Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Aκι30 στο μονοκλινο δωματιο αν εφερνες γκομενα μαζι σου εβαζαν επιπλεον χρεωση?
Επισης πως σου φανηκαν αυτες που γαμιοταν απο τα στριπτιζαδικα σε σχεση με αυτες που δεν γαμιοταν(μονο ποτο-πριβε)?
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Ναι έχει έξτρα χρέωση (πληρώνεις τι διαφορά μονόκλινο-δίκλινο).Εκτός και αν λείπει η reception εκείνη την ώρα και λαδώσεις το μπράβο.
Strippers εγώ δεν πήρα καμία.Γενικά οι strippers ήταν εμφανίσιμες.Τώρα για δωμάτιο τι να πω,ο φίλος που πήρε έμεινε ευχαριστημένος.

Για λεπτομέριες ρωτήστς τον elf24 , έμεινε πιο πολλές μέρες εκεί , πρέπει να πήρε αρκετές  :cheesy:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Παντως πιστευω πως ειναι καλυτερα να πληρωσεις τα εξτρα χρηματα για το δωματιο παρα να λαδωσεις.Αυτο το λεω γιατι ειναι τοσο λαμογια που για να βγαλουν κι'αλλα φραγκα ειναι πιθανο να σου χρεωσουν και το δωματιο κανονικα.
Μας συνεβει στο σιπκα με εκεινον τον κωλογερο που τριγυρναει μερα-νυχτα(για οσους γνωριζουν) ο οποιος ζητησε λεφτα ως μιζα αλλα αργοτερα ανακαλυψαμε οτι ειχε χρεωσει και το δωματιο.Βεβαια πηραν τα αρχιδια μας τελικα αλλα οπως και να'χει ειναι μαλακια να τσακωνεσαι συνεχεια για το ποια πουτανα ανεβηκε,ποιος ηταν ρεσεψιον εκεινη την μερα και ποσα λεφτα πηρε το λαμογιο...

Υ.Γ.ΕΛΦ θα κανεις μια αναλυση του ταξιδιου?
 

ELF24

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον φιλοι μου προσφατα επεστρεψα απο ταξιδι στην βουλγαρια.

να πω εντυπωσεις. απογοητευτικα.
δεν περιμενα μεσα σε 6 μηνες να υπαρχει αυξηση στις τιμες περιπου +50%
δεν μιλαω μονο για τα θεματα πορνειας αλλα για το κοστος ζωης. φαγητο + ξενοδοχειο + διασκεδαση + μεταφορες.

τεραστια αυξηση στις τιμες και στην πορνεια με ελαχιστοποιηση της ποιοτητας.
πολυ χαμηλη ποιοτητα και υψηλες τιμες.
βουλγαρια = Ε.Ε. = ελληνικα επίπεδα τιμων

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ = (χωρις σχολια)    Α Ι Σ Χ Ο Σ.

κατα τα αλλα ισχυουν οτι και σε προηγουμενα ποστ
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Ο ακις λεει τις ιδιες τιμες με αυτες που ισχυαν παλιοτερα σε αντιθεση με το δικο σου ποστ που λεει τεραστια αυξηση στις τιμες και στην πορνεια,κατι το οποιο ισχυε οταν ανεβηκα πριν κανα μηνα(το συζητησαμε αναλογα).
Σε τι επιπεδα ηταν τελικα οι τιμες?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Παιδιά,
επειδή ανέβηκα για άλη μια φορά κι εγώ πριν 2 εβδομάδες, αναφέρω:
1. Έμενα Σερατον και το Σέρατον έχει αλλάξει. Μέσα στο μπαρ δεν κυκλοφορούσανε τίποτα καλά κορίτσια (δεν βολεύει κιολασ το στυλάκι)
2. Προτιμώ γενικώς το σπορ στο δωμάτιο, οπότε τα υπόλοιπα δεν τα έχω δοκιμάσει και επειδή είμαι Παντα μόνος (elf, εμένα με ξεχνας....σνιφ κλαψ), παίζει Ιντερνετ.
3. Ιντερνετικές σελίδες (δεν ξέρω αν έχουνε ξαναγραφεί δηλ. βαριέμαι να ψάξω)
4. Όντως είναι πάγος η κατάσταση. Κυκλοφορεί πολύ τσιγγάνα στις αγγελίες και είναι ψεκάστε σκουπήστε κατάσταση. Όσο για τα λεφτά: 50 γιούργια είναι καλύτερα από το 100+ που πληρώνουμε στο Ελλαδιστάν, αλλά το επίπεδο υπηρεσιών πολύ φτωχό. Στο Σέρατον πρέπει να σημειώσουνε ποιος ανεβαίνει και πάει πού. Για αυτούς δεν σημαίνει τίποτα, απλά εγώ ένιωσα κάπως. Προσωπικά σαν υπηρεσία προτιμώ λοιπόν να δίνω 50-70 γιούργια για μασατζίδικο στο Ελλάντα παρά στα ξενέρωτα. Προτιμώ να κάνω καμιά γνωριμία εκεί έστω και στα αγγλικά και να επενδύσω στο μέλλον.
5. Οι τσιγγάνες δεν ξέρω τι κάνουν από υγεία. Το σίγουρο είναι πως συνήθως τους λείπουνε δόντια (πολύ ξενέρωμα) και το κάνουν φοβερό χαμαλίκι. Τελευταία φορά πήρα Τσιγγανο-βουλγάρα με 50 - το ωραιότερο βυζί ever αλλά μόλις γέλασε έψαχνα για σακούλα. μηχανικές κινήσεις και καμία ζεστασιά.
Αυτά και δεν ξέρω αν θα ξαναδοκίμαζα την τύχη μου. Άλλωστε τα έξοδα του σπιτιού ανεβαίνουν για να μπορώ να τα ΄σπαταλάω σε τέτοιου είδους πηδουλους.

Φιλικά
Υ.Γ. αμαν ρε παιδί μου αυτές οι ισοπαλίες του Θρύλου
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Α!..και κάτι γρήγορο για τις τιμές.
Για ξενοδοχείο από Ιντερνετ παίζει όπως θα δείτε από 70 έως 100 λέβα (δηλαδή 40-50 γιούργια)

και για αγγλικά....μην έχετε μεγάλες προσδοκίες...
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Αν και λιγο καθυστερημενα να προσθεσω και ενα ακομη μερος.Flirt strip club.Σ'αυτο κι αν θα πρεπει να πατε νωρις καθως εχει 2-3 καλες και τις περνουν αμεσως.Δεν το συστηνω καθολου να κατσετε ειναι πολυ παρακμιακο.Μπειτε και μιληστε αμεσως σ'αυτη που θα σας πλησιασει για take out.
 

yiannisf222

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα, και απο μένα, νέος στο site.
Με κατι φίλους σκεφτομαστε να κανουμε bachelor στο Σαντανσκι 7 άτομα.
να παρουμε ο καθενας απο μια για όλη το βράδυ (για μπουζουκια και ξενοδοχειο).
θα βρούμε τιποτα καλό σάββατο λέμε να πάμε. τι προτείνετε ?
 

john.iannou

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2007
Μηνύματα
20
Like
20
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν μπορώ να πάω απο τη Θεσ/νίκη στο Σαντάνσκι με τρένο?
Ξέρει κανείς αν μπορώ να πάω απο τη Θεσ/νίκη στη Σόφια με αυτοκίνητο? Χρειάζεται ειδική άδεια για να μπει το αυτοκίνητο Βουλγαρία?
Πόση ώρα είναι η διαδρομή?
Πως είναι οι δρόμοι?
 

MIMIS67

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Λοιπον παιδες η κατασταση στο sad... εγινε τελειος μαπα.οσοι ετοιμαζεστε για εκει σας αποτρεπω .μακρυα .οι γυναικεσ λιγες και οι περισσοτερες τσιγγανες οι τιμες 50 + εξυπηρετηση τελειωνε να φυγω ΧΑΛΙΑ.ενα νεο ξενοδοχειο παιζει παουταλια στα ελληνικα αν το θυμαμαι καλα με εναν χοντρο νταβατζη και με καμια 10ρια μπαζα και μικρομπραβους.οποιος ετοιμαζετε για βουλγαρια να παει παντου εκτος sad...!!!!!!! οτι σας γραφω τα διαπιστωσα μονος μου το προηγουμενο σαββατοκυριακο.αυτα ..... :headbang:
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
καλημερα αγαπητοι μου φιλοι.τα νεα απο βουλγαρια ειναι δυσαρεστα για καποιους.ανοιξε καζινο στο σβιλεγκραντ.αυτο σημαινει οτι θα κλεισουν πολλα σπιτια. εχω παει αρκετες φορες και βλεπω παντα τους ιδιους τυπους να παιζουν.παντως προχθες που ειχε εγκαινια φερανε την καιτη γαρμπη να τραγουδισει. εγινε πανικος. ολος ο εβρος ητανε εκει.το θετικο τη υποθεης ειναι οτι παμε στο καζινο στο οποιο δεν πληρωνουμε εισοδο και τα ποτα και φαγητα ειναι δωρεαν. περιβαλον πολυ ωραιο για οσους δεν εχουν σχεση με τζογο.απο κοριτσια εχει αλλα οχι για σεξ. εκει μεσα δεν επιτρεπουν τους νταβατζιδες να κανουν παιχνιδι.αυτα τα νεα. ελπιζω να σας κατατοπισα πληρως
 

Επισκέπτης
καλημερα αγαπητοι μου φιλοι.τα νεα απο βουλγαρια ειναι δυσαρεστα για καποιους.ανοιξε καζινο στο σβιλεγκραντ.αυτο σημαινει οτι θα κλεισουν πολλα σπιτια. εχω παει αρκετες φορες και βλεπω παντα τους ιδιους τυπους να παιζουν.παντως προχθες που ειχε εγκαινια φερανε την καιτη γαρμπη να τραγουδισει. εγινε πανικος. ολος ο εβρος ητανε εκει.το θετικο τη υποθεης ειναι οτι παμε στο καζινο στο οποιο δεν πληρωνουμε εισοδο και τα ποτα και φαγητα ειναι δωρεαν. περιβαλον πολυ ωραιο για οσους δεν εχουν σχεση με τζογο.απο κοριτσια εχει αλλα οχι για σεξ. εκει μεσα δεν επιτρεπουν τους νταβατζιδες να κανουν παιχνιδι.αυτα τα νεα. ελπιζω να σας κατατοπισα πληρως
μπουαχχχχχχχχχχχ αχαχαχαχαχαχτώρα τα κορίτσια θα μείνουν εκεί χωρίς μπουρδέλα και θα έρθουν εδώ α ρε Τάνια τι όμορφα περάσαμε το σάββατο την νύχτα.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Γεια σας από Σόφια!!! Μάλλον αυτό το thread πρέπει άμεσα να αλλάξει τίτλο... Λέγαμε και παλιότερα πως η Βουλγαρία τελειώνει κλπ κλπ... αλλά αυτό που έχει γίνει εδώ πέρα το τελευταίο εξάμηνο δεν έχει προηγούμενο. Θα τολμήσω να πω πως ξεπερνάει τα ακόμα και τα Ελληνικά δεδομένα... Όλες οι υπηρεσίες συμπεριλαμβανομένης και αυτής της επί πληρωμής σεξουαλικής ευχαρίστησης παρουσιάζουν μια άνοδο στην τιμή της τάξεως του 20%. Τα "σπίτια" που έχει αναφέρει ο ELF24 έχουν ανεβάσει την τιμή στα 60 λέβα ανά ώρα, ενώ τα call girls έχουν περίπου την ίδια τιμή εκκίνησης και χωρίς ταβάνι. Μερικές δε έχουν ξεφύγει τόσο πολύ και μας περνάνε τόσο εξώφθαλμα για κοροϊδα που ένω στα site δηλώνουν πως θέλουν 60 Λέβα/ώρα στους ξένους ζητάνε 50 ή 100 εύρώ... Η Βουλγαρία έχει πάψει προ πολλού να είναι επίγειος παράδεισός και για να ακριβολογούμε έχει πάρει κατεύθυνση προς το να γίνει πιο ακριβή και από την Ελλάδα (μακάρι να βγω ψεύτης σε αυτό...) Συνεχίζω τώρα την περιπλάνησή μου στα στενα της Βίτοσα (που και αυτή έγινε πιο ακριβή από το Κωλωνάκι...) και τα λέμε!!
 

Επισκέπτης
Γεια σας από Σόφια!!! Μάλλον αυτό το thread πρέπει άμεσα να αλλάξει τίτλο... Λέγαμε και παλιότερα πως η Βουλγαρία τελειώνει κλπ κλπ... αλλά αυτό που έχει γίνει εδώ πέρα το τελευταίο εξάμηνο δεν έχει προηγούμενο. Θα τολμήσω να πω πως ξεπερνάει τα ακόμα και τα Ελληνικά δεδομένα... Όλες οι υπηρεσίες συμπεριλαμβανομένης και αυτής της επί πληρωμής σεξουαλικής ευχαρίστησης παρουσιάζουν μια άνοδο στην τιμή της τάξεως του 20%. Τα "σπίτια" που έχει αναφέρει ο ELF24 έχουν ανεβάσει την τιμή στα 60 λέβα ανά ώρα, ενώ τα call girls έχουν περίπου την ίδια τιμή εκκίνησης και χωρίς ταβάνι. Μερικές δε έχουν ξεφύγει τόσο πολύ και μας περνάνε τόσο εξώφθαλμα για κοροϊδα που ένω στα site δηλώνουν πως θέλουν 60 Λέβα/ώρα στους ξένους ζητάνε 50 ή 100 εύρώ... Η Βουλγαρία έχει πάψει προ πολλού να είναι επίγειος παράδεισός και για να ακριβολογούμε έχει πάρει κατεύθυνση προς το να γίνει πιο ακριβή και από την Ελλάδα (μακάρι να βγω ψεύτης σε αυτό...) Συνεχίζω τώρα την περιπλάνησή μου στα στενα της Βίτοσα (που και αυτή έγινε πιο ακριβή από το Κωλωνάκι...) και τα λέμε!!
ελπίζω σύντομα να ανέβω εκεί αλλά σε ειδική αποστολή με φίλο Βούλγαρο εδώ από την Αθήνα που το μόνο που μου έχει πει είναι ότι Σόφια & Σαντάνσκι τέλος αλλού είναι τώρα τα καλά και προσιτά.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Επιστροφή από Σόφια χωρίς να έχω καμιά νεώτερη και αξιοσημείωτη παρατήρηση πέραν αυτών που έγραψα για την αύξηση όλων τών τιμών... Επίσης η πληροφόρησή μου από κοπέλες της δουλειάς λέει πως ό γνωστός επιχειρήματίας που έχει την αλύσίδα των strip club (Kama Sutra, Velvet, Kleopatra) είναι και ιδιοκτήτης περίπου 15 από τα sex club της λίστας που έχει παραθέσει πρό έτους ο (respect) ELF-24. Αυτά για την ώρα!!!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Σχετικα με την ποιοτητα των γυναικων τι παιζει? 90% μπαζα κλασσικα?
Επισης απο συμπεριφορα τι λενε πλεον?Αν μπορεις γραψε τπτ σχετικα με του που εμεινες και τι deal εκανες με τους νταβαδες-γκομενες.
Οταν επεστρεφα απο Σοφια το καλοκαιρι σε συζητηση που ειχα με αλλους μου ειπαν πως το πλοβντιφ ειναι ο επομενος σταθμος.Μαλλον να ετοιμαζομαστε σιγα-σιγα?
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Καλά ναι οι Βουλγάρες στα σπίτια δεν διεκδικούσαν ποτέ δάφνες ομορφιάς... Πάντως εγώ στις 3 μέρες που πήρα πέτυχα σχετικά καλή κατάσταση από πλευράς συμπεριφοράς και απόδοσης! Ο κανόνας είναι αν τη θέλεις μόνο για σεξ διάλεξε μια που να μην μιλάει Αγγλικά. Από συμπεριφορά είναι τζόκερ!! Αν σου κάτσει!!! Γενικά πάντως δεν είναι προκλητικά αρνητικές ακόμα και αν δεν κολλήσετε τώρα αν στραβώσει καμιά εεε τι να πω. Πάντως από την κουβέντα που έκανα προσπαθούν και αυτές να εφαρμόσουν το ώρα και φορά ποτό και κάνα δυο τσιγάρα πρίν πράξη και διάλειμμα. Εγώ πλέον νοικιάζω διαμέρισμα όταν πάω πάνω. Βέβαια αυτή τη φορά κακόπεσα γιατί ή θέρμανση ήταν λίγο για τα μπάζα οπότε το χειμώνα θέλει λίγο προσοχή και αυτό κατα τα άλλα το διαμέρισμα πάει από 30-60 € την ημέρα ανάλογα πόσες κρεβατοκάμαρες θες! Και γώ άκουσα καλά για Πλόβντιβ και καλό θα είναι μπας και ανεβάζοντάς το μειώσουμε λίγο την αυτοκρατορία της Σόφιας!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Oι τιμες ηταν 30 ευρω η ωρα?Η καθε επομενη πηγαινε συν 10 η αλλα 30?
Μου την ειχε δωσει κι εμενα στα νευρα αυτη η μαλακια ανα ωρα και γαμησι που προσπαθουσαν μερικες κοπελες.Οι κοπελες απο τα στριπ μονο εδειχαν καπως διαφορετικες σ'αυτο τον τομεα.Δοκιμασες μηπως?Ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom