Νέα

Βουλευτικές εκλογές 4/10/2009 - Με δεδομένα πια τα αποτελέσματα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 158K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ψηφίστε εδώ ...!!!!!

  • Ν.Δ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ - ΛΕΒΕΝΤΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ - ΠΡΑΣΙΝΟΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΚΥΡΟ - ΛΕΥΚΟ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Καλύτερα Έλληνες οικολόγοι παρά οικολόγοι πράσινοι!!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Εγώ είμαι στην τελευταία επιλογή για λόγους που έχω εξηγήσει σε άλλα threads.

Απαντήσεις:

1. Όχι
2. Ναι
3. Υπέρ λόγω του 2 - πρέπει να βλέπουμε όλοι τι ηλίθιος & αγράμματος είναι ο νεοέλλην. :uglystupid: :headbang:

Κρίνοντας απ' αυτά που έχω διαβάσει κατά καιρούς εδώ μέσα, θα τολμήσω μία πρόβλεψη - βλέπω τους Οικολόγους-Πράσινους & ΛΑΟΣ πολύ ψηλά στη δημοσκόπηση.

Δε θα ήταν έκπληξη κάτι αντίστοιχο και στις κανονικές εκλογές. :rolleyes:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
1.Εμπιστεύεστε τα γκάλοπ που δημοσιεύονται σωρηδόν τους τελευταίους μήνες ???

Τα γκάλοπ διενεργούνται κατά παραγγελία από πελάτες όπως τηλεοπτικούς σταθμούς, εφημερίδες, κόμματα, οπότε τα αποτελέσματά τους πιθανόν να ευνοούν κάπως το κόμμα που στηρίζει ο πελάτης.   

2. Πιστεύετε ότι τα γκάλοπ επηρεάζουν τους ψηφοφόρους και τελικά το εκλογικό αποτέλεσμα???

Πιθανόν μια επίδραση να υπάρχει. Οι αναποφάσιστοι μπορεί να στρέφονται ευκολότερα στο πρώτο κόμμα, άλλοι όταν η διαφορά πρώτου και δεύτερου κόμματος πιθανόν θεωρούν ότι η ψήφος τους δεν έχει επίδραση οπότε απέχουν ή ψηφίζουν μικρότερο κόμμα.
Επίσης κάποιοι τα γκάλοπ τα εκλαμβάνουν ως αποτέλεσμα εκλογών, οπότε θεωρούν περιττή τη ψήφο τους.

3. Είστε υπέρ ή κατά στη διεξαγωγή και δημοσίευση γκάλοπ στις προεκλογικές περιόδους ???

Πιστεύω ότι θα έπρεπε να απαγορεύεται η δημοσίευση γκάλοπ στις προεκλογικές περιόδους. Το αποτέλεσμα των εκλογών θα πρέπει να είναι εντελώς ανεπηρέαστο από εξωτερικές παρεμβάσεις. 
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96

toni2

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Like
78
Πόντοι
1
Ξέχασες να βάλεις στο γκάλοπ Χριστοπιστία Ευστάθιο Πατσαντζή.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: Παρακαλώ να τον βαλεις για να τον ψηφίσω θένκς  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Για τα Νεοταξίτικα ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ένα έχω να πώ:

“Ολους εμάς ενώνει η Ελλάς”

Καθήστε να δούμε τα ποσοστά μετά τις Ευρωεκλογές ΑΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΑ και μην 'χαίρεστε'
σαν τις 'μωρές παρθένες' με τις μαλακίες που πετάνε οι επιχειρήσεις του Αλαφούζου (=πουστ-Άγγλοι).
Όπως και το κωλοκάναλό του το ΣΚΑΙ (= bbc.gr). Άνθρωπος των Άγγλων είναι ο Αλαφούζος,
και οι Άγγλοι ως γνωστόν δεν είναι και οι μεγαλύτεροι 'φίλοι και σύμμαχοί' μας...χεχεχε

Όσο για τους 'οικολόγους πράσινους' του ΑΝΘΕΛΛΗΝΑ 'πρακτορίσκου' τρεμόπουλου, καλύτερα
κάποιος με οικολογικές ανησυχίες να ψηφίσει τους Οικολόγους του Δημοσθένη Βεργή παρά
τον ΑΠΟΛΟΓΗΤΗ του Κεμάλ Ατατούρκ (τον τρεμόπουλο δηλαδή) που υποστηρίζει όλους τους εχθρούς
της Ελλάδος.

ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ Προς Έλληνες μόνο:

“Ολους εμάς ενώνει η Ελλάς”
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
yrret και ζεστό σκαθαρι

συντονιστειτε και μην καταστρέφετε με μαλακειες τα θρεντς

Κανετε το ίδιο μηνυμα copy paste σε 2 διαφορετικά θέματα

Καποιο λαθος εγινε και σας εβαλαν και τους 2 βραδυνη βαρδια

Εκει στο λαος εχετε βαρεσει διάλυση
 

Επισκέπτης
1.Εμπιστεύεστε τα γκάλοπ που δημοσιεύονται σωρηδόν τους τελευταίους μήνες ???
Οχι.
2. Πιστεύετε ότι τα γκάλοπ επηρεάζουν τους ψηφοφόρους και τελικά το εκλογικό αποτέλεσμα???
Πιθανον τα επικοινωνιοστελεχια να θεωρουν οτι τα γκαλοπ επηρεαζουν τιποτε αναποφασιστους ΜΑΛΑΚΕΣ:πες,πες ολο και κατι βγαινει...
3. Είστε υπέρ ή κατά στη διεξαγωγή και δημοσίευση γκάλοπ στις προεκλογικές περιόδους ???
Εγκο αλμπανο,σταρκιντια μου.
 

Chilavert

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
64
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
10
Oxi
Nai
Oxi

ΘΑ ΤΙΜΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΨΗΦΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΛΑ.Ο.Σ
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
598
Like
12
Πόντοι
6
παίδες καλύτερα να ψηφίσουμε ό,τι θέλουμε εκτος από ΝΔ και ΠΑΣΟΚ που ήδη έχουν κυβερνήσει,φάει και κοροιδέψει όλο τον κόσμο. Μαζόχας όποιος ρίξει μπλε ή πράσινο τάχα μου ρε είχα το ξαδερφό μου στο ψηφοδέλτιο,τον πατριώτη μου,τον έτσι μου,τον δείξε μου....παγίδες!!! προσέχτε μάγκες...
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
...η αποχή είναι υπέρ ΝΔ και ΠΑΣΟΚ....
 

poutis

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2006
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
στα κομματα δεν βλεπω να εχεται και την Χρυση Αυγη.Συμμετεχει κανονηκοτατα στις ευροεκλογες και εχει πολυ σοβαροτερες αποψεις απο αλλα κοματα που εχετε στη λιστα.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Κι εσύ πρόβλημα με την Ελληνική γραφή? Πως γίνεται αυτό? Care to explain? :rolleyes:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
...μου κάνει εντύπωση το χαμηλό ποσοστό ΝΔ και ΣΥΡΙΖΑ, αλλά και το πολύ υψηλό ποσοστό ΛΑΟΣ και ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom