Νέα

Βρηκα βιντεακι της γυναικας μου με πρωην της!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα intothesea1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 347
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
ακομα δεν το εβαλε το βιντεο?
ρε τον κερατα
 

lycaonas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
321
Κριτικές
4
Like
19
Πόντοι
1

OK φτάσαμε τις 10 σελίδες.

Κλείστε το. ΑΡΚΕΤΑ !!!!

:cum: :cum: :cum: :cum:
 

Επισκέπτης
Οχι μαγκες, ειναι παλιο το βιντεακι!!!

Αλλα και πάλι, το να βλεπω καποιον άλλο να βαζει το τσουτσουνι του μεσα στον πρωκτο της γυναικας μου ρε γαμωτο....δεν μπορω να το χωρεσω στο μυαλό μου!

Αυτηνής χώρεσε ο κώλος της κι εσένα δεν μπορεί το μυαλό σου;Χαλάρωσε φίλε,αν έβρισκες βίντεο του Λάκη να φωνάζει σε πορεία του ΠΑΜΕ και των οικοδόμων θα ήταν πιο σημαντικό και πιο δύσκολα κατανοήσιμο.Γυναίκα είναι,στο στόμα,στον κώλο και στο μουνί θα βάζει τα τσουτσούνια,πού θα τα βάζει στο κλουβί;
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Αφού δεν την είδες να  :2on1: καλά είσαι.....
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Βρηκα ενα βιντεακι της γυναικας μου στον υπολογιστη της, να κάνει σεξ με κάποιον πρωην της!
Και μαλιστα πρωκτικό!

Δεν μπορω να πιστεψω στα ματια μου! Μολις ειδα κάποιον αλλν να βάζει το τσουτσούνι του στον πρωκτο της γυναίκας μου!

Δεν το αντεξα και εκλαψα και θύμωσα πολύ! Δεν μπορω να κοιμηθω απο χθες που το είδα!
Τι κανω ρε παιδια? Πως το διαχειρίζομαι κατι τέτοιο???

Παλι καλα που δε βρηκες το βιντεο με τον νυν.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
μαγκόνι μην σε χαλάει και το νιμου της έχει ξεσκίσει, της το έχει χύσει και απο αυτό μέσα θα βγει το παιδάκι σου......οπότε πάρτο απόφαση ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ
ρε μαγκες  για δειτε την αλλιως αυτη για  ποιο λογο παντρευτηκε τον τυπο εδω ?Για το λογο οτι ειτε μπορει να των κανει οτι θελει ειτε οτι μπορει να πηδιεται με οποιον θελει και να μην το ξερει αυτος ειτε γιατι εχει λεφτα ... και παει λεγοντας αρα αυτη εχει βρει ενα μαλακα

οποτε σαν συμπερασμα επειδη αυτη εχει βρει μαλακα και τους μαλακες τους κυνηγανε οι γκομενες το καλυτερο που εχει ο τυπος ειναι να την ξεφτιλισει μπροστα στην οικογενια τις να την εκμεταλευτη να τις παρει οτι λεφτα εχει  και γενικος να την εχει για μια πατσαβουρα .ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΧΩΡΙΣΕΙΣ ΘΑ ΒΡΕΙΣ  αλλες πατσαβουρες και θα τις γαμας θα γυρνας οτι ωρα γουσταρεις σπιτι δεν θα τις δινεις λογο σε τιποτα θα φροντισεις να εχεις χωρισει τα παντα  δηλαδη να μην εχει δικαιοματα και θα την εχεις εκει .
Τωρα αυτη ειτε θα πηδηχτει με καμια στρατια ειτε θα την κανει το θεμα ειναι οτι μαλλον την παιρνουν πιο πολλη απο οτι φανταζεσε γιατι για να εχει δωσει γκολο και εσενα να μην σου δινει σε δουλευει.
Εσυ κοιτα την ζωη σου το συντομοτερο ΜΗΝ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙς ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΖΙ ΤΙς  των ηπιες στεγνα .

Με την επομενη φροντισε να ξερεις καλυτερα τι εχει κανει στην ζωη τις μην ξαναβρεθεις προ εκπληξεις.

Το καλυτερα ειναι σχετικο οι πιο πολλες ελλεινιδες εχουν παρει κανα συνταγμα και πανω το εχουν σαν κανονα με οσοπιο πολλους πανε τοσο πιο ευκολα θα βρουνε αυτο που θελουν (αλλες το εχουν χασει μονο και μονο απο  βλακεια).
Μην ξεχνας οταν γνωριζουμε μια εεληνιδα ειναι παρθενα δεν ειχε γκομενο ειχε λιγες σχεσεις αυτα ειναι σημαδια οτι σε δουλευει αμα μαθεις μετα οτι την εχει παρει ολοι η ελλαδα εσυ θα φταις.

 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
οταν στο θεμα με την γκαστρωμενη (που ο αντρας της πηγε σε δελο ενω ηταν παντρεμενοι κ εγκυος) ειπα να του φαει οτι μπορει κ να τον τρεχει πεσανε να με φανε.
εδω λενε τα ιδια ενω το βιντεο ειναι προπολεμικο.
ποσα λολ μαζεμενα?!
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Βρεθηκε το βιντεο

 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Επίσης φίλος μπορείς να μάθεις ποιος είναι αυτός ο αχρείος και να πας να του ζητήσεις τα ρέστα. Στην δικιά σου μην πεις τίποτα και την πληγώσεις. Στο μεταξύ ξαναρωτάω έγραφε πουθενα ότι είναι ΠΡΩΗΝ?
ρε  αμα του κουνιεται αυτη αυτος τι φταιει? :think:αυτο δεν καταλαβαινω 
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Βρηκα ενα βιντεακι της γυναικας μου στον υπολογιστη της, να κάνει σεξ με κάποιον πρωην της!
Και μαλιστα πρωκτικό!

Δεν μπορω να πιστεψω στα ματια μου! Μολις ειδα κάποιον αλλν να βάζει το τσουτσούνι του στον πρωκτο της γυναίκας μου!

Δεν το αντεξα και εκλαψα και θύμωσα πολύ! Δεν μπορω να κοιμηθω απο χθες που το είδα!
Τι κανω ρε παιδια? Πως το διαχειρίζομαι κατι τέτοιο???

απο τη στιγμη που δεν εισουν ο πρωτος της λογικο να εχει κανει με αλλους οτι εχει κανει και μαζι σου, δεν νομιζω πως υπαρχει λογος να το σκεφτεσαι αν ειναι σωστη απεναντι σου γενικα
 

EktorPro

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
2
Πόντοι
1
άντε το μαλακισμένο το μπάζο το παίζει παρθένα και τι τραβάω του λέει και θα το σβήσεις μετά και τέτοιες παπαριές λες και την αναγκάζουν.

Γαμώτη μου δηλαδή τα κωλόζωα πάντα τα ίδια.
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
Παλι καλα που δε βρηκες το βιντεο με τον νυν.
το γελας αυτο φιλε θα ειχε μεγαλη πλακα.παντος για να ηθελε να της τον βαλει ο αντρας της στον κολο κ αυτη να του λεει οτι πονα κ ειναι πολυ στενη εεεεεεε χα χα χα χα .....
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
οταν στο θεμα με την γκαστρωμενη (που ο αντρας της πηγε σε δελο ενω ηταν παντρεμενοι κ εγκυος) ειπα να του φαει οτι μπορει κ να τον τρεχει πεσανε να με φανε.
εδω λενε τα ιδια ενω το βιντεο ειναι προπολεμικο.
ποσα λολ μαζεμενα?!
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
o καθενας απο την σκοπια του κουκλα μου :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom