Νέα

Βέροια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dalli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 970
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
266
Like
339
Πόντοι
21
Η βερονικα αννα μεχρι ποτε θα ειναι ξερει κανεις;
 

Keepthechange

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
14
Like
17
Πόντοι
0
Καλησπερα σας ..
Χρονια φευγάτος απο την πολη δεν εχω καμια ιδεα και καμια κατατοπιση σε σχεση με αυτα που διαβαζω !Θα μεινω λιγες μερες αν καποιος ευγενικος συναγωνιστής μπορει να με κατατοπίσει και να μου στειλει ενα μηνυμα να βοηθησει να περασω λιγο ομορφα τις μερες μου εδω θα το εκτιμουσα . Μια ενημερωση λοιπον , τι υπαρχει και που ακριβως θα με βοηθουσε ! Εκανα μια βολτα αλλα εκτος απο το ενα το κλασικο σπιτακι δεν βρηκα κατι αλλο !!Ευχαριστω εκ των προτερων σε οποιον αφειερωσει χρονο !
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Καλησπερα σας ..
Χρονια φευγάτος απο την πολη δεν εχω καμια ιδεα και καμια κατατοπιση σε σχεση με αυτα που διαβαζω !Θα μεινω λιγες μερες αν καποιος ευγενικος συναγωνιστής μπορει να με κατατοπίσει και να μου στειλει ενα μηνυμα να βοηθησει να περασω λιγο ομορφα τις μερες μου εδω θα το εκτιμουσα . Μια ενημερωση λοιπον , τι υπαρχει και που ακριβως θα με βοηθουσε ! Εκανα μια βολτα αλλα εκτος απο το ενα το κλασικο σπιτακι δεν βρηκα κατι αλλο !!Ευχαριστω εκ των προτερων σε οποιον αφειερωσει χρονο !
Στη σελίδα 36 θα βρεις οδηγίες του σεβάσμιου Tiger Ver. για όλους τους οίκους..
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Εχουμε καποιο νεο απο τους οικους της πολης; Οι νεαροι που ρωτησαν πριν μερες εκαναν τις επισκεψεις τους να μας πουν;
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Εχουμε καποιο νεο απο τους οικους της πολης; Οι νεαροι που ρωτησαν πριν μερες εκαναν τις επισκεψεις τους να μας πουν;
Προφανώς ουδέν νεότερο από το μπουρδελικό μέτωπο.
Το μόνο νέο το έχω εγώ !
Μετά την χθεσινή καταδρομή στα σκαλάκια όπου θαυμάσια επερασα μετά της κυρίας Βαλέριας έμαθα ένα νέο.
Μου είπε, θα είμαι εδώ μέχρι και αυτήν την Κυριακή, μετά θα έρθει κάποια άλλη.
Ποια ; Όταν έρθει θα το μάθουμε.
Τελικά στεναχωρέθηκα! Είχα συνηθίσει την Βαλέρια, έχοντας βαρεθεί να γαμάω τις γιαγιάδες...
Αναμένουμε λοιπόν...
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Προφανώς ουδέν νεότερο από το μπουρδελικό μέτωπο.
Το μόνο νέο το έχω εγώ !
Μετά την χθεσινή καταδρομή στα σκαλάκια όπου θαυμάσια επερασα μετά της κυρίας Βαλέριας έμαθα ένα νέο.
Μου είπε, θα είμαι εδώ μέχρι και αυτήν την Κυριακή, μετά θα έρθει κάποια άλλη.
Ποια ; Όταν έρθει θα το μάθουμε.
Τελικά στεναχωρέθηκα! Είχα συνηθίσει την Βαλέρια, έχοντας βαρεθεί να γαμάω τις γιαγιάδες...
Αναμένουμε λοιπόν...
Τα σεβη μου αγαπητε. Λες το προσωπο να ειναι ασπιλο κ αμολυντο; Παντα εχω αυτη την σκεψη τα τελευταια χρονια!!!
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Τα σεβη μου αγαπητε. Λες το προσωπο να ειναι ασπιλο κ αμολυντο; Παντα εχω αυτη την σκεψη τα τελευταια χρονια!!!
Καλημέρα και ανταποδίδω τα σέβη προς υμάς !
Δυστυχώς με βάση τη ιστορία του οίκου , προσωπικά αναμένω οικειο πρόσωπο... μακάρι να διαψευστω αλλά δυστυχώς έτσι έχουν τα πράγματα...
 

BBabis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2018
Μηνύματα
71
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας κύριοι από Κοζάνη είμαι χθες έκανα ένα τουρ ξεκίνησα το πρωί από την δικιά σας περιοχή και κατέληξα Θεσσαλονίκη πρωί ήτανε σχετικά αποφάσισα έτσι να επισκεφτώ ένα στούντιο στη Θεσσαλονίκη Νικηφόρου το πρώτο αριστερά δεν ξέρω εγώ όνομα στούντιο ξανθό 25 28 εκεί μέσα φοβερή περιποίηση αν σας βγάλει ο δρόμος επισκεφτείτε την αξίζει
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
598
Κριτικές
21
Like
2.956
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα σας κύριοι από Κοζάνη είμαι χθες έκανα ένα τουρ ξεκίνησα το πρωί από την δικιά σας περιοχή και κατέληξα Θεσσαλονίκη πρωί ήτανε σχετικά αποφάσισα έτσι να επισκεφτώ ένα στούντιο στη Θεσσαλονίκη Νικηφόρου το πρώτο αριστερά δεν ξέρω εγώ όνομα στούντιο ξανθό 25 28 εκεί μέσα φοβερή περιποίηση αν σας βγάλει ο δρόμος επισκεφτείτε την αξίζει
''Afros'' λέγεται το studio :wink:
 

Jensen256

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2019
Μηνύματα
32
Like
73
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Επιστροφή στο σπορ μετά απο περίπου τρεις μήνες λόγω προβλήματος υγείας.
Επίσκεψη στον οίκο έξω απο νησέλι. Η μαριάννα σταθερά εκεί, προθέρμανση με πίπα, ιεραποστολικό λίγο κάουγκερλ και στο τέλος γύρισμα στα τέσσερα για δυνατό ρυθμό και κάτάθεση.
Το παράβολο στα 25 γιούροζ.
Αυτά απο το μέτωπο, καλά να περνάτε και καλά γαμήσια.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Καλησπέρα
Επιστροφή στο σπορ μετά απο περίπου τρεις μήνες λόγω προβλήματος υγείας.
Επίσκεψη στον οίκο έξω απο νησέλι. Η μαριάννα σταθερά εκεί, προθέρμανση με πίπα, ιεραποστολικό λίγο κάουγκερλ και στο τέλος γύρισμα στα τέσσερα για δυνατό ρυθμό και κάτάθεση.
Το παράβολο στα 25 γιούροζ.
Αυτά απο το μέτωπο, καλά να περνάτε και καλά γαμήσια.
Υγεια φιλος κ τα υπολοιπα ακολουθουν.
 

Raf2464

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2019
Μηνύματα
37
Like
150
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Επιστροφή στο σπορ μετά απο περίπου τρεις μήνες λόγω προβλήματος υγείας.
Επίσκεψη στον οίκο έξω απο νησέλι. Η μαριάννα σταθερά εκεί, προθέρμανση με πίπα, ιεραποστολικό λίγο κάουγκερλ και στο τέλος γύρισμα στα τέσσερα για δυνατό ρυθμό και κάτάθεση.
Το παράβολο στα 25 γιούροζ.
Αυτά απο το μέτωπο, καλά να περνάτε και καλά γαμήσια.
Καμιά πληροφορία για αυτή την Μαριάννα? Ηλικία σώμα κτλπ?
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Καμιά πληροφορία για αυτή την Μαριάννα? Ηλικία σώμα κτλπ?
Κανε ενα κοπο δεν ειναι πολλες σελιδες πισω. Εχει αρκετες πληροφοριες. Αν πας κανε μας κ μια ενημερωση.
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
266
Like
339
Πόντοι
21
Τι εγινε παλικαρια ; Δεν γαμαει κανεις πλέον;
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Τι εγινε παλικαρια ; Δεν γαμαει κανεις πλέον;
Εμείς γαμαμε εσύ μας γράφεις κανονικά !
Είπες θα πας στα σκαλάκια να γαμισεις την ψηλή και εσύ στην κοσμάρα σου. Αυτή έφυγε ήρθε η Κάτια η Βουργαρα και εσύ τπτ.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Εμείς γαμαμε εσύ μας γράφεις κανονικά !
Είπες θα πας στα σκαλάκια να γαμισεις την ψηλή και εσύ στην κοσμάρα σου. Αυτή έφυγε ήρθε η Κάτια η Βουργαρα και εσύ τπτ.
Εμαθε να λεει τα προγραμματα η εχει παλι τον πινακα που τα ειχε γραμμενα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom