Νέα

Βελιγράδι, Σερβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 956
  • Εμφανίσεις 179K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Αρα εν πολλοις, λιγο το 'ψωνισμενες'  , λίγο η 'γλωσσα', λίγο οι 'νταγλαραδες σερβοι',
εμ τοτε δεν ειναι εν τελει απροσιτες;
Τι να το κανεις να ειναι καλες και ομορφες, αμα πρεπει να κανεις τον αναστεναρη για να τις προσεγγισεις;;;;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.570
Like
27.786
Πόντοι
5.506
Αρα εν πολλοις, λιγο το 'ψωνισμενες'  , λίγο η 'γλωσσα', λίγο οι 'νταγλαραδες σερβοι',
εμ τοτε δεν ειναι εν τελει απροσιτες;
Τι να το κανεις να ειναι καλες και ομορφες, αμα πρεπει να κανεις τον αναστεναρη για να τις προσεγγισεις;;;;
θα εχεις παρεα σερβους?
αν ναι παιξτο κουλ και ανετος και θα δεις θαυματα
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
516
Πόντοι
306
Αρα εν πολλοις, λιγο το 'ψωνισμενες'  , λίγο η 'γλωσσα', λίγο οι 'νταγλαραδες σερβοι',
εμ τοτε δεν ειναι εν τελει απροσιτες;
Τι να το κανεις να ειναι καλες και ομορφες, αμα πρεπει να κανεις τον αναστεναρη για να τις προσεγγισεις;;;;

μαν είναι πολύ φιλικός λαός εν γένει και εγώ έκανα παρέες κυρίως Σέρβους. εκεί σου ανοίγονται οι ορίζοντες όπως λέει κ ο τρουμπάκης
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
μαν είναι πολύ φιλικός λαός εν γένει και εγώ έκανα παρέες κυρίως Σέρβους. εκεί σου ανοίγονται οι ορίζοντες όπως λέει κ ο τρουμπάκης

Αφου εμενες εκει 4 χρονια, και σιγουρα ξερεις πολλα, απο dating site για σερβες τι θα προτεινες;
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
516
Πόντοι
306
Αφου εμενες εκει 4 χρονια, και σιγουρα ξερεις πολλα, απο dating site για σερβες τι θα προτεινες;

μαν ήμουνα το διάστημα 1996-2000 κ δεν έπαιζε το ιντερνετ σε τέτοια φάση. σορυ αλλά δεν μπορώ να σε βοηθήσω εδώ
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
μαν ήμουνα το διάστημα 1996-2000 κ δεν έπαιζε το ιντερνετ σε τέτοια φάση. σορυ αλλά δεν μπορώ να σε βοηθήσω εδώ

Φοβαμαι αγαπητε, οτι εχουν αλλαξει αρκετα τα δεδομενα απο τοτε....
Εννοω, για το ποσο προσιτες ειναι....
Και αλλες εθνικοτητες ηταν προσιτες παλια (ανεξαρτητα ποσο 'αξιζαν'-αυτο ειναι αλλη κουβεντα-μιλαμε για προσεγγισιμοτητα), πχ Ρουμανια / Πολωνια,
και τωρα αυτες οι χωρες εχουν φυγει μπροστα κι εμεις τρωμε τη σκονη τους....

Δεν λεω οτι η Σερβια ειναι ακριβως ιδια περιπτωση, αλλα αλλη η Σερβια της δεκαετιας του '90, κι αλλη 20 χρονια μετα...με -οπως και να το κανεις- ανοδο βιοτικου επιπεδου,
και το ενα ποδι στην ΕΕ....

Ολα αυτα σιγουρα επηρεαζουν και ολο το dating scene....

Σιγουρα παραμενει καλος προορισμος και πηγη αξιολογων γυναικων, αλλα βλεπω γενικως 'δυσκολια' στη φαση....δεν ξερω αν πεφτω εξω...
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
516
Πόντοι
306
Φοβαμαι αγαπητε, οτι εχουν αλλαξει αρκετα τα δεδομενα απο τοτε....
Εννοω, για το ποσο προσιτες ειναι....
Και αλλες εθνικοτητες ηταν προσιτες παλια (ανεξαρτητα ποσο 'αξιζαν'-αυτο ειναι αλλη κουβεντα-μιλαμε για προσεγγισιμοτητα), πχ Ρουμανια / Πολωνια,
και τωρα αυτες οι χωρες εχουν φυγει μπροστα κι εμεις τρωμε τη σκονη τους....

Δεν λεω οτι η Σερβια ειναι ακριβως ιδια περιπτωση, αλλα αλλη η Σερβια της δεκαετιας του '90, κι αλλη 20 χρονια μετα...με -οπως και να το κανεις- ανοδο βιοτικου επιπεδου,
και το ενα ποδι στην ΕΕ....

Ολα αυτα σιγουρα επηρεαζουν και ολο το dating scene....



Σιγουρα παραμενει καλος προορισμος και πηγη αξιολογων γυναικων, αλλα βλεπω γενικως 'δυσκολια' στη φαση....δεν ξερω αν πεφτω εξω...

σίγουρα μαν έχεις δίκιο. αλλά τελευταία φορά που πήγα βόλτα ηταν το 2009 κ ήταν μια απ τα ίδια (χωρίς διάθεση να σε επηρρεάσω ασφαλώς)
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Μακαρι να ειναι καλα, οπως τα λες...
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
516
Πόντοι
306
μαν να σου προτείνω κάτι? γιατί δεν πάς καμμιά βδομάδα Αυγουστο Παραλία κατερίνης να κάνεις προπόνηση σ όλες τις ανατολικές να δείς τι σου πηγαίνει?
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Σιγουρα, η γλωσσα παιζει ρολο.
Αλλα αν ηταν να μαθαιναμε τη γλωσσα, αναλογα ποια εθνικοτητα θελουμε να κανουμε κατι, επρεπε να ξερουμε καμια δεκαρια γλωσσες....
Σε νεαρες ηλικιες θα περιμενα να ξερουν αγγλικα. Να, κι αυτο ειναι ενα δεδομενο που ισως εχει αλλαξει. Η αγγλομαθεια στη Σερβια της δεκαετιας του 90, και τωρα εικοσι χρονια μετα...
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
μαν να σου προτείνω κάτι? γιατί δεν πάς καμμιά βδομάδα Αυγουστο Παραλία κατερίνης να κάνεις προπόνηση σ όλες τις ανατολικές να δείς τι σου πηγαίνει?

Ναι το εχω σκεφτει κι αυτο...
Απλα δεν ειναι στο στυλ μου, να 'την πεφτω' στεγνα, ουτε στυλ 'καμακι',
θα προτιμουσα αρχικα γνωριμια μεσω νετ, και κατοπιν συναντηση σερβια ή παραλία οπως λες...
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
516
Πόντοι
306
Ναι το εχω σκεφτει κι αυτο...
Απλα δεν ειναι στο στυλ μου, να 'την πεφτω' στεγνα, ουτε στυλ 'καμακι',
θα προτιμουσα αρχικα γνωριμια μεσω νετ, και κατοπιν συναντηση σερβια ή παραλία οπως λες...

μαν δεν χρειάζεται. με μια μέτρια εμφάνιση έχει πολύ παιχνίδι. να ξές εκεί είναι η μέκκα του ανατολικού μπλόκ. δούλεψα 1 σεζόν το 2010 κ δεν προλαβαίνεις
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Απλα δεν ειναι στο στυλ μου, να 'την πεφτω' στεγνα, ουτε στυλ 'καμακι',
θα προτιμουσα αρχικα γνωριμια μεσω νετ, και κατοπιν συναντηση σερβια ή παραλία οπως λες...

Επειδή όλοι έχουμε νευρώσεις, εδώ ολόκληρος Γούντι Άλλεν έκανε καριέρα στον κινηματογράφο με αυτές.

Μπορείς να ξεκινάς με ερώτηση στο σούπερμάρκετ, συγνώμη, αυτή η σάλτσα πάει με μακαρόνια;

Aνάλογα πώς αντιδράει η άλλη το συνεχίζεις, σας αρέσει το πέστο;
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
μαν δεν χρειάζεται. με μια μέτρια εμφάνιση έχει πολύ παιχνίδι. να ξές εκεί είναι η μέκκα του ανατολικού μπλόκ. δούλεψα 1 σεζόν το 2010 κ δεν προλαβαίνεις

Ναι, ξερω, εχω γυρισει Χαλκιδικη παντου, το τι γυναικαρες κυκλοφορουν δεν περιγραφεται...

Αν δουλεψες εκει σε τουριστικο επαγγελμα, ειναι αλλη φαση...φανταζομαι το παιχνιδι ειναι ετοιμο, σου ρχονται μονες τους....
αλλο να ειναι εκτος τουριστικου κυκλωματος ομως.
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
516
Πόντοι
306
Ναι, ξερω, εχω γυρισει Χαλκιδικη παντου, το τι γυναικαρες κυκλοφορουν δεν περιγραφεται...

Αν δουλεψες εκει σε τουριστικο επαγγελμα, ειναι αλλη φαση...φανταζομαι το παιχνιδι ειναι ετοιμο, σου ρχονται μονες τους....
αλλο να ειναι εκτος τουριστικου κυκλωματος ομως.

μαν χαλκιδική παράτα την. χάνεσαι στη μετάφραση μεγάλο μέρος ίσως λίγο παιχνίδι έμεινε καλλιθέα αλλά έχει κ ανταγωνισμό ποιοτικό. εγω σου λέω με κλειστα μάτια εκεί κ λόγω χαμηλών τιμών σε εστίαση γενικά αλλά και μαζικό μουνί σε γκρουπ κτλ δλδ κορίτσια λαικά, του μόχθου χαχαχαχα
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
μαν χαλκιδική παράτα την. χάνεσαι στη μετάφραση μεγάλο μέρος ίσως λίγο παιχνίδι έμεινε καλλιθέα αλλά έχει κ ανταγωνισμό ποιοτικό. εγω σου λέω με κλειστα μάτια εκεί κ λόγω χαμηλών τιμών σε εστίαση γενικά αλλά και μαζικό μουνί σε γκρουπ κτλ δλδ κορίτσια λαικά, του μόχθου χαχαχαχα

Καταλαβα, εχει κοριτσια του λαου μαζικά οπως λες...ενω χαλκιδικη τα πιο χαιλικια...
Λες συγκεκριμενα για την 'Παραλία' ως το καλυτερο μερος για σλαβες γενικως;
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
516
Πόντοι
306
κ συγκεντρωτικό μέρος δλδ τις έχεις μαζεμένες στο μαντρί. θα τις πετυχάινεις παντού κάθε μέρα. έχει 1 παραλία, 2-3 μπαράκια σε ακτίνα χιλιομέτρου κ 2 κλαμπάκια που ιδίως στο 1 γίνεται χαμός. κ όλα αυτά σε σουπερ τιμές για την εποχή
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
516
Πόντοι
306
Καταλαβα, εχει κοριτσια του λαου μαζικά οπως λες...ενω χαλκιδικη τα πιο χαιλικια...
Λες συγκεκριμενα για την 'Παραλία' ως το καλυτερο μερος για σλαβες γενικως;

μαν πάρε ενα φιλαράκι κλείσε 1 βδομάδα με κλειστά μάτια. για ανατολικό μπλοκ είναι μεκκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom