Νέα

Βελιγράδι, Σερβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 956
  • Εμφανίσεις 179K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Για Σερβία έχω παίξει και δουλεψε πολυ καλα..Ρωσσια δεν ξέρω..Υπάρχουν πολλές που αγαπανε Ελλάδα και πανε συνέχως κυρίως Χαλκιδική κλπ..
Οι Σέρβες είναι σοβαρές..Ακόμα και τα 20χρονα που γνώρισα μιλαγαν για σοβαρή σχέση και το εννοούσαν..Το εχω μετάνιωσει που τελικα δεν κράτησα την gorana..20 χρόνων κούκλα και μυαλό 35αρας ελληνιδας κατα αντιστοιχια..με εφαγε το Ανατολικο μπλοκ..οι καμμενες Πολωνεζες και οι φιλαργυρες Ουκρανες..Αυτα δυστυχώς δεν γυρνάνε,...Κοιτάμε μπροστά

Μονο couchsurfing εχεις ως προταση;
Τιποτε σε πιο κλασικο dating site?
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Δεν εχω κατάφερει απο τα  dating κάτι ουσιαστικό Σερβία..Γενικα δεν  παίζει πολυ..Tinder π,.χ, έχω μηδεν match στα 100 που έστειλα πρόσφατα..Ουτε Ελλάδα τέτοια ποσοστά..
Γενικα είναι αλλη φαση εκεί.Ειχα γραψςι παλαιότερα..Είχα μπει σε παρεες με μικρες με τρελά για Ελλάδα και με πήγαιναν σε μικρα Ελληνικα μαγαζακια καφετέριες..οπως το μπρικι στο κέντρο και ο Νοτος διπλα στην Ελληνικη πρεσβεία.
Απο εκει γνωρίζα και έτρωγα..Μεσω παρέας και αγαπης Ελλάδας δηλαδή..Είναι ενας κυκλος που πρέπει να μπεις..Αυτα το 2013..Πλεον έχω χάσει πλήρως επαφες..Οι Σέρβες δεν είναι Ανατολικες..Μολις κατάλαβαν πως πηδηξα και εξαφανιστηκα..Έπαιξε αντε γαμησουν μαλακα και delete απο παντού.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Δεν εχω κατάφερει απο τα  dating κάτι ουσιαστικό Σερβία..Γενικα δεν  παίζει πολυ..Tinder π,.χ, έχω μηδεν match στα 100 που έστειλα πρόσφατα..Ουτε Ελλάδα τέτοια ποσοστά..
Γενικα είναι αλλη φαση εκεί.Ειχα γραψςι παλαιότερα..Είχα μπει σε παρεες με μικρες με τρελά για Ελλάδα και με πήγαιναν σε μικρα Ελληνικα μαγαζακια καφετέριες..οπως το μπρικι στο κέντρο και ο Νοτος διπλα στην Ελληνικη πρεσβεία.
Απο εκει γνωρίζα και έτρωγα..Μεσω παρέας και αγαπης Ελλάδας δηλαδή..Είναι ενας κυκλος που πρέπει να μπεις..Αυτα το 2013..Πλεον έχω χάσει πλήρως επαφες..Οι Σέρβες δεν είναι Ανατολικες..Μολις κατάλαβαν πως πηδηξα και εξαφανιστηκα..Έπαιξε αντε γαμησουν μαλακα και delete απο παντού.

Αν ειχα παρεα εκει, θα την εκανα την καταδρομικη. Γιατι ετσι χωνεσαι, σε προωθουν, δικτυωνεσαι...
Αλλα μονος στο πουθενα, οσο και να ειναι φιλικοι στους Ελληνες, δεν μπορω να ελπιζω οτι θα κατσει φαση.
Γι'αυτο θα βολευε προετοιμασια απο ιντερνετ και μετα συναντηση καπου, εδω, εκει...
Αλλα μεσω νετ, δεν εχω εντοπισει που μαζευονται...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.610
Like
11.505
Πόντοι
2.406
Αν ειχα παρεα εκει, θα την εκανα την καταδρομικη. Γιατι ετσι χωνεσαι, σε προωθουν, δικτυωνεσαι...
Αλλα μονος στο πουθενα, οσο και να ειναι φιλικοι στους Ελληνες, δεν μπορω να ελπιζω οτι θα κατσει φαση.
Γι'αυτο θα βολευε προετοιμασια απο ιντερνετ και μετα συναντηση καπου, εδω, εκει...
Αλλα μεσω νετ, δεν εχω εντοπισει που μαζευονται...
ξεχαστο
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Δεν εχω κατάφερει απο τα  dating κάτι ουσιαστικό Σερβία..Γενικα δεν  παίζει πολυ..Tinder π,.χ, έχω μηδεν match στα 100 που έστειλα πρόσφατα..Ουτε Ελλάδα τέτοια ποσοστά..
Γενικα είναι αλλη φαση εκεί.Ειχα γραψςι παλαιότερα..Είχα μπει σε παρεες με μικρες με τρελά για Ελλάδα και με πήγαιναν σε μικρα Ελληνικα μαγαζακια καφετέριες..οπως το μπρικι στο κέντρο και ο Νοτος διπλα στην Ελληνικη πρεσβεία.
Απο εκει γνωρίζα και έτρωγα..Μεσω παρέας και αγαπης Ελλάδας δηλαδή..Είναι ενας κυκλος που πρέπει να μπεις..Αυτα το 2013..Πλεον έχω χάσει πλήρως επαφες..Οι Σέρβες δεν είναι Ανατολικες..Μολις κατάλαβαν πως πηδηξα και εξαφανιστηκα..Έπαιξε αντε γαμησουν μαλακα και delete απο παντού.

Πως καταφερες να μπεις σε αυτες τις παρεες;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.610
Like
11.505
Πόντοι
2.406
Πως καταφερες να μπεις σε αυτες τις παρεες;
ΜΕ ΕΞΟΔΑ 2000 ΤΟ ΜΗΝΑ που προφανως τα πληρων ο εργοδοτης
αν δεν ταχεις τα 2000 η τα 1500 σταθερα κι ακοπα τον μηνα, μη ασχολιεσαι εχεις σανς 0
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Αν ειχα παρεα εκει, θα την εκανα την καταδρομικη. Γιατι ετσι χωνεσαι, σε προωθουν, δικτυωνεσαι...
Αλλα μονος στο πουθενα, οσο και να ειναι φιλικοι στους Ελληνες, δεν μπορω να ελπιζω οτι θα κατσει φαση.
Γι'αυτο θα βολευε προετοιμασια απο ιντερνετ και μετα συναντηση καπου, εδω, εκει...
Αλλα μεσω νετ, δεν εχω εντοπισει που μαζευονται...
για μενα τυπε ασε τη σερβια και πηγαινε βουλγαρια μερια η ρουμανια.αλλος κοσμος εκει ειδικα οι γυναικες .
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
για μενα τυπε ασε τη σερβια και πηγαινε βουλγαρια μερια η ρουμανια.αλλος κοσμος εκει ειδικα οι γυναικες .

Βουλγαρια ειναι στις βλέψεις μου...να δω πως μπορει να γινει το κονε ομως....στα site, οταν βαζεις βουλγαρια, πιο πολλες τουρκαλες φερνει παρα βουλγαρες-ορθοδοξες....μουσουλμανα δεν θελω...
Κι οι λιγες πραγματικες βουλγαρες, ειτε δεν ξερουν αγγλικα, είτε δεν ξερω και γω για ποιο λογο δεν απαντουν σε μηνυματα...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Βουλγαρια ειναι στις βλέψεις μου...να δω πως μπορει να γινει το κονε ομως....στα site, οταν βαζεις βουλγαρια, πιο πολλες τουρκαλες φερνει παρα βουλγαρες-ορθοδοξες....μουσουλμανα δεν θελω...
Κι οι λιγες πραγματικες βουλγαρες, ειτε δεν ξερουν αγγλικα, είτε δεν ξερω και γω για ποιο λογο δεν απαντουν σε μηνυματα...

Ποια Βουλγαρία ρε cool..
Τι άλλο θα διαβάσουμε εδώ μέσα..
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
O cool11 θυμίζει τις Ελλεηνιδες που είναι τόσο δύσκολες στην απόφαση ακόμη και για το τι ρούχα και παπούτσια θα αγοράσουν. Συνήθως κάτι τέτοιο είναι χρόνιο και επαναλαμβανόμενο κατι σαν τον ατέρμονα βρόχο που λέμε και στον προγραμματισμό υπολογιστων κι αν δεν αντιμετωπιστεί με τον κατάλληλο τρόπο δεν σταματάει...Τα αιτια ειναι μάλλον ψυχολογικά κι έχουν να κάνουν με ανεκπλήρωτες επιθυμίες του παρελθόντος και πιθανότατα λόγω αδύναμης προσωπικότητας η οποία δεν δουλεύτηκε για να βελτιωθεί.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896
αρα για να ειπε ο σεεβος κατι στην κοπελα δλδ γιατι μιλας με ενα νεγρο ?και για να καταλαβει ο μαυρος τι ειπε ο σερβος σημαινει οτι ο σερβος μιλησε στα αγγλικα στη κοπελα αρα η κοππελα ειναι ελληνιδα
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Δεν ξερω αν είμαι στο σωστο θέμα του σάιτ,  αλλα τέτοια πράγματα στην Ελλάδα δεν θα γίνονταν. Αν μια Ελληνίδα ήθελε νέγρικη ψωλή - παρτούζα, δε θα σκοτώναμε το νέγρο.




Μα στην Ελλάδα έγινε το περιστατικό. Κρίμα για το παλικάρι. Ο Σέρβος πρέπει να ήταν ακροδεξιος. Δεν εξηγείται αλλιώς τέτοια συμπεριφορά. Η κοπέλα και που μίλησε δεν σημαίνει ότι θα του καθόταν. Αλλά κι αυτός ο Σέρβος τόσες γκομενες και τόσα μπαρακια γύρω κόλλησε μ' αυτή ;
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
Συγνώμη. Δεν το έκφρασα σωστα.
Ηθελα να πω, "από Έλληνες" και όχι στην Ελλάδα, όπως έγραψα.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Διαβάζω λίγο την ιστορία της Ζακύνθου και βλέπω πως για την πρόκληση του όλου περιστατικού φταίει η τσουλάρα στη ψυχή Σέρβα! Πήγε να το παίξει άνετη και πολυπολιτισμική η καργιόλα και λογικό να προκαλέσει την αντίδραση των ομοεθνών της!
Συνήθως οι Αφρικανοί αράπηδες φεύγουν αλλά ο Αμερικάνος έκανε αμερικανιές εκεί που δεν τον έπαιρνε...
Αλλά αυτό έρχεται σε δεύτερη μοίρα σε σχέση με την Ελλεινή συμπεριφορά της Σέρβας!
Πέρσι το καλοκαίρι θα μπορούσα κι εγώ να είχα εμπλακεί σε καυγά με αυτή την Ελλεινορατσα Γυναικών* όταν κάποιες σε ένα κλαμπ μου υποστήριζαν τους Αλβανούς! Αν μάλιστα υπήρχαν Αλβανοί στο κλάμπ και μιλούσαν σε αυτούς σίγουρα θα τους έλεγα "Τι μιλάτε στις κατσαρίδες, είναι γεμάτο Ελληνες" και μετά θα είχαμε άλλα...!!!!
Ελπίζω τα παιδιά στη Ζάκυνθο να έχουν την μικρότερη δυνατή ποινή και δεν αξίζει για έναν Μαυρο και μια πατσαβούρα να μείνουν φυλακή...  

*Οι άντρες τους είναι μια χαρά παιδιά και λογικότατοι! Οι γυναίκες τους είναι ΕλλεινίδεςΧ3

 

dimitriscock

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
201
Like
4
Πόντοι
1
μιλαμε για ανθρωπο που τον σκοτωσαν στο ξυλο
να βρεθουν οι ενοχοι και φυσικα να μεινουν φυλακη
αν ηταν γιος σου τι θα ελεγες?
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
μιλαμε για ανθρωπο που τον σκοτωσαν στο ξυλο
να βρεθουν οι ενοχοι και φυσικα να μεινουν φυλακη
αν ηταν γιος σου τι θα ελεγες?
Ο γιός μου δεν θα σήκωνε μπουκάλι να χτυπήσει και να φερθεί ασέβαστα σε ξένο μέρος! Το Αμερικανάκι έχει τη νοοτροπία έμφυτη πως γαμάω και δέρνω όπου κι αν πάω και δεν με ενοχλεί κανένας διότι θα καθαρίσει η πρεσβεία!  Το κυνήγησε ο μαυρος και έγινε το χειρότερο δυνατο...Θα μπορούσε να τελείωνε με μερικές σφαλιάρες αν δεν ήταν ξεροκέφαλος και δεν επέμενε να το παίζει cowboy..
Το ζουμί της υπόθεσης για το Σάιτ μας είναι η τρισάθλια Σέρβα πατσαβούρα ... 
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Θα συμφωνησω σε γενικες γραμμες με glock...

Οι Αμερικανοι, εκτος ισως ελαχιστων εξαιρεσεων αλλα σχεδον δεν αξιζει να το υπολογισει κανεις αυτο,
εχουν το στυλακι οτι 'ειμαστε Αμερικανοι, και θα καθαρισει η πρεσβεια για εμας...'. Λες και ειναι ο περιουσιος λαος, που τους χρωσταμε χαρη...ποιος....οι Αμερικανοι...

Απο την αλλη, προσωπικη επαφη με σερβες δεν ειχα, αλλα online με οσες πηγε να γινει νταραβερι, ειδα τοσο σνομπισμο οσο δεν φανταζομουν...
Οκ, σιγουρα θα υπαρχουν και οι 'καλες' και 'προσγειωμενες' σερβες, αλλα μαλλον η πλειοψηφια συναγωνιζεται τις ελλεεινιδες μας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom