Νέα

Βρηκα βιντεακι της γυναικας μου με πρωην της!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα intothesea1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 347
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
το γελας αυτο φιλε θα ειχε μεγαλη πλακα.παντος για να ηθελε να της τον βαλει ο αντρας της στον κολο κ αυτη να του λεει οτι πονα κ ειναι πολυ στενη εεεεεεε χα χα χα χα .....

εσυ πρεπει να ξερεις πολλα απο γυναικες μπαμ κανει :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:μην γινεσαι κακια :2funny: :2funny:

νεε μου πολυ λυπηθηκα για τον συναγωνιστη μπουρδελιαρη που βρηκε γυναικα που δεν ητο παρθενα εκ μουναστηριου ορμωμενη, και λεω να ειμαι η μοναδικη που θα ου συμπαρασταθω στον δικαιο κλωνοαγωνα για την ημερησια ενημερωση και την ημερησια ανοδο των ρειτς :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
νεε μου πολυ λυπηθηκα για τον συναγωνιστη μπουρδελιαρη που βρηκε γυναικα που δεν ητο παρθενα εκ μουναστηριου ορμωμενη, και λεω να ειμαι η μοναδικη που θα ου συμπαρασταθω στον δικαιο κλωνοαγωνα για την ημερησια ενημερωση και την ημερησια ανοδο των ρειτς :grin:
παντως αν δεις τα θεματα που εχει ανοιξει ο αρχικος τυπος θα διαπιστωσεις οτι προκειται για ατομο με βαθυτατους προβληματισμους
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
παντως αν δεις τα θεματα που εχει ανοιξει ο αρχικος τυπος θα διαπιστωσεις οτι προκειται για ατομο με βαθυτατους προβληματισμους

Ναι βαθηστόχαστο άτομο, κατι σαν τον Αβράμη δλδης :2funny: :2funny: :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Aυτη η λογικη του '' φατου οτι μπορεις '' δεν την καταλαβαινω.....
Μου διαβαζεται ως συμφωνια πληρωμης για οσα περασαν μεταξυ τους

Με την ιδια λογικη, το ιδιο θα μπορουσε να κανει και ο ανδρας, στην κοπελα που μπορει να μην ειναι πιστη


Δεν σου ειναι ''ενταξει'' τον χωριζεις και τελος..... Πας παρακατω.
Εκτος κι αν εχεις πολλα χρονια μαζι του οποτε λογικα θεωρειται πως ξοδεψες τα χρονια σου ανεπανορθωτα προσφεροντας στο σπιτι αυτο το κατιτις .....
Και του παιρνεις οτι εχει δημιουργηθει απο κοινου σε διαμοιρασμο ως αποζημιωση (ας το πουμε ετσι)

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αλλα ειναι εκπληκτικο....Τυποι/σεs με προβληματα ερχονται τσακ-μπαμ εδω μεσα για...εξομολογηση.....Και δεν φοραω πετραχειλι γμτ μου
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
παντως αν δεις τα θεματα που εχει ανοιξει ο αρχικος τυπος θα διαπιστωσεις οτι προκειται για ατομο με βαθυτατους προβληματισμους

χαιρομαι για τους προβληματισμους του αγαπητου συναγωνιστη στον στιβο της ηδονης γιατι απανταει σε θεμελιωδη ζητηματα που εχουν ανοιχθει κατα καιρους οπως στο "γαμιουνται απο τον κωλο οι ελλεινιδες;" Αλλά δεν υπάρχει σεβασμός φίλτατε απόλυτε.. χάθηκαν οι αξίες και δεν βρεθηκε ενας χριστιανός να πιασει με πονο το χερι του φιλου μας και να του πει ενα κουραγιο φιλε ..  :sunglasses:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
χαιρομαι για τους προβληματισμους του αγαπητου συναγωνιστη στον στιβο της ηδονης γιατι απανταει σε θεμελιωδη ζητηματα που εχουν ανοιχθει κατα καιρους οπως στο "γαμιουνται απο τον κωλο οι ελλεινιδες;" Αλλά δεν υπάρχει σεβασμός φίλτατε απόλυτε.. χάθηκαν οι αξίες και δεν βρεθηκε ενας χριστιανός να πιασει με πονο το χερι του φιλου μας και να του πει ενα κουραγιο φιλε ..  :sunglasses:

Αχχχχχχχχχχ τι με λες τωρα φιλουνάδα, πάει χάθηκαν οι άνδρες.

υγ. στηλε κανα καζαν ντιπι να γελάσουμε την θλίψη μας
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
την λογικη"παντρευομαι ξενοπηδαω κ μαλιστα το θεωρω λογικο κ μη επιληψιμο"την καταλαβαινεις;

αλλο το γαμησι αλλο ο ερως και ο γαμος δεν θα χαλασουμε το σπιτι μας για ενα πηδουλο. Ποτε θα το καταλαβεις λουκριτιτσα μου γλυκια; ξεχωρισε τα στο μυαλουδακι σου.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
αλλο το γαμησι αλλο ο ερως και ο γαμος δεν θα χαλασουμε το σπιτι μας για ενα πηδουλο. Ποτε θα το καταλαβεις λουκριτιτσα μου γλυκια; ξεχωρισε τα στο μυαλουδακι σου.
αρνουμαι!!! :sunglasses:
 

ashton21

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
αλλο το γαμησι αλλο ο ερως και ο γαμος δεν θα χαλασουμε το σπιτι μας για ενα πηδουλο. Ποτε θα το καταλαβεις λουκριτιτσα μου γλυκια; ξεχωρισε τα στο μυαλουδακι σου.

γαμήσι είναι απ το μουνι και ερωτας απ τον κώλο η το ανάποδο;
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
αλλο το γαμησι αλλο ο ερως και ο γαμος δεν θα χαλασουμε το σπιτι μας για ενα πηδουλο. Ποτε θα το καταλαβεις λουκριτιτσα μου γλυκια; ξεχωρισε τα στο μυαλουδακι σου.
ειναι νινι ακομα :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom