Νέα

Βερονικα 20

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα c35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι να θέλετε να γίνει με το νήμα δημοφιλής εταίρας, πορτρέτο της πλέον απρόσιτης πλην επιβλητικά υπε

  • Να μείνει ως έχει

    Ψήφοι: 221 35,6%
  • Να κλειδωθεί μέχρι νεωτέρας

    Ψήφοι: 78 12,6%
  • Να κλειδωθεί και να ανοίγει 1 φορά το μήνα για να μας τα ψάλλει

    Ψήφοι: 76 12,3%
  • Να διαγραφεί τελείως

    Ψήφοι: 245 39,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    620

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.700
Κριτικές
90
Like
36.260
Πόντοι
25.467
Υπάρχει μια διαχωριστική γραμμή ανάμεσα στους ''υπερασπιστές'' και στους ''γλύφτες'' φίλε !!!

Δεν είναι μαλλιά τα γένια !!!

Επειδη στο ποστ μου αναφέρεσαι, εγώ τους δεύτερους κατηγόρησα, τους γλύφτες !! Και αν πρόσεξες τους έβαλα στην ίδια κατηγορία με τα λιγούρια για τα οποία ισχύει το ''Οτι δεν πιάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια''.

Αν κάποια θελει να εκτίθεται διαδυκτιακά και να πουλάει τη πραμάτεια της καλό θα ηταν να ακολουθεί και βασικούς κανόνες της αγοράς όπως ''Ο σεβασμός προς τον πελάτη'' για παράδειγμα.

Χρόνια πολλά επίσης !!! :hi: :hi:

Αν μου επιτρέπετε, αξιότιμε κύριε,

Αυτή η διαχωριστική γραμμή είναι πολύ λεπτή. Και για να γίνω πιο κατανοητός, δεν νόμίζω ότι πρέπει να συγκαταλέγονται στους υπερασπιστές  αυτοί που προσπαθούν να εφευρίσκουν δικαιολογίες για όλα. Π.χ.,  είναι παραπάνω από εμφανές ότι στην συκγεκριμμένη υφίσταται θέμα συμπεριφοράς, το οποίο σωστά θίξατε (κατά την άποψή μου) στις προηγούμενες αναρτήσεις σας. Όσοι  λοιπόν προσπαθούν να βρούν δικαιολογίες ακόμα και για τα εμφανώς αρνητικά σημεία-στοιχεία των εκδιδομένων, το πράττουν εσκεμμένα και με μοναδικό σκοπό να κερδίσουν την εύνοια τους με οποιοδήποτε κόστος γι αυτές. Και γράφω με οποιοδήποτε κόστος γι αυτές γιατί με αυτόν τον τρόπο  -διαιολογώντας δηλαδή ακόμα και τα αδικαιόγητα- τους προξενούν προδήλως περισσότερο κακό, παρά "εξυπηρέτηση", διότι τους "φουσκώνουν" τα μυαλά και, τις κάνουν να πιστεύουν πως οι ίδιες είναι σε όλα τέλειες και δεν χρειάζεται να βελτιώσουν τίποτα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
@Mindreader τo ξαναδιάβασα το παρακάτω

Το ποτε Χανομαι και ποτε Οχι δεν μπορειτε να το γνωριζετε
μπορει να χαθω εντελως
μπορει να νομιζετε οτι χαθηκα
μπορει να χαθω απο το ευρυ κοινο μονο
μπορει μπορει μπορει χιλια δυο
αυτο δεν σημαινει οτι δεν δουλευω η οτι δουλευω
οποτε μην λετε μαλακιες κ οτι σας ερθει στο κεφαλι
εγω μια φωτο ανεβαζω κ γινεται ο κακος χαμος απο κατω
κανεναν δεν προκαλεσα
εσεις με τις κατινιες σας απτο πουθενα γαματε το νημα
αλλη ορεξη χριστουγεννιατικα δεν εχετε απτο να ασχοληστε μαζι μου?
ουτε που δουλευω αυτες τις μερες δεν ενοχλω κανεναν
εσεις σκατε γτ για δικους σας λογους δεν θελετε να υπαρχω

αλλά δεν το αντιλαμβάνομαι όπως το έγραψες.
Ειδικά όταν υπάρχουν άτομα σαν τον apoc που έγραψαν ότι η Βερόνικα είχε χαθεί γιατί πήγε να κάνει προσθετική,ήπια τη βρίσκω και καθόλου παράλογη σε όσα γράφει.

Aλλά γενικά θεωρώ τραγικό ένα thread για οποιοδήποτε call girl να έχει πιάσει 256 σελίδες σε τέτοιο χρονικό διάστημα.
Ας ανεβαίνει καμιά φωτό για όσους γουστάρουμε και μπορούμε να πάρουμε,άλλωστε κοπέλες υπάρχουν πολλές και για όλα τα budget.

Και όπως έχω αναφέρει ξανά,ακόμη και να χαθεί η Βερόνικα ή οποιαδήποτε άλλη κοπέλα από το προσκήνιο,δεν χάθηκε και ο κόσμος..
Απλά ας εκτιμάμε 2-3 πραγματάκια όταν ισχύουν αντικειμενικά μέσα από τις κριτικές τόσων μελών..

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Γιατί πολύ απλά δεν θέλουν να μείνουν χωρίς δουλειά. Έχω φίλους και φίλες σε τέτοιες δουλειές που μου λένε πολλές φορες ότι θέλουν να  βρίσουν τους πελάτες αλλα δεν το κάνουν για αυτόν τον λόγο

Το αν σέβεται η βερόνικα τα λεφτά που παίρνει φαίνεται από
το πως περνάνε μαζί τις οι πελάτες τις φίλε..  Δίνεις 250 αλλα ξέρεις ότι θα περάσεις τέλεια . Το αν έχεις να δώσεις τόσα η όχι .. η αν πιστεύει ο οποιοσδήποτε ότι είναι πολλά για αυτή την εποχή είναι άλλο θέμα... Τόσο κοστολογεί το μουνί της ... οποιος θέλει παίρνει.

Αρα συμφωνούμε φίλε !!!  :hi:

Το πόσο κοστολογεί την υπηρεσία της είναι δικό της θέμα και αν μπορεί να τα παίρνει αυτά που ζητάει μαγκιά της. Ας το κάνει !!

Εγώ στο ύφος που απευθύνεται στους πελάτες της αναφέρθηκα !!

Αν κάποιος πάει στο καλύτερο η σε ένα απο τα αναγνωρισμένα καλύτερα εστιατόρια και απο τα πιο ακριβά μιας πόλης και του φερθούν αγενώς τι πρέπει να κάνει κατά τη γνώμη σου ??

Γιατί εγώ θα γυρίσω και θα  τους πω ''Αντε γαμήσου και εσύ και η υπηρεσία σου '' !!!

Αυτό είναι τμήμα μιας ιδιότητας που λέγεται αξιοπρέπεια.
Σε αυτή αναφέρομαι !!

 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Διάβασα πολύ γρήγορα τα τελευταία σχόλια σου, τα έχεις γράψει εξαιρετικά, όποιος έχει αντίληψη κερδισμένος θα βγει αν τα σκεφτεί λίγο παραπάνω.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Αν μου επιτρέπετε, αξιότιμε κύριε,

Αυτή η διαχωριστική γραμμή είναι πολύ λεπτή. Και για να γίνω πιο κατανοητός, δεν νόμίζω ότι πρέπει να συγκαταλέγονται στους υπερασπιστές  αυτοί που προσπαθούν να εφευρίσκουν δικαιολογίες για όλα. Π.χ.,  είναι παραπάνω από εμφανές ότι στην συκγεκριμμένη υφίσταται θέμα συμπεριφοράς, το οποίο σωστά θίξατε (κατά την άποψή μου) στις προηγούμενες αναρτήσεις σας. Όσοι  λοιπόν προσπαθούν να βρούν δικαιολογίες ακόμα και για τα εμφανώς αρνητικά σημεία-στοιχεία των εκδιδομένων, το πράττουν εσκεμμένα και με μοναδικό σκοπό να κερδίσουν την εύνοια τους με οποιοδήποτε κόστος γι αυτές. Και γράφω με οποιοδήποτε κόστος γι αυτές γιατί με αυτόν τον τρόπο  -διαιολογώντας δηλαδή ακόμα και τα αδικαιόγητα- τους προξενούν προδήλως περισσότερο κακό, παρά "εξυπηρέτηση", διότι τους "φουσκώνουν" τα μυαλά και, τις κάνουν να πιστεύουν πως οι ίδιες είναι σε όλα τέλειες και δεν χρειάζεται να βελτιώσουν τίποτα.

Α.Το μόνο που είναι παραπάνω από εμφανές,είναι ότι στις κριτικές της τα μέλη γράφουν τα καλύτερα.
Και πέραν τούτου,όλα τα άλλα είναι ψιλά γράμματα.
Call Girl είναι η κοπέλα,σεξουαλικές υπηρεσίες παρέχει,το πως γράφει σε ένα forum είναι ελάχιστης σημασίας για όσους ξέρουμε γιατί βρισκόμαστε εδώ μέσα.
Δε θα την παντρευτείς,ούτε θα την πας στους γονείς σου..

Β.Ναι,το βρήκες..
Ειδικά εγώ που έχω δηλώσει ότι λόγω απόστασης δεν παίζει να την πάρω ποτέ,έχω τρελούς λόγους να θέλω την εύνοιά της..

Το να μη γουστάρουμε απλά μίζερους,στημένους,κλαψομούνηδες ή και ΨΕΥΤΕΣ,δεν σου έχει περάσει από το μυαλό;

 

tasouras21

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
675
Κριτικές
17
Like
1.341
Πόντοι
1.236
Α.Το μόνο που είναι παραπάνω από εμφανές,είναι ότι στις κριτικές της τα μέλη γράφουν τα καλύτερα.
Και πέραν τούτου,όλα τα άλλα είναι ψιλά γράμματα.
Call Girl είναι η κοπέλα,υπηρεσίες παρέχει,το πως γράφει σε ένα forum είναι ελάχιστης σημασίας για όσους ξέρουμε γιατί βρισκόμαστε εδώ μέσα.
Δε θα την παντρευτείς,ούτε θα την πας στους γονείς σου..

Β.Ναι,το βρήκες..
Ειδικά εγώ που έχω δηλώσει ότι λόγω απόστασης δεν παίζει να την πάρω ποτέ,έχω τρελούς λόγους να θέλω την εύνοιά της..

Το να μη γουστάρουμε απλά μίζερους,στημένους,κλαψομούνηδες ή και ΨΕΥΤΕΣ,δεν σου έχει περάσει από το μυαλό;
ετσι ειναι φιλε βαλκανιε...εσυ που μπορει να μην τη συναντησεις ποτε την υπερασπιζεσαι γιατι ειναι μαλακια να λενε καποιοι ψεμματα για την κοπελα χωρις καν να την εχουν συναντησει κιολας!!!απλα δεν σου αρεσει, οπως και σε μενα , να συκοφαντεις καποιον χωρις να το εχεις συναντησει!!!
οκ καποιες φορες αυτα που λεει η βερ ισως ειναι λιγο επιθετικα αλλα ισως ειναι απο αντιδραση για ολα αυτα που ακουει.....
εγω πιστευω παρατραβηξε ολο αυτο και καλο ειναι να σταματησει γιατι γαμηθηκε το νημα.....εδω καλο θα ειναι να μπαινουν μονο εντυπωσεις για την κοπελα απο τους συναγωνιστες που την συναντουν ειτε ειναι καλες ειτε ειναι κακες....να μπαινουν και φωτο να γουσταρουμε!!!
για αυτο ειναι το νημα και οχι για να τσακωνομαστε μεταξυ μας!!!!ενημερωση και μονο......
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
ετσι ειναι φιλε βαλκανιε...εσυ που μπορει να μην τη συναντησεις ποτε την υπερασπιζεσαι γιατι ειναι μαλακια να λενε καποιοι ψεμματα για την κοπελα χωρις καν να την εχουν συναντησει κιολας!!!απλα δεν σου αρεσει, οπως και σε μενα , να συκοφαντεις καποιον χωρις να το εχεις συναντησει!!!
οκ καποιες φορες αυτα που λεει η βερ ισως ειναι λιγο επιθετικα αλλα ισως ειναι απο αντιδραση για ολα αυτα που ακουει.....
εγω πιστευω παρατραβηξε ολο αυτο και καλο ειναι να σταματησει γιατι γαμηθηκε το νημα.....εδω καλο θα ειναι να μπαινουν μονο εντυπωσεις για την κοπελα απο τους συναγωνιστες που την συναντουν ειτε ειναι καλες ειτε ειναι κακες....να μπαινουν και φωτο να γουσταρουμε!!!
για αυτο ειναι το νημα και οχι για να τσακωνομαστε μεταξυ μας!!!!ενημερωση και μονο......

Ακριβώς έτσι  :thumbsup:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.700
Κριτικές
90
Like
36.260
Πόντοι
25.467
Α.Το μόνο που είναι παραπάνω από εμφανές,είναι ότι στις κριτικές της τα μέλη γράφουν τα καλύτερα.
Και πέραν τούτου,όλα τα άλλα είναι ψιλά γράμματα.
Call Girl είναι η κοπέλα,σεξουαλικές υπηρεσίες παρέχει,το πως γράφει σε ένα forum είναι ελάχιστης σημασίας για όσους ξέρουμε γιατί βρισκόμαστε εδώ μέσα.
Δε θα την παντρευτείς,ούτε θα την πας στους γονείς σου..

Β.Ναι,το βρήκες..
Ειδικά εγώ που έχω δηλώσει ότι λόγω απόστασης δεν παίζει να την πάρω ποτέ,έχω τρελούς λόγους να θέλω την εύνοιά της..

Το να μη γουστάρουμε απλά μίζερους,στημένους,κλαψομούνηδες ή και ΨΕΥΤΕΣ,δεν σου έχει περάσει από το μυαλό;

Α. Προσωπικά εκτιμώ όλο το πακέτο και δεν δίνω λιγότερη σημασία στην εδώ ή στην εκεί ή στην  παρακάτω συμπεριφορά κάποιας κοπέλας. Μην λησμονείτε άλλωστε πως όλοι επιλέγουμε κρίνοντας όλο το πακέτο και πληρώνουμε αναμένοντας να λάβουμε όλο το πακέτο. Εκτός αυτού, δεν βρίσκω τίποτα το επιβλαβές ή το υποβολιμαίο σε μια καλοπροαίρετη επισήμανση ορισμένων αρνητικών στοιχείων. ΄Άλλωστε αυτός είναι και ένας από από τους λόγους που ιδρύθηκε ο παρόντας ιστότοπος, καθώς και ένας από τους βασικούς σκοπούς του. Το να επισημαίνουμε δηλαδή (με κόσμιο τρόπο και καλοπραίρετα), όλα όσα θεωρούμε (υποκειμενικά πάντα) ως κακώς κείμενα.

Β. Εν πρώτοις ό,τι έγραψα, το έγραψα ως γενική παρατήρηση. Αν τώρα εσείς διακρίνετε και θέλετε να συμπεριλάβετε και τον εαυτό σας μέσα σε αυτό το υποσύνολο... De gustibus non est disputandum.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Α. Προσωπικά εκτιμώ όλο το πακέτο και δεν δίνω λιγότερη σημασία στην εδώ ή στην εκεί ή στην  παρακάτω συμπεριφορά κάποιας κοπέλας. Μην λησμονείτε άλλωστε πως όλοι επιλέγουμε κρίνοντας όλο το πακέτο και πληρώνουμε αναμένοντας να λάβουμε όλο το πακέτο. Εκτός αυτού, δεν βρίσκω τίποτα το επιβλαβές ή το υποβολιμαίο σε μια καλοπροαίρετη επισήμανση ορισμένων αρνητικών στοιχείων.

Β. Εν πρώτοις ό,τι έγραψα, το έγραψα ως γενική παρατήρηση. Αν τώρα εσείς διακρίνετε και θέλετε να συμπεριλάβετε και τον εαυτό σας μέσα σε αυτό το υποσύνολο... De gustibus non est disputandum.

Δηλαδή εσύ πλήρωσες για όλο το πακέτο και στο ραντεβού έλαβες αγένεια,αυθάδεια και τουπέ;
Περίεργο γιατί στις κριτικές άλλα γράφουν..

Αρνητικό ξέρεις τι βρίσκω;
Ενώ κάποιοι ξέρετε την αγορά,να δημιουργείτε στρεβλώσεις στο μυαλό ενός 20χρονου ότι έχει αρνητικά στοιχεία,τόσο σημαντικά που να πρέπει να αλλάξει,να μειώσει τιμή,κ.λ.π. ενώ η συντριπτική πλειοψηφία των μελών,είναι ευχαριστημένη.

Και επειδή είμαι σε πολύ πορνοδραστήρια φάση της ζωής μου,θέλεις μήπως να σου πω πόσο συχνά μου συμβαίνει ο συνδυασμός πιπίνι-αντικειμενικά καλό μουνί-που ιδρώνει φανέλα;
Noμίζω ότι την απάντηση την ξέρεις και εσύ..

Επίσης εκτός από τις καλοπροαίρετες επισημάνσεις για τα όποια αρνητικά της Βερόνικα,κάνε και καμιά επισήμανση για τις ΜΑΛΑΚΙΕΣ και τα ΨΕΜΜΑΤΑ του apoc..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης

Δηλαδή εσύ πλήρωσες για όλο το πακέτο και στο ραντεβού έλαβες αγένεια,αυθάδεια και τουπέ;
Περίεργο γιατί στις κριτικές άλλα γράφουν..

Αρνητικό ξέρεις τι βρίσκω;
Ενώ κάποιοι ξέρετε την αγορά,να δημιουργείτε στρεβλώσεις στο μυαλό ενός 20χρονου ότι έχει αρνητικά στοιχεία,τόσο σημαντικά που να πρέπει να αλλάξει,να μειώσει τιμή,κ.λ.π. ενώ η συντριπτική πλειοψηφία των μελών,είναι ευχαριστημένη.

Και επειδή είμαι σε πολύ πορνοδραστήρια φάση της ζωής μου,θέλεις μήπως να σου πω πόσο συχνά μου συμβαίνει ο συνδυασμός πιπίνι-αντικειμενικά καλό μουνί-που ιδρώνει φανέλα;
Noμίζω ότι την απάντηση την ξέρεις και εσύ..

Επίσης εκτός από τις καλοπροαίρετες επισημάνσεις για τα όποια αρνητικά της Βερόνικα,κάνε και καμιά επισήμανση για τις ΜΑΛΑΚΙΕΣ και τα ΨΕΜΜΑΤΑ του apoc..

Εγκρίνω και επαυξάνω!  :hi:
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
987
Κριτικές
29
Like
2.056
Πόντοι
1.416
Δηλαδή εσύ πλήρωσες για όλο το πακέτο και στο ραντεβού έλαβες αγένεια,αυθάδεια και τουπέ;
Περίεργο γιατί στις κριτικές άλλα γράφουν..

Αρνητικό ξέρεις τι βρίσκω;
Ενώ κάποιοι ξέρετε την αγορά,να δημιουργείτε στρεβλώσεις στο μυαλό ενός 20χρονου ότι έχει αρνητικά στοιχεία,τόσο σημαντικά που να πρέπει να αλλάξει,να μειώσει τιμή,κ.λ.π. ενώ η συντριπτική πλειοψηφία των μελών,είναι ευχαριστημένη.

Και επειδή είμαι σε πολύ πορνοδραστήρια φάση της ζωής μου,θέλεις μήπως να σου πω πόσο συχνά μου συμβαίνει ο συνδυασμός πιπίνι-αντικειμενικά καλό μουνί-που ιδρώνει φανέλα;
Noμίζω ότι την απάντηση την ξέρεις και εσύ..

Επίσης εκτός από τις καλοπροαίρετες επισημάνσεις για τα όποια αρνητικά της Βερόνικα,κάνε και καμιά επισήμανση για τις ΜΑΛΑΚΙΕΣ και τα ΨΕΜΜΑΤΑ του apoc..

:hi: Exactly
 

ErotikoNisi

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
61
Like
71
Πόντοι
0
Εσύ βγάλε πρώτα άκρη τί είναι η σέξυ Barbie (άντρας,γυναίκα,τρόλλει ή περίπτερο) και μετά πες μας και για τη Βερόνικα που την έκανε φίρμα το bou.

Σαλιάρηδες Βερονικοαγαπούληδες.

Φιλαράκο εγώ δεν έχω  σκοπό να πάω με την sexy barbie. Εσύ που πας συχνά βλέπω το γνωρίζεις το θέμα και από μπρος και από πίσω! Άντε λούγκρα!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.700
Κριτικές
90
Like
36.260
Πόντοι
25.467
Δηλαδή εσύ πλήρωσες για όλο το πακέτο και στο ραντεβού έλαβες αγένεια,αυθάδεια και τουπέ;
Περίεργο γιατί στις κριτικές άλλα γράφουν..

Αρνητικό ξέρεις τι βρίσκω;
Ενώ κάποιοι ξέρετε την αγορά,να δημιουργείτε στρεβλώσεις στο μυαλό ενός 20χρονου ότι έχει αρνητικά στοιχεία,τόσο σημαντικά που να πρέπει να αλλάξει,να μειώσει τιμή,κ.λ.π. ενώ η συντριπτική πλειοψηφία των μελών,είναι ευχαριστημένη.

Και επειδή είμαι σε πολύ πορνοδραστήρια φάση της ζωής μου,θέλεις μήπως να σου πω πόσο συχνά μου συμβαίνει ο συνδυασμός πιπίνι-αντικειμενικά καλό μουνί-που ιδρώνει φανέλα;
Noμίζω ότι την απάντηση την ξέρεις και εσύ..

Επίσης εκτός από τις καλοπροαίρετες επισημάνσεις για τα όποια αρνητικά της Βερόνικα,κάνε και καμιά επισήμανση για τις ΜΑΛΑΚΙΕΣ και τα ΨΕΜΜΑΤΑ του apoc..

Ένα κάποιο "υφάκι" το είχε. Και επειδή τυγχάνετε πορνοδραστήριος, γνωρίζετε και εσείς πολύ καλά, ότι το "υφάκι" δεν οφείλεται αμιγώς στο νεαρό της ηλικίας. Υπάρχουν και νεαρότατες χωρίς "τουπέ".  Σε καμία περίπτωση βέβαια δεν επέδειξε την θρασύτατη συμπεριφορά με δηλώσεις τύπου: "Σας παίζω όλους στα δάκτυλα γιατί σας έχω άπαντες φακελωμένους και δεν μπορεί να  μου κουνηθεί κανείς", που επιδεικνύει εδώ.

Όσον αφορά τώρα το αντίτιμο που ζητά, προσωπικά ποτέ δεν έκανα κάποια υπόδειξη και πολύ περισσότερο ουδέποτε απαίτησα ή εισηγήθηκα, μείωση. Σε πολύ συγκεκριμενη ερώτηση κάποιου μέλους που ζήτησε ξεκάθαρα την δική μου γνώμη, κρίνοντας με βάση την δική μου εμπειρία, εξέφρασα την καθαρά προσωπική μου άποψη, γράφοντας πως την τωρινή της αμοιβή την θεωρώ "τσιμπημένη". Πράγμα που θεωρώ ότι έχω κάθε δικαίωμα  να σχολιάσω, μιάς και σε αυτά τα χρήματα έχει τύχει κατά το παρελθόν να λάβω  καλύτερο και πιό πλούσιο πακέτο υπηρεσιών, από εξίσου νέα και όμορφη, αλλά πολύ πιο "διάσημη" εκείνη την εποχή, κοπέλα. Γι αυτόν το λόγο λοιπόν, καλό θα είναι να διαβάζετε και λίγο, πριν αρχίσετε να εκτοξεύετε κατηγόριες προς κάθε κατεύθυνση.

Ουδέποτε αρνήθηκα ότι οι κοπέλες δέχονται κακοπροαίρετες επιθέσεις, και άλλωστε ήμουν από τους πρώτους που στην συγκεκριμένη περίπτωση επεσήμαναν την υποβιλιμαία επίθεση του κ. Μαυροπερίστερου. Αλλά μάλλον αυτό θα διέφυγε της προσοχής σας.  Όσον αφορά τώρα τον apoc, φυσικά και θεωρώ σκαιότατη την συμπεριφορά του, και επιφυλλάσομαι να του το θίξω ευθέως όταν θα συμπέσουμε και οι δυό μας onnline.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Ένα κάποιο "υφάκι" το είχε. Και επειδή τυγχάνετε πορνοδραστήριος, γνωρίζετε και εσείς πολύ καλά, ότι το "υφάκι" δεν οφείλεται αμιγώς στο νεαρό της ηλικίας. Υπάρχουν και νεαρότατε χωρίς "τουπέ".  Σε καμία περίπτωση βέβαια δεν επέδειξε την θρασύτατη συμπεριφορά με δηλώσεις τύπου: "Σας παίζω όλους στα δάκτυλα γιατί σας έχω άπαντες φακελωμένους και δεν μπορεί να  μου κουνηθεί κανείς".

Όσον αφορά τώρα το αντίτιμο που ζητά, ποτέ δεν έκανα κάποια υπόδειξη και πολύ περισσότερο ουδέποτε απαίτησα ή εισηγήθηκα, μείωση. Σε πολύ συγκεκριμενη ερώτηση κάποιου μέλους που ζήτησε ξεκάθαρα την δική μου γνώμη, κρίνοντας με βάση την δική μου εμπειρία, εξέφρασα την καθαρά προσωπική μου άποψη, γράφοντας πως την τωρινή της αμοιβή την θεωρώ "τσιμπημένη". Πράγμα που θεωρώ ότι έχω κάθε δικαίωμα  να σχολιάσω, μιάς και σε αυτά τα χρήματα έχει τύχει κατά το παρελθόν να λάβω  καλύτερο και πιό πλούσιο πακέτο υπηρεσιών, από εξίσου νέα και όμορφη, αλλά πολύ πιο "διάσημη" εκείνη την εποχή, κοπέλα.

Ουδέποτε αρνήθηκα ότι οι κοπέλες δέχονται κακοπροαίρετες επιθέσεις, και άλλωστε ήμουν από τους πρώτους που στην συγκεκριμένη περίπτωση επεσήμαναν την υποβιλιμαία επίθεση του κ. Μαυροπερίστερου. Αλλά μάλλον αυτό θα διέφυγε της προσοχής σας.  Όσον αφορά τώρα τον apoc, φυσικά και θεωρώ σκαιότατη την συμπεριφορά του, και επιφυλλάσομαι να του το θίξω ευθέως όταν θα συμπέσουμε και οι δυό μας onnline.
Αψογος !! :hi: :hi:
 

Boldoras

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
334
Κριτικές
1
Like
63
Πόντοι
1
Ας μου εξήγησει κάποιος που δεν θέλει να πάρει την Βερόνικα, και την κατηγορεί συνέχεια τι προσπαθεί να πετύχει...

Πρέπει να ακούγονται οι γνώμες αλλά αυτή η εμμονή σας δεν έχει προηγούμενο.Άλλος την λέει κοντή, άλλος ακριβή, άλλος πλαστική, άλλος  μαύρη,άλλος αλλοδαπή κτλ συνοδευοντας με διάφορους χαρακτηρισμούς που εμένα προσωπικά με εκνευρίζει αφού βλέπω ότι σχολιάζεται με μοναδικό σκοπό να την κορόιδεψετε και να παίξετε μαζί της.

Είναι λάθος της που σας  απαντάει, αφού βρίσκετε τροφή να συνεχίσετε το δούλεμα.Αφήστε την ήσυχη, ώστε να κάνει τα ραντεβού της με όσους την γουστάρουν. Νομίζετε   πως είμαστε άσχετοι , ενώ εσείς ξέρετε τα πάντα?  Με τέτοιο πόλεμο που τις κάνετε σίγουρα θα έχουν αυξηθεί οι θαυμαστές της...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Ας μου εξήγησει κάποιος που δεν θέλει να πάρει την Βερόνικα, και την κατηγορεί συνέχεια τι προσπαθεί να πετύχει...

Πρέπει να ακούγονται οι γνώμες αλλά αυτή η εμμονή σας δεν έχει προηγούμενο.Άλλος την λέει κοντή, άλλος ακριβή, άλλος πλαστική, άλλος  μαύρη,άλλος αλλοδαπή κτλ συνοδευοντας με διάφορους χαρακτηρισμούς που εμένα προσωπικά με εκνευρίζει αφού βλέπω ότι σχολιάζεται με μοναδικό σκοπό να την κορόιδεψετε και να παίξετε μαζί της.

Είναι λάθος της που σας  απαντάει, αφού βρίσκετε τροφή να συνεχίσετε το δούλεμα.Αφήστε την ήσυχη, ώστε να κάνει τα ραντεβού της με όσους την γουστάρουν. Νομίζετε   πως είμαστε άσχετοι , ενώ εσείς ξέρετε τα πάντα?  Με τέτοιο πόλεμο που τις κάνετε σίγουρα θα έχουν αυξηθεί οι θαυμαστές της...

Οταν απευθυνεσαι σε καποιους καλο θα ηταν να γινεσαι συγκεκριμενος !! :hi:

Ποιος συγκεκριμενα  γινεται εμμονικος ??


Οπως και η ιδια η Βερονικα πρεπει οταν και αν απανταει να απανταει σε συγκεκριμενα προσωπα οπως ηδη αναφεραμε !!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Το παλληκάρι έχει αναφέρει πολλές φορές ότι δεν κινείται και δεν μένει Ελλάδα, αλλά εξωτερικό.
Είναι σοβαρός παίκτης και παίζει σε κατηγορίες που δεν σου επιτρέπουν, να του απευθύνεσαι
με τέτοιο υφάκι και από καθέδρας, υπονοώντας ότι υπερασπίζεται τη Βερόνικα τάχα για σκόντο σε περίπτωση που
έρθει στην Ελλάδα (μόνος του έχει αναφέρει, ότι λόγω απόστασης, ίσως και να μην καταφέρει ποτέ να δεί
τη Βερόνικα). Οπότε για τι σκόντο και άλλα τέτοια μιλάς. Μάθε πρώτα σε τι δεδομένα τιμών-επιπέδου, παίζει
κάποιος σε Βαλκάνια-Ανατ. Ευρώπη (και ο φίλος Βαλκάνιος Πουτσαράς, σε βεβαιώνω ότι είναι από τους καλούς
παίκτες στα πεδία αυτά, καθώς έχω προσωπική άποψη για το άτομο) και έπειτα τα ξαναλέμε. Δεν μπορείς να ξέρεις τα δεδομένα
των άλλων, οπότε είναι καλό να χαμηλώσεις λίγο τους τόνους, επειδή εκτίθεσαι με όσα γράφεις.
 
Είχα μια σκασίλα τύπε που δεν έφαγα τα Χριστούγεννα από υο άγχος μου!!! Χαχαχα Ε ρε κάτι γίδια που υπάρχουν!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Δεν πα να γαμιεται σαν την batwoman , ειναι 1
60 και μέχρι προ τριμηνιας χοντροκωλα . Τώρα έχει τουπε 40 καρδηναλιων επειδή πήγε γυμναστηριο , τσουλι πρώτης διαλογής έχουμε γαμησει ξανα. Μάλλον 250 πρώτη ώρα πάει πολυ γιατί κυκλοφορούν κάτι διμετρα που σε κάνουν να παίζεις για θεός. Τώρα λες πως έψαξες και δεν βρήκες , δικό σου θέμα. Το θέμα είναι ότι κάνετε σαν μαλακες λες και δεν έχετε γαμησει ξανά. Έχουν περάσει και άλλες και δεν έγινε τόσο ντορος και δεν της πήγατε τοσο. Χαλαρώστε λοιπόν, το θέμα είναι η ενημέρωση και όχι η διαφήμιση για να σας πάρει μια πίπα έξτρα.
Μην τα λες έτσι χύμα θα πνίγουν από τον κουραμπιέ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Είχα μια σκασίλα τύπε που δεν έφαγα τα Χριστούγεννα από υο άγχος μου!!! Χαχαχα Ε ρε κάτι γίδια που υπάρχουν!

Όταν σου γράφει κάποιος με σοβαρότητα και ευγένεια, να απαντάς αναλόγως όσο και αν διαφωνείς.
Ειρωνείες και ψευτομαγκιές εκεί που σε παίρνει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom