Νέα

Βρηκα βιντεακι της γυναικας μου με πρωην της!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα intothesea1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 347
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

provelegios

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
8
Like
6
Πόντοι
0
φίλε, πες της....''μωρό πήρα μια τσόντα να δούμε παρέα'' και δείξε της αυτό....μετά ρίξε της ένα συγιρισμένο πούτσο ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΛΟ και μετά φύγε.....και άσε την να σε κυνηγάει.....
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
φίλε, πες της....''μωρό πήρα μια τσόντα να δούμε παρέα'' και δείξε της αυτό....μετά ρίξε της ένα συγιρισμένο πούτσο ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΛΟ και μετά φύγε.....και άσε την να σε κυνηγάει.....
φαν του γκουσγκουνη ε;;
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Οι περισσοτεροι για αυτο παντρευοντε  :2funny: :2funny: :2funny:

Τυπε δεν θες ο μικρος Μπολντεμορτ με τον μικρο Απολυτο να πηγαινουν τσαρκα μαζι

και να κοροιδευουν τον μικρο Αβραμη?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αυτες τις μαλακιες δεν μπορω γιατι πρεπει να εισαι παντρεμενος για να κανεις παιδια εαν δεν εισαι δεν μπορεις να τα κανεις ?τι μαλακια ειναι αυτο  :jerking:γιατι πρεπει να εχω την καθε καριολα που ψαχνει θυμα να την πληρωνει στην πλατη μου .Εχω γνωστες που θελουν καποιον να ειναι σπονσορας .
Εχω γνωστο που δουλευει βραδι εχει και ενα παιδι παει σπιτι στις 6 παει το παιδι σχολειο αυτη παει στην δουλεια τις μετα αυτος παει κοιματε και το μεσημερι  περνει το παιδι απο το σχολειο και καθεται να το διαβασει αυτη ειναι στην δουλεια. Αυτος μαγειρευει  και οταν  παει αυτη σπιτι τα εχει ετοιμα.Μετα το βραδι παει δουλεια αυτος αυτη καμια βολτα , καθομαι και σκεφτομαι γιατι δεν πηρε μια ταιλανδεζα αφου η πατσαβουρα που ειναι μαιζ δεν καμνει τιποτα και ειναι αχρησττη εκανε ενα παιδι και κανει την ζωη τις τι την εχει στο σπιτι.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
[size=14pt]Κοιταχτε[/size]. Πριν δυο χρονια μια ιδιοκτητης καταστηματος με εσωρουχα που ειχα επισκεφτει για να παρω καλσον και νυχτικακια μου ζητησε οταν ειδε πως ημουν θυληπρεπης να τη συνοδευσω στο σπιτι της και να με κερασει ενα ποτακι.Εκει καταληξαμε αφου με εντυσε και και με μακιγιαρισε να με πηδαει με το στραπον της και να με φωτογραφιζει και βιντεοσκοπει. Μετα μου ζητησε να την παρω και γω απο πισω και ξεχαστηκαμε με την ωρα. Καποια στιγμη και ενω την επαιρνα απο πισω μπηκε στο δωματιο ο αντρας της και εμεινε αφωνος. Εφυηε αφου πρωτα την εβρισε χυδαια και με εκανε εμενα τουμπανο στο ξυλο. Η κυρια με περιποιηθηκε και μου ζητησε να φυγω. Ξαναγυρισα υστερα απο τρεις μερες στο καταστημα να δω αν ηταν καλα. Μου ζητησε συγγνωμη για το ξυλο που εφαγα και μου ειπε οτι ο ανδρας της καλεσε ολους τους φιλους γνωστους και συγγενεις στο σπιτι της οπου την ειχε κλειδωσει δεμενη στο δωματιο και χωρις να το ξερουν τους επαιξε το βιντεο και τους εδειξε και τις φωτογραφιες στη τηλεοραση. Τη στιγμη εκεινη που η γυναικα δεν ειχε ιδεα τι γινοταν στο μεγαλο σαλονι του σπιτιου της κατεβηκε οταν την ελυσε και την ξεκλειδωσε λεγοντας της οτι ειναι πλεον ελευθερη να κανει ο,τι θελει. Αυτη κατεβηκε και βρεθηκε με τη νυχτικια της και τις παντοφλες της μπροστα σε ολους που βλεπαν τα καθεκαστα και κοντεψε να παθει καρδια. Φυσικα, οπως μου ειπε ολοι σηκωθηκαν και φυγαν την ιδια στιγμη νοιωθοντας αμηχανα ενω ο αντρας της ηδη ειχε φυγει απο την πισω πορτα. Μου ζητησε να μου κανει δωρο ο,τι ηθελα απο το μαγαζι για το ξεφτιλικι μου αλλα εγω την ευχαριστησα και της ειπα οτι ηταν τιμη μου να δαρθω για αυτην.
κανα μποθτσον τιε εριξες μετα ? αν οχι  εισαι πολλη :jerking: για καμια γκομενα δεν αξιζει να τις φας ποσο μαλλον να τις ριξεις γιατι να μπλεξεις για μια σαβουρα ?
 

EktorPro

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
2
Πόντοι
1
Αυτες τις μαλακιες δεν μπορω γιατι πρεπει να εισαι παντρεμενος για να κανεις παιδια εαν δεν εισαι δεν μπορεις να τα κανεις ?τι μαλακια ειναι αυτο  :jerking:γιατι πρεπει να εχω την καθε καριολα που ψαχνει θυμα να την πληρωνει στην πλατη μου .Εχω γνωστες που θελουν καποιον να ειναι σπονσορας .
Εχω γνωστο που δουλευει βραδι εχει και ενα παιδι παει σπιτι στις 6 παει το παιδι σχολειο αυτη παει στην δουλεια τις μετα αυτος παει κοιματε και το μεσημερι  περνει το παιδι απο το σχολειο και καθεται να το διαβασει αυτη ειναι στην δουλεια. Αυτος μαγειρευει  και οταν  παει αυτη σπιτι τα εχει ετοιμα.Μετα το βραδι παει δουλεια αυτος αυτη καμια βολτα , καθομαι και σκεφτομαι γιατι δεν πηρε μια ταιλανδεζα αφου η πατσαβουρα που ειναι μαιζ δεν καμνει τιποτα και ειναι αχρησττη εκανε ενα παιδι και κανει την ζωη τις τι την εχει στο σπιτι.
Γιατί θα λένε το παιδί σου μπάσταρδο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Οχι μαγκες, ειναι παλιο το βιντεακι!!!

Αλλα και πάλι, το να βλεπω καποιον άλλο να βαζει το τσουτσουνι του μεσα στον πρωκτο της γυναικας μου ρε γαμωτο....δεν μπορω να το χωρεσω στο μυαλό μου!
εσυ δεν μπορεις να το χορεσεις στο μυαλο σου.... η γυναικα σου μια χαρα το χωρεσε στον κωλο της...
ρε φιλε αν δεν ησασταν μαζι τοτε τι σε νοιαζει......
αντε ανεβασετο να δουμε....
 

Angus Fuck

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2011
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μην βαλεις κανενα προγραμμα ανακτησης δεδομενων στο pc της δικια σου σε βλεπω να βαζεις φωτια και να χωρευεις σαν τον κουρκουλο  :rockon: :rockon: :rockon:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Δεν εχω το μπατζετ να κανω κατι τωρα με καποια.
Να φανταστεις εχω να βγω βολτα για καφε κτλπ κανα 2μηνο
Με πλευστεησον την βγαζουμε και καμια συναθροιση σε σπιτι.  :rockon:

εχεις να βγεις κανενα δημινο?Ρε πας καλα αντε τραβα εξω να δεις λιγο ζωη....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Δεν εχω το μπατζετ να κανω κατι τωρα με καποια.
Να φανταστεις εχω να βγω βολτα για καφε κτλπ κανα 2μηνο
Με πλευστεησον την βγαζουμε και καμια συναθροιση σε σπιτι.  :rockon:
τυπε καλα ξηγιεσαι
παιζεις κανα καλο παιχνιδι?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αυτες τις μαλακιες δεν μπορω γιατι πρεπει να εισαι παντρεμενος για να κανεις παιδια εαν δεν εισαι δεν μπορεις να τα κανεις ?τι μαλακια ειναι αυτο  :jerking:γιατι πρεπει να εχω την καθε καριολα που ψαχνει θυμα να την πληρωνει στην πλατη μου .Εχω γνωστες που θελουν καποιον να ειναι σπονσορας .
Εχω γνωστο που δουλευει βραδι εχει και ενα παιδι παει σπιτι στις 6 παει το παιδι σχολειο αυτη παει στην δουλεια τις μετα αυτος παει κοιματε και το μεσημερι  περνει το παιδι απο το σχολειο και καθεται να το διαβασει αυτη ειναι στην δουλεια. Αυτος μαγειρευει  και οταν  παει αυτη σπιτι τα εχει ετοιμα.Μετα το βραδι παει δουλεια αυτος αυτη καμια βολτα , καθομαι και σκεφτομαι γιατι δεν πηρε μια ταιλανδεζα αφου η πατσαβουρα που ειναι μαιζ δεν καμνει τιποτα και ειναι αχρησττη εκανε ενα παιδι και κανει την ζωη τις τι την εχει στο σπιτι.
Τι εννοεις δεν κανει τιποτα? Δεν δουλευει αυτη, οπως λες?
Κι αυτη μπορει να λεει "τι τον πηρα αυτον, αφου ολα τα βραδια λειπει".
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Φιλε μην βαλεις κανενα προγραμμα ανακτησης δεδομενων στο pc της δικια σου σε βλεπω να βαζεις φωτια και να χωρευεις σαν τον κουρκουλο  :rockon: :rockon: :rockon:
Στελλα κραταω μαχαιρι, με τον Φουντα !!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Οχι μαγκες, ειναι παλιο το βιντεακι!!!

Αλλα και πάλι, το να βλεπω καποιον άλλο να βαζει το τσουτσουνι του μεσα στον πρωκτο της γυναικας μου ρε γαμωτο....δεν μπορω να το χωρεσω στο μυαλό μου!
:think: :think: Σημαντική ερώτηση:
Φίλε εσένα σε άφηνε να βάλεις το τσουτσούνι σου στον πρωκτό της?  ;)
 
OP
OP
I

intothesea1983

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης φίλος μπορείς να μάθεις ποιος είναι αυτός ο αχρείος και να πας να του ζητήσεις τα ρέστα. Στην δικιά σου μην πεις τίποτα και την πληγώσεις. Στο μεταξύ ξαναρωτάω έγραφε πουθενα ότι είναι ΠΡΩΗΝ?

Ναι, ηταν σε ενα φακελο με εναν πρωην της...
 
OP
OP
I

intothesea1983

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2011
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Κάτι έχω χάσει εδώ πέρα στην όλη υπόθεση.
Όταν την γνώρισες στο έπεξε παρθένα ??? Σου είχε πει ότι ήσουν ο πρώτος της ???? Δεν νομίζω Τάκη
Ή μήπως νομίζεις ότι με τους πρώην της είχε μόνο πλατωνικό έρωτα ????

Το θέμα είναι άμα σου κάνει τη ζόρικη στο πρωκτικό και δεν σου κάθεται ... εκεί να καταλάβω να τα πάρεις στο κρανίο, αλλά για όλα τα άλλα έχεις 100% άδικο.

Πως το ξεπερνάς ??? Της λές ότι έχεις βρει κάτι βιντεάκια στο ιντερνετ και θέλεις να της τα δείξεις. Μόλις δειτε το δικό της, βάλτην κάτω και σκίσε της τον πάτο. Θα το ξεπεράσεις αμέσως.


Άλλοι ψάχνουν χρόνια να βρουν γυναίκα να κάνει πρωκτικό κι εσύ που την βρήκες έβαλες τα κλάματα ???  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


Analskepper, σε ευχαριστω για την απαντηση σου....
Ηταν η πιο ευστοχη θα ελεγα, απο ολα οσα ακουσα εδω μεσα... σε ευχαριστω ξανα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom