Νέα

Βενζίνα ρε!!!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τα παντα ολα σε λεμε!  :2funny:

Μεμάκο..
Μαλάκας κατάφερα να γίνω,ρατσιστής επίσης.
Τελειωμένο πουστράκι όμως και περίγελος σ'ένα site με 90.000+ μέλη όπως εσύ δε θα καταφέρω,διότι θα πρέπει να κάψω τόσα εγκεφαλικά κύτταρα που θα μου πάρει 200 χρόνια ζωής με αλτσχάϊμερ..
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Ειναι οφ τοπικ αλλα πιστευω οτι το τελευταιο πραγμα που πρεπει να σκεφτει καποιος που θελει να παει στο πανεπιστημιο ειναι το ποσα λεφτα θα βγαζει. Γιαυτο εχουμε αρχιδια επιστημονες. Αν θελεις φραγκα και το εχεις ασχολησου με το εμποριο
Ειναι τωρα κινητρο αυτο για να σπουδασεις? Τα κουστουμια και τα κυριλικια?

μεσα εισαι, αλλα πιτσιρικας την βλεπεις αλλιως...

απλα με το να σπουδαζεις κανεις μια επενδυση σε χρηματα και κοπο που πιστευεις οτι θα την παρεις πισω...

σε καθε περιπτωση, βλεπεις ποσο ματαια ειναι τα κυριλικια και η μαλακιες οταν το τρως απο τον κωλο καθημερινα.
απλα οταν εισαι 16-17, δε σκεφτεσαι την αξια της μορφωσης, σκεφτεσαι την καταξιωση και τα λεφτα...και αυτο ειναι σαφως μαλακια...
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Μεμάκο..
Μαλάκας κατάφερα να γίνω,ρατσιστής επίσης.
Τελειωμένο πουστράκι όμως και περίγελος σ'ένα site με 90.000+ μέλη όπως εσύ δε θα καταφέρω,διότι θα πρέπει να κάψω τόσα εγκεφαλικά κύτταρα που θα μου πάρει 200 χρόνια ζωής με αλτσχάϊμερ..
καλα, μας επεισες

τραβα στο cinnamon στη Βαρσοβια να βρεις κανα κυριλε μουνι να σε κανει ανθρωπο γιατι δε σε βλεπω καθολου καλα με τις παρεες πουχεις μπλεξει παπαρακο...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
και πανω που μιλουσαμε ωραια λεω δε γινετε να μην ερθουν οι γνωστοι 10 μαλακες να χλασουν το θρεντ οπως κανουν σε ολα τα θρεντ
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166

Ε, άμα στα 15-20 σου αντί για ΚΛΙΚ/ ΝΙΤΡΟ διάβαζες Οδηγητή, δεν σου φταίει κανείς...

εσυ τις ΜΑΝΙΝΕΣ που εχεις συλλογη τι θα τις κανεις?

:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

(σόρυ νάτσο, δεν παίρνω θέση στον καυγά σας αλλά αυτό ήταν πράγματι πετυχημένο! )
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
μεσα εισαι, αλλα πιτσιρικας την βλεπεις αλλιως...

απλα με το να σπουδαζεις κανεις μια επενδυση σε χρηματα και κοπο που πιστευεις οτι θα την παρεις πισω...

σε καθε περιπτωση, βλεπεις ποσο ματαια ειναι τα κυριλικια και η μαλακιες οταν το τρως απο τον κωλο καθημερινα.
απλα οταν εισαι 16-17, δε σκεφτεσαι την αξια της μορφωσης, σκεφτεσαι την καταξιωση και τα λεφτα...και αυτο ειναι σαφως μαλακια...
Μην μασας, προχωρα. Κανε αυτο που σπουδασες οσο μπορεις καλυτερα με επιμονη και ολα θα ερθουν. Αλλωστε απο τα γραφομενα σου δειχνεις να εισαι στην αρχη ακομα. Καποια στιγμη και εσυ θα βγαζεις οσα ενας ταριφας  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Μην μασας, προχωρα. Κανε αυτο που σπουδασες οσο μπορεις καλυτερα με επιμονη και ολα θα ερθουν. Αλλωστε απο τα γραφομενα σου δειχνεις να εισαι στην αρχη ακομα. Καποια στιγμη και εσυ θα βγαζεις οσα ενας ταριφας  :2funny:  :2funny:  :2funny:

χεχεχεχεχεχε.... μονο να ελπιζω μπορω οτι θα ειμαι τοσο τυχερος...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Γιατί ρε μάγκες ντε και καλά επειδή σπουδάσατε πρέπει να πληρώνεστε και ένα φορτηγό φράγκα?
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Ποτέ δεν έχω διαβάσει οδηγητή.
Έχω παίξει και φάπες με κνίτες..

Καλά ντε, δεν σε είπαμε και καμπούρη...
Αν όχι οδηγητή, το αντίστοιχο αναρχικό - αντιεξουσιαστικό έντυπο - στα περίπτρα των βπ  :grin: δεν μας φέρνανε τέτοια πράματα και δεν ξέρω πώς το λένε!

 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom