Νέα

Βελιγράδι, Σερβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 956
  • Εμφανίσεις 179K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.453
Κριτικές
42
Like
7.854
Πόντοι
4.666
Όταν δεν έχεις κάτι κοινό με τους ανθρώπους όποιας περιοχής του κόσμου βρίσκεσαι περαστικός, είσαι μοιραία για αυτούς αδιάφορος. Γαμάς είτε με τύχη είτε με χορηγία. Μυστικές συνταγές δεν υπάρχουν. Η πολλά χτυπήματα η πολλά χρήματα. Η υπερανάλυση οδηγεί στην νευρικότητα και η νευρικότητα στην ακόμη μεγαλύτερη αποτυχία. 

μαγικός όπως πάντα άλλωστε δάσκαλε.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
μαγικός όπως πάντα άλλωστε δάσκαλε.

Χτύπησα Diana λες άφοβε ακρίτα της Freikörperkultur

... Χαρτί για να σκουπίσω τα δάκρυα που με συγκίνησες εννοείται

11302.png
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Μπα,μη νομιζεις.Πολωνια,Ουκρανια οι γκομενες θεωρουν ολα τα τοπικα προιοντα συμπεριλαμβανομενων των αντρων σκατα και ψαχνουν να βρουν ξενα.Ποιος θα αγορασει κατι made in Poland η made in Ukraina?Ολες ψαχνουν το εισαγομενο πεος.

Επαναλαμβάνω ανάποδα "Όσο δε λιγότερο τοπικίστριες οι γκόμενες, ανάλογα την νοοτροπία του κάθε μέρους, τόσο πιο φαρδύ το λούκι"
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Στην πραγματικότητα στο Βελιγράδι το σεξ είναι άγριο, παρότι οι κάτοικοι-ως ορθόδοξοι που είναι- το καλύπτουν με μια υποκρισία και έναν ψευτοσυντηρητισμό...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Μπα,μη νομιζεις.Πολωνια,Ουκρανια οι γκομενες θεωρουν ολα τα τοπικα προιοντα συμπεριλαμβανομενων των αντρων σκατα και ψαχνουν να βρουν ξενα.Ποιος θα αγορασει κατι made in Poland η made in Ukraina?Ολες ψαχνουν το εισαγομενο πεος.

Το εισαγόμενο πέος,εχει πολλες διαβαθμίσεις..
Και εννοείται οτι αραβοτουρκοι χωρις σπονσορινγκ είναι πιο κάτω και από τον τελευταίο Πολωνό.

Επισης και στις 4 χωρες του Βιζενγκραντ,παρατηρείται εσωστρεφεια..
Όλες οι Σλάβες μου ελεγαν:"Τι καλυτερο για μια κοπελα να βρει έναν αντρα απο τη χωρα της,να μενουν στο ίδιο σπιτι και να κάνουν μια οικογενεια;"

Παλιά kman ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ να υλοποιησουν το παραπανω και γαμιοντουσαν για μια Κολυνός..
Τώρα μπορουν..
Δυο νεοι που εργαζονται Κρακοβια,κρατάνε σπίτι και εχουν και καινουργιο αμαξακι.


Επίσης ΚΑΜΙΑ απο όσες έχουν έρθει διακοπες Ελλάδα,δεν μου ειπε ότι θα ήθελε να μεινει για παντα εκεί.

Πρέπει να αποδεχθεις οτι η κατασταση εχει αλλαξει.
Ο ξενος δεν είναι πια κατι εξωτικό,όπως πριν 10+ χρόνια.
Οι low cost αεροπορικες,το internet,κ.λ.π. έχουν οδηγησει χιλιαδες πορνοτουριστες σε ολο το ανατολικο μπλοκ.

Πήγαινε Πολωνία ή Τσεχία από 27/10 εως 01/10 και μετρα μονο τους Γερμανους που θα πανε λόγω αργίας;

Και οn topic,Βελιγραδι απο τα πιο δυσκολα μερη που εχω παει.Ωραιες γυναικες,αλλά πολυ σοβαρες και οχι ξεπετες..
Ο μονος λογος που γνωρισα κοσμος ηταν απο σερβικο κονε που έμενε Ελλαδα,αλλιως παπάρια.
Φυσικα ολοι φιλικα προσκειμενοι προς εμας,ειδικα αν δεν είσαι τζιβας,απλυτος,αναρχικος,πουστης.

 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Και όμως κατάφερε και γάμησε μια Σέρβα σε μια βδομάδα Beograd.Γενικά διασλαβικά οι Σλάβοι έχουν πάντα το πάνω χέρι.
Εδώ απαντώντας στην ερώτησή μου για τη σκάλα ευκολίας απαντά.Από εύκολες σε πιο δύσκολες Σλάβες.
1.Ουκρανές
2.Ρωσίδες επαρχίας
3.Πολωνέζες
4.Λευκορρωσίδες
5.Ρωσίδες πρωτεύουσας
6.Σέρβες


Στην ερώτηση αν ένας Σέρβος γαμάει ευκολότερα Πολωνία από ό,τι ένας Πολωνός Σερβία δυσκολεύεται να απαντήσει.
Ξέχασες να βάλεις στη λίστα τις Λευκορωσιδες του Μινσκ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ξέχασες να βάλεις στη λίστα τις Λευκορωσιδες του Μινσκ.

Πολλοι Πολωνοι και Ρωσοι πανε Λευκορρωσια,Ουκρανια να γαμησουνε ενω ελαχιστοι Ρωσοι πανε Πολωνια και ελαχιστοι Πολωνοι Ρωσια.Αυτο κατι λεει.
Οι χωρες αυτες Λευκορρωσια,Ουκρανια θεωρουνται κλασσικοι γαμιστρωνες για τους υπολοιπους Σλαβους.Καταφτανουν ακομα και Τσεχοι και Σλοβακοι που βρισκουν τις δικες τους πολυ απαιτητικες.
Γενικα οι δυο απολυτοι συγχρονοι γαμιστρωνες με τις ευκολοτερες γκομενες ειναι Ουκρανια,Λευκορρωσια.Ανησυχοι γαμιαδες μπορουν βεβαια να χτυπησουν με επιτυχια ακομα Ρωσια,Πολωνια,Τσεχια.
Οταν βρισκεσαι εντος σλαβικου χωρου,ειναι ολα υπερ σου.Αντρικος παραδεισος.
 

FarNorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Την Εσθονία που την βάζεις στην παραπάνω λίστα αν έχεις εμπειρία από εκει?
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
951
Κριτικές
6
Like
1.275
Πόντοι
486
Μιλάω με μια Σερβα στο viber. Αυτή με βρήκε σ ενα τσατ στο ίντερνετ και μ έστειλε αίτημα και πιάσαμε επαφή. Αγαπάει πολύ Ελλάδα λέει και ειχε 1χρ σχέση με Έλληνα. Ειναι 30 κ γιατρινα. Όμως την βλεπω πολύ σοβαρή δλδ δεν μ δινει περιθώρια για να το πάω στο σεξουαλικο. Θέλει λέει να βρεθούμε Σαλονικα να μοιράσουμε την απόσταση δλδ. Βάση των εμπειριών σας:

-πως θα καταφέρω να την γαμησω χωρίς πολλά πολλά σουξουμουξου?
-αν προτείνω να μείνουμε στο ιδιο δωμάτιο χοτελ για πρώτη συνάντηση θα είναι too much?
-απο νησι επαρχία ειμαι εχω ελπίδα αν την φέρω καλοκαίρι να την σκισω χωρίς να μ πριξει τα @@ και να μ βγει ξινό?

ΥΓ: φωτογραφίες εχω δει μόνο 2 και δεν φαίνεται για μουναρα του 9-10 αλλα για 7ρι.εντωμεταξυ γκομενα εχω για γαμησι εδω οπότε στα @@ μ αυτη. Απλά γι την εμπειρία αν καταφέρω να την πηδηξω.
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Μιλάω με μια Σερβα στο viber. Αυτή με βρήκε σ ενα τσατ στο ίντερνετ και μ έστειλε αίτημα και πιάσαμε επαφή. Αγαπάει πολύ Ελλάδα λέει και ειχε 1χρ σχέση με Έλληνα. Ειναι 30 κ γιατρινα. Όμως την βλεπω πολύ σοβαρή δλδ δεν μ δινει περιθώρια για να το πάω στο σεξουαλικο. Θέλει λέει να βρεθούμε Σαλονικα να μοιράσουμε την απόσταση δλδ. Βάση των εμπειριών σας:

-πως θα καταφέρω να την γαμησω χωρίς πολλά πολλά σουξουμουξου?
-αν προτείνω να μείνουμε στο ιδιο δωμάτιο χοτελ για πρώτη συνάντηση θα είναι too much?
-απο νησι επαρχία ειμαι εχω ελπίδα αν την φέρω καλοκαίρι να την σκισω χωρίς να μ πριξει τα @@ και να μ βγει ξινό?

ΥΓ: φωτογραφίες εχω δει μόνο 2 και δεν φαίνεται για μουναρα του 9-10 αλλα για 7ρι.εντωμεταξυ γκομενα εχω για γαμησι εδω οπότε στα @@ μ αυτη. Απλά γι την εμπειρία αν καταφέρω να την πηδηξω.
τυπε γιανα μην τρεχεις απο την φτωχια σ θες να παω εγω που ειμαι ποιο κοντα και ξερω και σερβικα?ειναι και ηλικια μου
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
Καλησπέρα,

Έχω κλείσει να πάω μερικές μέρες Βελιγράδι.

Πρώτον πρέπει να βγάλω διαβατήριο?
Με μόνο ταυτότητα είμαι όπως σε Ρουμανία,Βουλγαρία και Σκόπια?

Δεύτερον καλές περιοχές με νυχτερινή ζωή στη παρούσα φάση?

Και τρίτον αν έχει κανείς καμιά άκρη για κανα cg εκεί?

Ευχαριστώ προκαταβολικά
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
Καλησπέρα,

Έχω κλείσει να πάω μερικές μέρες Βελιγράδι.

Πρώτον πρέπει να βγάλω διαβατήριο?
Με μόνο ταυτότητα είμαι όπως σε Ρουμανία,Βουλγαρία και Σκόπια?

Δεύτερον καλές περιοχές με νυχτερινή ζωή στη παρούσα φάση?

Και τρίτον αν έχει κανείς καμιά άκρη για κανα cg εκεί?

Ευχαριστώ προκαταβολικά
Σερβια μπαινεις με ταυτοτητα νεου τυπου
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
παντως η σερβα που γνωρισα τυφλιδα κανει 3 ταξιδακια τον χρονο οπως και οι φιλες της.
εχουν φωτο απο χαλκιδικη,ελλαδα,κυπρο,ευροπη.καλο κοριτσακι αλλα εμφανισιακα δεν τεριαζουμε ειναι ψιλη
για μενα.με καλεσε βελιγραδι,ειπα δεν γουσταρω βελιγραδι και για να ερθω θελω κονε,γνωριμια σιγουρα
με φιλη της.τωρα παει ρωμη εγω ουκρανια.θα μιλησουμε αργοτερα αν εχει καμια φιλη διαθεσιμη μονοο ετσι παω αλλιος ουκρανια θα βγαλω το καλοκαιρι
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
παντως η σερβα που γνωρισα τυφλιδα κανει 3 ταξιδακια τον χρονο οπως και οι φιλες της.
εχουν φωτο απο χαλκιδικη,ελλαδα,κυπρο,ευροπη.καλο κοριτσακι αλλα εμφανισιακα δεν τεριαζουμε ειναι ψιλη
για μενα.με καλεσε βελιγραδι,ειπα δεν γουσταρω βελιγραδι και για να ερθω θελω κονε,γνωριμια σιγουρα
με φιλη της.τωρα παει ρωμη εγω ουκρανια.θα μιλησουμε αργοτερα αν εχει καμια φιλη διαθεσιμη μονοο ετσι παω αλλιος ουκρανια θα βγαλω το καλοκαιρι
Bιζιτα είναι? Τοσα ταξίδια πως δικαιολογούνται?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Bιζιτα είναι? Τοσα ταξίδια πως δικαιολογούνται?
δεν ειναι βιζιτα.σπουδασε τουρκια την γλωσσα.σου ειπα καλη κοπελα ρε απλα δεν ειναι του γουστου μου.εχει φιλες μετριες για μενα αλλα νορμαλ ολες εχουν γκομενο.μια μονο βλεπω χωρις γκομενο.
παντως μου μιλησε θποτημιτικα για σερβους που ζουνε σε αλλες χωρες.λεει εφυγαν για μεροκαματο,δεν
τους εχει μεγαλη αντιληψη.ειπε σερβια με κυκλο μονο βρισκεις γκομενες.αν ηταν βιζιτα αφου τις ειπα σπονσαρω και ειμε πουτανιαρης,ειδε χρημα και ντυσιμο και της αρεσα.δεν θα μου καθωταν?
της προτεινα να ερθει να μεινει μαζι μου αφου εφευγε απο χοτελ 12 και η πτηση της ηταν 5 πρωι.
δεν ηθελε εξτρα 50 ευρο να πλωρωσει ααφου θα ηταν 2 πρωι αεροδρομιο και αφησε τα πραγματα τισ σε χοστελ τελευτεα ημερα με 7 ευρο.μετα που βρεθηκαμε αεροδρομιο λεει μετανιωσε που δεν ηρθε σε μενα ειχα 2 δωματια,χοστελ δεν εκλισε ματι.θα πηγαιναμε μαζι αεροδρομιο ειπε τα τελευτεα 15 ευρο εδωσε για ταξι.το σκεφτηκα της ειπα  και αφησα μεσιντζερ ανοικτο,ειπε νομιζε κοιμομουν και δεν με πηρε βραδι,ντραπηκε.ανετα την πηδουσα αλλα καθε μερα ειχε και τις 3 μερες κουραστικες εκδρομες μεχρι βραδι σε αλλες πολεις.ηδη ειχε πληρωσει ενω εγω δεν γουσταρω 8 ωρες λεωφορειο διαδρομη και χασιμο χρονου.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
καλα 3 ταξιδια απο βελιγραδη ιστανπουλ,ρωμη τζαμπα ειναι 100-160 ευρο.κυπρο απο 70 με γουιζ και 200 σερβια αιρ.καποτε καλοκαιρι πεφτει 100 αιρ σερβια
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
καλα 3 ταξιδια απο βελιγραδη ιστανπουλ,ρωμη τζαμπα ειναι 100-160 ευρο.κυπρο απο 70 με γουιζ και 200 σερβια αιρ.καποτε καλοκαιρι πεφτει 100 αιρ σερβια
εχεις τα κονε σου λοιπόν.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
εχεις τα κονε σου λοιπόν.
ξερω και ενα μικρο που σπουδαζει εκει αλλα δεν ρισκαρω να ξαναπαω.η γκομενα μπορει να με θελει για αυτην πως να τις πω φερε φιλες,ισως παρεξηγηθει.ο μικρος δεν μπορει να μου γμωρισει ηλικιες 26-28 ατε 30 το πολυ.αυτο σκεφτωμε.ουκρανια απο την αλλη λιγες διαθεσιμες νορμαλ αλλα ολες δουλευουν και δεν εχουν χρονο.σερβια καλοκαιρι ισως κατι βρεις.καλοκαιρι δεν πηγα ποτε,απριλιο πηγα μια φορα τρανζιτ και ηταν πολυ καλα.ποτε δεν πηγα καλοκαιρι να παιξω στο νησακι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom