Νέα

Βρηκα βιντεακι της γυναικας μου με πρωην της!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα intothesea1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 347
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Ρε μάγκες οι γκομενες παντρεμένες ή όχι δεν είναι αγίες πάρτε το χαμπαρι..έχουν δει τα ματάκια μου (καθότι πριν πολλά χρόνια πίσω είχα περάσει σαν τεχνικός από μεγάλη εταιρία retail shop και στο recovery πολλές φορές θέλοντας και μη..) video/photo απο κοπέλες που μπορεί και να ορκιζόταν κάποιος ότι ήταν παρθενες
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Βρηκα ενα βιντεακι της γυναικας μου στον υπολογιστη της, να κάνει σεξ με κάποιον πρωην της!
Και μαλιστα πρωκτικό!

Δεν μπορω να πιστεψω στα ματια μου! Μολις ειδα κάποιον αλλν να βάζει το τσουτσούνι του στον πρωκτο της γυναίκας μου!

Δεν το αντεξα και εκλαψα και θύμωσα πολύ! Δεν μπορω να κοιμηθω απο χθες που το είδα!
Τι κανω ρε παιδια? Πως το διαχειρίζομαι κατι τέτοιο???
Φίλε εγώ θα σου πω πως εισαι γεννημένος κερατάς και ξέρεις γιατί.? Γιατί δεν έχεις γαμησει τον κωλο της γυναίκας σου... να ξέρεις ότι όταν η γυναίκα τον τρώει από πίσω και αν έδειχνε στο βίντεο που είδες να το απολαμβάνει τότε την γαμαει άλλος από κωλο οσο ησαστε μαζι...απλα είσαι κερατάς του κωλου..δε βαριεσαι τώρα έχεις το τηλ της γυναίκας σου να γαμησουμε κι εμείς. .? :2funny:
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.888
Κριτικές
9
Like
896
Πόντοι
426
Φίλε εγώ θα σου πω πως εισαι γεννημένος κερατάς και ξέρεις γιατί.? Γιατί δεν έχεις γαμησει τον κωλο της γυναίκας σου... να ξέρεις ότι όταν η γυναίκα τον τρώει από πίσω και αν έδειχνε στο βίντεο που είδες να το απολαμβάνει τότε την γαμαει άλλος από κωλο οσο ησαστε μαζι...απλα είσαι κερατάς του κωλου..δε βαριεσαι τώρα έχεις το τηλ της γυναίκας σου να γαμησουμε κι εμείς. .? :2funny:


:hi: :kneel:
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Ρε μάγκες οι γκομενες παντρεμένες ή όχι δεν είναι αγίες πάρτε το χαμπαρι..έχουν δει τα ματάκια μου (καθότι πριν πολλά χρόνια πίσω είχα περάσει σαν τεχνικός από μεγάλη εταιρία retail shop και στο recovery πολλές φορές θέλοντας και μη..) video/photo απο κοπέλες που μπορεί και να ορκιζόταν κάποιος ότι ήταν παρθενες
πρέπει να χεις τρελό αρχείο φίλε..
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Οχι μαγκες, ειναι παλιο το βιντεακι!!!

Αλλα και πάλι, το να βλεπω καποιον άλλο να βαζει το τσουτσουνι του μεσα στον πρωκτο της γυναικας μου ρε γαμωτο....δεν μπορω να το χωρεσω στο μυαλό μου!

Τυπε αν ειναι Τσουτσουνι το προσπερνας...
Αν Σβαρναει ο τυπος και το τσουτσουνι το εχεις εσυ ειναι θεμα
 

CRYPTON X

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
τι θα γινει  με εκεινο το βιντεο της γυναικας σου που μας εταξες ? θα μας φτιαξεις ???  :wanker:  :wanker:  :bigdick: :bigdick:

δε νομιζω να εισαι μονοφαγας..
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
τι θα γινει  με εκεινο το βιντεο της γυναικας σου που μας εταξες ? θα μας φτιαξεις ???  :wanker:  :wanker:  :bigdick: :bigdick:

δε νομιζω να εισαι μονοφαγας..
Ο κερατάς έχει να συνδεθεί από το 2013 στο site οποτε μη περιμενετε απάντηση... δύο τα τινά η την χώρισε κι εξαφανίστηκε η βρήκε κι άλλα βίντεο και τα βλέπει μόνος του και τον έχει κόψει η μαλακια. . :wanker:
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
33
Like
5.384
Πόντοι
4.096
Ρε μάγκες οι γκομενες παντρεμένες ή όχι δεν είναι αγίες πάρτε το χαμπαρι..έχουν δει τα ματάκια μου (καθότι πριν πολλά χρόνια πίσω είχα περάσει σαν τεχνικός από μεγάλη εταιρία retail shop και στο recovery πολλές φορές θέλοντας και μη..) video/photo απο κοπέλες που μπορεί και να ορκιζόταν κάποιος ότι ήταν παρθενες
τραβατε με κι ασ κλαιω,ε τυπε? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ο κερατάς έχει να συνδεθεί από το 2013 στο site οποτε μη περιμενετε απάντηση... δύο τα τινά η την χώρισε κι εξαφανίστηκε η βρήκε κι άλλα βίντεο και τα βλέπει μόνος του και τον έχει κόψει η μαλακια. . :wanker:


:rockon: :rockon: :rockon:
 

ANTONISBASILEIOU

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2015
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
20
Πόντοι
1
Παλαιά φίλος εκτύπωνε από φιλμάκια τις φωτογραφίες. Είχε δημιουργήσει άλμπουμ από τέτοιες περιπτώσεις. Πολλές παντρεμένες με γκόμενους τους. Οι πιο πολλές δεν ήξεραν (δεκαετία του 90) ότι αυτός που εκτύπωνε το φιλμ έβλεπε τι περιείχε μέσα. Εν τω μεταξύ άλλος τύπωνε και άλλος ήταν στην υποδοχή πελατών και ταμείο.
 

diakosa

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
620
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Βρηκα ενα βιντεακι της γυναικας μου στον υπολογιστη της, να κάνει σεξ με κάποιον πρωην της!
Και μαλιστα πρωκτικό!

Δεν μπορω να πιστεψω στα ματια μου! Μολις ειδα κάποιον αλλν να βάζει το τσουτσούνι του στον πρωκτο της γυναίκας μου!

Δεν το αντεξα και εκλαψα και θύμωσα πολύ! Δεν μπορω να κοιμηθω απο χθες που το είδα!
Τι κανω ρε παιδια? Πως το διαχειρίζομαι κατι τέτοιο???

Εσένα τι σε πείραξε? που η γυναίκα σου είχε σεξουαλικές σχέσεις πριν απο σένα, ότι τραβούσε βιντεάκια, ότι έδινε κώλο και εσένα δε σου δίνει? για να καταλάβω γιατί δεν μπορείς να κοιμηθείς.... συζήτατο ανοιχτά μαζί της
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
33
Like
5.384
Πόντοι
4.096
Εσένα τι σε πείραξε? που η γυναίκα σου είχε σεξουαλικές σχέσεις πριν απο σένα, ότι τραβούσε βιντεάκια, ότι έδινε κώλο και εσένα δε σου δίνει? για να καταλάβω γιατί δεν μπορείς να κοιμηθείς.... συζήτατο ανοιχτά μαζί της
να κοψει τους καφεδες!!! :rockon: :rockon:
 

SaintOVA

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
357
Κριτικές
14
Like
141
Πόντοι
291
Οχι μαγκες, ειναι παλιο το βιντεακι!!!

Αλλα και πάλι, το να βλεπω καποιον άλλο να βαζει το τσουτσουνι του μεσα στον πρωκτο της γυναικας μου ρε γαμωτο....δεν μπορω να το χωρεσω στο μυαλό μου!

έλα ρε φίλε και εγώ στο ψάξε ψάξε έχω βρει τρεις φορές βιντεάκια με πρώην κλαινμαιν, το θέμα δεν είναι να ξεπεράσεις εσύ εκείνη αλλά να την κάνει αυτή να μην σε ξεπεράσει ποτέ με τα γαμήσια που θα τις ρίξεις!
 

diakosa

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
620
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
έλα ρε φίλε και εγώ στο ψάξε ψάξε έχω βρει τρεις φορές βιντεάκια με πρώην κλαινμαιν, το θέμα δεν είναι να ξεπεράσεις εσύ εκείνη αλλά να την κάνει αυτή να μην σε ξεπεράσει ποτέ με τα γαμήσια που θα τις ρίξεις!

Έπρεπε να πάρει παρθένα
 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
38
Πόντοι
6
Ειναι ενοχλητικο  να βλεπεις αλλον να  :fuck2: την γυναικα σου ,φαντασου να περπατας με την γυναικα σου και να δειτε τον τυπο στον δρομο ,πως θα αισθανθεις.Τωρα θα  πει καποιος οτι αφου ειχε σχεσεις οπως και εσυ πριν το γαμο λογικο καποιος να της τον εχωσε απο πισω.Εγω νομιζω να μην πεις τιποτα κανε τον μαλακα ,και κερατωσε την  ομορφα και διακριτικα,ακομα καλυτερα με μια φιλη της και μην το σκεφτεσαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom