Νέα

Βερονικα 20

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα c35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι να θέλετε να γίνει με το νήμα δημοφιλής εταίρας, πορτρέτο της πλέον απρόσιτης πλην επιβλητικά υπε

  • Να μείνει ως έχει

    Ψήφοι: 221 35,6%
  • Να κλειδωθεί μέχρι νεωτέρας

    Ψήφοι: 78 12,6%
  • Να κλειδωθεί και να ανοίγει 1 φορά το μήνα για να μας τα ψάλλει

    Ψήφοι: 76 12,3%
  • Να διαγραφεί τελείως

    Ψήφοι: 245 39,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    620

ErotikoNisi

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
61
Like
71
Πόντοι
0
Πρόσφατα συνάντησα τη μικρή Βερόνικα. Φαντάζομαι είδατε και τις φώτο που ανέβασα. Ένα μόνο έχω να πω. Όποιος την θάβει είναι ο ίδιος αγάμητος, κομπλεξικός, προβληματικός και κατά πάσα πιθανότητα ΚΑΙ πισωγλέντης!!
 

thor_69

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
104
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
Εσύ βγάλε πρώτα άκρη τί είναι η σέξυ Barbie (άντρας,γυναίκα,τρόλλει ή περίπτερο) και μετά πες μας και για τη Βερόνικα που την έκανε φίρμα το bou.

Σαλιάρηδες Βερονικοαγαπούληδες.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Πρόσφατα συνάντησα τη μικρή Βερόνικα. Φαντάζομαι είδατε και τις φώτο που ανέβασα. Ένα μόνο έχω να πω. Όποιος την θάβει είναι ο ίδιος αγάμητος, κομπλεξικός, προβληματικός και κατά πάσα πιθανότητα ΚΑΙ πισωγλέντης!!


γραψε κ μια κριτικη φιλε
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Δεν μεχεις δει απο κοντα τοτε πως λες γισ το υψος μου και το λες ξανα κ ξανα κ ολο κατεβαζεις ποντους
Απτην στιγμη π δεν μεχεις δει καν! Δεν νομιζεις ειναι λιγο ηλιθιο αυτο? Οταν εισαι εσυ εμμονικος χωρις καν να μεχεις δει
Οκ δες τις φωτο μ πες την αποψη σου και τελος ο καθενας θα κρινει και θα βγαλει τα συμπερασματα του
Καθε αποψη δεκτη αν δεν ειναι εμμονικη με εμπασθεια κκ δολο
Την ειπες οκ τελος το θεμα
Για ενημερωση ειναι τα νηματα οχι γιασ Υποθεσεις κατινιες και να λες βλακειες να περναει η ωρα
Ειμαι 46 κιλα ανθρωπος ουτε γυμναστηριο παω ουτε τπτ δεν εχω χρονο οτι εχω πανω μου ειναι φυσικο χοντροκωλα δεν ημουν ποτε στις κοντινες φωτο απλα οπως ειναοι λογικο φαινεται πιο χοντρος ο κωλος μου
165 ειμαι κ οποιος θελει ας φερει μεζουρα νσ με μετρησει το να πω πια ελεως το υψοε μ το αγαπω οπως κ καθε τι πανω μου .σε οποιον δεν αρεσω δεν με επιλεγει απλα τα πραγματα και φυσικα οποιος θελει 175 ας παει αλλου τοσες επιλογες υπαρχουν
Τωρα τι θελεις εσυ κ οι αλλοι να σταματησουν αυτοι που με εχουν συνασντησει και τους αρεσα να λενε καλα λογια ??πως να το κανουμε δηλαδη .αν σε οσους με εχουν συναντησει δει και πιασει κασι εχουν αποψη να κρινουν κ νασ ενημερωσουν τους λετε αγαπουληδες  τοτε εσεις που ποτε δρν με ειδατε live και μονο αρνητικα σχολια λετε με εμμονη και εμπαθεια τι ειστε τοτε εσεις ??????και γιασ  πιο λογο το κανετε !???
Ο κοσμος δεν ειναι χαζος βλεπει και καταλαβαινει
Χριστουγεννα κασι καθεστε κ μοιζεριαζετε αντι να πειτε ενα χρονια πολλα καλα χριστουγεννα
Εγω σας ευχομαι να βγειτε να περασετε τελειαα
Η ζωη δεν ειναι μεσα σε ενα pc ολη την ωρα
Καλα χριστουγεννα σε ολους κ παλι


Κοιτα κατι τωρα που μιλας νορμαλ χωρις τουπε και επαρση κατι γίνετε,καλα το πας.Εδω περασανε θεες και θεοτητες απο δω μεσα και τη μύτη την ειχαν χαμηλα.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.995
Like
1.016
Πόντοι
96
Συμφωνώ απολύτως και με το υπόλοιπο ποστ απλά κράτησα αυτό το τελευταίο κομμάτι περί της σκληρής κριτικής.

Και βέβαια ο καθένας μπορεί να διατυπώνει χωρίς εμπάθεια τις αντιρρήσεις του αλλά το ίδιο ακριβώς πρέπει να γίνεται και από την άλλη πλευρά:

Δεν γίνεται μόλις γραφτεί το παραμικρό κιχ εναντίον της Βερόνικας να πέφτουν όλοι να φάνε την αντίθετη άποψη.

Εδώ φτάσαμε στο σημείο να έχει χαθεί για κάποιο διάστημα η (ομολογώ) συμπαθέστατη Βερόνικα και να πέφτουν βροχή οι κριτικές στο ίδιο χρονικό διάστημα και κανείς να μη λέει τίποτα.

Αυτές δεν ήταν κριτικές αλλά επιταγές προχρονολογημένες ή μεταχρονολογημένες.
συναγωνιστη μας τα ειπες Ολα στις δυο τελευταιες σου παραγραφους! Πραγματι για αυτα που παρατηρησες ,τα αντιμετωπησαν οι περισσοτεροι σαν ..αφωνες δεσποινιδες.
Ετσι κι αλλιως ομως εφ οσον στο συγκεκριμενο νημα απανταει μια η Βερονικα ..μια η φιλη της..και μια το γραφειο της ...εκ των πραγματων πιο..μπουρδελο δεν γινεται
 
Εγγρ.
12 Ιουν 2016
Μηνύματα
552
Like
117
συναγωνιστη μας τα ειπες Ολα στις δυο τελευταιες σου παραγραφους! Πραγματι για αυτα που παρατηρησες ,τα αντιμετωπησαν οι περισσοτεροι σαν ..αφωνες δεσποινιδες.
Ετσι κι αλλιως ομως εφ οσον στο συγκεκριμενο νημα απανταει μια η Βερονικα ..μια η φιλη της..και μια το γραφειο της ...εκ των πραγματων πιο..μπουρδελο δεν γινεται


Το ποτε Χανομαι και ποτε Οχι δεν μπορειτε να το γνωριζετε
μπορει να χαθω εντελως
μπορει να νομιζετε οτι χαθηκα
μπορει να χαθω απο το ευρυ κοινο μονο
μπορει μπορει μπορει χιλια δυο
αυτο δεν σημαινει οτι δεν δουλευω η οτι δουλευω
οποτε μην λετε μαλακιες κ οτι σας ερθει στο κεφαλι
εγω μια φωτο ανεβαζω κ γινεται ο κακος χαμος απο κατω
κανεναν δεν προκαλεσα
εσεις με τις κατινιες σας απτο πουθενα γαματε το νημα
αλλη ορεξη χριστουγεννιατικα δεν εχετε απτο να ασχοληστε μαζι μου?
ουτε που δουλευω αυτες τις μερες δεν ενοχλω κανεναν
εσεις σκατε γτ για δικους σας λογους δεν θελετε να υπαρχω
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.885
Κριτικές
16
Like
14.707
Πόντοι
6.515
:coffee:
ελα να μαζευόμαστε σιγα σιγα ...
 

jaden902

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2016
Μηνύματα
249
Like
6
Πόντοι
1
Το ποτε Χανομαι και ποτε Οχι δεν μπορειτε να το γνωριζετε
μπορει να χαθω εντελως
μπορει να νομιζετε οτι χαθηκα
μπορει να χαθω απο το ευρυ κοινο μονο
μπορει μπορει μπορει χιλια δυο
αυτο δεν σημαινει οτι δεν δουλευω η οτι δουλευω
οποτε μην λετε μαλακιες κ οτι σας ερθει στο κεφαλι
εγω μια φωτο ανεβαζω κ γινεται ο κακος χαμος απο κατω
κανεναν δεν προκαλεσα
εσεις με τις κατινιες σας απτο πουθενα γαματε το νημα
αλλη ορεξη χριστουγεννιατικα δεν εχετε απτο να ασχοληστε μαζι μου?
ουτε που δουλευω αυτες τις μερες δεν ενοχλω κανεναν
εσεις σκατε γτ για δικους σας λογους δεν θελετε να υπαρχω


Χαζομάρες.. μην λες τέτοια πράγματα..    :(
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Το ποτε Χανομαι και ποτε Οχι δεν μπορειτε να το γνωριζετε
μπορει να χαθω εντελως
μπορει να νομιζετε οτι χαθηκα
μπορει να χαθω απο το ευρυ κοινο μονο
μπορει μπορει μπορει χιλια δυο
αυτο δεν σημαινει οτι δεν δουλευω η οτι δουλευω
οποτε μην λετε μαλακιες κ οτι σας ερθει στο κεφαλι
εγω μια φωτο ανεβαζω κ γινεται ο κακος χαμος απο κατω
κανεναν δεν προκαλεσα
εσεις με τις κατινιες σας απτο πουθενα γαματε το νημα
αλλη ορεξη χριστουγεννιατικα δεν εχετε απτο να ασχοληστε μαζι μου?
ουτε που δουλευω αυτες τις μερες δεν ενοχλω κανεναν
εσεις σκατε γτ για δικους σας λογους δεν θελετε να υπαρχω

Μπορεί επίσης κάποιους που έχουν σχέση με αυτό που λέγεται αξιοπρέπεια να μην μας νοιάζει τι κάνεις η τι θα κάνεις κοπέλα μου.

Αυτοί που λένε μαλακίες και κατινιές μπορεί και να ανήκουν σε αυτούς που σε πληρώνουν εξωπργαματικά ποσά ξέρεις !!
Καλό είναι να το θυμάσαι αυτό !!!

Κοπελια κατι εχεις καταλαβει λαθος. Με όλο το θάρος λοιπον, χωρίς να σε έχω συναντήαει, και χωρίς να έχω πρόθεση να σε συναντήσω σου γράφω κάποια πράγματα παρακάτω.

Οι επαγγελματιες οπως εσυ υπαρχουν για δυο λογους.

Ο πρωτος ειναι διοτι καποιοι αντρες δεν μπορουν για διαφορους λογους να γαμησουν μη επαγγελματιες.

Ο δευτερος ειναι γιατι καποιοι αλλοι αντρες επιλεγουν να γαμανε επαγγελματιες για διαφορους λογους ενας εκ των οποιων ισως ο κυριωτερος ειναι γιατι δεν γουσταρουν να παρακαλανε γκομενες.

Ισως καποιες επαγγελματιες σαν εσενα να εχουν περαση και να μπορουν να επιλεγουν τη πελατεια τους για δικους τους λογους, και καλά κάνουν εφόσον τις παίρνει να το κάνουν !!!

Ομως καλό είναι να θυμάσαι και κάποια πράγματα που λέγονται ευγένεια και σεβασμός όταν τουλάχιστον απευθύνεσαι σε πελάτες σου η σε εν δυνάμει πελάτες σου !!! Αν για κάποιους λόγους δεν μπορείς να τα θυμάσαι αυτά καλύτερα να μην γράφεις καθόλου.

Εντελως φιλικα λοιπον. Μην προκαλεις !! Γιατι οι καιροι εχουν γυρισματα !!
Ειναι καλο να θυμομαστε ολοι τελικά ποιος παρεχει υπηρεσια και ποιος ειναι πελατης.

Το οτι υπαρχουν ξεφτυλισμενα ναυαγια που θελουν να περνανε για αντρες ενω εκλιπαρουν για να γαμησουν μια πουτάνα δεν θα σε εξασφαλιζει για παντα επαγγελματικα.

Το κατα ποσο αντρικη συμπεριφορα εχει καποιος που εκλιπσρει για να παρει εισητηριο πρωτεραιοτητας για να γαμησει μια πουτανα το αφηνω στη φαντασια σου.

Τα ναυάγια που σε γλείφουν εδώ μέσα είναι τόσο εμμετικά όσο και τα λιγούρια που σε κατακρίνουν επειδή δεν μπορούν να πληρώσουν τις ταρίφες σου. Γιατί απλά συμπεριφέρονται λές και έλειψαν οι πουτάνες απο την Αθήνα !!!  

Εσύ όμως απο πλευρά σου καλό θα ήταν να είχες πιο ήπια όσον αφορά τους χαρακτηρισμούς σου συμπεριφορές !!

Σιγουρα παντως το πιρφορισταν που ζουμε ειναι παραδεισος για τις πουτανες.

Μετα καποιοι απορουμε που βρισκουν και τα κανουν αυτα που κανουν οι Ελλεεινηδες !!

Αυτους που παρακαλανε πουτανες, οι γκομενες χαλαρα τους βγαζουνε με λουρακι βολτα στο παρκο !!

 

jaden902

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2016
Μηνύματα
249
Like
6
Πόντοι
1
Μπορεί επίσης κάποιους που έχουν σχέση με αυτό που λέγεται αξιοπρέπεια να μην μας νοιάζει τι κάνεις η τι θα κάνεις κοπέλα μου.

Αυτοί που λένε μαλακίες μπορεί και να ανήκουν σε αυτούς που σε πληρώνουν εξωπργαματικά ποσά ξέρεις !!
Καλό είναι να το θυμάσαι αυτό !!!

Κοπελια κατι εχεις καταλαβει λαθος. Με όλο το θάρος λοιπον, χωρίς να σε έχω συναντήαει, και χωρίς να έχω πρόθεση να σε συναντήσω σου γράφω κάποια πράγματα παρακάτω.

Οι επαγγελματιες οπως εσυ υπαρχουν για δυο λογους.

Ο πρωτος ειναι διοτι καποιοι αντρες δεν μπορουν για διαφορους λογους να γαμησουν μη επαγγελματιες.

Ο δευτερος ειναι γιατι καποιοι αλλοι αντρες επιλεγουν να γαμανε επαγγελματιες για διαφορους λογους ενας εκ των οποιων ισως ο κυριωτερος ειναι γιατι δεν γουσταρουν να παρακαλανε γκομενες.

Ισως καποιες επαγγελματιες σαν εσενα να εχουν περαση και να μπορουν να επιλεγουν τη πελατεια τους για δικους τους λογους, και καλά κάνουν εφόσον τις παίρνει να το κάνουν !!!

Ομως καλό είναι να θυμάσαι και κάποια πράγματα που λέγονται ευγένεια και σεβασμός όταν τουλάχιστον απαευθύνεσαι σε πελάτες σου η σε εν δυνάμει πελάτες σου !!! Αν για κάποιους λόγους δεν μπορείς να τα θυμάσαι αυτά καλύτερα να μην γράφεις καθόλου.

Εντελως φιλικα λοιπον. Μην προκαλεις !! Γιατι οι καιροι εχουν γυρισματα !!
Ειναι καλο να θυμομαστε ολοι τελικά ποιος παρεχει υπηρεσια και ποιος ειναι πελατης.

Το οτι υπαρχουν ξεφτυλισμενα ναυαγια που θελουν να περνανε για αντρες ενω εκλιπαρουν για να γαμησουν μια πουτάνα δεν θα σε εξασφαλιζει για παντα επαγγελματικα.

Το κατα ποσο αντρικη συμπεριφορα εχει καποιος που εκλιπσρει για να παρει εισητηριο πρωτεραιοτητας για να γαμησει μια πουτανα το αφηνω στη φαντασια σου.

Τα ναυάγια που σε γλείφουν εδώ μέσα είναι τόσο εμμετικά όσο και τα λιγούρια που σε κατακρίνουν επειδή δεν μπορούν να πληρώσουν τις ταρίφες σου. Γιατί απλά συμπεριφέρονται λές και έλειψαν οι πουτάνες απο την Αθήνα !!!  

Εσύ όμως απο πλευρά σου καλό θα ήταν να είχες πιο ήπια όσον αφορά τους χαρακτηρισμούς σου συμπεριφορές !!

Σιγουρα παντως το πιρφορισταν που ζουμε ειναι παραδεισος για τις πουτανες.

Μετα καποιοι απορουμε που βρισκουν και τα κανουν αυτα που κανουν οι Ελλεεινηδες !!

Αυτους που παρακαλανε πουτανες οι γκομενες χαλαρα τους βγαζουνε με λουρακι βολτα στο παρκο !!

Μια χαρά απαντάει το κορίτσι στις μαλακίες που τις γραφουν ... Δεν ξέρω αν έχεις διαβάσει όλες τις σελίδες του νήματος.. Πήγαινε και πιο πίσω να δεις πως μιλάνε σε 20 χρονων κορίτσι οι "μάγκες".


Και όσο για το δεύτερο.. Δεν νομίζω η βερόνικα να χρειάζεται κανέναν ""αγαπουλη"" για είναι εξασφαλισμένη επαγγελματικά



Φιλικά πάντα  :hi:
 

tasouras21

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
675
Κριτικές
17
Like
1.341
Πόντοι
1.236
Μια χαρά απαντάει το κορίτσι στις μαλακίες που τις γραφουν ... Δεν ξέρω αν έχεις διαβάσει όλες τις σελίδες του νήματος.. Πήγαινε και πιο πίσω να δεις πως μιλάνε σε 20 χρονων κορίτσι οι "μάγκες".


Και όσο για το δεύτερο.. Δεν νομίζω η βερόνικα να χρειάζεται κανέναν ""αγαπουλη"" για είναι εξασφαλισμένη επαγγελματικά



Φιλικά πάντα  :hi:
Ασε ρε φιλε μην απαντας καν!!!δεν υπαρχουν οι ανθρωποι!!!επειδη υπερασπιζομαστε την κοπελα γιατι καποιοι λενε ψεμματα χωρις καν να την εχουν συναντησει εχουμε βγει "ναυαγια" "αγαπουληδες" πυρφοροι" "και μας σερνουν με λουρακι"!!!
Εσεις ειστε μαγκες και εμεις οι ρομπες!!!χρονια πολλα και να ειστε καλα!!! :hi: :hi:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Μια χαρά απαντάει το κορίτσι στις μαλακίες που τις γραφουν ... Δεν ξέρω αν έχεις διαβάσει όλες τις σελίδες του νήματος.. Πήγαινε και πιο πίσω να δεις πως μιλάνε σε 20 χρονων κορίτσι οι "μάγκες".


Και όσο για το δεύτερο.. Δεν νομίζω η βερόνικα να χρειάζεται κανέναν ""αγαπουλη"" για είναι εξασφαλισμένη επαγγελματικά



Φιλικά πάντα  :hi:

Οχι φίλε δεν έχω διαβάσει και ούτε θα βιαβάσω τις 256 σελίδες του νήματος.

Αν κάποιοι ήταν αγενείς μαζί της κατακριταίοι είναι και αυτοί !!
Αν προσέξεις το πόστ μου αναφέρομαι και σε αυτούς !!

Σποραδικά κάποιες ματιές έριχνα και είδα τους τελυταίους δικούς της χαρακτηρισμούς. Μαλακίες, Κατινίές κλπ .....

Προσωπικά διαφωνώ μαζί σου !! Δεν μου φαίνονται ''μια χαρά'' !!  

Το ''20 χρονών'' αποτελεί δικαιολογία ?? Δεν κατάλαβα !!

Οι 20χρονες πωλήτριες σε καταστήματα που ξεπατώνονται στην ορθοστασία για να πάρουν σε ένα μηνα όσα βγάζει η Βερόνικα σε δυο τρια ραντεβού της, γιατί είναι ευγενικές, ακόμη και σε χονδροειδείς μαλάκες και μαλακισμένες ??

Η απάντηση είναι γιατί σέβονται τα λεφτά που παίρνουν όσα και αν αυτά είναι. Και γιατι αν δεν το κάνουν θα παρουν πόδι !!

Τέλος πάντων !!! Νομίζω όλοι καταλάβαμε για ποιο πράγμα μιλάμε !!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.700
Κριτικές
90
Like
36.258
Πόντοι
25.467
Οχι φίλε δεν έχω διαβάσει και ούτε θα βιαβάσω τις 256 σελίδες του νήματος.

Αν κάποιοι ήταν αγενείς μαζί της κατακριταίοι είναι και αυτοί !!
Αν προσέξεις το πόστ μου αναφέρομαι και σε αυτούς !!

Σποραδικά κάποιες ματιές έριχνα και είδα τους τελυταίους δικούς της χαρακτηρισμούς. Μαλακίες, Κατινίές κλπ .....

Προσωπικά διαφωνώ μαζί σου !! Δεν μου φαίνονται ''μια χαρά'' !!  

Το ''20 χρονών'' αποτελεί δικαιολογία ?? Δεν κατάλαβα !!

Οι 20χρονες πωλήτριες σε καταστήματα που ξεπατώνονται στην ορθοστασία για να πάρουν σε ένα μηνα όσα βγάζει η Βερόνικα σε δυο τρια ραντεβού της, γιατί είναι ευγενικές, ακόμη και σε χονδροειδείς μαλάκες και μαλακισμένες ??

Η απάντηση είναι γιατί σέβονται τα λεφτά που παίρνουν όσα και αν αυτά είναι. Και γιατι αν δεν το κάνουν θα παρουν πόδι !!

Τέλος πάντων !!! Νομίζω όλοι καταλάβαμε για ποιο πράγμα μιλάμε !!

:thumbsup: :cool2:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Ασε ρε φιλε μην απαντας καν!!!δεν υπαρχουν οι ανθρωποι!!!επειδη υπερασπιζομαστε την κοπελα γιατι καποιοι λενε ψεμματα χωρις καν να την εχουν συναντησει εχουμε βγει "ναυαγια" "αγαπουληδες" πυρφοροι" "και μας σερνουν με λουρακι"!!!
Εσεις ειστε μαγκες και εμεις οι ρομπες!!!χρονια πολλα και να ειστε καλα!!! :hi: :hi:

Υπάρχει μια διαχωριστική γραμμή ανάμεσα στους ''υπερασπιστές'' και στους ''γλύφτες'' φίλε !!!

Δεν είναι μαλλιά τα γένια !!!

Επειδη στο ποστ μου αναφέρεσαι, εγώ τους δεύτερους κατηγόρησα, τους γλύφτες !! Και αν πρόσεξες τους έβαλα στην ίδια κατηγορία με τα λιγούρια για τα οποία ισχύει το ''Οτι δεν πιάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια''.

Αν κάποια θελει να εκτίθεται διαδυκτιακά και να πουλάει τη πραμάτεια της καλό θα ηταν να ακολουθεί και βασικούς κανόνες της αγοράς όπως ''Ο σεβασμός προς τον πελάτη'' για παράδειγμα. Απλό είναι !!!

Χρόνια πολλά επίσης !!! :hi: :hi:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
@Mindreader ίσως είναι η πρώτη φορά που διαφωνώ καθολικά με ένα post σου..

Που την είδες την προκλητικότητα και την αγένεια;
Εδώ ο άλλος της το έπαιξε μπάτσος,οι άλλοι χωρίς να την έχουν συναντήσει καν την δυσφημούν,ο apoc που  ενώ τελικά την συνάντησε μας την περιέγραφε τελείως διαφορετικά από ότι είναι..

Και μας πείραξε το ύφος της Βερόνικα.
Όλοι αυτοί δεν είναι ΜΑΛΑΚΕΣ και ΨΕΥΤΕΣ;

Και αν γυρίσεις αρκετές σελίδες πίσω,θα δεις και κάτι 50χρονους και 60χρονους μαχαλόμαγκες να τραμπουκίζουν λεκτικά ένα 20χρονο επειδή τόλμησε :rolleyes: να αυξήσει τιμή.

Μια χαρά τα γράφει η Βερόνικα,απλά και κατανοητά.
Παρέχω μια υπηρεσία,αυτή είναι η τιμή μου,τέλος.

Όλα τα άλλα είναι για μίζερους,αγάμητους,κλαψομούνηδες..

 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.599
Πόντοι
10.751
@Mindreader ίσως είναι η πρώτη φορά που διαφωνώ καθολικά με ένα post σου..

Που την είδες την προκλητικότητα και την αγένεια;
Εδώ ο άλλος της το έπαιξε μπάτσος,οι άλλοι χωρίς να την έχουν συναντήσει καν την δυσφημούν,ο apoc που τελικά ενώ την συνάντησε μας την περιέγραφε τελείως διαφορετικά από ότι είναι..

Και μας πείραξε το ύφος της Βερόνικα.
Όλοι αυτοί δεν είναι ΜΑΛΑΚΕΣ και ΨΕΥΤΕΣ;

Και αν γυρίσεις αρκετές σελίδες πίσω,θα δεις και κάτι 50χρονους και 60χρονους μαχαλόμαγκες να τραμπουκίζουν λεκτικά ένα 20χρονο επειδή τόλμησε :rolleyes: να αυξήσει τιμή.

Μια χαρά τα γράφει η Βερόνικα,απλά και κατανοητά.
Παρέχω μια υπηρεσία,αυτή είναι η τιμή μου,τέλος.

Όλα τα άλλα είναι για μίζερους,αγάμητους,κλαψομούνηδες..

+1, για ολα οσα ανεφερες!

Καλες Γιορτες σε ολους!
 

jaden902

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2016
Μηνύματα
249
Like
6
Πόντοι
1
Οχι φίλε δεν έχω διαβάσει και ούτε θα βιαβάσω τις 256 σελίδες του νήματος.

Αν κάποιοι ήταν αγενείς μαζί της κατακριταίοι είναι και αυτοί !!
Αν προσέξεις το πόστ μου αναφέρομαι και σε αυτούς !!

Σποραδικά κάποιες ματιές έριχνα και είδα τους τελυταίους δικούς της χαρακτηρισμούς. Μαλακίες, Κατινίές κλπ .....

Προσωπικά διαφωνώ μαζί σου !! Δεν μου φαίνονται ''μια χαρά'' !!  

Το ''20 χρονών'' αποτελεί δικαιολογία ?? Δεν κατάλαβα !!

Οι 20χρονες πωλήτριες σε καταστήματα που ξεπατώνονται στην ορθοστασία για να πάρουν σε ένα μηνα όσα βγάζει η Βερόνικα σε δυο τρια ραντεβού της, γιατί είναι ευγενικές, ακόμη και σε χονδροειδείς μαλάκες και μαλακισμένες ??

Η απάντηση είναι γιατί σέβονται τα λεφτά που παίρνουν όσα και αν αυτά είναι. Και γιατι αν δεν το κάνουν θα παρουν πόδι !!

Τέλος πάντων !!! Νομίζω όλοι καταλάβαμε για ποιο πράγμα μιλάμε !!

Γιατί πολύ απλά δεν θέλουν να μείνουν χωρίς δουλειά. Έχω φίλους και φίλες σε τέτοιες δουλειές που μου λένε πολλές φορες ότι θέλουν να  βρίσουν τους πελάτες αλλα δεν το κάνουν για αυτόν τον λόγο

Το αν σέβεται η βερόνικα τα λεφτά που παίρνει φαίνεται από
το πως περνάνε μαζί τις οι πελάτες τις φίλε..  Δίνεις 250 αλλα ξέρεις ότι θα περάσεις τέλεια . Το αν έχεις να δώσεις τόσα η όχι .. η αν πιστεύει ο οποιοσδήποτε ότι είναι πολλά για αυτή την εποχή είναι άλλο θέμα... Τόσο κοστολογεί το μουνί της ... οποιος θέλει παίρνει.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
@Mindreader ίσως είναι η πρώτη φορά που διαφωνώ καθολικά με ένα post σου..

Που την είδες την προκλητικότητα και την αγένεια;
Εδώ ο άλλος της το έπαιξε μπάτσος,οι άλλοι χωρίς να την έχουν συναντήσει καν την δυσφημούν,ο apoc που τελικά ενώ την συνάντησε μας την περιέγραφε τελείως διαφορετικά από ότι είναι..

Και μας πείραξε το ύφος της Βερόνικα.
Όλοι αυτοί δεν είναι ΜΑΛΑΚΕΣ και ΨΕΥΤΕΣ;

Και αν γυρίσεις αρκετές σελίδες πίσω,θα δεις και κάτι 50χρονους και 60χρονους μαχαλόμαγκες να τραμπουκίζουν λεκτικά ένα 20χρονο επειδή τόλμησε :rolleyes: να αυξήσει τιμή.

Μια χαρά τα γράφει η Βερόνικα,απλά και κατανοητά.
Παρέχω μια υπηρεσία,αυτή είναι η τιμή μου,τέλος.

Όλα τα άλλα είναι για μίζερους,αγάμητους,κλαψομούνηδες..

Καλό είναι και να διαφωνούμε που και πού, αλλιώς θα ήταν βαρετό να συμφωνούμε παντού !! :grin: :grin:

Διαφωνούμε όμως ??? Ας το δούμε λίγο καλύτερα !!

Οπως ήδη ανέφερα φίλε δεν έχω διαβάσει πριν όλο to thread και δεν ξέρω !!

Προφανώς και είναι κατακριταίες οι αρκουδομαγκιές που παραπάνω αναφέρεις !! Αν έτσι έγινε εχεις δίκιο !! Απλά δεν ξέρω και δεν μπορώ πιστεύω να ξέρω !!

Ομως πρόσεξε κάτι άλλο ουσιαστικό. !!! Τα περί ''μαλακιών και κατινιων'' δεν απευθύνοταν σε συγκεκριμένα άτομα !! Απευθύνοταν σε όλους !!! Εγώ αυτό είδα και σε αυτό αναφέρθηκα στο post μου !!!

Το έγραψα και παραπάνω, ότι αν  θέλει κάποια να ''εκτίθεται'' διαδυκτιακά καλό θα είναι να είναι προσεκτική στο τί λέει σε τι αναφέρεται και κυρίως σε ποιους συγκεκριμένα απευθύνεται !!

Πέραν του γεγονότος ότι αυτά τα 4-5 ''Μπορεί'' με μπόλικο ύφος στο post της υπονοούν με μπόλικη ειρωνία ότι πρέπει όλοι να ασχολούμαστε με το που είναι τι κάνει και κυρίως το πότε θα ''ευτυχήσουμε'' να πάρουμε το ''αγιον δισκοπότηρον'' του εισητηρίου για συνέρευση μαζί της.

Πιστεύω ότι είναι κατανοητά αυτό που γράφω.

Εσύ αναφέρεσαι σε συγκεκριμένες κατακριταίες αρκουδομαγκιές απο κάποιους!!! Εγώ αναφέρομαι σε θέματα γενικότερου ύφους και ακρίβειας σε οποιους εν δυνάμει πελάτες της απευθύνεται μια επαγγελματίας που θέλει να έχει παρουσία σε ένα φόρουμ !!

 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom