Νέα

Βενζίνα ρε!!!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • 03.jpg
    03.jpg
    41,8 KB · Εμφανίσεις: 11
  • 07.jpg
    07.jpg
    19,7 KB · Εμφανίσεις: 22

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Αυτό είναι λόγος επανάστασης στην Ελλάδα.
Αρχίδια, το μυαλό σας ανήκει στο σύνολο.

Εάν σου κόψει το σύνολο το κεφάλι σου δεν θα έχεις τίποτα.

Το σύνολο θα καρπωθεί την υπεραξία λοιπόν του επιπλέον μυαλού σου.

Τι νοητικο αλμα ηταν αυτο ρε ζορζ; χαχαχαχαχ Πες και τα υπολοιπα που σκεφτηκες..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Επειδή είστε σε προνομιακή θέση και μπορείτε να κάνετε φροντιστήρια, ιδιαίτερα κλπ αντί να δουλεύετε όπως ο φτωχός λαουτζίκος και περάσατε σε πανεπιστήμια ενώ ο φτωχός δουλεύει οικοδομή, συνεργείο κλπ κλπ κλπ πρέπει ντε και καλά να πληρώνεστε περισσότερο?

Αυτό με το νύχι το σημειώνω....αν ξαναδώ σπουδαγμένο με νύχι θα θεωρήσω ότι έχει fake πτυχίο.
καθολου προνομιακη.....οταν εγω διαβαζα καποιοι φραγκατοι ψωλοβροντουσαν.....δεν τους εσωσαν τα ιδιατερα...τι τους εσωσε;το πορτοφολι του μπαμπα και οι ρουμανοβουλγαριες να ν καλα......

υγ οι τεχνιτες που αναφερεις γενικα καλα αμειβονται....κατι ψυκτικοι και μπογιατζηδες και υδραυλικοι και πλακατζηδες και τενταδες μια χαρα λεφτα παιρνουν.....δεν ειναι φτωχολογια οπως το εννοεις....
το γιατι πηγαν σ αυτες τις δουλειες αλλο καπελο....κοινωνικοι λογοι; ναι...αλλα οχι μονο....πολλα φτωχοπαιδα τρωνε απλα την συνταξη του μπαμπα και δεν παν να εργαστουν....

απλα δεν ειναι ολοι τεμπεληδες......
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Επειδή είστε σε προνομιακή θέση και μπορείτε να κάνετε φροντιστήρια, ιδιαίτερα κλπ αντί να δουλεύετε όπως ο φτωχός λαουτζίκος και περάσατε σε πανεπιστήμια ενώ ο φτωχός δουλεύει οικοδομή, συνεργείο κλπ κλπ κλπ πρέπει ντε και καλά να πληρώνεστε περισσότερο?

Αυτό με το νύχι το σημειώνω....αν ξαναδώ σπουδαγμένο με νύχι θα θεωρήσω ότι έχει fake πτυχίο.
Ενταξει το γυρισες στο δραμα, δεν ειναι τοσο τυποποιημενες αυτες οι ιστοριες και το ξερεις. Και αν δεις το προηγουμενο ποστ που εκανα και ξεκινησε αυτη η κουβεντα δεν ειναι ο σκοπος μου να προσβαλλω τους ανθρωπους που αναφερεις
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Τι νοητικο αλμα ηταν αυτο ρε ζορζ; χαχαχαχαχ Πες και τα υπολοιπα που σκεφτηκες..
Άσε, έχει ανάψει το κεφάλι μου.

Παίρνω μέρος και σε μία ψηφοφορία για τις καινούργιες cheerleaders μίας ομάδας του NBA και δεν ξέρω τι να διαλέξω.

Βασικά μπλέκομαι, γιατί ψηφίζεις για πάνω από μία αλλά πρέπει να τηρήσεις αναλογίες μάυρες-λευκές-κίτρινες κλπ.

Και έχω μπλέξει τα μπούτια μου, δεν μου βγαίνουν τα νούμερα...

Είμαι ολίγον στόκος βλέπεις.

καθολου προνομιακη.....οταν εγω διαβαζα καποιοι φραγκατοι ψωλοβροντουσαν.....δεν τους εσωσαν τα ιδιατερα...τι τους εσωσε;το πορτοφολι του μπαμπα και οι ρουμανοβουλγαριες να ν καλα......

υγ οι τεχνιτες που αναφερεις γενικα καλα αμειβονται....κατι ψυκτικοι και μπογιατζηδες και υδραυλικοι και πλακατζηδες και τενταδες μια χαρα λεφτα παιρνουν.....δεν ειναι φτωχολογια οπως το εννοεις....
το γιατι πηγαν σ αυτες τις δουλειες αλλο καπελο....κοινωνικοι λογοι; ναι...αλλα οχι μονο....πολλα φτωχοπαιδα τρωνε απλα την συνταξη του μπαμπα και δεν παν να εργαστουν....

απλα δεν ειναι ολοι τεμπεληδες......
Πες μας τώρα και για τα παιδιά που πήγαιναν νυχτερινό γιατί το πρωί δούλευαν κλπ και άσε τους φραγκάτους.

Τίποτα, καμία αξία και διαφορά για τους σπουδαγμένους και αφήστε την καραμέλα του τεμπέλη που σας βολεύει.

Δεν θα επιτρέψουμε κάστες λόγω χαρτιών που πήρατε λόγω μέσω προνομίων που δεν δικαιούστε.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
θες να σου βαλω???
αααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
οταν δεν τα κραταει ειναι πιο καβλε.. :grin:  ν ;β :grin:  βενζινη (λεω και μια λεξη ον τοπικ για να ειμαι μεσα στο θεμα) χαχαχαχχα
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Τίποτα, καμία αξία και διαφορά για τους σπουδαγμένους και αφήστε την καραμέλα του τεμπέλη που σας βολεύει.

Δεν θα επιτρέψουμε κάστες λόγω χαρτιών που πήρατε λόγω προνομίων που δεν δικαιούστε.
Καταλαβα, παιζει νυχακι ετσι?
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Άσε, έχει ανάψει το κεφάλι μου.

Παίρνω μέρος και σε μία ψηφοφορία για τις καινούργιες cheerleaders μίας ομάδας του NBA και δεν ξέρω τι να διαλέξω.

Βασικά μπλέκομαι, γιατί ψηφίζεις για πάνω από μία αλλά πρέπει να τηρήσεις αναλογίες μάυρες-λευκές-κίτρινες κλπ.

Και έχω μπλέξει τα μπούτια μου, δεν μου βγαίνουν τα νούμερα...

Είμαι ολίγον στόκος βλέπεις.
Πες μας τώρα και για τα παιδιά που πήγαιναν νυχτερινό γιατί το πρωί δούλευαν κλπ και άσε τους φραγκάτους.

Τίποτα, καμία αξία και διαφορά για τους σπουδαγμένους και αφήστε την καραμέλα του τεμπέλη που σας βολεύει.

Δεν θα επιτρέψουμε κάστες λόγω χαρτιών που πήρατε λόγω προνομίων που δεν δικαιούστε.

ε κατσε ρε φιλαρακο... καμια διαφορα, συμφωνω... η καραμελα του τεμπελη που κολλαει ?
ο τεμπελης ειναι τεμπελης ειτε εχει πτυχιο ειτε οχι... εγω δουλευω 12 ωρες την ημερα για 1000 ευρω ? δικαιουσαι εσυ να με λες τεμπελη ?
πως την ειδες δηλαδη με τα προνομια και εσυ θα κρινεις ποιος δικαιουται και τι ?
σιγουρα ειναι προνομιο το να εχεις την ευχαιρια να σπουδασεις αλλα δεν ειναι οτι εχεις κερδισει και το τζοκερ...
ποιος δικαιουται να σπουδαζει για σενα?
και για σενα δεν πρεπει να υπαρχουν ανθρωποι με πτυχια ? δεν εχουν χρηση στην κοινωνια ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom