Νέα

Βέροια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dalli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 970
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
355
Like
1.220
Πόντοι
201
Στην Βέροια ερχόταν μια Τάνια ανεξάρτητη με δικό της χώρο στα ΚΤΕΛ. Πολύ ωραίο σώμα και πολύ καλές τιμές με πλούσιο πρόγραμμα. Γνωρίζει κάποιος αν είναι στην πόλη ή ποτέ θα έρθει???
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Και ποιος σας λεει οτι δεν πηγα η οχι;
Ειπες θα πας καποια στιγμη....Αν πηγες κ δεν εκανες ενημερωση ( που ειναι κ δικαιωμα σου κ του καθενος βεβαια...ολα καλα). Απο την αλλη ομως το ιδιο ερωτημα που κανεις το κανουμε κ μεις.
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
266
Like
339
Πόντοι
21
Ειπες θα πας καποια στιγμη....Αν πηγες κ δεν εκανες ενημερωση ( που ειναι κ δικαιωμα σου κ του καθενος βεβαια...ολα καλα). Απο την αλλη ομως το ιδιο ερωτημα που κανεις το κανουμε κ μεις.
Ολα καλα ..
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Ολα καλα μικρε. Απ την στιγμη που εισαι στο αθλημα κ ρωτας καλο ειναι να κανεις κ ενημερωσεις για να βοηθας αλλα κ για να παιρνεις απαντησεις. Οσο μπορεις οπως κ ολοι μας.
 

Jensen256

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2019
Μηνύματα
32
Like
73
Πόντοι
0
Πρώτη φορά ακούω γι αυτή την Τάνια. Αν έχει κάποιος καμιά πληροφορία ας ενημερώσει.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Υποχρεωσεις με εβγαλαν μπροστα απο τον οικο της Μαριαννας. Ειχα καιρο να συνευρεθω στο φως της ημερας οποτε λεω ας μπω. Απαισια μυρωδια κ εξω αλλα κυριως μεσα στον οικο. Η Μαρ. βαμμενη καθαρη. Αρκετη ωρα μεσα στο δωματιο κ η μυρωδια να μου χαλαει την οποια διαθεση....Τα παρατησα κ την εβαλα να με τελειωσει με το χερι. Αντιτιμο 25ε. Αυτα παιδες.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Επισκεψη στον οικο στα σκαλακια μιας κ η μερα δεν πηγε καλα απ το πρωι.....Επιστροφη της κυριας με τα ομορφα ματια κ φιλης του συναγωνιστη Γ.Πετ. Ειχα την αισθηση οτι θα εβρισκα καινουργιο αιμα κ γι αυτο πηρα τον δρομο της επιστροφης. Τελικα η καλη η η κακη μερα φαινεται απο το πρωι!!! Υ.Γ Αν μας διαβαζει καποιο απο τα αφεντικα των οικων θερμη παρακληση. Ανανεωστε το δυναμικο!
 

BBabis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2018
Μηνύματα
71
Like
24
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστές παρακολουθώ τη σελίδα σας μιας και η Κοζάνη Βέροια είναι πολύ κοντά το συμπέρασμα που βγάζω είναι ότι μία βόλτα στη Θεσσαλονίκη πιστεύω είναι καλή περίπτωση ίσως η πιο καλή
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.632
Πόντοι
3.796
Αυτα που ειναι διπλα διπλα. Το δεξι οπως τα κοιταζουμε. Στις Φλαμουριες.
Στις φλαμουριές την ταβέρνα ;;
Εκεί ήμουν πριν κανένα μήνα περαστικός για φαγητό! Μην μου πεις εκεί είναι τα μπουρδέλα της πόλης σας ;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Στις φλαμουριές την ταβέρνα ;;
Εκεί ήμουν πριν κανένα μήνα περαστικός για φαγητό! Μην μου πεις εκεί είναι τα μπουρδέλα της πόλης σας ;
Ναι φιλος. Εκει κοντα εχει 3 οικους.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Γεια σας συναγωνιστές παρακολουθώ τη σελίδα σας μιας και η Κοζάνη Βέροια είναι πολύ κοντά το συμπέρασμα που βγάζω είναι ότι μία βόλτα στη Θεσσαλονίκη πιστεύω είναι καλή περίπτωση ίσως η πιο καλή
Ετσι φιλος ναι. Γι αυτο κ κραταμε κανα δυο ευρω παραπανω κ κανουμε καμια επισκεψη στα εκει ιδρυματα.
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναθλητές του ευγενούς αθλήματος των μπουρδελων και των πουτανων.
Είπα να πάω στα σκαλάκια να γευτώ την ολόλευκη Αναστασία με τα ωραία ματάκια αλλά έκπληξη μεγάλη !
Μου ανοίγει ένα μαυροτσουκαλο εκ Βουργαριας που πρώτη φορά το βλέπω εδώ στα μέρη μας !
Πρώτη εντύπωση, ύψος 1.75, φαρδιά λεκάνη, στιβαρό σώμα, μάτια κάρβουνο, κόκκινα χειλάκια με ωραίο γλυκό χαμόγελο.
Εμφανώς Ρομά ...
Ηλικία πρώτη εκτίμηση 30 με 35.
Πολύ σωστά ελληνικά.
Μπήκα ;
Όχι , λόγω πεποιθήσεων, όμως το νεανικό σώμα, μου φέρνει ανατριχιλες, λέω να δοκιμάσω, εξάλλου άρχισα να νιώθω κούραση με τις grannies της Βέροιας, και αφού ωριμάσει στη σκέψη μου.
Αν κάποιος από δω μέσα πάει σε κάνω κόπο να γράψει δύο λόγια...
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Επισκεψη στον οικο στα σκαλακια μιας κ η μερα δεν πηγε καλα απ το πρωι.....Επιστροφη της κυριας με τα ομορφα ματια κ φιλης του συναγωνιστη Γ.Πετ. Ειχα την αισθηση οτι θα εβρισκα καινουργιο αιμα κ γι αυτο πηρα τον δρομο της επιστροφης. Τελικα η καλη η η κακη μερα φαινεται απο το πρωι!!! Υ.Γ Αν μας διαβαζει καποιο απο τα αφεντικα των οικων θερμη παρακληση. Ανανεωστε το δυναμικο!

Φιλτατε Tiger , για να έρθει νέο αίμα πρέπει να φύγουν οι τωρινές και για να γίνει αυτό πρέπει να τις παντρέψουμε !
Τι λες να δώσουμε κάποια στον Τυραμολα21 ; Να νοικοκυρευτει επί τέλους το παιδί !

Πάρτη'νε χαράλαμπη
Κι είναι νοικοκυρά
Σκουπίζει ξεσκονίζει
Στο χρόνο μια φορά
 
Τελευταία τροποποίηση:

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Φιλτατε Tiger , για να έρθει νέο αίμα πρέπει να φύγουν οι τωρινές και για να γίνει αυτό πρέπει να τις παντρέψουμε !
Τι λες να δώσουμε κάποια στον Τυραμολα21 ; Να νοικοκυρευτει επί τέλους το παιδί !

Πάρτη'νε χαράλαμπη
Κι είναι νοικοκυρά
Σκουπίζει ξεσκονίζει
Στο χρόνο μια φορά
Πασα θα τον εχει οποια μανταμ τον παρει.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Καλησπέρα συναθλητές του ευγενούς αθλήματος των μπουρδελων και των πουτανων.
Είπα να πάω στα σκαλάκια να γευτώ την ολόλευκη Αναστασία με τα ωραία ματάκια αλλά έκπληξη μεγάλη !
Μου ανοίγει ένα μαυροτσουκαλο εκ Βουργαριας που πρώτη φορά το βλέπω εδώ στα μέρη μας !
Πρώτη εντύπωση, ύψος 1.75, φαρδιά λεκάνη, στιβαρό σώμα, μάτια κάρβουνο, κόκκινα χειλάκια με ωραίο γλυκό χαμόγελο.
Εμφανώς Ρομά ...
Ηλικία πρώτη εκτίμηση 30 με 35.
Πολύ σωστά ελληνικά.
Μπήκα ;
Όχι , λόγω πεποιθήσεων, όμως το νεανικό σώμα, μου φέρνει ανατριχιλες, λέω να δοκιμάσω, εξάλλου άρχισα να νιώθω κούραση με τις grannies της Βέροιας, και αφού ωριμάσει στη σκέψη μου.
Αν κάποιος από δω μέσα πάει σε κάνω κόπο να γράψει δύο λόγια...
Καλα ποτε προλαβε κ εφυγε κ ηρθε αλλη;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Δευτερη συνεχομενη επισκεψη υπο το φως της ημερας αυτη τη φορα στον οικο με τα σκαλακια μετα την ειδηση απο τον συναγωνιστη Γ.Πετ περι νεας αφιξης. Μαρια εκ Βουλγαριας. Αν κ λατρης του σκουρου χρωματος ανοιγοντας η πορτα δεν ενθουσιαστηκα. Παρ ολα αυτα δινω το παραβολο των 30 ευρω κ δωματιο. Χαμογελο γλυκο...μαγουλακια...στηθος που πραγματικα θελεις 4 παλαμες για να πιασεις το ενα. Κοιλια...μπουτακια χοντρουλικα κ κωλος λατινας. Δερμα γενικα χαλαρο. Χωρις κανενα χαδι περασμα προφυλακτικου. Στοματικο καλο στο ξεκινημα με αυξανομενο ρυθμο αλλα κ ελαφρας χρησης δοντιου. Σταση να μην μπορω να αγγιξω τα μεγαλα μπαλκονια της. Ιεραποστολικο. Καποια λιγα βογγητα. Στην προσπαθεια να γλειψω λιγο τα μπαλκονια εβαλε το χερι λεγοντας οτι γαργαλιεται....βεβαια στη συνεχεια που επεμεινα λιγο με αφησε αλλα απαλα...Συνεχεια στα 4. Αρχισαν τα σημαδια σχετικης βιασυνης. Βεβαια ομορφα κι ωραια συνεχισαμε. Συμμετεχει με τα λογια κ λιγο πιο εντονα βογγητα. Πιεσα τον εαυτο μου για να τελειωσω. Δεν δεχεται φιλια ακομη κ χωρις γλωσσα...ουτε τελειωμα στο σωμα. (Τουλαχιστον σε μενα) Συνοψη: Μια μετρια συνευρεση. Αυτα παιδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom