Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
γεια σας παιδια!!! λεω να παω χριστουγεννα στη σοφια! εχω διαβασει ολα οσα εχετε γραψει, μηπως υπαρχει και τιποτα νεοτερο?
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μην το κάνεις... Η μεγαλύτερη χαζομάρα που θα έχεις κάνει στη ζωή σου θα είναι!!!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Κατι καινουργιο δεν υπαρχει αλλα οσα εχουν γραφτει ειναι υπεραρκετα για να σε κρατησουν απασχολημενο.Παντως εαν εχεις ξαναπαει επι της παλιας ¨καλης εποχης¨ μην περιμενεις τπτ πλεον.Αν εχεις τη δυνατοτητα να αναπροσαρμοσεις το ταξιδι σου ισως να ηταν καλυτερα να πας προς plovdiv.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Όπως προείπα η περίοδος δεν είναι η καλύτερη δυνατή!! Η μισή Ελλάδα θα είναι Βουλγαρία τα Χριστούγεννα!! Όλα σχεδόν τα γραφεία ταξιδίων οργανώνουν εκδρομές για πάνω...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Ετσι οπως τα λετε δεν αξιζει να παει κανεις εκει, ιδιως αν δεν μενει στη Βορεια Ελλαδα.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Αν θες να πας για ταξιδάκι αναψυχής ή έχεις conne περνάς καλά... Αλλά χύμα αυτές τις μέρες δεν θα το ευχαριστηθεις και θα σου φύγουν και σε σαβούρες τα λεφτά!!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
αν καποιος παει για δουλεια και ψαξει κατι να βρει  για να πηδηξει οκ....!αλλα το να πας Βουλγαρια για sex vacation δεν αξιζει....!προσωπικα πιστευω απο την μεχρι στιγμης εμπειρια μου οτι αν δεν εχεις γνωριμιες κα ατομα που να σε κατατοπισουνε και να ξερουνε λιγο πολυ την γλωσα μεγαλη μαλακια....!θα σου φανε πολλα λεφτα ταξιτζηδες εστιατορια καφε και σε διαφορα μερη....!τωρα αν παρεις να κλεισεις διαμερισμα και σε ακουσουνε να μιλας ελληνικα η αγγλικα εκει τη γαμησες...!αλλες τιμες ισχυουνε για τους ντοπιους και αλλες για τους ξενους....!οπως επισης θελει προσοχη τα μερη που τριγυρνας εστιατορια καφε μπαρακια κλαμπακια για τυχον πεσιμο και φασαρια....!κανουνε φασαριες για ψιλου πηδημα....!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Επισης να ετοιμαστουμε για νεο μπαραζ αυξησεων μετα και απο την Χριστουγεννιατικη περιοδο οπου οι ελληναρες θα εχουν αφησει τα κερατα τους στα λαμογια.
Θανο σε αυτο που λες περι κατατοπισης πιστευω πως στο φορουμ υπαρχουν τα παντα απο πληροφοριες.Επισης θεωρω τους κωλοταριφες πιο επικινδυνους για μεγαλο χασιμο χρηματων απο οτιδηποτε αλλο καθως δυσκολα θα δεχτουν deal στην τιμη πλεον.
Εχουμε ξαναπει πως στη Σοφια δεν μας πανε καθολου σαν λαο και αυτο που λες με τα club κλπ το εχω ξανακουσει αν και υπαρχουν παρα πολλες περιπτωσεις οπου σε τετοιες φασεις την πατησαν ασχημα τα λαμογια.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Σημειωτέο πως από την αρχή της χρονιάς η αύξησεις σε πολλά είδη, και επειδή εδώ μας ενδιαφέρουν περισσότερο, ταξί και γυναίκες από sex club είναι της τάξεως του 25%.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Επισης να ετοιμαστουμε για νεο μπαραζ αυξησεων μετα και απο την Χριστουγεννιατικη περιοδο οπου οι ελληναρες θα εχουν αφησει τα κερατα τους στα λαμογια.
Θανο σε αυτο που λες περι κατατοπισης πιστευω πως στο φορουμ υπαρχουν τα παντα απο πληροφοριες.Επισης θεωρω τους κωλοταριφες πιο επικινδυνους για μεγαλο χασιμο χρηματων απο οτιδηποτε αλλο καθως δυσκολα θα δεχτουν deal στην τιμη πλεον.
Εχουμε ξαναπει πως στη Σοφια δεν μας πανε καθολου σαν λαο και αυτο που λες με τα club κλπ το εχω ξανακουσει αν και υπαρχουν παρα πολλες περιπτωσεις οπου σε τετοιες φασεις την πατησαν ασχημα τα λαμογια.
καλα οπως το παρει κανεις.....εγω ρε φιλε δεν θα βασιζομουνα μονο σε αυτα που θα βρισκα απο το φορουμ και μα χαρτακι και στυλο να περαπαταω....!ειτανε να παω φετος το καλοκαιρι μια βολτιτσα αλλα δεν εκατσε...!και μαλλον δεν θα κατσει γιατι δεν θελω να παω ξεκρεμαστος....!και να φαψ 5 κατοσταρικα για 2-3 μερες με μετακινησεις ξενοδοχια κλπ....!
αποψη μου....!αν βρω ατομο που να ξερει λιγο την γλωσσα και τα κατατοπια σε μια συγκεκριμενη πολη δεν το πολυσκοπευω να παω...!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Δεν πιστευω πως ειναι λιγα αυτα που εχουν γραφτει στο φορουμ.Αρκει να εχει καποιος τη διαθεση να διαπραγματευτει οσο τον παιρνει.Επισης αυτο που ας νοιαζει πιο πολυ οπως ειπε και ο best... ειναι οι τιμες για πουτανες,ταξι,να προσθεσω και ξενοδοχεια.Οι τιμες για φαγητα κλπ παντα θα ειναι πολυ κατω σε σχεση με εδω οποτε οκ κανουμε μια μικρη υποχωρηση εκει.
Επισης δεν με ενδιαφερει καθολου η χωρα τους γενικα και οι τροποι τους  και τους εχω γραμμενους  .Το πιο σημαντικο ειναι να μην χαλασει αλλο η ηδη αρκετα χαλασμενη μπουρδελοφαση.Κατι για το οποιο φταινε και οι ορδες απο ρεζιλια ελληναρες που εδωσαν δικαιωμα στα λαμογια να πουλανε μαγκια και τσαμπουκα.Τεσπα βιδωθηκα τωρα...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
τελοσπαντων αποψη σου.....φιλε....εγω δεν βασιζομαι σε αυτα που λεει στο φορουμ....!και δεν εχω ορεξη να καθομαι να λεω και να κανω επιδειξη των γνωσεων μου....!απο βπυλγαρια τα τελευτεα 4 χρονακια  περναω παρα πολυ συχνα....!και επειδη τα μπαλακνς τα ζω και ξερω τιπαιζει και απο νοοτροπια και απο υπολοιπα δεν ψηνομαι να παω ξεκρεμαστος....!για οσους ζουνε εξωτερικο βαλκαια χρονια τα πραγματα εχουνε ακριβινει επικυνδυνα....!οσοι ζουνε θα με καταλαβουνε....!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
και δεν εχω ορεξη να καθομαι να λεω και να κανω επιδειξη των γνωσεων μου....! 

???
Το forum για αυτο δεν φτιαχτηκε?Για να ανταλασσουμε αποψεις γυρω απο πουτανοσκηνικα γενικα?Ασχετα αν πολλοι το εχουν γαμησει με τα κωλοθρεντ που ανοιγουν.
Θεωρειται επιδειξη αυτο πλεον?
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
γειά χαρά σε όλους. παιδιά εγω μπορώ να χαρακτηρίσω τον εαυτό μου βουλγαροκτόνο μιας και έχω πάει ουκ ολίγες φορές εκεί. εδω και τρία χρόνια πρωτοχρονιά κάνω φιλιππούπολη. πολυ ωραία. αν έχεις κονέ περνάς πολύ καλά. βασικά τις γιορτές θα γίνει πανικός. όλοι θα ζητάνε κοπέλες και  ζήτηση είναι αυξημένη. εμείς έχοθμε κάνει ήδη το κουμάντο μας. οπότε δεν ανησυχούμε.έχουμε ένα φίλο που μας κανονίζει φοιτήτριες απο την γυμναστική ακαδημία του πανεπιστημίου. 
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Αν δεν εχεις κονε τι παιζει?Ξερεις τπτ να μας ενημερωσεις?Γιατι πολυ εχουν πει οτι ειναι καλυτερα στο πλοβντιφ αλλα απο παραπερα ανημερωση τπτ.
 

supermarios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
γειά χαρά σε όλους. παιδιά εγω μπορώ να χαρακτηρίσω τον εαυτό μου βουλγαροκτόνο μιας και έχω πάει ουκ ολίγες φορές εκεί. εδω και τρία χρόνια πρωτοχρονιά κάνω φιλιππούπολη. 
Βουλγαροκτόνο?
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Ναι ειναι μαφιοζος και αναγκαστικα εχει χρησιμοποιησει και αλλα μεσα...
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
αν καποιος παει για δουλεια και ψαξει κατι να βρει  για να πηδηξει οκ....!αλλα το να πας Βουλγαρια για sex vacation δεν αξιζει....!προσωπικα πιστευω απο την μεχρι στιγμης εμπειρια μου οτι αν δεν εχεις γνωριμιες κα ατομα που να σε κατατοπισουνε και να ξερουνε λιγο πολυ την γλωσα μεγαλη μαλακια....!θα σου φανε πολλα λεφτα ταξιτζηδες εστιατορια καφε και σε διαφορα μερη....!τωρα αν παρεις να κλεισεις διαμερισμα και σε ακουσουνε να μιλας ελληνικα η αγγλικα εκει τη γαμησες...!αλλες τιμες ισχυουνε για τους ντοπιους και αλλες για τους ξενους....!οπως επισης θελει προσοχη τα μερη που τριγυρνας εστιατορια καφε μπαρακια κλαμπακια για τυχον πεσιμο και φασαρια....!κανουνε φασαριες για ψιλου πηδημα....!

Φίλε μου εγώ προσωπικά αν και πήγα ξεκρέμαστος πέρασα φανταστικά. Αυτό που λές για το διαμέρισμα δεν ισχύει. Έκανα την κράτηση μου μέσω internet για διαμέρισμα στο κέντρο της Σόφιας. Ήρθε άτομο και μας παρέλαβε μόλις φτάσαμε και μας πήγε με το αυτοκινητό του εκεί. Η τιμή αν θυμάμε καλά ήταν 25€ το άτομο ημερησίως. Από κει και πέρα η πηγή της πληροφορίας είναι οι ταρίφες. Τα πολλά λεφτά που αναφέρεις παραπάνω οτι θα φάς ήταν γύρω στα 10 € για μια διαδρομή που περνούσε από τουλάχιστον 20 μέρη για "ψώνια".  Σε θέμα ασφάλειας τουλάχιστον στο κέντρο της πόλης δεν υπάρχει κίνδυνος. Δεν ξέρω όμως ποιος είναι υπέυθυνος γι αυτό. Υποψιάζομαι η μαφία που θέλει οι επιχειρήσεις της να δουλέουν απερίσπαστα και να μην φοβούνται οι τουρίστες να πάνε και όχι το κράτος. Σε νυχτερινά μαγαζιά πιστεψέ με και να θές φασαρία δεν γίνετε. Τα πιο πολλά στην πόρτα έχουν ανιχνευτή μετάλλων για να μην περνάνε όπλα και μέσα στο μαγαζί σε κάθε γωνία υπάρχει και ένας μπράβος σε ετοιμότητα.
Βεβαία υποχρεούμε να σου αναφέρω και την εμπείρια μιας παρέας Ελλήνων που γνωρίσαμε εκεί. Μένανε στο Princess (πρέπει να μιλάμε για 100€ το άτομο την ημέρα). Δεν βγήκανε ΠΟΤΕ από το ξενοδοχείο και γαμούσαν κάτι φόλες που τους έφερναν οι πορτιέριδες με 120€/h.   
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Το Σαντάσκυ και το Πλοέστι είναι μια εξελιγμένη τρούμπα της εποχής μας στη Βουλγαρία. Γενικά πολύ βλαχοσεξ και μακριά από τις γύφτισες που σε πλησιάζουν με 10-15 ευρώ. Για τις "ντόπιες" έχω πείρα από ταξίδι μου...Λοιπόν καταρχήν το 90% δεν είναι βουλγάρες που κάνουν βίζιτες στις δύο αυτές πόλεις...είναι ρωσίδες (διάφορες), ρουμάνες και αλβανίδες. Ελάχιστες βουλγάρες στη Σόφια, πιο ανεβασμένα πράγματα και πιο ακριβά. Το 50εύρω είναι βασική ωριαία αμοιβή και μπορείς με 300-500 ευρώ να κλείσεις γκομενάκι καλό για όλη την ημέρα αρκεί να μη γίνεται της μουρλής από κόσμο. Παίζουν επίσης καλύτερα κομμάτια μέσω των ξενοδοχείων και των καφετεριών μέσα ή κάτω από αυτά. Στο δρόμο αν σας πλησιάζει νταβάς (πολύ εύκολο, κοιτάς τις βιτιρίνες ) μπορεί να σου δώσει ακόμα και πωλήτρια από μαγαζί ή τη σερβιτόρα στο δίπλα καφέ αν τους πεις θέλω ΑΥΤΗΝ (80-90%). Η ποιότητα των γυναικών για μένα είναι όπως λένε ισάξιες ή και χειρότερες από τις ελληνίδες. Εχουμε πάει Σκόπια και Τίρανα και σας πληροφορώ ότι αν και λίγο κοντές ακόμα και οι Αλβανίδες είναι πιο καλές (πάντα από τις καλές εννοούμε όχι τα μπάζα των μπάζων). Επίσης στη Βουλγαρία όντως οι κοπέλες πάνε σα ρομποτάκια και δεν κάνουν το κάτι παραπάνω. Στην Αλβανία και τα ΣΚόπια παίζει πολύ το εξτρα όμως εφόσον μείνει μεταξύ σας (με την κοπέλα) δίνει τα πάντα. Προσοχή στην προφύλαξη εκεί είναι ανενημέρωτος ο κόσμος και δεν ενδιαφέρεται για το μέλλον...
Για όσους επίσης ενδιαφέρονται στη Βουλγαρία και την Αλβανία είναι δυνατή η αγορά με περίπου 1500 ευρώ μιας κοπέλας για 7-10 μέρες (παζάρι) με όλα τα χαρτιά νόμιμα για Ελλάδα από τον εκεί νταβά...!------καταρχην το Πλοεστι ειναι στη Ρουμανια!!!η Βουλγαρια εχει ωραιες γυναικες και μπορεις να γαμισεις με 26 ευρω μια ωρα οσα δινεις στη φυλης για 2-3 λεπτα σκυλησιο γαμησι!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom