Νέα

Βέροια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dalli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 970
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Το νεο αιμα της πολης δεν βλεπω......εκτος των ερωτησεων....ενημερωσεις μηδαμινες.
Αυτό το διαπίστωσα και εγώ, μόνο παίρνουν και δεν δίνουν τίποτα πίσω.
Δεν βαριέσαι τα καταφέρνουμε και μόνοι μας !
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Μπορεις να απευθυνθεις στις αστυνομικες-δικαστικες αρχες φιλε μου για καλυτερη ενημερωση. Ειναι πιο αρμοδιοι απο εμας.
Σωστός οπως πάντα ο Tiger, εδώ κουβεντιαζουμε για νόμιμες ιερόδουλες, επί πλέον η εν λόγω κυρία που αναφέρεσαι δεν ήταν από Βέροια αλλά από το χωριό Σταυρός (σύμφωνα με αναγραφες στα ΜΜΕ)
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Καλη χρονια κ επισημα. Επισκεψη προ ολιγης ωρας στον οικο με τα γνωστα...σκαλακια....Η κυρια Βαλερια απο Σιβηρια κατα δηλωση της. Παραβολο απλο. Στα του αγωνα πιπα αργη με αυξανομενο το ρυθμο. Ιεραποστολικο....στα τεσσερα. Καμια διαμαρτυρια για την ενταση κ χαλαρη με το χρονο παρ οτι στην αρχη κιολας της συνερευσης χτυπησε δυο φορες το κουδουνι. Αυτα παιδες.
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Καλη χρονια κ επισημα. Επισκεψη προ ολιγης ωρας στον οικο με τα γνωστα...σκαλακια....Η κυρια Βαλερια απο Σιβηρια κατα δηλωση της. Παραβολο απλο. Στα του αγωνα πιπα αργη με αυξανομενο το ρυθμο. Ιεραποστολικο....στα τεσσερα. Καμια διαμαρτυρια για την ενταση κ χαλαρη με το χρονο παρ οτι στην αρχη κιολας της συνερευσης χτυπησε δυο φορες το κουδουνι. Αυτα παιδες.
Και τώρα η σειρά του Tiramolas21 να τηρήσει την υπόσχεση του ότι θα επισκεφθεί τον εν λόγω οίκο και θα μας πει τα του αγώνα.
Προτείνει το πρόγραμμα των 60€ για ένα βαρβατο 69 !
Να αγιασει το στοματακι του με τον σωστό αγιασμό !
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Και τώρα η σειρά του Tiramolas21 να τηρήσει την υπόσχεση του ότι θα επισκεφθεί τον εν λόγω οίκο και θα μας πει τα του αγώνα.
Προτείνει το πρόγραμμα των 60€ για ένα βαρβατο 69 !
Να αγιασει το στοματακι του με τον σωστό αγιασμό !
Δεν πιστευω να βλεπει....κ να μην απανταει...
 

KostasPapad2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2022
Μηνύματα
4
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές... Επίσκεψη σε τρείς οίκους σήμερα.. Τις προηγουμενες μέρες τίς ώρες που περνουσα ήταν κλειστά.. Στα ενδότερα στον οίκο απέναντι από τον φερωνα Ρωσίδα γύρω στα 50-55 30 απλό 50 ελευθερο στοματικό δεν συστήνω.. Στον οίκο στα σκαλάκια μια Βαλέρια γυρω στα 40-45 οχι κάτι το Ιδιεταιρο με πεσμενο στήθος και κώλο δοκίμασα ωραία πιπα στον αγώνα μέτρια.. Στον δίπλα είχε πελάτη μου άνοιξε αλλά δεν μπήκα μέσα αλλά δεν φάνηκε άξιο αναφοράς.. Γενικά δεν Ικανοποίηθικα από την επίσκεψη
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
266
Like
339
Πόντοι
21
Και τώρα η σειρά του Tiramolas21 να τηρήσει την υπόσχεση του ότι θα επισκεφθεί τον εν λόγω οίκο και θα μας πει τα του αγώνα.
Προτείνει το πρόγραμμα των 60€ για ένα βαρβατο 69 !
Να αγιασει το στοματακι του με τον σωστό αγιασμό !
Αφου αλλαξε η κοπελα δυσκολα για τωρα να παω εγω στην αννα ελεγα θα παω
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Καλησπέρα συναγωνιστές... Επίσκεψη σε τρείς οίκους σήμερα.. Τις προηγουμενες μέρες τίς ώρες που περνουσα ήταν κλειστά.. Στα ενδότερα στον οίκο απέναντι από τον φερωνα Ρωσίδα γύρω στα 50-55 30 απλό 50 ελευθερο στοματικό δεν συστήνω.. Στον οίκο στα σκαλάκια μια Βαλέρια γυρω στα 40-45 οχι κάτι το Ιδιεταιρο με πεσμενο στήθος και κώλο δοκίμασα ωραία πιπα στον αγώνα μέτρια.. Στον δίπλα είχε πελάτη μου άνοιξε αλλά δεν μπήκα μέσα αλλά δεν φάνηκε άξιο αναφοράς.. Γενικά δεν Ικανοποίηθικα από την επίσκεψη
Ευγε νεαρε φοιτητη για την ενημερωση. Θα συναντησεις πολλες περιπτωσεις στην οποια σταδιοδρομια σου στους οικους. Να τις βλεπεις ως εμπειριες...ολες...που θα βοηθησουν. Για τις κυριες που εργαζονται στους τοπικους οικους κ ειναι οι ιδιες για αρκετα χρονια...πλην ελαχιστων εξαιρεσεων....εχουμε πει αρκετα πραγματα. Ειναι ομως καλο που πηγες κ ειδες-δοκιμασες μονος σου. Κραταμε τα καλα απο τις επισκεψεις. Ακομη κ οταν προκειται για.....ασχημη....εμπειρια. Αλλη μια φορα μπραβο για την ενημερωση.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Αφου αλλαξε η κοπελα δυσκολα για τωρα να παω εγω στην αννα ελεγα θα παω
Εσυ οπως καταλαβαινεις...αν κ το εχω πει καποιες φορες...ηρθε η ωρα-χρονια να φας το ξυλο που λεμε. Κ για να δεις ποσο εξυπηρετικοι ειμαστε...μπορουμε να ερθουμε εκει κ να το φας!!!
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom