Νέα

Μασέρ για μασάζ σε γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xdx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Επίσης κατι μασάζ που λένε για ζευγαρια πχ Νηρηίδες στην πλάκα και έχουν αρκετά ακριβά, αν χαλαρώσει το ζευγάρι έχει μέρος για σεξ η τους λένε πάτε σπίτι σας?
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Εγώ ιδανικά θα ήθελα μια γυναίκα μασέρ να φτιάξει εμένα και ένας άντρας μασέρ την κοπέλα μου και όταν γίνουμε τούρμπο και οι δυο να αποχωρήσουν οι ξένοι και να συνεχίσουμε μόνοι μας, τι λέτε ? Μπορώ να βρω κάτι τέτοιο? Τώρα το ποσό θα προχωρήσει ο άντρας μασέρ πχ μόνο χουφτωμα η και δάχτυλο είναι και κάτι που θέλω να το δούμε στην πράξη ....
 

milfakiass93

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
24
Like
58
Πόντοι
0
Εγώ ιδανικά θα ήθελα μια γυναίκα μασέρ να φτιάξει εμένα και ένας άντρας μασέρ την κοπέλα μου και όταν γίνουμε τούρμπο και οι δυο να αποχωρήσουν οι ξένοι και να συνεχίσουμε μόνοι μας, τι λέτε ? Μπορώ να βρω κάτι τέτοιο? Τώρα το ποσό θα προχωρήσει ο άντρας μασέρ πχ μόνο χουφτωμα η και δάχτυλο είναι και κάτι που θέλω να το δούμε στην πράξη ....
Καλησπέρα . Θα με ενδιέφερε αν θέλεις στείλε μ πμ να μιλήσουμε
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Γνωριζει κανενας σας καποιον (επαγγελματια) να παμε με τας συζυγου για μασαζ? Να της κανει μασαζακι σ ολο το σωμα, οντας ολογυμνη, κ με ωραιο τροπο να χουφτωνει, να την παιζι με τα χερια του κ εγω παρων?
Εγω
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Είχατε κάποιο νέο παιδιά γιατί και εγώ ενδιαφέρομαι να πάω με την κοπέλα και να το προχωρήσει λίγο ο μασέρ σε χούφτωμα η δάχτυλο.
Εγω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ ιδανικά θα ήθελα μια γυναίκα μασέρ να φτιάξει εμένα και ένας άντρας μασέρ την κοπέλα μου και όταν γίνουμε τούρμπο και οι δυο να αποχωρήσουν οι ξένοι και να συνεχίσουμε μόνοι μας, τι λέτε ? Μπορώ να βρω κάτι τέτοιο? Τώρα το ποσό θα προχωρήσει ο άντρας μασέρ πχ μόνο χουφτωμα η και δάχτυλο είναι και κάτι που θέλω να το δούμε στην πράξη ....
Εγω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom