Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ELF24

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
να πω και εγω την άποψη μου γιατι διαφονω σε πολλα με αυτά που γράφετε.
Εφόσον μιλάμε για Σοφια έχω να πω τα εξείς:
ΝΑΙ πο΄λλά είδη παρουσιάζουν αύξηση 70% ετησίως και ίσως σε λιγο καιρο ειναι ασυμφωρη.
ΑΛΛΑ οι τιμές σε ταξι και πορνεια ειναι ίδιες από το 2005.
sex στα club με 50 λεβα την ώρα. 200 λεβα το 6-ωρο
συμφωνω οτι βλεπουν τουριστα και πανε να τον γδισουν αλλα αν επιμενεις και φυγεις και πας αλλου θα δεις οτι ετσι ειναι.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Από το καλοκαίρι και εδώ έγιναν οι αυξήσεις σε ταξί και sex-club!! Ειδικά για τα ταξί μου το διαβεβαίωσε και φίλη Βουλγάρα αλλά το είδα και πριν 20 μέρες που είμουν πάνω... 0.59 λέβα/χμ από 0.49... Τώρα για τα sex-club μπορείς με λίγο παζάρι να ρίξεις το 60 στα 50...:)
 

ELF24

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Από το καλοκαίρι και εδώ έγιναν οι αυξήσεις σε ταξί και sex-club!! Ειδικά για τα ταξί μου το διαβεβαίωσε και φίλη Βουλγάρα!! Τώρα για τα sex-club μπορείς με λίγο παζάρι να ρίξεις το 60 στα 50...:)

φιλε τον σεπτεμβη εκει ημουνα.
τα ταξι ειχαν και εχουν 0,49 λεβα το km kai 0,50 λεβα η σημαια , δεν κσερο τι λτε.
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
σε πρόλαβα και το τροποποίησα !!! Ελπίζω να σε κάλυψα!!!:)
 

ELF24

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
ε να μην ακριβινουν λιγο και αυτα. καιρος ειναι. Ε.Ε τωρα βλεπεις?
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Βλέπω, βλέπω δυστυχώς γιατί εκεί θα κλάψουνε μανούλες με το ευρώ!!! (Όχι πως εδώ δεν κλαίνε ακόμα...)
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
καλημέρα σε όλους.υπάρχει κάποια παρεξήγηση. επειδή η βουλγαρία είναι πιό φθηνή κάποιοι φτωχομπινέδες της Ελλάδας πάνε εκεί και το παίζουνε σείχηδες.δηλαδή αφήνουνε μπούρμπουάρ με αποτέλεσμα οι βούργαροι να κακομαθένουνε και να μας βλέπουνε σαν πηγη που τρέχει ευρώ. Αποτέλεσμα είναι τους λογαριασμούς να μας τους φουσκόνουνε. μην πάτε με την ιδέα οτι επειδή ολά είναι πιο φθηνά και θα κάνουμε στους μάγκες. πριν απο λίγες μέρες είχα γράψει οτι για ρεβεγιόν έχω κλείσει στη φιλιππούπολη με δυο φίλους κατι φοιτήτριες απο την γυμναστική ακαδημία της φιλιππούπολης. 18,19 και 19 χρονών όλα. μετά τις γιορτές θα βάλω φώτο.   
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Xρηστο εχεις δικιο γενικα.Παντως  και να αυξηθουν καπως οι τιμες στην πορνεια κλπ δεν πιστευω οτι αποτελει μεγαλο προβλημα καθως παντα θα ειναι πολυ κατω απο την Ελλαδα.Το σημαντικοτερο ειναι να σταματησει αυτη μειωση των διαθεσιμων γυναικων που υπηρχαν μεχρι περυσι.
Επισης δεν ειναι δυνατον στα στριπ να ειναι πολυ πιο μουναρες αυτες που δεν γαμιουνται απο αυτες που το κανουν.Ελεος ακομη και με τις σερβιτορες εχυνες μολις τις εβλεπες...
 

Επισκέπτης
μερικές συμβουλές λόγο πείρας με της Βουλγάρες και γενικά με ότι έχει σχέση με την Βουλγαρία να μην τους έχετε εμπιστοσύνη στην πλειοψηφία τους είναι άτιμη ράτσα είναι λαός της αρπαχτής και της κομπίνας, σε λίγο θα είναι ποιο ακριβά από την Ελλάδα, ότι καλό κυκλοφορούσε εκεί πλέον φεύγει ειδικά τώρα που άνοιξαν και τα σύνορα τον τελευταίο χρόνο και πάνε προς Ισπανία Ιταλία και άλλες χώρες της ΕΕ εδώ πλέον προς Ελλάδα δύσκολο να έρθει κάτι καλό.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
To θεμα ειναι να μεινει και εκει κατι καλο.Να μην φτασει η κατασταση να υπαρχουν 90%μπαζα οπως τωρα?Το αν θα γινει πιο ακριβα απο την Ελλαδα δεν το ξερω-φαινεται καπως δυσκολο-παντως το σιγουρο ειναι πως με την εισοδο του Ευρω θα καταστραφουν τελειως και τοτε να δεις τι θα γινει...
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
καλημέρα σε όλους. θα ήθελα να σας πώ πως γενκά τα φθηνά κορίτσια είναι οι φοιτήτριες. μπορεις με 150 ευρώ όλο το βραδυ να την έχεις. και βάλε τα ποτα και φαγητά περιπου 180 με 200 ευρώ.εγώ σας λέω και πάλι την πρωτοχρονιά θα κάνω ρεβεγιον στην φιλιππούπολη και θα σας ενημερώσω. επίσης αν είναι ο καιρός κατάλληλος το σαββάτο θα πάω στο μπόροβιτς για σκί και ξεσκί. 
 

Επισκέπτης
To θεμα ειναι να μεινει και εκει κατι καλο.Να μην φτασει η κατασταση να υπαρχουν 90%μπαζα οπως τωρα?Το αν θα γινει πιο ακριβα απο την Ελλαδα δεν το ξερω-φαινεται καπως δυσκολο-παντως το σιγουρο ειναι πως με την εισοδο του Ευρω θα καταστραφουν τελειως και τοτε να δεις τι θα γινει...
τα καλά δεν μένουν στην Βουλγαρία πλέον γιατί εκεί είναι πλέον έρμαια των τσιγγάνων νταβτζήδων.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Xristo 150 ευρω για ολο το βραδυ ειναι αρκετα για Βουλγαρια.Στη Σοφια αν πας σχετικα νωρις στα σπιτια μπορεις να βρεις ΜΟΥΝΑΡΑ κυριολεκτικα,με 100 αντε 120 βαρια σε καποιες περιπτωσεις.Επισης για Φιλιπουπολη αν δεν εχεις κονε τι παιζει περιπου?Μπορεις να μας γραψεις καμια πληροφορια για το πως να κινηθουμε επι του θεματος?

τα καλά δεν μένουν στην Βουλγαρία πλέον γιατί εκεί είναι πλέον έρμαια των τσιγγάνων νταβτζήδων.

Οσον αφορα αυτο η κατασταση πηγαινει απο το κακο στο χειροτερο οπως φαινεται.Θα παμε να κανουμε παζαρι καμια φορα και μολις βιδωθουν μας βλεπω με καμια 100σταρια σφαιρες.Κωλοζωα...

ΥΓ.Ας αλλαξει και ο τιτλος του θρεντ για να μην τρελαινομστε.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
καλημέρα σε όλους.υπάρχει κάποια παρεξήγηση. επειδή η βουλγαρία είναι πιό φθηνή κάποιοι φτωχομπινέδες της Ελλάδας πάνε εκεί και το παίζουνε σείχηδες.δηλαδή αφήνουνε μπούρμπουάρ με αποτέλεσμα οι βούργαροι να κακομαθένουνε και να μας βλέπουνε σαν πηγη που τρέχει ευρώ. Αποτέλεσμα είναι τους λογαριασμούς να μας τους φουσκόνουνε. μην πάτε με την ιδέα οτι επειδή ολά είναι πιο φθηνά και θα κάνουμε στους μάγκες. πριν απο λίγες μέρες είχα γράψει οτι για ρεβεγιόν έχω κλείσει στη φιλιππούπολη με δυο φίλους κατι φοιτήτριες απο την γυμναστική ακαδημία της φιλιππούπολης. 18,19 και 19 χρονών όλα. μετά τις γιορτές θα βάλω φώτο.     

πεστα χρυσοστομε.....φιλλιπουπολη πριν 7-8 χρονια επερνα κατι μουνακια σαν τα κρυα τα νερα με 4000 δρχ (12 ευρω) ολη την ημερα !!!!!!!    και τωρα παει ο καθε λασπωμενος κ το παιζει πασας......με αποτελεσμα να χαλαει την πιατσα......παντε δωστε τα ......κοροιδα ....εγω μια φορα δεν ξαναδινω 50-60-70-100 σε χωρα που ο μεσος μισθος ειναι 300 ευρω τον μηνα.....για μουνια που μεχρι τοτε γαμιονταν για ενα ποτο μετα απο ρεστοραν κ για ενα δωρακι π.χ.παρε 20 ευρω να ψωνισεις.....(πεστε ρε παιδια κανα παραμυθι.....σε θελω.....θα σε παρω μαζι μου να μεινουμε μαζι......)αυτα.....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
καλημέρα σε όλους. θα ήθελα να σας πώ πως γενκά τα φθηνά κορίτσια είναι οι φοιτήτριες. μπορεις με 150 ευρώ όλο το βραδυ να την έχεις. και βάλε τα ποτα και φαγητά περιπου 180 με 200 ευρώ.εγώ σας λέω και πάλι την πρωτοχρονιά θα κάνω ρεβεγιον στην φιλιππούπολη και θα σας ενημερώσω. επίσης αν είναι ο καιρός κατάλληλος το σαββάτο θα πάω στο μπόροβιτς για σκί και ξεσκί.   
..Έχεις τηλέφωνα; πψς τις εντοπίζεις;..
 

pouto

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
200
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
xristos-1 καλημέρα από Κοζάνη,ήθελα να μου πεις αν ανέβω Φιλλιπούπολι θα μπορέσεις να μου δώσεις το κονέ σου για φοιτήτριες;και αν μπορείς στείλε μου προσωπικό μνμ για να κλείσω και εγώ για εκαί την Πρωτοχρονιά,θα σου είμουν υπόχρεος,και κάτι για τους φίλους που πάνε Βουλγαρία:ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΦΑΤΕ Ή ΝΑ ΠΆΡΕΤΕ ΚΑΦΈ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΝΤΑΣΚΙ ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΕ Happy,ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΦΤΡΟΝΙ Ο ΠΟΥΣΤΗΣ,σας το λέω για να μην την πατήσετε όπως εγώ.Φίλε xristos-1 θέλεις σου στέλνω το κινητό μου για γνωριμία μιας και εσύ βλέπω έκανες καλή δράση.
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
αγαπητοί μου φίλοι όπως είπα θα πάω στις γιορτές και θα σας ενημερώσω. τώρα για τις φοιτήτριες διαβάστε τι παίζει.έχω ενα φίλο ο οποίος σπουδασε στην φιλιππούπολη αντί για 6 χρόνια που είναι το κανονικό 12 χρόνια. εκεί αφτός έκανε κάποια κονέ πολύ καλά. στο πανεπιστήνιο που ήτανε και συγκεκριμένα στην γυμνατσική ακαδημία έχει πολλές γνωριμίες απο κοπέλες εκεί. και η μιά κοπέλα προωθεί την άλλη. εγω μόλις γυρίσω θα βάλω πληροφορίες και τηλ αν βρώ. γενικα εκεί το όλο συστημα λειτουργεί με γνωριμίες.δλ πρέπει να σε πάει γνωστός. επίσης θα σας ενημερώσω και απο μαγαζιά τι παίζει.θα ήθελα να πώ στον φίλο tassoedess οτι δηστιχώς δεν μπορούμε να τους αλλάξουμε αυτούς και θα συνεχίσουν να μας χαλάνε την πιάτσα.απλά είναι θύματα μια ζωή. 
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Φαινεται ο φιλος σου εζησε την αιωνιοτητα στον παραδεισο ε?
Περιμενουμε πληροφοριες,θενκς.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
αγαπητοί μου φίλοι όπως είπα θα πάω στις γιορτές και θα σας ενημερώσω. τώρα για τις φοιτήτριες διαβάστε τι παίζει.έχω ενα φίλο ο οποίος σπουδασε στην φιλιππούπολη αντί για 6 χρόνια που είναι το κανονικό 12 χρόνια. εκεί αφτός έκανε κάποια κονέ πολύ καλά. στο πανεπιστήνιο που ήτανε και συγκεκριμένα στην γυμνατσική ακαδημία έχει πολλές γνωριμίες απο κοπέλες εκεί. και η μιά κοπέλα προωθεί την άλλη. εγω μόλις γυρίσω θα βάλω πληροφορίες και τηλ αν βρώ. γενικα εκεί το όλο συστημα λειτουργεί με γνωριμίες.δλ πρέπει να σε πάει γνωστός. επίσης θα σας ενημερώσω και απο μαγαζιά τι παίζει.θα ήθελα να πώ στον φίλο tassoedess οτι δηστιχώς δεν μπορούμε να τους αλλάξουμε αυτούς και θα συνεχίσουν να μας χαλάνε την πιάτσα.απλά είναι θύματα μια ζωή. 


παιδια θελει προσοχη.....μια μικρη ανακριση δεν κανει κακο....κ αν δεις οτι ειναι ετοιμος να τα χωσει χοντρα για το τιποτα κ αυτοματα να χαλασει την πιατσα.....μην δινετε πληροφοριες....για αυτους το σαντασκι ειναι οτι πρεπει
 

apolele

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα...Το επομενο σαββατοκυριακο θα παω ταξιδακι προς σαντανσκι..Μπορει κανεις να μου δωσει καμμια πληροφορια??Που θα ψαχτω γενικα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom