malakia !!  Panta me kavlonei na skeftomai oti mia gomena mou gamiotan prin apo emena me allous !
Giati mipos eixes tin aytapati oti tin pires parthena ? Aytes oi epoxes perasan anepistrepti !!

Kai opos leei kai enas filos parapano,na min fovasai oses exoun xortasei ti zoi tous,alla tis sterimenes !!
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
512
Κριτικές
6
Like
488
Πόντοι
306
Φίλε βυζοτρελαμένε θα σου πω κάτι να το ξέρεις στη ζωή σου. Οι σημερινές ΠΟΥΤΑΝΕΣ είναι οι αυριανές ΜΑΝΕΣ...πάρτο απόφαση και ή χωρισέ την ή ξεκώλιασέ την! 'Ετσι είσαι σωστός άντρας. Δεν υπάρχουν ενδιάμεσες λύσεις! Ασε τις συζητήσεις και τις μαλακίες...
:thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom