Νέα

Βενζίνα ρε!!!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Μασούρι για το κωλαράκι σου..
τωρα θα σου εβαζα το αποστπασμα του ΠΠου, αυτο για τα φασιστακια που ολα τα μετρανε σεξιστικα κλπ αλλα εχε χαρη που εχω τις καλες μου...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ρε μαγκες δεν εχετε βαρεθει να γινεστε καραγκιοζηδες και να καταστρεφετε ολες τις συζητησεις για τα προσωπικα σας κομπλεξ ?
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
αυτό φαίνεται ότι θα είναι το επόμενο μέτωπο
ΔΕΗ

Γι΄αυτό είχαμε και επιστράτευση μετά από την τεράστια απεργία των... 2 ημερών. Ούτε δικαστική απόφαση δεν πρόλαβε να βγει.
Σου λέει, μην τους έχουμε και όλους μαζί. Άσε που αν κατέβουν οι διακόπτες δεν θα μπορούν τα φερέφωνα να κάνουν παιχνίδι.

 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
αυτό βέβαια δεν σε τιμά.

Πράγματι... Ο ξυλοδαρμός ατόμων με ειδικές ανάγκες είναι άσχημο πράμα...  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

τωρα θα σου εβαζα το αποστπασμα του ΠΠου, αυτο για τα φασιστακια που ολα τα μετρανε σεξιστικα κλπ αλλα εχε χαρη που εχω τις καλες μου...

Τί θυμήθηκες ρε τύπε;
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
το αντίστοιχο αναρχικό - αντιεξουσιαστικό έντυπο
αυτο λες?

Kalomira_Super_Katerina_Apr09_01d_r.jpg
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Γιατί ρε μάγκες ντε και καλά επειδή σπουδάσατε πρέπει να πληρώνεστε και ένα φορτηγό φράγκα?
Οχι ας τα παιρνουν οι αλβανοι υδραυλικοι και οι φορτηγατζηδες με το μεγαλο νυχι στο μικρο δαχτυλο


 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Καλά ντε, δεν σε είπαμε και καμπούρη...
Αν όχι οδηγητή, το αντίστοιχο αναρχικό - αντιεξουσιαστικό έντυπο - στα περίπτρα των βπ   :grin: δεν μας φέρνανε τέτοια πράματα και δεν ξέρω πώς το λένε!
εργατικη αλληλεγγυη...... :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Πράγματι... Ο ξυδοραρμός ατόμων με ειδικές ανάγκες είναι άσχημο πράμα...  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

Τί θυμήθηκες ρε τύπε;

ούτε αυτό που λές δεν σε τιμά. οι εξυπνακίστικες και αεριτζίδικες δηλωσεις δεν σε κάνουν μάγκα. keep that in mind.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
δηλαδη αυριο μαναρια μου θα βαλουμε βενζινη ; :rolleyes:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Γι΄αυτό είχαμε και επιστράτευση μετά από την τεράστια απεργία των... 2 ημερών. Ούτε δικαστική απόφαση δεν πρόλαβε να βγει.
Σου λέει, μην τους έχουμε και όλους μαζί. Άσε που αν κατέβουν οι διακόπτες δεν θα μπορούν τα φερέφωνα να κάνουν παιχνίδι.

Δύο ημέρες μην, στράγγιξε την αγορά δε....
Και το παράδειγμα με τη συναυλία ήταν άκυρο...
Τα λεφτά για την άδεια δεν τα δώσανε στο κράτος αλλά σε προηγούμενους αδειούχους επειδή εκτίμησαν ότι αξίζει τα λεφτά που ζητούσε ο πωλητής...
Νόμος προσφοράς και ζήτησης λέγεται...
Και κάθε ενέργεια έχει ρίσκο, ειδικά όταν η απελευθέρωση συζητείται εδώ και κάποια χρόνια και όλοι ήξεραν ότι είναι επιταγή της ΕΕ, πριν καν την κρίση...
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Γιατί ρε μάγκες ντε και καλά επειδή σπουδάσατε πρέπει να πληρώνεστε και ένα φορτηγό φράγκα?

για κανενα λογο... δεν ειπα αυτο..


αυτο που ειπα ηταν οτι επενδυσα σε χρονο και χρημα και δε μου βγαινει....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom