Νέα

Βίκυ Σταμάτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ARISPEED
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 866
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.528
Like
21.891
Πόντοι
5.006
εχει ωραια βυζια παντως..της προσφερω στεγη τωρα που την κυνηγανε με ανταλλαγμα ενα ισπανικο με τελειωτικο (με καποτα) στην μαπα  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Εγω υποστηρίζω τη Βίκυ Σταμάτη, καλά έκανε και απέδρασε, γουστάρω. και οι βρωμοδικαστές γιατι δε της δίνανε μια αποφυλάκιση, τι φοβούνται, μήπως πάρει μίζα απο το υπουργείο Άμυνας? Αφου ο αντρας της το έκανε αυτό και δεν ειναι πια υπουργός, τι φταίει εκείνη?
Να αποφυλακισουμε τοτε και τους υπαλληλους του ΙΚΑ Καλλιθεας, που φαγανε 20 χρονακια ο καθενας.
Εξαλλου τι φοβομαστε? Εχουν απολυθει πλεον, δεν προκειται να ξαναπαρουν μιζα.

Ολοι εσεις ψηφιζετε κιολας ε? :headbang:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Γιατρε δεν μας τα λες καλα.
Κατι λογαριασμοι στο ονομα της τι ειναι? "οικογενειακη ευθυνη"????????

Βρε αγόρι μου αν εσύ διακινείς και κοκαΐνη και τα λεφτά τα βγάζεις σε οφ-σορ που έχεις βάλει και την γυναίκα σου συνδικαιούχο, πάει να πει πως κι αυτή εμπλέκεται στην διακίνηση κοκαΐνης;

Να στο πω ακόμα πιο αντίστοιχα με την συγκεκριμένη περίσταση.
Αν είχες υπάρξει λαθρέμπορος και είχες ΗΔΗ στο εξωτερικό τεράστιους λογαριασμούς και παντρευόσουν ΜΕΤΑ, όταν είχες πλέον σταματήσει τις παρανομίες και έλεγες στην γυναίκα σου "Αγάπη μου βάλε μου εδώ μια υπογραφή, να σε βάλω συνδικαιούχο σε κάτι λογαριασμούς που έχω στο εξωτερικό", αυτή θα αρνιόταν ή θα της έκοβε να σε ρωτήσει "Τί λεφτά είναι αυτά, που τα βρήκες;" κλπ
Εγώ σου λέω πως οι 99 στις 100 θα υπέγραφαν με τα μάτια κλειστά!

Και να το δούμε το θέμα στην ουσία του, όχι αν την πέτυχαν ανοιχτή σε κάποιες διατάξεις και την τύλιξαν σε μια κολλά χαρτί!
Πως βοήθησε η Σταμάτη στο "ξέπλυμα" του μαύρου χρήματος, αφού είχε ήδη "ξεπλυθεί";
Αν ας πούμε δεν αγοραζόταν το νεοκλασσικό στην Δ. Αεροπαγίτου και με δικά της χρήματα, αλλά το αγόραζε ο Άκης κι έμενε κι αυτή και το κληρονομούσε μετά τον θάνατό του, θα την βάρυνε καμία κατηγορία;
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Βρε αγόρι μου αν εσύ διακινείς και κοκαΐνη και τα λεφτά τα βγάζεις σε οφ-σορ που έχεις βάλει και την γυναίκα σου συνδικαιούχο, πάει να πει πως κι αυτή εμπλέκεται στην διακίνηση κοκαΐνης;

Να στο πω ακόμα πιο αντίστοιχα με την συγκεκριμένη περίσταση.
Αν είχες υπάρξει λαθρέμπορος και είχες ΗΔΗ στο εξωτερικό τεράστιους λογαριασμούς και παντρευόσουν ΜΕΤΑ, όταν είχες πλέον σταματήσει τις παρανομίες και έλεγες στην γυναίκα σου "Αγάπη μου βάλε μου εδώ μια υπογραφή, να σε βάλω συνδικαιούχο σε κάτι λογαριασμούς που έχω στο εξωτερικό", αυτή θα αρνιόταν ή θα της έκοβε να σε ρωτήσει "Τί λεφτά είναι αυτά, που τα βρήκες;" κλπ
Εγώ σου λέω πως οι 99 στις 100 θα υπέγραφαν με τα μάτια κλειστά!

Και να το δούμε το θέμα στην ουσία του, όχι αν την πέτυχαν ανοιχτή σε κάποιες διατάξεις και την τύλιξαν σε μια κολλά χαρτί!
Πως βοήθησε η Σταμάτη στο "ξέπλυμα" του μαύρου χρήματος, αφού είχε ήδη "ξεπλυθεί";
Αν ας πούμε δεν αγοραζόταν το νεοκλασσικό στην Δ. Αεροπαγίτου και με δικά της χρήματα, αλλά το αγόραζε ο Άκης κι έμενε κι αυτή και το κληρονομούσε μετά τον θάνατό του, θα την βάρυνε καμία κατηγορία;

μην το κουράζεις ντοκ….


τι περιμένεις … εδώ μέσα έχουν γραφτεί τα μύρια και όσα για τους πολιτικούς να τους παρουνε τα σπίτια αυτών, των συζύγων τους, των παιδιών τους, από τις πεθερές και τους πεθερούς τους, τα ανήψια και τους θείους τους και στην Σταμάτη θα κολλήσουνε…

από την άλλη όμως

όταν πιάσανε τις κόρες του Καραβέλα επειδή είχανε κοινούς λογαριασμούς με τον πατέρα τους ξεσηκώθηκε το σύμπαν για τις καημένες τις κοπελίτσες που δεν ξέρανε τίποτε και με καλή πίστη βάλανε υπογραφή και γίνανε συνδικαιούχες στους λογαριασμούς του μπαμπάκα και συνεταίροι στις οφσόρ του…

όταν πιάσανε την γυναίκα του Βαρουφάκη να νοικιάζει τα σπίτια της σαν τουριστικά καταλύματα χωρίς να τα έχει δηλώσει στον ΕΟΤ και πιθανόν για το 2013 να μην έχει δηλώσει και τα εισοδήματα ο Βαρουφάκης δεν ήξερε δεν γνώριζε δεν έβλεπε… μην μου πείς ότι η Δανάη δεν έχει κάποιους κοινούς λογαριασμούς με τον Γιάνη (με ένα ν)…

όταν πιάσανε την μάνα της Κωνσταντοπούλου να αρμέγει τα κρατικά ταμεία μέσω του επιδόματος ανηλίκου τέκνου (λέγε με Ζωή) η Ζωίτσα δεν ήξερε τίποτε …. μην μου πείς ότι δεν είχε ούτε έναν κοινό λογαριασμό με την μάνα της …

δυστυχώς στην Ελλάδα αρχίσαμε να θέλουμε να ισχύει το sippenhaft όπως ακριβώς ίσχυσε στην χιτλερική γερμανία και στην σταλινική σοβιετία… βέβαια πάντα για τους άλλους όχι για τους δικους μας…
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.426
Πόντοι
366
όταν πιάσανε την μάνα της Κωνσταντοπούλου να αρμέγει τα κρατικά ταμεία μέσω του επιδόματος ανηλίκου τέκνου (λέγε με Ζωή) η Ζωίτσα δεν ήξερε τίποτε …. μην μου πείς ότι δεν είχε ούτε έναν κοινό λογαριασμό με την μάνα της …
αρχιζουμε κι αποκταμε εμμονες με Ζωιτσα βλεπω τρανι.....θα χρειαστεις βοηθεια "μαν" για τη συνεχεια γιατι εχουμε πολυ δρομο μπροστα μας

υγ την ιδια ευαισθησια για τα γαλαζοπρασινα λαμογια δεν σ εχω δει να δειχνεις...οταν ειναι για τους "αλλους" την τριχα τριχια, παντα!
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.426
Πόντοι
366
α και λευτερια στο τρελο-βικακι ρε μουνια!!!  :boobies:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
ασχετο αλλα το σαιτ ειναι ερωτικο
το πλουσιο μπουστο της βικυς που βλεπω στην τελεοραση natural? :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
αρχιζουμε κι αποκταμε εμμονες με Ζωιτσα βλεπω τρανι.....θα χρειαστεις βοηθεια "μαν" για τη συνεχεια γιατι εχουμε πολυ δρομο μπροστα μας

υγ την ιδια ευαισθησια για τα γαλαζοπρασινα λαμογια δεν σ εχω δει να δειχνεις...οταν ειναι για τους "αλλους" την τριχα τριχια, παντα!

φυσικά έχω πολλάκις στηλιτεύσει τα μεγάλα σκάνδαλα όπως πχ του Τσιτουρίδη ο οποίος τόλμησε (ακούς εκεί ο αθεόφοβος ο καταχραστής το κάθαρμα) να κάνει μεταγραφή του γιού του από το Πανεπιστήμιο Κρήτης στο Πανεπιστήμιο Αθηνών με αιτιολογικό ζητήματα ασφαλείας … δεν τόλμησε το κάθαρμα να το κάνει για ιατρικούς λόγους για τους οποίους θα είχε γίνει χωρίς πολλά πολλά (παρεπιμπτόντως ο νεαρός Τσιτουρίδης από ότι ξέρω βλέπει τα ραδίκια ανάποδα τώρα έχοντας υποκύψει στην ανίατη ασθένεια την οποία είχε από μικρός)…
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.426
Πόντοι
366
φυσικά έχω πολλάκις στηλιτεύσει τα μεγάλα σκάνδαλα όπως πχ του Τσιτουρίδη ο οποίος τόλμησε (ακούς εκεί ο αθεόφοβος ο καταχραστής το κάθαρμα) να κάνει μεταγραφή του γιού του από το Πανεπιστήμιο Κρήτης στο Πανεπιστήμιο Αθηνών με αιτιολογικό ζητήματα ασφαλείας … δεν τόλμησε το κάθαρμα να το κάνει για ιατρικούς λόγους για τους οποίους θα είχε γίνει χωρίς πολλά πολλά (παρεπιμπτόντως ο νεαρός Τσιτουρίδης από ότι ξέρω βλέπει τα ραδίκια ανάποδα τώρα έχοντας υποκύψει στην ανίατη ασθένεια την οποία είχε από μικρός)…
πολυ επιλεκτικος εισαι........τωρα και καλα αυτο ηταν στηλιτευση ή και καλα τα σκανδαλα της νουδουπασοκουλας;;;; ....για τιποτα κοτσιφια μας παιρνας ρε τρανι, ναουμ!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  τους εφυγε η βικυ...αιμοσταγης,βιαιη,διαβολικη και αδιστακτη εγκληματιας....λογικο.....χαχαχχαχαα0χαχαχαχαχχαοχαχαχαχα.....αν τους εχει μεινει τσιπα ,δηλωνουν ΟΛΟΙ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΤΩΡΑ......
ΥΓ.το να συζηταμε αν καλως η κακως ειναι σαμε ,ειναι αδιαφορο...το γεγονος οτι μια γυναικουλα διαλυμενη ΑΠΕΔΡΑΣΕ ,ειναι το κυριο θεμα....
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.817
Πόντοι
6.265
Βικη σκοφιλντ

latest
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
πολυ επιλεκτικος εισαι........τωρα και καλα αυτο ηταν στηλιτευση ή και καλα τα σκανδαλα της νουδουπασοκουλας;;;; ....για τιποτα κοτσιφια μας παιρνας ρε τρανι, ναουμ!
...χαλαρα ομως!
 

billythebuilder

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2015
Μηνύματα
612
Like
0
Πόντοι
6
Η καταδίκη της Σταμάτη υπήρξε μια ακραία δικαστική απόφαση, μάλλον απόδοσης "λαϊκής" δικαιοσύνης!
Η Σταμάτη ουσιαστικά καταδικάστηκε επειδή ήταν ψώνιο και κατιναριό το οποίο πέτυχε να ζήσει μέσα στην απόλυτη χλιδή, την στιγμή που όλα τα άλλα ψώνια-κατιναριά δεν το πέτυχαν και ζήλευαν! Μόνο που επειδή το να είσαι κατίνα δεν είναι ποινικό αδίκημα εφευρέθη η κατηγορία του "ξεπλύματος μαύρου χρήματος".
Λες κι ο Άκης δεν τα είχε ήδη πάρει τα λεφτά από τις μίζες και δεν τα είχε ήδη βάλει σε οφ-σορς, περίμενε την Βίκυ να του πει πως να το κάνει!

Με την ίδια λογική στις ΗΠΑ, Κολομβία, Μεξικό κλπ πρέπει να φυλακίζουν την κάθε γυναίκα του όποιου μαφιόζου καταδικάζεται, αφού φυσικά κι αυτή τα δικά του παράνομα λεφτά τρώει και μ' αυτά καλοπερνάει...
Από όσα γνωρίζω οι δικαστές λειτουργούν κατά κάποιο τρόπο ως τεχνοκράτες.Δεν υπάρχει περίπτωση να υποκύψουν σε λαϊκά δικαστήρια και σε πιέσεις της κοινής γνώμης.Για να μην αποφυλακίζεται προφανώς υπάρχει λόγος.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
ο μοναδικος που δεν μπορει να ομιλει περι δημοκρατια ειναι ο αλεξ

"εχουμε την καλυτερη δημοκρατια του κοσμου"   :2funny: :2funny:

ο τζονυ ποτε δεν θα ελεγε τετοιες μπαρουφες
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
....To καλο βεβαια ειναι πως με την αποδραση της αφησε χωρο για τον μεσσηνιο ,γκαβο, αντρακλα, βαρυμαγκα ....θα μπορει απο κει μεσα να μιλαει με το θεο και να φτιαχνει πλεονασματα, απερισπαστος!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom