Νέα

Βουλευτικές εκλογές 4/10/2009 - Με δεδομένα πια τα αποτελέσματα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 158K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ψηφίστε εδώ ...!!!!!

  • Ν.Δ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΛΑ.Ο.Σ.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ - ΛΕΒΕΝΤΗΣ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ - ΠΡΑΣΙΝΟΙ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΑΚΥΡΟ - ΛΕΥΚΟ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αν εσύ θεωρείς τον Ψωμιάδη ικανότερο από Σημίτη & Πάγκαλο, εγώ πάω πάσο.
ελα ρε τα χουμε πει..........

Στα Ιμια έγινε προδοσία από σοσιαλιστές γιατί κατεβάσαμε τη σημαια μας με εντολή των Αμερικανων.
Το 74 οι χουντικοί ακροδεξιοί πατριώτες των 3 σωμάτων του Στρατού άφησαν την Κύπρο αβοήθητη γιατι ήταν μακριά και δεν φτάναν τα κανώ μας και τα παραγκλάιντς γλήγορα εκεί.......
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Άγαπημένη Ροζάλο μου έγώ μονο την γνωμη μου λεω ...ΕΛΕΥΘΕΡΑ!!!!!!!!!!!
Η μεταπολεμικη Ευρωπη θα ηταν αδυνατο να (ξανα) δεχτει ακροδεξιες κυβερνησεις στην εξουσια................. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Πλεον ολοι κυκλοφορουν με μανδυες.
Ο ακροδεξιος βαφτιζεται κεντροδεξιος με μετριοπαθεις δηλωσεις και λαικισμους, !!!! 

Ο αριστεροκαπιταλιστης βαφτιζεται κομμουνιστης γιατι εχει
αναγκη το συγκεκριμενο target group, ο σκετο-καπιταλιστης βαφτιζεται σοσιαλιστης γιατι ακουγεται
[size=20pt]ευηχα[/size] στον κοσμο που καποτε πιστεψε σε αυτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οι επικοινωνιολογοι κανουν καλα τη δουλεια τους.
Οι ιδεες πεθαναν και μαζι τους οι καθε λογης ηγετες.
Η μαλλον για το θεσω καλυτερα, οι ιδεες ζουνε και θα συνεχισουν να ζουνε στους ρομαντικους...................

Δεν ειναι κακο ο Καρατζαφερης να ειναι ακροδεξιος. :rockon: :rockon: :rockon:
Κακο ειναι να προστατευεται πισω απο το προσωπειο αυτο.
Κατα καιρους οι δηλωσεις του θυμιζουν αλλες εποχες, σκοτεινες.
Περι μεταναστων, αριστερας, θανατικων ποινων και αλλα πολλα.
Εχει σημασια ομως να σταθουμε σε αυτα ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Δεν νομιζω.. :think: :think: :think:

Και οσο για ενα φιλο που αναρωτηθηκε σε προηγουμενο post
αν ο συγκεκριμενος κυριος εχει στο πλευρο του χουντικους η ναζιστες...............
Δεν ξερω ο κυριος Βοριδης ως τι λογιζεται αλλα ευτυχως δεν εχουμε ασθενης μνημη και προφανως δεν γεννηθηκαμε χθες............................... :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
  Για τα Ιμια να παρετε την βιογραφια του Κλιντον (στα Αγγκλικα κυκλοφορει ατε Ελληνικα δεν ξερω ;))

  παντως κανεις δεν σχολιαζει το γεγονος οτι ΔΕΝ προτεινε το Υπουργειο Αμυνης στον Ανατολακη !!! Τετοιον οπισθοφυλακα που να ξαναδει η Ελληνικη βουλη που ειναι και καλος στις αναμετρησεις σωμα με σωμα αλλα και στην αεραμυνα και ξερει και απο βρωμικο παιχνιδι!!

  Και στις επιχειρησεις "σκουπα" μπορει να φανει χρησιμος αφου επαιζε και ως sweeper  :2funny:!!!!

  Αντε να γινει κανα θερμο επισοδιο στην Μυτιληνη μπας και στειλουν κανα μαιευτηρα και κανα γιατρο στο νησι

 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
σε αυτό το σχήμα που λέγεται κυβέρνηση ο μοναδικός που έχει σχέση με το αντικείμενο του είναι ο Κουτρουμάνης... άξιος άνθρωπος και βαθύς γνώστης του αντικειμένου της κοινωνικής ασφάλισης... όλοι οι άλλοι γτπ ... θεωρητικολόγοι, δόκτορες και σύμβουλοι υπουργών ... αντε και ένα παράδειγμα .. τι σχέση μπορεί να έχει αυτός με εξωτερική πολιτική...

από την άλλη οι περισσοτεροι είναι νέοι ανθρωποι και αυτό είναι καλό.. αρκεί να έχουν διάθεση να μάθουν (δυστυχώς στου κασίδη το κεφάλι και πάλι) αλλα μπορεί να είναι και κακό...

δεν μιλάω βέβαια για την Κατσέλη της οποίας αμφισβητώ όχι μόνο την κρίση επί οικονομικών θεμάτων αλλά και την γνω΄ση (καθηγήτρια πανεπιστημίου γαρ)...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
σε αυτό το σχήμα που λέγεται κυβέρνηση ο μοναδικός που έχει σχέση με το αντικείμενο του είναι ο Κουτρουμάνης... άξιος άνθρωπος και βαθύς γνώστης του αντικειμένου της κοινωνικής ασφάλισης... όλοι οι άλλοι γτπ ... θεωρητικολόγοι, δόκτορες και σύμβουλοι υπουργών ... αντε και ένα παράδειγμα .. τι σχέση μπορεί να έχει αυτός με εξωτερική πολιτική...

από την άλλη οι περισσοτεροι είναι νέοι ανθρωποι και αυτό είναι καλό.. αρκεί να έχουν διάθεση να μάθουν (δυστυχώς στου κασίδη το κεφάλι και πάλι) αλλα μπορεί να είναι και κακό...

δεν μιλάω βέβαια για την Κατσέλη της οποίας αμφισβητώ όχι μόνο την κρίση επί οικονομικών θεμάτων αλλά και την γνω΄ση (καθηγήτρια πανεπιστημίου γαρ)...

αχαχαχαχα
να φέρουμε πίσω τον Αλογοσκούφη, τον Ρουσσόπουλο, την Πετραλιά, τον Βαρβιτσιώτη και τον Κεφαλογιάννη.....

αχαχαχαχα
χου που έχετε το θράσος μετά από την πενταετή κατάντια να κρίνετε και το κυβερνητικό σχήμα πριν παράξει έργο...


Κλααααααααααααααααααααααααααααααψτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ρε καμμένοι......
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.473
Κριτικές
61
Like
42.675
Πόντοι
22.785
Πάντως έχω μεγάλη περιέργεια να δω πως θα αντιμετωπίσουν οι μονάδες καταστολής την πορεία του Δεκέμβρη εις μνήμην των γεγονότων και αν θα υπάρξουν πάλι οι παρακρατικοί με κουκουλίτσες ανάμεσα στα ΜΑΤ, τους οποίους το ΠΑΣΟΚ έφερε πρώτο στην Ελλάδα....
Για να μην νομίζουμε ότι τα έκανε όλα η κακιά δεξιά  :think: :think: :think:

θα φανούν πολλά από την αντιμετώπιση που θα έχουν οι διαδηλωτές!!!!!!!!!!!!!!!!!! :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
αχαχαχαχα
να φέρουμε πίσω τον Αλογοσκούφη, τον Ρουσσόπουλο, την Πετραλιά, τον Βαρβιτσιώτη και τον Κεφαλογιάννη.....

αχαχαχαχα
χου που έχετε το θράσος μετά από την πενταετή κατάντια να κρίνετε και το κυβερνητικό σχήμα πριν παράξει έργο...


Κλααααααααααααααααααααααααααααααψτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ρε καμμένοι......

αντε πάλι ο περσόνα άρχισε τα κουτσογιωργίτικα του.. "Δεν δικαιούσθαι να ομιλείτε"

και ποιός είσαι εσύ ρε μαλάκα που θα μου πείς αν έχω δικαίωμα να κάνω κριτική ή όχι???????????????????

σάλτα και πηδήξου ρε
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αντε πάλι ο περσόνα άρχισε τα κουτσογιωργίτικα του.. "Δεν δικαιούσθαι να ομιλείτε"

και ποιός είσαι εσύ ρε μαλάκα που θα μου πείς αν έχω δικαίωμα να κάνω κριτική ή όχι???????????????????

σάλτα και πηδήξου ρε

είσαι και ΑΕΚ είπαμε;

Κλάαααααααααααμμμμμμμμμμμμμμααααααααααααααααααααααααααααααα


Πίιιιιιιιιιιιιιιιιιιικκκκκκραααααααααααααααααααααααααααααααα


Δάαααααααααααααακκκκκκκκκκκκκκκρρρρρυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Υ.Γ.
φχαριστώ για την ευχή.....
έχω ήδη ξεκινήσει από ένα ψωλοχύσιμο σε ότι δεξιό κυκλοφοράει ενταύθα......
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.473
Κριτικές
61
Like
42.675
Πόντοι
22.785
αντε πάλι ο περσόνα άρχισε τα κουτσογιωργίτικα του.. "Δεν δικαιούσθαι να ομιλείτε"

και ποιός είσαι εσύ ρε μαλάκα που θα μου πείς αν έχω δικαίωμα να κάνω κριτική ή όχι???????????????????

σάλτα και πηδήξου ρε

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
είσαι και ΑΕΚ είπαμε;

Κλάαααααααααααμμμμμμμμμμμμμμααααααααααααααααααααααααααααααα


Πίιιιιιιιιιιιιιιιιιιικκκκκκραααααααααααααααααααααααααααααααα


Δάαααααααααααααακκκκκκκκκκκκκκκρρρρρυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Υ.Γ.
φχαριστώ για την ευχή.....
έχω ήδη ξεκινήσει από ένα ψωλοχύσιμο σε ότι δεξιό κυκλοφοράει ενταύθα......
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

γιατί με βρίζεις ρε παλιαδελφή???????????????? ΠΑΟΚτζής είμαι γαμώ το κέρατο σου...

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.473
Κριτικές
61
Like
42.675
Πόντοι
22.785
Εγω θελω να δω ανατολακη στης βουλης τα εδρανα :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom