Νέα

Βελιγράδι, Σερβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 956
  • Εμφανίσεις 179K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Mac3

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα , μήπως μπορεί να με ενημερώσει κάποιος τι παίζει στο Βελιγράδι από θέμα στούντιο ; Στριπ ; Γενικά Ναν έχω μια εικόνα ; Ευχαριστώ
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα , μήπως μπορεί να με ενημερώσει κάποιος τι παίζει στο Βελιγράδι από θέμα στούντιο ; Στριπ ; Γενικά Ναν έχω μια εικόνα ; Ευχαριστώ

γενικα δεν παιζει απολυτως τιποτα, μια ελπιδα αν εχεις ειναι να πας στη reception στο ξενοδοχειο που μενεις και να ζητησεις διακριτικα αν γινεται να σου καλεσει καποια κοπελα στο δωματιο.
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Οι Σέρβες είναι η τελευταία φυλή που συμπαθεί τους Έλληνες
Εισαι καλος, χρυσος, αληθινος και ντρομπρος σε οσα λες και ας λενε οτι θελουν οι περισσοτεροι με αυτα που λες( γιατι προφανως καποιος τους τσουζουν πολλα πραγματακια ) ΑΛΛΑ λυπηρε ανδρα εδω θα τα χαλασουμε λιγακι ....... ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΩΣ....και για του λογου το αληθες πανε μια βολτα καλοκαιρακι Χαλκιδικη ή γενικα Βορεια Ελλαδα και ξεκινα αβερτα πεσιμο σε διαφορες φυλες (Βαλκανιες και μη) και μετα ελα πες μου αν οι λιγοτερο ανταποκρισιμες ειναι οι Σερβιδες(οπως ελεγε και ενας αγραμματεξ φιλος μου και γελουσαμε)
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εισαι καλος, χρυσος, αληθινος και ντρομπρος σε οσα λες και ας λενε οτι θελουν οι περισσοτεροι με αυτα που λες( γιατι προφανως καποιος τους τσουζουν πολλα πραγματακια ) ΑΛΛΑ λυπηρε ανδρα εδω θα τα χαλασουμε λιγακι ....... ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΩΣ....και για του λογου το αληθες πανε μια βολτα καλοκαιρακι Χαλκιδικη ή γενικα Βορεια Ελλαδα και ξεκινα αβερτα πεσιμο σε διαφορες φυλες (Βαλκανιες και μη) και μετα ελα πες μου αν οι λιγοτερο ανταποκρισιμες ειναι οι Σερβιδες(οπως ελεγε και ενας αγραμματεξ φιλος μου και γελουσαμε)

Εντάξει,οι νέες γενιές είναι σαν τις ελλεηνίδες.Κινητά,τουπέ κλπ.Ακόμα και με τους Σέρβους είναι δύσκολες,οπότε λογικό να είναι και με μας.Παλιότερα ήταν πιο εύκολα,εξάλλου πολλοί στη Βόρεια Ελλάδα έχουν παντρευτεί Σέρβες,ειδικά σε παραθαλάσσια μέρη.
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Εισαι καλος, χρυσος, αληθινος και ντρομπρος σε οσα λες και ας λενε οτι θελουν οι περισσοτεροι με αυτα που λες( γιατι προφανως καποιος τους τσουζουν πολλα πραγματακια ) ΑΛΛΑ λυπηρε ανδρα εδω θα τα χαλασουμε λιγακι ....... ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΩΣ....και για του λογου το αληθες πανε μια βολτα καλοκαιρακι Χαλκιδικη ή γενικα Βορεια Ελλαδα και ξεκινα αβερτα πεσιμο σε διαφορες φυλες (Βαλκανιες και μη) και μετα ελα πες μου αν οι λιγοτερο ανταποκρισιμες ειναι οι Σερβιδες(οπως ελεγε και ενας αγραμματεξ φιλος μου και γελουσαμε)
Το γεγονός ότι δεν σου κάθονται οι Σερβίδες δεν σημαίνει ότι σαν λαός δεν είναι φιλικός απέναντι στους Έλληνες
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Εντάξει,οι νέες γενιές είναι σαν τις ελλεηνίδες.Κινητά,τουπέ κλπ.Ακόμα και με τους Σέρβους είναι δύσκολες,οπότε λογικό να είναι και με μας.Παλιότερα ήταν πιο εύκολα,εξάλλου πολλοί στη Βόρεια Ελλάδα έχουν παντρευτεί Σέρβες,ειδικά σε παραθαλάσσια μέρη.
Οντως οι πιο νεες παρουσιαζουν σε αρκετο βαθμο ολα τα σημαδια του συγχρονου διανοητικα κατεστραμμενου-κανιβαλισμενου και κανιβαλιστικου γυναικειου εγκεφαλου αλλα ΟΧΙ ολες....ειναι και θεμα προσεγγισης ,timing και πολλων πολλων αλλων πραγοντων που εχουν διεξοδικα αναλυθει και σε αλλα threads αλλα εγω μιλαω και για τις πιο αγαπημενες μου κατηγοριες που ειναι 30Plus και κυριως τα 35++ ή  τα 40++ ή ισως και 45++....εκει αγαπητε, ετσι και πετυχεις μια που ηρθε για να 'περασει καλα' ......Ε ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ  ...ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΛΑ ...... ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Το γεγονός ότι δεν σου κάθονται οι Σερβίδες δεν σημαίνει ότι σαν λαός δεν είναι φιλικός απέναντι στους Έλληνες
ακριβως αυτο λεω ....ισα ισα, ειτε σου καθονται οι καραπουταναρες τους ειτε οχι μια χαρα φιλικη αυρα βγαζουν τα ξανθοψειρικα σιχαματακια, ανδρες γυναικες ( ολο αγκαλιες και σουρωμενοι να φωναζουν μεσα στ'αυτι σου: ' we are orthodox brothers man ' , 'paok and partizan bros of the north mate' , 'zvezda crevna fucks paok' , paok kargioli gamo tin toumba oli , forever predrag djordevic= θυμαμαι σκηνικο ειδικα  γι'αυτο το τελευταιο συνθημα οταν το ελεγε αυτο μια παρεα σουρωμενων πρεζακιδων ξανθων Σερβοταλιμπαν και χαμογελουσαν αμεριμνοι, τους λεει ενας φιλος που ηταν μελος τοτε του group , που τους πηγαινανε εδω και εκει στη Σαλονικη και την Χαλκιδικη , go to toumba and say something like that , και φυσικα ο απολιθωμενος πρεζοσουρας ουτε που καταλαβαινε και ελεγε με χαμογελο  και μια φατσα απολυτης αγαλλιασης μεσα στην μαστουρα και την σουρα του: 'yes man ok i will do it , i love Greece , orthodox brothers forever ...... σκηνικα για τρελο γελιο
Αγαπιομαστε παντως με του ξανθοψειρες και ειδικα τις γυναικες τους τις ψωλαρπαχτρες τις αγαπαμε ΠΑΑΑΑΡΑ πολυ.....
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
ακριβως αυτο λεω ....ισα ισα, ειτε σου καθονται οι καραπουταναρες τους ειτε οχι μια χαρα φιλικη αυρα βγαζουν τα ξανθοψειρικα σιχαματακια, ανδρες γυναικες ( ολο αγκαλιες και σουρωμενοι να φωναζουν μεσα στ'αυτι σου: ' we are orthodox brothers man ' , 'paok and partizan bros of the north mate' , 'zvezda crevna fucks paok' , paok kargioli gamo tin toumba oli , forever predrag djordevic= θυμαμαι σκηνικο ειδικα  γι'αυτο το τελευταιο συνθημα οταν το ελεγε αυτο μια παρεα σουρωμενων πρεζακιδων ξανθων Σερβοταλιμπαν και χαμογελουσαν αμεριμνοι, τους λεει ενας φιλος που ηταν μελος τοτε του group , που τους πηγαινανε εδω και εκει στη Σαλονικη και την Χαλκιδικη , go to toumba and say something like that , και φυσικα ο απολιθωμενος πρεζοσουρας ουτε που καταλαβαινε και ελεγε με χαμογελο  και μια φατσα απολυτης αγαλλιασης μεσα στην μαστουρα και την σουρα του: 'yes man ok i will do it , i love Greece , orthodox brothers forever ...... σκηνικα για τρελο γελιο
Αγαπιομαστε παντως με του ξανθοψειρες και ειδικα τις γυναικες τους τις ψωλαρπαχτρες τις αγαπαμε ΠΑΑΑΑΡΑ πολυ.....
Προφανώς δουλεύεις μαζί τους και τους σιχαθηκες. Εγώ επειδή έζησα 4 χρόνια στο Βελιγράδι θυμάμαι μόνο καλά πράγματα από τους Σέρβους και την φιλοξενία τους.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Οντως οι πιο νεες παρουσιαζουν σε αρκετο βαθμο ολα τα σημαδια του συγχρονου διανοητικα κατεστραμμενου-κανιβαλισμενου και κανιβαλιστικου γυναικειου εγκεφαλου αλλα ΟΧΙ ολες....ειναι και θεμα προσεγγισης ,timing και πολλων πολλων αλλων πραγοντων που εχουν διεξοδικα αναλυθει και σε αλλα threads αλλα εγω μιλαω και για τις πιο αγαπημενες μου κατηγοριες που ειναι 30Plus και κυριως τα 35++ ή  τα 40++ ή ισως και 45++....εκει αγαπητε, ετσι και πετυχεις μια που ηρθε για να 'περασει καλα' ......Ε ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ  ...ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΛΑ ...... ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ

Ε αυτό ακριβώς ρε φίλε.Όχι μόνο με τις Σέρβες αλλά γενικά με τις τουρίστριες.Αμα πετύχεις καμία που της αρέσεις και είναι δεκτική σε καμάκι,πολύ πιθανό να σκοράρεις.Μπορεί επίσης και να κρατήσετε επαφή,να ξαναρθεί αυτή,να πας εσύ να τη βρεις στη χώρα της,όλα αυτά τα ωραία. 
 

alexbrac

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2018
Μηνύματα
30
Like
16
Πόντοι
0
Χρονια πολλα σε ολους τους συναγωνιστες. Βλεποντας πολλες σελιδες πριν ειπα να εμπλουτισω το θεμα με τις γνωσεις μου καθως εχω γνωμη για τις σερβες.Στο βελιγραδι ειχα παει μια κ μονο φορα τον δεκεμβριο του 16 αλλα παρολα αυτα εχω εμπειριες καθως ειμαι απο πιερια (ο νοων νοειτω). Λοιπον ξεκαθαρα μαγκες μου ειναι οπου πεσεις,εχει απο ολα ο μπαξες, αλλα σε γενικες γραμμες ειναι πιο δυσκολες απο αλλες σλαβες. Στο βελιγραδι ας πουμε πιστευα οτι θα εχουν πολυ τουπε αλλα τελικα εκατσε παιχνιδι ενω εχει τυχει στην κατερινη που ειναι κ καλοκαιρι να ερχεται το ενα χ πισω απο το αλλο. Πολυ μεγαλο μπονους οσοι ξερουμε σερβικα καθως ειναι μια γλωσσα που δεν την μιλανε αλλοι λαοι επομενως το εκτιμανε πολυ. Εαν σας απορριψουν εξαρχης παιζοντας το σνομπ φυγετε θα χασετε τον χρονο σας. Εαν ειναι δεκτικες στο καμακι καθηστε αλλα σιγα σιγα. Ειναι γυναικες που δεν θα γαμηθουν απο την πρωτη μερα σε one night stand. Θελουν δουλεια για μερικες μερες. Οποτε μην βιαζεστε κ χαλαρα. Καλα να γαματε. ΥΓ. volim da lizem srpske picke   
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Χρονια πολλα σε ολους τους συναγωνιστες. Βλεποντας πολλες σελιδες πριν ειπα να εμπλουτισω το θεμα με τις γνωσεις μου καθως εχω γνωμη για τις σερβες.Στο βελιγραδι ειχα παει μια κ μονο φορα τον δεκεμβριο του 16 αλλα παρολα αυτα εχω εμπειριες καθως ειμαι απο πιερια (ο νοων νοειτω). Λοιπον ξεκαθαρα μαγκες μου ειναι οπου πεσεις,εχει απο ολα ο μπαξες, αλλα σε γενικες γραμμες ειναι πιο δυσκολες απο αλλες σλαβες. Στο βελιγραδι ας πουμε πιστευα οτι θα εχουν πολυ τουπε αλλα τελικα εκατσε παιχνιδι ενω εχει τυχει στην κατερινη που ειναι κ καλοκαιρι να ερχεται το ενα χ πισω απο το αλλο. Πολυ μεγαλο μπονους οσοι ξερουμε σερβικα καθως ειναι μια γλωσσα που δεν την μιλανε αλλοι λαοι επομενως το εκτιμανε πολυ. Εαν σας απορριψουν εξαρχης παιζοντας το σνομπ φυγετε θα χασετε τον χρονο σας. Εαν ειναι δεκτικες στο καμακι καθηστε αλλα σιγα σιγα. Ειναι γυναικες που δεν θα γαμηθουν απο την πρωτη μερα σε one night stand. Θελουν δουλεια για μερικες μερες. Οποτε μην βιαζεστε κ χαλαρα. Καλα να γαματε. ΥΓ. volim da lizem srpske picke   

Απολυτα σωστα τα οσα γραφεις εκτος απο το τελευταιο που δεν συμφωνω. Αν θελει μια γυναικα να γαμηθει μαζι σου, θα το κανει απο τη πρωτη φορα. Αν δεν το κανει σημαινει οτι θελει αλλα πραγματα απο εσενα και σε εχει κοψει για β κατηγοριας αντρα. Οχι μονο στη Σερβια, παντου.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Χρονια πολλα σε ολους τους συναγωνιστες. Βλεποντας πολλες σελιδες πριν ειπα να εμπλουτισω το θεμα με τις γνωσεις μου καθως εχω γνωμη για τις σερβες.Στο βελιγραδι ειχα παει μια κ μονο φορα τον δεκεμβριο του 16 αλλα παρολα αυτα εχω εμπειριες καθως ειμαι απο πιερια (ο νοων νοειτω). Λοιπον ξεκαθαρα μαγκες μου ειναι οπου πεσεις,εχει απο ολα ο μπαξες, αλλα σε γενικες γραμμες ειναι πιο δυσκολες απο αλλες σλαβες. Στο βελιγραδι ας πουμε πιστευα οτι θα εχουν πολυ τουπε αλλα τελικα εκατσε παιχνιδι ενω εχει τυχει στην κατερινη που ειναι κ καλοκαιρι να ερχεται το ενα χ πισω απο το αλλο. Πολυ μεγαλο μπονους οσοι ξερουμε σερβικα καθως ειναι μια γλωσσα που δεν την μιλανε αλλοι λαοι επομενως το εκτιμανε πολυ. Εαν σας απορριψουν εξαρχης παιζοντας το σνομπ φυγετε θα χασετε τον χρονο σας. Εαν ειναι δεκτικες στο καμακι καθηστε αλλα σιγα σιγα. Ειναι γυναικες που δεν θα γαμηθουν απο την πρωτη μερα σε one night stand. Θελουν δουλεια για μερικες μερες. Οποτε μην βιαζεστε κ χαλαρα. Καλα να γαματε. ΥΓ. volim da lizem srpske picke   

Ενδιαφερουσες πληροφοριες.
Απο Ελλαδα, πως μπορει να γινει κανενα κονε με Σέρβα; Έχεις καποια tip για μια καλη τακτικη προσεγγισης; Πχ μεσω νετ, ή αλλο τροπο;

Γιατι στο ασχετο να αριβαρεις Σερβια, στο πουθενα και διχως να ξερεις γλωσσα, οσο και να μας πανε σαν λαο, ειναι εντελως στα τυφλα και πιστευω αδυνατο να βγει κατι...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Ενδιαφερουσες πληροφοριες.
Απο Ελλαδα, πως μπορει να γινει κανενα κονε με Σέρβα; Έχεις καποια tip για μια καλη τακτικη προσεγγισης; Πχ μεσω νετ, ή αλλο τροπο;

Γιατι στο ασχετο να αριβαρεις Σερβια, στο πουθενα και διχως να ξερεις γλωσσα, οσο και να μας πανε σαν λαο, ειναι εντελως στα τυφλα και πιστευω αδυνατο να βγει κατι...

Έχεις συνειδητοποιήσει πόσο κουραστικός και γραφικός έχεις καταντήσει όλα αυτά τα χρόνια;
 
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Ενδιαφερουσες πληροφοριες.
Απο Ελλαδα, πως μπορει να γινει κανενα κονε με Σέρβα; Έχεις καποια tip για μια καλη τακτικη προσεγγισης; Πχ μεσω νετ, ή αλλο τροπο;

Γιατι στο ασχετο να αριβαρεις Σερβια, στο πουθενα και διχως να ξερεις γλωσσα, οσο και να μας πανε σαν λαο, ειναι εντελως στα τυφλα και πιστευω αδυνατο να βγει κατι...

Αν θέλεις τόσο πολύ Σέρβα,θα πας από Ιούλιο μέχρι Αύγουστο και θα εγκατασταθείς παραλία Κατερίνης.Καμακώνεις ότι μπορείς και αν σου κάτσει καμία,σου έκατσε.Αν δεν βρεις εκεί πέρα Σέρβα,δεν θα βρεις πουθενά.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.147
Κριτικές
8
Like
32.317
Πόντοι
6.536
Λόγω εργασίας τυχαίνει να γνωρίζω περί Σερβίας.
Εξαιρετικός και έντιμος(σε μεγάλο βαθμό)λαος όσον αφορά τις συναλλαγες-συμφωνιες κτλ.
Ναι μας συμπαθουνε,μας εκτιμάνε και πολλά άλλα...
Όμως στην ουσία σαν χώρες πάντα στα χαρτιά είμαστε φίλοι.
Η εθνογεννεση τους έγινε ενδοβυζαντινα.Ποτε δεν ήταν τα καλύτερα παιδιά.
Ο σερβος Στέφανος Ντουσαν ηταν αυτός που κατέλαβε την μισή Ελλάδα(ισοπέδωσε όποιον αντιστάθηκε) και που αποδυνάμωσε το Βυζάντιο τόσο σε πρώτες ύλες όσο και πληθυσμιακά γκρεμίζοντας στην ουσία την οποία πιθανότητα αντίστασης υπήρχε κατά των Τούρκων.
Στην Άλωση πολλές χιλιάδες Σέρβων ήταν στις τάξεις του Μωάμεθ.
Στον ΒΠΠ διαλύθηκαν χωρίς να πολεμήσουν ουσιαστικά με αποτέλεσμα να βρουν ανοικτό δρόμο για την Θεσσαλονίκη οι ναζί.
Στήριξαν(ελέω Τίτο)όσο κανείς τον Δ.Σ.Ε στον εμφυλιο(πάντα ήθελαν το κομμάτι μέχρι την Θεσσαλονίκη δικό τους)!
Είναι από τους πρώτους που αναγνώρισαν τους Σκοπιανούς σαν Μακεδονία.
Είναι και πολλά άλλα.Δεν είναι όλα ρόδινα...
Σαν γυναίκες γνώμη μου ότι μετά τις Κροατισες(τι να λέμε τώρα,μιλάμε για υπερμουναρες....) είναι οι Σέρβες.
Είναι δύσκολη πίστα.Δεν είναι εύκολες σαν τις Αλβανίδες και τις Ελληνίδες και τις λοιπές βαλκανικές.Θελουν αγάπες,έρωτα κτλ.Η δυνατή τσέπη σαφώς μετράει αλλά σε έχουν από κοντά.
Στα του αγώνα αν περάσεις τα προκριματικά μετά τα κάνουν όλα χωρίς αναστολές και θέλουν να σε έχουν φουλ ικανοποιημένο.Αν καταλάβουν κέρατο μπορεί και να σε χαρακωσουν...
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Πολύ ωραία ανάλυση! Χαίρομαι πολύ όταν βλέπω επίπεδο στο φόρουμ και σωστές αναλύσεις !
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Λόγω εργασίας τυχαίνει να γνωρίζω περί Σερβίας.
Εξαιρετικός και έντιμος(σε μεγάλο βαθμό)λαος όσον αφορά τις συναλλαγες-συμφωνιες κτλ.
Ναι μας συμπαθουνε,μας εκτιμάνε και πολλά άλλα...
Όμως στην ουσία σαν χώρες πάντα στα χαρτιά είμαστε φίλοι.
Η εθνογεννεση τους έγινε ενδοβυζαντινα.Ποτε δεν ήταν τα καλύτερα παιδιά.
Ο σερβος Στέφανος Ντουσαν ηταν αυτός που κατέλαβε την μισή Ελλάδα(ισοπέδωσε όποιον αντιστάθηκε) και που αποδυνάμωσε το Βυζάντιο τόσο σε πρώτες ύλες όσο και πληθυσμιακά γκρεμίζοντας στην ουσία την οποία πιθανότητα αντίστασης υπήρχε κατά των Τούρκων.
Στην Άλωση πολλές χιλιάδες Σέρβων ήταν στις τάξεις του Μωάμεθ.
Στον ΒΠΠ διαλύθηκαν χωρίς να πολεμήσουν ουσιαστικά με αποτέλεσμα να βρουν ανοικτό δρόμο για την Θεσσαλονίκη οι ναζί.
Στήριξαν(ελέω Τίτο)όσο κανείς τον Δ.Σ.Ε στον εμφυλιο(πάντα ήθελαν το κομμάτι μέχρι την Θεσσαλονίκη δικό τους)!
Είναι από τους πρώτους που αναγνώρισαν τους Σκοπιανούς σαν Μακεδονία.
Είναι και πολλά άλλα.Δεν είναι όλα ρόδινα...
Σαν γυναίκες γνώμη μου ότι μετά τις Κροατισες(τι να λέμε τώρα,μιλάμε για υπερμουναρες....) είναι οι Σέρβες.
Είναι δύσκολη πίστα.Δεν είναι εύκολες σαν τις Αλβανίδες και τις Ελληνίδες και τις λοιπές βαλκανικές.Θελουν αγάπες,έρωτα κτλ.Η δυνατή τσέπη σαφώς μετράει αλλά σε έχουν από κοντά.
Στα του αγώνα αν περάσεις τα προκριματικά μετά τα κάνουν όλα χωρίς αναστολές και θέλουν να σε έχουν φουλ ικανοποιημένο.Αν καταλάβουν κέρατο μπορεί και να σε χαρακωσουν...

Ακριβως ετσι. Μπραβο, απολυτα ρεαλιστικο το κειμενο σου.
 

alexbrac

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2018
Μηνύματα
30
Like
16
Πόντοι
0
:2funny:
Ενδιαφερουσες πληροφοριες.
Απο Ελλαδα, πως μπορει να γινει κανενα κονε με Σέρβα; Έχεις καποια tip για μια καλη τακτικη προσεγγισης; Πχ μεσω νετ, ή αλλο τροπο;

Γιατι στο ασχετο να αριβαρεις Σερβια, στο πουθενα και διχως να ξερεις γλωσσα, οσο και να μας πανε σαν λαο, ειναι εντελως στα τυφλα και πιστευω αδυνατο να βγει κατι...
φιλε μου για το νετ που λες δηλαδη προγραμματα τυπου tinder κλπ δεν εχω ιδεα καθως προτιμω να κανω πεσιμο απο κοντα οποτε ρωτα καποιον αλλο. Τωρα όσον αφορα την προσέγγιση, μπορεις να γνωρισεις σερβες στα μερη που ερχονται το καλοκαιρι. Πανε καμια βολτα σε πιερια χαλκιδικη και παιξε μπαλιτσα. Τωρα τελευταια βεβαια επειδη τα οικονομικα τους εχουν βελτιωθει βλεπω ανοιχτηκαν και στα νησια(Ζακυνθος,Κερκυρα,Θασος,Σκιαθος). Η εμπειρία μου εχει δειξει οτι πρωτα γαμανε αυτοι που δουλευουν στα μαγαζια εστιασης (κλαμπακια,μπιτσ μπαρ,καφε) και στα ξενοδοχεια. Αυτο βεβαια συμβαινει παντου και οχι μονο με τις σερβες και το λεω για να κανεις κυκλο με τους εργαζομενους εκει. Εχω φαει μουνια απο πασες και φυσικα εχω πασαρει κ εγω πολλα. Εγω θα σου πρότεινα να πας και στο βελιγραδι και να δεις και εκει τι παιζει γιατι οπως ειπα στο προηγουμενο ποστ υπαρχει νταλαβερι. Εχουν και γαμω τα κλαμπ επικρατει πραγματικα τρελα και φυσικα πιτα στο μουνι(πατα beogradnocu στο facebook και δες την μουνοποιοτητα :2funny:). Υγ: για μενα συναγωνιστες το επιτυχες καμακι γινεται πρωι στην παραλια ωστε να γινει η πρωτη γνωριμια,να σπασει ο παγος και να κανονιστει ραντεβου για το βραδυ οπου εκει με την βοηθεια του αλκοολ θα γινει η αποπλανηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom