Νέα

Βρηκα βιντεακι της γυναικας μου με πρωην της!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα intothesea1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 347
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυπε αν καποιον οταν τον απατησει η γυναικα του,και την πιασει καποια στιγμη
την χωρισει
παιρνει διατροφη ο αντρας?

Διατροφη βασικα δεν παιρνει η γυναικα για την γυναικα.
Διατροφη παιρνει για το παιδι (αν υπαρχει) ειπα πιο πανω
πως αν με αναγκασει ο νομος.

Κοιτα οι νομοι ειναι νομοι τωρα , δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Διατροφη βασικα δεν παιρνει η γυναικα για την γυναικα.
Διατροφη παιρνει για το παιδι (αν υπαρχει) ειπα πιο πανω
πως αν με αναγκασει ο νομος.

Κοιτα οι νομοι ειναι νομοι τωρα , δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο.
τυπε οχι μονο θα παντρευτεις αλλα και θα κανεις και παιδι? :S
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυπε οχι μονο θα παντρευτεις αλλα και θα κανεις και παιδι? :S

Οι περισσοτεροι για αυτο παντρευοντε  :2funny: :2funny: :2funny:

Τυπε δεν θες ο μικρος Μπολντεμορτ με τον μικρο Απολυτο να πηγαινουν τσαρκα μαζι

και να κοροιδευουν τον μικρο Αβραμη?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Οι περισσοτεροι για αυτο παντρευοντε  :2funny: :2funny: :2funny:

Τυπε δεν θες ο μικρος Μπολντεμορτ με τον μικρο Απολυτο να πηγαινουν τσαρκα μαζι

και να κοροιδευουν τον μικρο Αβραμη?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τυπε τον να κανεις παιδι στις μερες μας ειναι κακοποιηση ανηλικου του διαρκει 18 χρονια :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
ναι, και γιασυτο φιλε, αλλα και οτι ειδα με τα ματια  μου καποιον αλλο να παιρνει απο πισω τη γθναικα μου!!!
γαμ*σετα και παλι!! Δεν θα κοιμηθω κανα μηνα ρε γΑΜΟΤΟ

[size=14pt]Κοιταχτε[/size]. Πριν δυο χρονια μια ιδιοκτητης καταστηματος με εσωρουχα που ειχα επισκεφτει για να παρω καλσον και νυχτικακια μου ζητησε οταν ειδε πως ημουν θυληπρεπης να τη συνοδευσω στο σπιτι της και να με κερασει ενα ποτακι.Εκει καταληξαμε αφου με εντυσε και και με μακιγιαρισε να με πηδαει με το στραπον της και να με φωτογραφιζει και βιντεοσκοπει. Μετα μου ζητησε να την παρω και γω απο πισω και ξεχαστηκαμε με την ωρα. Καποια στιγμη και ενω την επαιρνα απο πισω μπηκε στο δωματιο ο αντρας της και εμεινε αφωνος. Εφυηε αφου πρωτα την εβρισε χυδαια και με εκανε εμενα τουμπανο στο ξυλο. Η κυρια με περιποιηθηκε και μου ζητησε να φυγω. Ξαναγυρισα υστερα απο τρεις μερες στο καταστημα να δω αν ηταν καλα. Μου ζητησε συγγνωμη για το ξυλο που εφαγα και μου ειπε οτι ο ανδρας της καλεσε ολους τους φιλους γνωστους και συγγενεις στο σπιτι της οπου την ειχε κλειδωσει δεμενη στο δωματιο και χωρις να το ξερουν τους επαιξε το βιντεο και τους εδειξε και τις φωτογραφιες στη τηλεοραση. Τη στιγμη εκεινη που η γυναικα δεν ειχε ιδεα τι γινοταν στο μεγαλο σαλονι του σπιτιου της κατεβηκε οταν την ελυσε και την ξεκλειδωσε λεγοντας της οτι ειναι πλεον ελευθερη να κανει ο,τι θελει. Αυτη κατεβηκε και βρεθηκε με τη νυχτικια της και τις παντοφλες της μπροστα σε ολους που βλεπαν τα καθεκαστα και κοντεψε να παθει καρδια. Φυσικα, οπως μου ειπε ολοι σηκωθηκαν και φυγαν την ιδια στιγμη νοιωθοντας αμηχανα ενω ο αντρας της ηδη ειχε φυγει απο την πισω πορτα. Μου ζητησε να μου κανει δωρο ο,τι ηθελα απο το μαγαζι για το ξεφτιλικι μου αλλα εγω την ευχαριστησα και της ειπα οτι ηταν τιμη μου να δαρθω για αυτην.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Ευγε σου, φέρθηκες αντρίκια
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυπε τον να κανεις παιδι στις μερες μας ειναι κακοποιηση ανηλικου του διαρκει 18 χρονια :2funny: :2funny: :2funny:

Πλεον δεν υπάρχουν φραγκα καλα καλα να κανεις σχεση τυπε ναι  :2funny: :2funny:
συμφωνω απλα μιας και το εφερε η κουβεντα .
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
[size=14pt]Κοιταχτε[/size]. Πριν δυο χρονια μια ιδιοκτητης καταστηματος με εσωρουχα που ειχα επισκεφτει για να παρω καλσον και νυχτικακια μου ζητησε οταν ειδε πως ημουν θυληπρεπης να τη συνοδευσω στο σπιτι της και να με κερασει ενα ποτακι.Εκει καταληξαμε αφου με εντυσε και και με μακιγιαρισε να με πηδαει με το στραπον της και να με φωτογραφιζει και βιντεοσκοπει. Μετα μου ζητησε να την παρω και γω απο πισω και ξεχαστηκαμε με την ωρα. Καποια στιγμη και ενω την επαιρνα απο πισω μπηκε στο δωματιο ο αντρας της και εμεινε αφωνος. Εφυηε αφου πρωτα την εβρισε χυδαια και με εκανε εμενα τουμπανο στο ξυλο. Η κυρια με περιποιηθηκε και μου ζητησε να φυγω. Ξαναγυρισα υστερα απο τρεις μερες στο καταστημα να δω αν ηταν καλα. Μου ζητησε συγγνωμη για το ξυλο που εφαγα και μου ειπε οτι ο ανδρας της καλεσε ολους τους φιλους γνωστους και συγγενεις στο σπιτι της οπου την ειχε κλειδωσει δεμενη στο δωματιο και χωρις να το ξερουν τους επαιξε το βιντεο και τους εδειξε και τις φωτογραφιες στη τηλεοραση. Τη στιγμη εκεινη που η γυναικα δεν ειχε ιδεα τι γινοταν στο μεγαλο σαλονι του σπιτιου της κατεβηκε οταν την ελυσε και την ξεκλειδωσε λεγοντας της οτι ειναι πλεον ελευθερη να κανει ο,τι θελει. Αυτη κατεβηκε και βρεθηκε με τη νυχτικια της και τις παντοφλες της μπροστα σε ολους που βλεπαν τα καθεκαστα και κοντεψε να παθει καρδια. Φυσικα, οπως μου ειπε ολοι σηκωθηκαν και φυγαν την ιδια στιγμη νοιωθοντας αμηχανα ενω ο αντρας της ηδη ειχε φυγει απο την πισω πορτα. Μου ζητησε να μου κανει δωρο ο,τι ηθελα απο το μαγαζι για το ξεφτιλικι μου αλλα εγω την ευχαριστησα και της ειπα οτι ηταν τιμη μου να δαρθω για αυτην.
ελα ρε γιαννοραννια τυπε
που χαθηκες,ειχες κανα συμβολαιο? :grin:
 

dimitris..

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
Οφθαλμο αντι οφθαλμου και οδοντα αντι οδοντος...βρεσ καποια γαματη και τραβα το αναλογο βιντεακι βαλτο στο πσ τησ και μολις το δει και αρχισει το δραμα..πεστης το εξης καλο το βιντεακι μου αλλα οχι σαν το δικο σου μαλιστα το δικο σου ηταν τοσο καλο που δεν μπορεσα να μην το μοιραστω ετσι το ανεβασα στο γιουπορν!!!δωστης και το λινκ και αστην μετα να κλαιει την μοιρα της..
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
παντως τωρα που το θυμηθηκα εμενα μια φιλη μου ειχε βρει βιντεο του γκομενου της να πηδαει αλλη :sunglasses:

και ηταν απο περιοδο που ηταν μαζι...
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
παντως τωρα που το θυμηθηκα εμενα μια φιλη μου ειχε βρει βιντεο του γκομενου της να πηδαει αλλη :sunglasses:

και ηταν απο περιοδο που ηταν μαζι...
πιανονται και οι ηχογραφησεις?  :sunglasses:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
γι αυτο δεν κανεις σχεση?κανεις αποταμιευση?

Δεν εχω το μπατζετ να κανω κατι τωρα με καποια.
Να φανταστεις εχω να βγω βολτα για καφε κτλπ κανα 2μηνο
Με πλευστεησον την βγαζουμε και καμια συναθροιση σε σπιτι.  :rockon:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
πιανονται και οι ηχογραφησεις?  :sunglasses:
κανονικο βιντεο λεμε...εψαχνε τα δβδ του να βρει καμια ταινια...και εγραφε ενα "παρος 2008" ,κατι τετοιο...και το βαλε και ειδε τα κερατιατικα (που δεν ηταν στην παρο,απλα ηταν παραπλανητικος ο τιτλος) :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και μετα τι του εκανε ?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
παντως δε χωρισαν τοτε...

σιγα μην τον χωριζε... καλα το φανταστηκα χαχαχα
αφου ρε συ ειναι σαν το "δειξε μου τους φιλους σου να σου πω ποιος εισαι"

ετσι και εδω "δειξε μου την γκομενα σου να σου πω ποιος εισαι" χαχαχαχαχαχαχα
και αυτες τα θελει ο κωλος τους. Για αυτο δεν καθομαι να ακουσω καμια οταν παραπονιεται.
:2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
σιγα μην τον χωριζε... καλα το φανταστηκα χαχαχα
αφου ρε συ ειναι σαν το "δειξε μου τους φιλους σου να σου πω ποιος εισαι"

ετσι και εδω "δειξε μου την γκομενα σου να σου πω ποιος εισαι" χαχαχαχαχαχαχα
και αυτες τα θελει ο κωλος τους. Για αυτο δεν καθομαι να ακουσω καμια οταν παραπονιεται.
:2funny:
κλεινεις την τηλεοραση?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
κλεινεις την τηλεοραση?

χαχαχαχαχχαχα οχι τυπε. Οταν θελουν να παραπονεθουν
πιανουν τον ΚΑΘΕΝΑ!!!!!! Μην ανησυχεις σε αυτο...
τα ιδια σκατα ειναι και αυτες με τους γκομενους τους ουνα φατσα ουνα ρατσα
απορω τι παραπονιουνται μετα... απλα βρηκες καποιον που ειχε τα ιδια μυαλα με σενα
ειναι σαν να παραπονιεται καποιος που ειναι μαλακας  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom