Νέα

Βερονικα 20

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα c35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι να θέλετε να γίνει με το νήμα δημοφιλής εταίρας, πορτρέτο της πλέον απρόσιτης πλην επιβλητικά υπε

  • Να μείνει ως έχει

    Ψήφοι: 221 35,6%
  • Να κλειδωθεί μέχρι νεωτέρας

    Ψήφοι: 78 12,6%
  • Να κλειδωθεί και να ανοίγει 1 φορά το μήνα για να μας τα ψάλλει

    Ψήφοι: 76 12,3%
  • Να διαγραφεί τελείως

    Ψήφοι: 245 39,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    620

TheScorpio

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
36
ΣΥΝΟΨΗ...
ο πελατης σε οτι αγοραζει εχει δικαιωμα ΣΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...απο αμαξι εως ενα κιλο φρουρτα.
και παλι κανεις δεν εχει το δικαιωμα να κραζει αλλους αν δωσαν μεγαλα ποσα.....τα ΛΕΦΤΑ ΗΤΑΝ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ...

Συμφωνώ σε όλα που είπες εκτός από την σύνοψη.
Ο πελάτης δεν έχει κανένα δικαίωμα στην αλήθεια στο συγκεκριμένο επάγγελμα. Ο πελάτης έχει το δικαίωμα στις υπηρεσίες και μόνο. Δεν χρειάζεται να ξέρει τίποτα άλλο, ούτε καν το αληθινό όνομα. Τα άλλα είναι ειναι μια πολύ γκρι περιοχή που μας οδηγεί εδώ που μας οδήγησε.
Και ναι κανείς δεν έχει δικαίωμα να κράζει κανέναν που δίνει μεγάλα ποσά από την στιγμή που αυτός που τα σκάει δεν δίνει λαβεί να του την πούνε. Ως εκεί
 
  • Like
Αντιδράσεις: anon.

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
833
Πόντοι
376
Το κατα πόσο συμφωνείς μαζί μου και κατα πόσο δεν την κατηγόρησες φάνηκε οταν ειρωνικά ρώτησες αν έκανε καλά γλωσσόφιλα. Όταν την αποκάλεσες "κατρουλού" Και όταν και με άλλα ειρωνικά σχόλια μίλησες γι αυτήν. Μου αρέσει πάντως που προσπαθείς εσύ να βγάλεις εμένα τρελό ενώ η διαφορά είναι ότι εγώ την έχω δει δυο φορές, συνολικά τέσσερις ώρες τηΝ είχα μπροστά μου. Ενώ εσύ καμία. Δεν έχω καμία διάθεση να προστατέψω καμία. Απλά την αλήθεια λέω και αν θέλεις την αποδέχεσαι. Τουλάχιστον κόφτο, γιατί όπως "συμφωνείς" κι εσύ, μιλάτε για άνθρωπο.
ΥΓ: Δεν σε έχω αποκαλέσει "μονάρχιδο" "Ανάρχιδο" σε έχω πει.  Το γιατί; Το εξήγησα με παράθεση στον Τασούρα...
Εδώ τίθενται τα εξής ερωτήματα...

1)  Ή είσαι μονόφθαλμος,

2)  ΄Η εισαι τυφλός

3)  Ή έχεις απώλεια μνήμης

4)  Ή δεν ξέρεις τι γαμάς

5)  Ή δεν την έχεις γαμίσει ποτέ

6)  Ή σου έστειλε άλλη στην θέση της και τόσο καιρό νόμιζες ότι είχες πηδήξει την Βερόνικα

7)  Ή συνεχίζεις να μας κοροϊδεύεις όλους ψιλό γαζί νομίζοντας ότι είσαι έξυπνος.


Διάλεξε και πάρε φίλε. Και άσε σε εμένα τις παπαρολογίες περί "Ηθικής Τιμής". Σου απάντησε και ο the_Scorpio.
Στο bourdela.com ήταν τόσο και καιρό και μάζευε πελατάκια και μαρουλάκι.
Τόσο καιρό δεν την πείραζε?????? Τώρα την πείραξε????? Ακόμα εδώ μέσα είναι και διαβάζει και συμμετέχει.
Εγώ το έχω ξαναπεί και στο λέω ακόμα μία φορά... Με την Βερόνικα δεν έχω τίποτα. Αλλά αυτό ΔΕΝ σημαίνει ότι
θα το βουλώνουμε όταν πάτε κάτι φρέσκα κατσίκια να μας βγάλετε μαύρα πρόβατα.

Σε εμένα...ειδικά σε εμένα θα μιλάς με επιχειρήματα και αποδείξεις. Σε όλους τους άλλους μπορείς να τους λες ότι θες.
Είσαι πολύ μικρός ακόμα για να συγκρίνεις τις δικές μου γνώσεις στο χώρο με τις δικές σου. Και το εννοώ.

Μάθε πρώτα να μην ζητιανεύεις δεξιά-αριστερά και να ζητάς λίστες ολόκληρες, και μετά έλα να δούμε...
1) Ποιος έχει γνώσεις,
2) Ποιος έχει εμπειρία,
3) Ποιός έχει αρχίδια ή όχι.


Συμβουλή μου... ΑΚΟΥ, ΒΛΕΠΕ, και ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ.!!


Υ.Σ.
Το κάθε αρχίδι μου ζυγίζει 5 κιλά. Το δεξί όμως λίγο παραπάνω γιατί δεν το ξυρίζω. Το αφήνω τριχωτό.  ;)


 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Συμφωνώ σε όλα που είπες εκτός από την σύνοψη.
Ο πελάτης δεν έχει κανένα δικαίωμα στην αλήθεια στο συγκεκριμένο επάγγελμα. Ο πελάτης έχει το δικαίωμα στις υπηρεσίες και μόνο. Δεν χρειάζεται να ξέρει τίποτα άλλο, ούτε καν το αληθινό όνομα. Τα άλλα είναι ειναι μια πολύ γκρι περιοχή που μας οδηγεί εδώ που μας οδήγησε.
Και ναι κανείς δεν έχει δικαίωμα να κράζει κανέναν που δίνει μεγάλα ποσά από την στιγμή που αυτός που τα σκάει δεν δίνει λαβεί να του την πούνε. Ως εκεί
-------
OXI TYPE ΑΝ ΜΙΑ ΔΕΧΟΝΤΑΝ pissing  θα ηθελα να το ξερω απο ΠΡΙΝ.
θα μου πεις κ που ξερεις με οσες πηγες τι ΕΚΑΝΑΝ...σωστα.
--
αλλα οταν ακουω φουλ προγραμα σε στουντιο η μπου..
εγω σαν ΑΧΙΛΕΑΣ την κανω φευγω...
ασχετα αν μου αρεσει η κοπελα ετσι...
ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΑΠΟ ΠΡΙΝ...
φυσικα αν την λενε μαρια αντι γεωργια δεν ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ.
ΟΠΩΣ ΑΝΤΙ 27 ΝΑ ΕΙΝΑΙ 29...
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
οσο για ανθρωπισμο αν κ το παμε αλλου το θεμα...
κανεις δεν εχει το δικαιωμα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ να γραφει οτι αλλοι ειναι ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΙ....ΚΑΙ με κρυφο τροπο ζωα.

εχω φαει κραξιμο επειδη μερικες φορες εγραψα οτι αφηνα μικρο τιπ στην τανα...αντι 15....20 αντι 20...25 η 30.
ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΦΤΑ ΗΤΑΝ εκεινη την στιγμη ετσι αποφασισα κ ηθελα.ΟΠΩΣ κ μερικες φορες μου εφαγαν χρονο κ δεν εκανα φασαρια(σε οσες ηξερα τι δυσκολη βαρδια ειχαν περασει)
αλλα δεν μπορει μερικοι κ ειναι αρκετοι να λενε σε ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΗΜΑ ΟΤΙ ειμαστε απανθρωποι κτλ...επειδη εχουμε αλλη γνωμη.

σοβαρα ΡΕ?
ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΓΕΝΙΚΑ...
-ποτε δωσατε ΑΙΜΑ σε νοσοκομειο?
-ποτε δωσατε ΑΝΩΥΜΑ μια βοηθεια?
ειστε ιδιοι 1000% με τα αριστερα υποκριτικα αρχιδια(δεν μιλαμε για οριτζιναλ αριστερους που ειναι ελαχιστοι πλεον),
σε νοοτροπια.. κραζετε κ πουλατε φουμαρα π.χ κοινωνικη πολιτικη με λεφτα αλλων -ποτε τα δικα σας.

 

TheScorpio

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
36
-------
OXI TYPE ΑΝ ΜΙΑ ΔΕΧΟΝΤΑΝ pissing  θα ηθελα να το ξερω απο ΠΡΙΝ.
θα μου πεις κ που ξερεις με οσες πηγες τι ΕΚΑΝΑΝ...σωστα.
--
αλλα οταν ακουω φουλ προγραμα σε στουντιο η μπου..
εγω σαν ΑΧΙΛΕΑΣ την κανω φευγω...
ασχετα αν μου αρεσει η κοπελα ετσι...
ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΑΠΟ ΠΡΙΝ...
φυσικα αν την λενε μαρια αντι γεωργια δεν ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ.
ΟΠΩΣ ΑΝΤΙ 27 ΝΑ ΕΙΝΑΙ 29...

Φίλε δυστυχώς αυτά δεν τα ξέρεις. Κάνεις προσωπική εκτίμηση.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.707
Πόντοι
28.246
Εδώ τίθενται τα εξής ερωτήματα...

1)  Ή είσαι μονόφθαλμος,

2)  ΄Η εισαι τυφλός

3)  Ή έχεις απώλεια μνήμης

4)  Ή δεν ξέρεις τι γαμάς

5)  Ή δεν την έχεις γαμίσει ποτέ

6)  Ή σου έστειλε άλλη στην θέση της και τόσο καιρό νόμιζες ότι είχες πηδήξει την Βερόνικα

7)  Ή συνεχίζεις να μας κοροϊδεύεις όλους ψιλό γαζί νομίζοντας ότι είσαι έξυπνος.


Διάλεξε και πάρε φίλε. Και άσε σε εμένα τις παπαρολογίες περί "Ηθικής Τιμής". Σου απάντησε και ο the_Scorpio.
Στο bourdela.com ήταν τόσο και καιρό και μάζευε πελατάκια και μαρουλάκι.
Τόσο καιρό δεν την πείραζε?????? Τώρα την πείραξε????? Ακόμα εδώ μέσα είναι και διαβάζει και συμμετέχει.
Εγώ το έχω ξαναπεί και στο λέω ακόμα μία φορά... Με την Βερόνικα δεν έχω τίποτα. Αλλά αυτό ΔΕΝ σημαίνει ότι
θα το βουλώνουμε όταν πάτε κάτι φρέσκα κατσίκια να μας βγάλετε μαύρα πρόβατα.

Σε εμένα...ειδικά σε εμένα θα μιλάς με επιχειρήματα και αποδείξεις. Σε όλους τους άλλους μπορείς να τους λες ότι θες.
Είσαι πολύ μικρός ακόμα για να συγκρίνεις τις δικές μου γνώσεις στο χώρο με τις δικές σου. Και το εννοώ.

Μάθε πρώτα να μην ζητιανεύεις δεξιά-αριστερά και να ζητάς λίστες ολόκληρες, και μετά έλα να δούμε...
1) Ποιος έχει γνώσεις,
2) Ποιος έχει εμπειρία,
3) Ποιός έχει αρχίδια ή όχι.


Συμβουλή μου... ΑΚΟΥ, ΒΛΕΠΕ, και ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ.!!


Υ.Σ.
Το κάθε αρχίδι μου ζυγίζει 5 κιλά. Το δεξί όμως λίγο παραπάνω γιατί δεν το ξυρίζω. Το αφήνω τριχωτό.   ;)
Επειδη δεν εχω χρονο τωρα περιμενε με το πρωι...
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Ακριβώς έτσι. Οι ίδιοι και οι ίδιοι έγραφαν κριτικές από τότε που άλλαξε η τιμή. 2 κριτικές ο Rical,  2 ο karelis,  2 ο ioannis, κριτικές για πολύωρα χωρίς τιμές για να δημιουργηθεί ντόρος και να μπορεί να ζητά από τους άλλους 250.
Κάποιοι γαμουσαν φθηνά και την κατουρουσαν στα μούτρα για να τσιμπάνε τα κορόιδα σε ψηλες τιμές για μια κοπέλα στην κατηγορία της Λίζας που έκανε τα πάντα με 100.
Και όποιος τόλμησε να γράψει την αλήθεια βαπτιστηκε αμέσως hater από τους γνωστούς.
πραγματι συναγωνιστη ετσι ειναι τα πραγματα...κι ευτυχως δεν ειμαστε ολοι του..δημοτικου
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.707
Πόντοι
28.246
Ακου "σερνικε" τυπε. Καταρχην μιλας για ατομο που δεν το ειδεςποτε στην ζωη σου. Να σου θυμησω οτι επιβεβαιωσες τον αποκ για το οτι ο ιδιος χαλαει περισσοτερα σε πορνογαμησια απο οσα βγαζω μηνιατικο. Με γνωριζεις και μαλιστα και τι δουλεια κανω και αν αυτα ειναι τα μονα εσοδα που εχω; δειγμα πορωτο οτι τρολλαρεις και ειδικα με ατομα που δεν γνωριζεις.

Την ειδες ποτε μπροστα σου για να ξερεις ουι ειναι αυτη που ειδες στα περιβοητα βιντεο? Και για τηκεφωνο που ζητησες και για το παρτυ δεν πηρες απαντηση... Στους βερονικοαγαμητους κι εσυ μαζι....

Για το ποσα κιλα ζυγιζουν τ αρχιδια σου τωρα. Οταν ειχα αντιπαραθεση με τον thescorpio στο νημα της αρετουλας και μιλαγα για μαριαλενα ναγια και βερονικα γιατι εστιασες μονο στην βερονικα; να σου θυμησω τι μου απαντησες. Την μαριαλενα την ειδες μια φορα περασες καλα. Δεν σε αφησε δηλαδη αγαμητο ντροπη να την κραξεις. Την ναγια σου εστειλε μονη της ειπες μολις ηταν στην αρχη η κοπελα και αρνηθηκες ευγενικα. Ο λογος της ομως σε χορτασε ντροπη να την κραξεις και αυτην. Αντιθετα η βερονικα δεν σου εδωσε ποτε σημασια και σε εβαλε στην λιστα με τους βερονικοαγαμητους.
Κραζεις σε καθε νημα ηλιανες βερονικες οτι προτιμουν ιωαννηδες που κανουν ωραια και μεγαλα ραντεβου κραζοντας ταυτοχρονα τον ιωαννη. Ο ιδιος μαζι με την βερονικανξενυχτησε και την ναγια. Αλλα ειπαμε ο λογος της ναγιας σε χορτασε... Ο ιδιος ξενυχτησε μαριαρενα με αγγελικη αλλανειπαμε η μαρισλενα σε εβγαλε βομτα. Η δε αγγελικη αν προσβληθει εμεσσ η αμεσα θα εχεις να κανεις με τον ζαντρεν. Και ο ζαντρεν βγαζει αφρους απο το στομα και μαυριζει κοσμακη... Δεν σε παιρνει δηλαδη ουτε εκει να κελαηδησεις και να κραξεις. Αλλα ειχες τα καμπανελια μονο στα ξενυχτια της βερονικας να κραξεις και να ειρωνευτεις. Αα με δικαιολογια προς τον ιωαννη οτι η βερονικα τον εξεθεσε επειδη του εκανε κριτικη. Μπαρμπουτσαλα δηλαδη.

Αληθεια στης ολγας γιατι δεν κανεις την ιδια ειρωνια αν δινει καλα γλωσσοφιλα πριν η μετα την ουρολαγνεια; γιατι δεν την αποκαλεσες και αυτην κατρουλου; ειπαμε ειναι ο ζαντρεν στην μεση ντροπη ειναι φιλος ο ζσντ....
Σημειωση. Σεβομαι στο απολυτο την κυρια ολγα και το σχολιο δεν παει προς αυτην με σκοπο να την προσβαλλω. Θα ενημερωσω και την ιδιαν σε πμ...
Απλως ρε ελληνα αφου ειναι η μια για το πουτσο γιατι δεν ενοχλεις και την αλλη;  δικαιολογιες της πουτσας οτι η ολγα δεν το εκρυψε και το εχει αναρτησει στις υπηρεσιες της δεν λαμβανονται υποψιν

Κοντολογις η επιθεση σου ειναι επιλεκτικη και με δολ. Το γιατι θα το διαβασεις στν επιλογο.

Εισαι και κουτσομπολης. Πως μου το ειχες οει στης αρετουλας τοτε; οτι δεν σε νοιαζει ποιους εχω φιλους, αλλα με ρωταγεα απο που κι ως που αποδεχτηκα το αιτημα φιλιας της. Ειμαι σιγουρος οτι εχεις ξεφυλισει το προφιλ μου σελιδα σελιδα για να βρεις πατηματα να εχεις να μου χτυπησεις οπως τα κονε... Στα οποια κονε που ζητησα μολις ρωτηθηκα αν σε γνωριζω για να παρει συστασεις το ατομο του ειπα να ξεχασει τι του ζητησα...  Αλλα σου εμεινε μονο το οτι ψαχτηκα οπως ολος ο κοδμος για κονε με πουτανες. Α και για να σε προλαβω. Εχω ζητησει και βοηθεια και μου δοθηκε και απον τον ζαντρεν για την αγγελικη. Και για να ακριβολογω ο ζαντ ηταν ο δευτερος που μιλησε για εμενα στην αγγελικη. Ο πρωτος ηταν ο ιωαννης. Τραβα  τωρα να μου χτυπησεις οτι ζηταω κονε να γαμησω. Θα μου κανεις τα μουτρα κρεας λεμε.

Οπως ολοι λοιπον ετσι κι εσυ βρηκατε πατημα να κανετε νεο κυκλο επιθεσης σε ενα κοριτσι που απλα για τον α η τον β λογο δεν σας εδωσε την ευκαιρια να το φιλησετε να το γαμησετε να το γλειψετε του και να το εχετε διπκα σας να το κοιτατε. Η πιο καυρη αληθεια ξερεις ποιια ειναι; οτι οσο και να λετε ουι δεν σας ενδιαφερει, πουτσες μπλε. Ολοι την βερονικσ θελατε και θελετε να γαμησετε και ΓΙΑ ΟΣΟ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΑΝΑΣΑ ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ!!!!

Συνεχισε να τρολλαρεις οπως κανεις απο την ημερα που μπηκες εδω μεσα. Δεν προκειται να ξανα κανω κουβεντα μαζι σου.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Και μία χαζή ερώτηση που δεν είδα κάποια απάντηση: αφού μόνο στο ένα βίντεο ήταν αυτή γιατί κατέβηκαν και τα άλλα;  :think:
μια χαρα τα λες!! απλα καποιοι νομιζουν οτι τρωμε,οπως αυτοι,γλαροσουπα..
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
833
Πόντοι
376
Ακου "σερνικε" τυπε. Καταρχην μιλας για ατομο που δεν το ειδεςποτε στην ζωη σου. Να σου θυμησω οτι επιβεβαιωσες τον αποκ για το οτι ο ιδιος χαλαει περισσοτερα σε πορνογαμησια απο οσα βγαζω μηνιατικο. Με γνωριζεις και μαλιστα και τι δουλεια κανω και αν αυτα ειναι τα μονα εσοδα που εχω; δειγμα πορωτο οτι τρολλαρεις και ειδικα με ατομα που δεν γνωριζεις.
Την ειδες ποτε μπροστα σου για να ξερεις ουι ειναι αυτη που ειδες στα περιβοητα βιντεο? Και για τηκεφωνο που ζητησες και για το παρτυ δεν πηρες απαντηση... Στους βερονικοαγαμητους κι εσυ μαζι....
Για το ποσα κιλα ζυγιζουν τ αρχιδια σου τωρα. Οταν ειχα αντιπαραθεση με τον thescorpio στο νημα της αρετουλας και μιλαγα για μαριαλενα ναγια και βερονικα γιατι εστιασες μονο στην βερονικα; να σου θυμησω τι μου απαντησες. Την μαριαλενα την ειδες μια φορα περασες καλα. Δεν σε αφησε δηλαδη αγαμητο ντροπη να την κραξεις. Την ναγια σου εστειλε μονη της ειπες μολις ηταν στην αρχη η κοπελα και αρνηθηκες ευγενικα. Ο λογος της ομως σε χορτασε ντροπη να την κραξεις και αυτην. Αντιθετα η βερονικα δεν σου εδωσε ποτε σημασια και σε εβαλε στην λιστα με τους βερονικοαγαμητους.
Κραζεις σε καθε νημα ηλιανες βερονικες οτι προτιμουν ιωαννηδες που κανουν ωραια και μεγαλα ραντεβου κραζοντας ταυτοχρονα τον ιωαννη. Ο ιδιος μαζι με την βερονικανξενυχτησε και την ναγια. Αλλα ειπαμε ο λογος της ναγιας σε χορτασε... Ο ιδιος ξενυχτησε μαριαρενα με αγγελικη αλλανειπαμε η μαρισλενα σε εβγαλε βομτα. Η δε αγγελικη αν προσβληθει εμεσσ η αμεσα θα εχεις να κανεις με τον ζαντρεν. Και ο ζαντρεν βγαζει αφρους απο το στομα και μαυριζει κοσμακη... Δεν σε παιρνει δηλαδη ουτε εκει να κελαηδησεις και να κραξεις. Αλλα ειχες τα καμπανελια μονο στα ξενυχτια της βερονικας να κραξεις και να ειρωνευτεις. Αα με δικαιολογια προς τον ιωαννη οτι η βερονικα τον εξεθεσε επειδη του εκανε κριτικη. Μπαρμπουτσαλα δηλαδη.
Αληθεια στης ολγας γιατι δεν κανεις την ιδια ειρωνια αν δινει καλα γλωσσοφιλα πριν η μετα την ουρολαγνεια; γιατι δεν την αποκαλεσες και αυτην κατρουλου; ειπαμε ειναι ο ζαντρεν στην μεση ντροπη ειναι φιλος ο ζσντ....
Σημειωση. Σεβομαι στο απολυτο την κυρια ολγα και το σχολιο δεν παει προς αυτην με σκοπο να την προσβαλλω. Θα ενημερωσω και την ιδιαν σε πμ...
Απλως ρε ελληνα αφου ειναι η μια για το πουτσο γιατι δεν ενοχλεις και την αλλη;  δικαιολογιες της πουτσας οτι η ολγα δεν το εκρυψε και το εχει αναρτησει στις υπηρεσιες της δεν λαμβανονται υποψιν
Κοντολογις η επιθεση σου ειναι επιλεκτικη και με δολ. Το γιατι θα το διαβασεις στν επιλογο.
Εισαι και κουτσομπολης. Πως μου το ειχες οει στης αρετουλας τοτε; οτι δεν σε νοιαζει ποιους εχω φιλους, αλλα με ρωταγεα απο που κι ως που αποδεχτηκα το αιτημα φιλιας της. Ειμαι σιγουρος οτι εχεις ξεφυλισει το προφιλ μου σελιδα σελιδα για να βρεις πατηματα να εχεις να μου χτυπησεις οπως τα κονε... Στα οποια κονε που ζητησα μολις ρωτηθηκα αν σε γνωριζω για να παρει συστασεις το ατομο του ειπα να ξεχασει τι του ζητησα...  Αλλα σου εμεινε μονο το οτι ψαχτηκα οπως ολος ο κοδμος για κονε με πουτανες. Α και για να σε προλαβω. Εχω ζητησει και βοηθεια και μου δοθηκε και απον τον ζαντρεν για την αγγελικη. Και για να ακριβολογω ο ζαντ ηταν ο δευτερος που μιλησε για εμενα στην αγγελικη. Ο πρωτος ηταν ο ιωαννης. Τραβα  τωρα να μου χτυπησεις οτι ζηταω κονε να γαμησω. Θα μου κανεις τα μουτρα κρεας λεμε.
Οπως ολοι λοιπον ετσι κι εσυ βρηκατε πατημα να κανετε νεο κυκλο επιθεσης σε ενα κοριτσι που απλα για τον α η τον β λογο δεν σας εδωσε την ευκαιρια να το φιλησετε να το γαμησετε να το γλειψετε του και να το εχετε διπκα σας να το κοιτατε. Η πιο καυρη αληθεια ξερεις ποιια ειναι; οτι οσο και να λετε ουι δεν σας ενδιαφερει, πουτσες μπλε. Ολοι την βερονικσ θελατε και θελετε να γαμησετε και ΓΙΑ ΟΣΟ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΑΝΑΣΑ ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ!!!!
Συνεχισε να τρολλαρεις οπως κανεις απο την ημερα που μπηκες εδω μεσα. Δεν προκειται να ξανα κανω κουβεντα μαζι σου.

Αααααα... κάνουμε και κωλοτούμπες τώρα έεεε???  :grin: :grin: :grin:
Καλά βρε αθεόφοβε, εσύ δεν είπες ότι βιάζεσε και θα απαντήσεις το πρωϊ??? Τώρα μόλις βγήκα από το μπάνιο και ετοιμάστηκα να βολτάρω. Και τι να δω??? Την απάντηση σου.  :grin: :grin: :grin:

ΟΚ... τότε αφού βιαζόσουν τόσο πολύ να μου απαντήσεις και δεν περίμενες τον πρωϊνό καφέ, θα το αφήσω έτσι για απόψε και θα σου απαντήσω εγώ το πρωϊ.
¨Οχι τίποτα άλλο, απλά φοβάμε ότι αυτά που θα σου πω, μπορεί να σου φέρουν εφιάλτες. Οπότε άντε κοιμήσου ήρεμα απόψε και τα λέμε το πρωϊ.

Ο καφές ισχύει φίλτατε. Άλλωστε από "ανάρχιδους σερνικούς" δεν έχεις να φοβάσε. ;)
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.707
Πόντοι
28.246
Κοιτα αν φας αποψε εξω να φας ελαφρια... Μην μου τα κλασεις πολυ και μυριζουν.
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Το θέμα ειναι εμεις που δεν είδαμε τα βιντεάκια πως θα τα δούμε..?? :huh: :huh: :huh: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
ΜΕ ΑΦΟΡμΗ ΑΥΤΟ....@@@ δεν μου πεφτει λογος στην διαμαχη σας ουτε ποιος εχει δικιο η αδικο-
ΑΥΤΑ ΔΙΚΑ ΔΑΣ.
"Οπως ολοι λοιπον ετσι κι εσυ βρηκατε πατημα να κανετε νεο κυκλο επιθεσης σε ενα κοριτσι που απλα για τον α η τον β λογο δεν σας εδωσε την ευκαιρια να το φιλησετε να το γαμησετε να το γλειψετε του και να το εχετε διπκα σας να το κοιτατε. Η πιο καυρη αληθεια ξερεις ποιια ειναι; οτι οσο και να λετε ουι δεν σας ενδιαφερει, πουτσες μπλε. Ολοι την βερονικσ θελατε και θελετε να γαμησετε και ΓΙΑ ΟΣΟ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΑΝΑΣΑ ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ!!!!

Συνεχισε να τρολλαρεις οπως κανεις απο την ημερα που μπηκες εδω μεσα. Δεν προκειται να ξανα κανω κουβεντα μαζι σου."
-------
ΣΕ ΑΥΤΟ ΡΕ ΤΥΠΕ ΠΑΣ ΚΑΛΑ???
ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ?
ΕΙΣΑΙ Ο ΕΚΛΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΥ???....
μου θυμιζεις οταν ημασταν 13 κΑΙ ΛΕΓΑΜΕ το ποδηλατο μου ειναι καλυτερο απο το δικο σου" η τρεχω τα 100 μετρα πιο γρηγορα....η στα 15,,,,, ποιος την εχει πιο μεγαλη....----συνελθε ρε τυπε...απο ποτε ενα ραντεβου με call girl  ειναι ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ?
το μονο που χω να δω για τον greek  ειναι ειχε φαει 2 χυλοπιτες απο
mamba...
εμενα.. ομως ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΕ ΛΕΦΤΑ ΠΑΝΤΑ...
ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΣ?
ουτε ο GREEK ΤΗΝ ΕΘΑΨΕ ΜΕΤΑ.....ΑΥΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ 100% Κ ΟΧΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ...
η αφορμη για τελευταιο σχολιο....που με εκανε να ποσταρω..
-ναι ειχα στειλει π.μ για τηλεφωνο
-ναι θα την πηδαγα αν ηταν στα 150ε.
-ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΥΨΕΙΣ που δεν την πηρα, η οτι εχασα το κορμι...
ΡΕ ΜΙΛΑΜΕ ΣΟΒΑΡΑ για εκδιδωμενη???? για στεναχωριουνται για "χυλοπιτα"??
------
εχω τυψεις για γκομενες που δεν εδωσα 2 ευκαιρια,(κακως)..
η για αλλες που αγνοησα για ηλιθιους λογους,
οπως σε αλλες που αργησα πολυ κ ηρθα 2.
αυτο ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ. ΓΙΑ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΟΧΙ για τανες.
ΤΟ ΜΟΝΟ  REGRET  ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΩ μακαρι αν ειχα τα λεφτα ΤΙΠΟΤΑ +/-....
----------
ΣΤΑ αλλα μαγια,ναγια κουκουβαγια...δεν ξερω ...δικα σας..δεν μου πεφτει λογος.
--------
αν προσεξες δεν εχω μιλησει ποτε για καμια απαξιωτικα....ΠΟΤΕ.
κ τα λογια ειναι ΤΖΑΜΠΑ..
το ιδιο ισχυει κ στις πραξεις...
----------
ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ομως να λες σε οσους δεν απαντησε ειναι..
χυλοπιτακηδες
εφαγαν πορτα
κτλ...
μου θυμιζει  club  κυριλε των 90ς οταν σου ριχναν πορτα...
λες κ δεν ειχαμε αλλες επιλογες ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ....
απλο..
για την ιστορια κ παλι εμενα η βερονικα μου αρεσε,
κ εγραψα ολοκληρο ποστ σε καποιον οτι δεν ειναι μπαζο.
------------------------------------------------------------
τελος εχω φαει πορτα απο 5,6 πουτανες που δεν θελαν..
λογο μεγεθους(δεν την εχω κ 20+)..κ λογο διαρκειας..
τι να εκανα ?
να σκασω απο στεναχωρια για αυτες τις 5,6 φιλε?
υπαρχουν αλλες 50...
----------------------------------------------------------------------------
για την ιστορια..
καλως η κακως το νημα αυτο..
της εφερε πελατεια ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ..
ΤΗς ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΟ ΚΑΣΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕ οι ευκαιριες στην ζωη δεν ερχονται καθε μερα....
οποτε σε δημοσιο φορουμ τυπε θα ακους πολλα δεν ειναι ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ.
---------
ΤΕΛΟΣ...
κανεις μας δεν ξερει τον αλλο εδω μεσα, καλο θα ταν λιγο να κραταμε επιφυλαξεις...
παραδεχομαι με tramountana  ξεφυγα...αλλα οταν ο αλλος...γραφει..
για Μ.Μ.Μ  φταιει ο ανεργος , κ ο φοιτητης σου χτυπαει κοκκινο στα νευρα....
κ αυτο ηταν πολιτικα θεματα...
------------
αυτα φιλικα...
 

aaaa51

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
277
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
1
Λοιπον το θεμα εχει ξεφυγει τελειως.Η Βερονικα και κάθε Βερονικα είναι απλως μια κοπελα που κανει μια δουλεια,οπως και τοσες άλλες υπαρχουν.Δεν καταλαβαίνω την εμμονη μερικων να την βριζουν και να την κουτσομπολευουν,λες και εχουν κατι προσωπικο μαζι της.Η κοπελα εκανε μια δουλεια και προσεφερε καποιες υπηρεσίες για μια χ τιμη.Οποιος ηθελε και μπορουσε ψωνιζε,οποιος δεν επιθυμουσε όχι.Τοσο απλο.Να κάθονται μερικοι να κραζουν,να μην την εχουν δει ποτε από κοντα,μην ξεροντας δηλαδή καν για ποια μιλανε,μου φαινεται το λιγοτερο αστειο.Οσοι την εχουμε συναντησει,εγω είμαι ενας απ αυτους και σε πολυωρη βαση,ξερουμε ότι η κοπελια των βιντεο εκτος του ενός με τον κωλο δεν είναι αυτή.Τωρα πως αλλοι κάθονται και λενε ο,τι τους κατεβει ενώ δεν την ξερουν την κοπελα,αυτο είναι υποθεση ψυχιατρου και όχι ενός τετοιου ιστοτοπου.
Σε κάθε περιπτωση το ένα βιντεο που είναι αυτή,δεν δημοσιευτηκε με τη συμφωνη γνωμη της κοπελας.Ας ειμαστε λοιπον λιγο ανθρωποι,κι οχο ζωα.Δε νομιζω αν του τυχαινε αυτό κανενος να του αρεσε.Ας αφησουν τις μαγκιες λοιπον μερικοι,γιατι κανεις ποτε δεν ξερει.
Τα υπολοιπα δεν απασχολουν κανενα.Αν είναι ομορφη,αν δεν είναι,αν αν αν.Οσοι την εχουν δει ξερουν.Οι υπολοιποι ας μη μιλανε καν,γιατι λενε μαλακιες και εκτιθονται.
 

Dirty69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
5.460
Κριτικές
49
Like
7.221
Πόντοι
24.237
ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΚΤΑΚΤΟ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ  :orchestra:

Σήμερον την πρωίαν 1ης Ιουλίου σωτήριον έτος 2017  :rockon: Τούρκικες επίλεκτες δυνάμεις με αιφνιδιαστική επιχείρηση μας πήραν την Βερόνικα. Εξακριβωμένες φήμες αναφέρουν ότι την κρατούν στην Αγία Σοφιά. Λαέ του Μπου εφ'όπλου λόγχη  :coolcondom: να καταλάβουμε την Αγιά Σοφιά να τους δείξουμε τι εστί αποθυμενοαγαμηκαυλωμένοστερημένοπυρφορουβριστής Ελληνας γαμιάς... :erection:

ΔΕΝ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ ΛΕΩ ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΑΝΤΡΕΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΙΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΜΟΥΝΙ? (και μόνο ... χεχ)
 

Συνημμένα

  • tank cyprus.jpg
    tank cyprus.jpg
    85,5 KB · Εμφανίσεις: 23

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.860
Κριτικές
8
Like
19.336
Πόντοι
4.636
η βερονικα επεστρεψε.... :bounce-glasses:
αντε βρε κουκλα .. :smitten:
ελειψες στους αγαπουληδες :jerking:
αρχιζει οι μεγαλη μπιζνα ξανα.... :grin:
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Εγω που δε ξερω ποια ειναι αυτη η Βερονικα, απο που μαθαινω (φωτο κλπ) ; Εψαξα μια γρηγορη στα "Β" και στα "V" των CG αλλα βερονικα 20 δε βρηκα.
 

kourtakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
270
Κριτικές
12
Like
248
Πόντοι
601
Ακου "σερνικε" τυπε. Καταρχην μιλας για ατομο που δεν το ειδεςποτε στην ζωη σου. Να σου θυμησω οτι επιβεβαιωσες τον αποκ για το οτι ο ιδιος χαλαει περισσοτερα σε πορνογαμησια απο οσα βγαζω μηνιατικο. Με γνωριζεις και μαλιστα και τι δουλεια κανω και αν αυτα ειναι τα μονα εσοδα που εχω; δειγμα πορωτο οτι τρολλαρεις και ειδικα με ατομα που δεν γνωριζεις.

Την ειδες ποτε μπροστα σου για να ξερεις ουι ειναι αυτη που ειδες στα περιβοητα βιντεο? Και για τηκεφωνο που ζητησες και για το παρτυ δεν πηρες απαντηση... Στους βερονικοαγαμητους κι εσυ μαζι....

Για το ποσα κιλα ζυγιζουν τ αρχιδια σου τωρα. Οταν ειχα αντιπαραθεση με τον thescorpio στο νημα της αρετουλας και μιλαγα για μαριαλενα ναγια και βερονικα γιατι εστιασες μονο στην βερονικα; να σου θυμησω τι μου απαντησες. Την μαριαλενα την ειδες μια φορα περασες καλα. Δεν σε αφησε δηλαδη αγαμητο ντροπη να την κραξεις. Την ναγια σου εστειλε μονη της ειπες μολις ηταν στην αρχη η κοπελα και αρνηθηκες ευγενικα. Ο λογος της ομως σε χορτασε ντροπη να την κραξεις και αυτην. Αντιθετα η βερονικα δεν σου εδωσε ποτε σημασια και σε εβαλε στην λιστα με τους βερονικοαγαμητους.
Κραζεις σε καθε νημα ηλιανες βερονικες οτι προτιμουν ιωαννηδες που κανουν ωραια και μεγαλα ραντεβου κραζοντας ταυτοχρονα τον ιωαννη. Ο ιδιος μαζι με την βερονικανξενυχτησε και την ναγια. Αλλα ειπαμε ο λογος της ναγιας σε χορτασε... Ο ιδιος ξενυχτησε μαριαρενα με αγγελικη αλλανειπαμε η μαρισλενα σε εβγαλε βομτα. Η δε αγγελικη αν προσβληθει εμεσσ η αμεσα θα εχεις να κανεις με τον ζαντρεν. Και ο ζαντρεν βγαζει αφρους απο το στομα και μαυριζει κοσμακη... Δεν σε παιρνει δηλαδη ουτε εκει να κελαηδησεις και να κραξεις. Αλλα ειχες τα καμπανελια μονο στα ξενυχτια της βερονικας να κραξεις και να ειρωνευτεις. Αα με δικαιολογια προς τον ιωαννη οτι η βερονικα τον εξεθεσε επειδη του εκανε κριτικη. Μπαρμπουτσαλα δηλαδη.

Αληθεια στης ολγας γιατι δεν κανεις την ιδια ειρωνια αν δινει καλα γλωσσοφιλα πριν η μετα την ουρολαγνεια; γιατι δεν την αποκαλεσες και αυτην κατρουλου; ειπαμε ειναι ο ζαντρεν στην μεση ντροπη ειναι φιλος ο ζσντ....
Σημειωση. Σεβομαι στο απολυτο την κυρια ολγα και το σχολιο δεν παει προς αυτην με σκοπο να την προσβαλλω. Θα ενημερωσω και την ιδιαν σε πμ...
Απλως ρε ελληνα αφου ειναι η μια για το πουτσο γιατι δεν ενοχλεις και την αλλη;  δικαιολογιες της πουτσας οτι η ολγα δεν το εκρυψε και το εχει αναρτησει στις υπηρεσιες της δεν λαμβανονται υποψιν

Κοντολογις η επιθεση σου ειναι επιλεκτικη και με δολ. Το γιατι θα το διαβασεις στν επιλογο.

Εισαι και κουτσομπολης. Πως μου το ειχες οει στης αρετουλας τοτε; οτι δεν σε νοιαζει ποιους εχω φιλους, αλλα με ρωταγεα απο που κι ως που αποδεχτηκα το αιτημα φιλιας της. Ειμαι σιγουρος οτι εχεις ξεφυλισει το προφιλ μου σελιδα σελιδα για να βρεις πατηματα να εχεις να μου χτυπησεις οπως τα κονε... Στα οποια κονε που ζητησα μολις ρωτηθηκα αν σε γνωριζω για να παρει συστασεις το ατομο του ειπα να ξεχασει τι του ζητησα...  Αλλα σου εμεινε μονο το οτι ψαχτηκα οπως ολος ο κοδμος για κονε με πουτανες. Α και για να σε προλαβω. Εχω ζητησει και βοηθεια και μου δοθηκε και απον τον ζαντρεν για την αγγελικη. Και για να ακριβολογω ο ζαντ ηταν ο δευτερος που μιλησε για εμενα στην αγγελικη. Ο πρωτος ηταν ο ιωαννης. Τραβα  τωρα να μου χτυπησεις οτι ζηταω κονε να γαμησω. Θα μου κανεις τα μουτρα κρεας λεμε.

Οπως ολοι λοιπον ετσι κι εσυ βρηκατε πατημα να κανετε νεο κυκλο επιθεσης σε ενα κοριτσι που απλα για τον α η τον β λογο δεν σας εδωσε την ευκαιρια να το φιλησετε να το γαμησετε να το γλειψετε του και να το εχετε διπκα σας να το κοιτατε. Η πιο καυρη αληθεια ξερεις ποιια ειναι; οτι οσο και να λετε ουι δεν σας ενδιαφερει, πουτσες μπλε. Ολοι την βερονικσ θελατε και θελετε να γαμησετε και ΓΙΑ ΟΣΟ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΑΝΑΣΑ ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ!!!!

Συνεχισε να τρολλαρεις οπως κανεις απο την ημερα που μπηκες εδω μεσα. Δεν προκειται να ξανα κανω κουβεντα μαζι σου.


Ζεβου, θυμάσαι που ηθελα να σου πάρω το κωλι και σου έδινα 500? Λοιπόν τωρα στην ίδια τιμή για να σε κατουρησω . Με εχεις τρελάνει με το λέγειν σου και θέλω όπως τα λες να σου γεμίσω το στοματάκι σου με αμμωνία ! Τι λες?
 
  • Like
Αντιδράσεις: lari

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.063
Πόντοι
6.796
Δε το πιστευω με αυτο το θρεντ.. ουτε πως θα φέρουμε ανάπτυξη στη χώρα να συζητουσατε ρε παιχτες..

Οταν μια εκδιδομενη πουλάει υπηρεσίες το concept ειναι πάρα παρα πολύ απλό..

Σου λεει.. ειμαι αυτή, κάνω αυτα, παίρνω τοσα.. οποιος θελει παίρνει. ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ!
Δηλαδη πιο ευκολη συναλλαγη δε παιζει στη αγορα.. ειναι οπως παιρνεις τσιγαρα.. θες αυτα τα παιρνεις δε τα θες παιρνεις αλλα οτι σου καυλώσει..

Στη συναλλαγη εκδιδόμενης πελάτη δεν υπάρχει καμία δημιουργική-ατελέσφορη ασάφεια που να δικαιολογεί ΤΟΟΟΣΗΗΗ κουβέντα για μια που πουλάει το μουνί της κτλ.. Ε Λ Ε Ο Σ!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom