Νέα

Βρηκα βιντεακι της γυναικας μου με πρωην της!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα intothesea1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 347
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Α ανέβασε και το βιντεάκι να τραβήξουμε καμία!!!
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
Βρηκα ενα βιντεακι της γυναικας μου στον υπολογιστη της, να κάνει σεξ με κάποιον πρωην της!
Και μαλιστα πρωκτικό!

Δεν μπορω να πιστεψω στα ματια μου! Μολις ειδα κάποιον αλλν να βάζει το τσουτσούνι του στον πρωκτο της γυναίκας μου!

Δεν το αντεξα και εκλαψα και θύμωσα πολύ! Δεν μπορω να κοιμηθω απο χθες που το είδα!
Τι κανω ρε παιδια? Πως το διαχειρίζομαι κατι τέτοιο???

ποσταρε το εδω να παρουμε ματι  :cum:
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Βρηκα ενα βιντεακι της γυναικας μου στον υπολογιστη της, να κάνει σεξ με κάποιον πρωην της!
Και μαλιστα πρωκτικό!

Δεν μπορω να πιστεψω στα ματια μου! Μολις ειδα κάποιον αλλν να βάζει το τσουτσούνι του στον πρωκτο της γυναίκας μου!

Δεν το αντεξα και εκλαψα και θύμωσα πολύ! Δεν μπορω να κοιμηθω απο χθες που το είδα!
Τι κανω ρε παιδια? Πως το διαχειρίζομαι κατι τέτοιο???
Aγαπητε κυριε, δεν μας διευκρινισατε αν επι της οθονης εξετυλλισσοντο πεολειχειαις, αλγολαγνιαις, κοπροφημιαις, αυτεραστιαις και τινα αλλα οργια, τα οποια απροσκλητος και μη αναμενομενος ανακαλυψατε την ερωτικη πανδαισια αυτων!
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
τι να πω και εγω ρε παιδια. που μου την γαμαει ο ταξιτζης και το δεχομαι
 

1981kostas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
αμα ηταν 25 ποντους εγω ημουνα φιλε :cum:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
τι να πω και εγω ρε παιδια. που μου την γαμαει ο ταξιτζης και το δεχομαι


  bibi

είναι διαπιστωμένο πως σου τη γαμάει ο ταρίφας;

Αν θες να σου στείλω μερικά καλά παιδιά, να τον μαυρίσουνε στο ξύλο τον πούστη!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τι να πω και εγω ρε παιδια. που μου την γαμαει ο ταξιτζης και το δεχομαι
τουλαχιστον αυτος δινει κατι και για το πετρελαιο της χρονιας μαν......να βγει κι ο χειμωνας φετος και βλεπεις.... :birdman:
 

SilverSerfer

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
τετοια πραγματα δεν βρισκονται τυχαια... μηπως θελει να σου πει κατι για κανα τριολε η δικη σου;
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
"Κάθε άγιος έχει ένα παρελθόν και κάθε αμαρτωλός,ένα μέλλον."
-Oscar Wilde
Απ΄την άλλη μεριά τύπε,αν η εικόνα να σου καβαλάνε τη γυναίκα σου έχει στοιχειώσει τη μνήμη ,πολύ απλά χωρίζεις και δε πρόκειται να σου πει κανένας τίποτα.
Λογικό και ανθρώπινο είναι..
 

memphis75

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Like
141
Πόντοι
1
Ρε φιλε βιντεο από το παρελθον είναι ξεκωλα και ανεβασε το βιντεακι να την δουμε και εμεις
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.458
Κριτικές
2
Like
5.723
Πόντοι
2.356
Είχα έναν γνωστό που είχε βρει τη γκόμενα του σε παλιές φωτό με πίπες και τέτοια με τον πρωην της... Πώς βρήκε τις φωτογραφίες; Τυχαία. Κάτι έψαχνε στον υπολογιστή της (νομίζω να εγκαταστήσει ένα πρόγραμμα ή κάποιο θέμα είχε κλπ, δεν θυμάμαι) Αυτός ξενέρωσε και με τον τρόπο του απομακρύνθηκε και τα χαλάσανε. Είναι κάπως όλο αυτό. Τον καταλαβαίνω. Ίσως θα έκανα το ίδιο.
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
52
Πόντοι
66
Βρηκα ενα βιντεακι της γυναικας μου στον υπολογιστη της, να κάνει σεξ με κάποιον πρωην της!
Και μαλιστα πρωκτικό!

Δεν μπορω να πιστεψω στα ματια μου! Μολις ειδα κάποιον αλλν να βάζει το τσουτσούνι του στον πρωκτο της γυναίκας μου!

Δεν το αντεξα και εκλαψα και θύμωσα πολύ! Δεν μπορω να κοιμηθω απο χθες που το είδα!
Τι κανω ρε παιδια? Πως το διαχειρίζομαι κατι τέτοιο???
  Φωναξε τον να την ξαναγαμησει για να το εμπεδωσεις καλα. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :boobies:
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.803
Πόντοι
2.646
"Κάθε άγιος έχει ένα παρελθόν και κάθε αμαρτωλός,ένα μέλλον."
-Oscar Wilde
Απ΄την άλλη μεριά τύπε,αν η εικόνα να σου καβαλάνε τη γυναίκα σου έχει στοιχειώσει τη μνήμη ,πολύ απλά χωρίζεις και δε πρόκειται να σου πει κανένας τίποτα.
Λογικό και ανθρώπινο είναι..

Κάποιοι το δέχονται, και κάποιοι όχι...mindtrap :sunglasses:
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Βρηκα ενα βιντεακι της γυναικας μου στον υπολογιστη της, να κάνει σεξ με κάποιον πρωην της!
Και μαλιστα πρωκτικό!

Δεν μπορω να πιστεψω στα ματια μου! Μολις ειδα κάποιον αλλν να βάζει το τσουτσούνι του στον πρωκτο της γυναίκας μου!

Δεν το αντεξα και εκλαψα και θύμωσα πολύ! Δεν μπορω να κοιμηθω απο χθες που το είδα!
Τι κανω ρε παιδια? Πως το διαχειρίζομαι κατι τέτοιο???

Αυτα παθαινει οποιος παντρευεται γυναικα που δεν ειναι παρθενα! Ολες εχουν βογγηξει με την πουτσα στο ορθο και ολες εχουν καταπιει ξενα χυσια. Εκει μας καταντησαν οι μοντερνες αντιληψεις.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
φαινεται τι κομπλεξαρες ειστε ολοι :jerking:

δηλαδη το κακο που το βλεπετε?στο οτι δεν ηταν παρθενα ή στο οτι κρατησε τετοιο βιντεο στον υπολογιστη της?

γι αυτον που εψαχνε τα αρχεια της δε λετε τπτ παλι...

  :jerking: :jerking: :jerking:

Καλε εχει και ¨πγοοδευτικους¨ το σαιτ; :effemine:


μαγκόνι μην σε χαλάει και το νιμου της έχει ξεσκίσει, της το έχει χύσει και απο αυτό μέσα θα βγει το παιδάκι σου......οπότε πάρτο απόφαση ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ

:thumbsup:


η ΜΟΝΗ της "μαλακια"ειναι οτι το ειχε ετσι free sto pc της.
κατα τα αλλα ειναι πολυ παλιο οπως ειπες.
δεν σου ειπε οτι ηταν παρθενα.

ναι το προβλημα σου πιο ειναι;! :think:

Αλλη πορνη! Δεν πειραζει λεει που κρατησε το βιντεακι αρκει να το ειχε κρυφο....

Καλα κανω και δεν παντρευομαι!
 

alexandros8x8

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως εγώ για εκδίκηση, θα απαιτούσα να την πάρω παρτούζα με την κουμπάρα ή καμιά μουνάρα φίλη της!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom