Νέα

Βελιγράδι, Σερβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 956
  • Εμφανίσεις 179K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
Πινουμε ποτο με ενα φιλαρακι και λεμε να παμε στο Βελιγραδι τον Μαρτιο. Εχει πουτανες? Κοστος?
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Αμα σχεδιαζεις να πας για επι πληρωμη χανεις τον χρονο σου,ουτε μπουρδελα εχει ουτε τιποτα.
Αμα ρωτησεις κανα ταριφα κατι θα βρεις,με κανα 50-60Ευρω που στην Ελλαδα ιδια θα εβρισκες στο μεταξι με 10

 

ydroxoos27

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
2 ερωτησεις εχω

σερβια μπαίνουμε κανονικά πλεον με νεου τυπου ταυτοτητα με λατινικούς χαρακτήρες?

συνάλλαγμα που ειναι καλύτερο να αλλάξουμε στο Βελιγράδι?
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
ναι και στα 2, και να πας σε ανταλλακτηρια συναλαγματος μεσα στην πολη και οχι στο αεροδρομιο
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Mε αλλη εθνικοτητα δεν μου χει ξανασυμβει αυτο...σε dating sites δεν σταυρωνω απαντηση/μηνυμα απο σερβα, ουτε για το γαμωτο, ουγε για δειγμα!!!
Που αλλου, σε αλλες εθνικοτητες εχω νορμαλ αποκριση, και σε αλλα χαμος απο μηνυματα...σε στυλ να μην προλαβαινω να ριχνω χυλοπιτες ή να μην απαντω καν!!!!
Σερβια μιλαμε για zero reaction.
Δεν ξερω, τις κοβω (λαθος;;;; ) για πολυ σνομπαριες.....
Δεν μπορω να καταλαβω τι παιζει με αυτες.
Δηλαδη τετοια απαξια, ουτε με κλασατες Ρωσιδες δεν θα μπορουσα να φανταστω...
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Είπα να μη γράψω , αλλά όταν βλέπω τέτοιες μαλακίες ολκής πρέπει να προστατέψω τα μέλη του φόρουμ!Λοιπόν με το Τίντερ plus όπως και το ραντάρ του Τίντερ στο Βελιγράδι θα έχετε τα εξής αποτελέσματα!Θα κάνετε περί τα 500-600 like και θα έρθουν 20-30 ματσαρίσματα που θα απαντήσουν τα 5-10 που θα είναι οι λιγότερο ωραίες γκόμενες!Θα κλείσετε 2-3 ραντεβού που θα ευκαιρεί μόνο 1 σε κάποια μεσημεριανή ώρα που θα βγάζει βόλτα το σκύλο της που θα χέζει παντού!
Εγώ τα έλεγα!Το μυαλό των γυναικών εκει είναι στο Τσιγάρο, την υποκουλτούρα και μια κακή αντιγραφή του τρισάθλιου ελληνικού δηθενισμού!Δηλαδή ότι ξέρεις απο τις Ελλεηνίδες σε χειρότερο Βαθμό ...
Τώρα αν θες να ακούσεις του άλλους που πάνε και ξεσκίζονται κάνε προφίλ στο couch surfing  και πέξε το κυριλέ τύπος  :2funny: :2funny: :2funny:
 

DR_LOVE

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.519
Like
1.890
Πόντοι
216
Εγώ τα έλεγα!Το μυαλό των γυναικών εκει είναι στο Τσιγάρο, την υποκουλτούρα και μια κακή αντιγραφή του τρισάθλιου ελληνικού δηθενισμού!Δηλαδή ότι ξέρεις απο τις Ελλεηνίδες σε χειρότερο Βαθμό ...
Τώρα αν θες να ακούσεις του άλλους που πάνε και ξεσκίζονται κάνε προφίλ στο couch surfing  και πέξε το κυριλέ τύπος  :2funny: :2funny: :2funny:

Έχεις απόλυτο δίκιο..Η τέλεια προσέγγιση..Σερβια είναι ΒΑΛΚΑΝΙΑ απλα..Δεν είναι Ευρώπη..Εγω εχω περάσει καλα εκει μεσω couch surfing και πουλώντας υποκουλτουρα τυπου Παντελιδη και Καρρα που στην πραηματικη μου ζωή τα σιχαίνομαι...Αλλα θέλει τυχη..Αν σου κατσει όμως μπορείς και να πετύχεις καλο κορίτσι εκει.Παντως με εχει σημάδεψει η υποκουλτουρα...Τσιγαρο παντού, σκυλαδικα ελληνικα στην σερβικη γλώσσα και παντού Βαλκάνικη κουλτούρα..Ίχνος Σλαβισμου δεν υπάρχει..
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Απο περιδιαβαση σε σερβικα προφιλ, και αυτα που λετε,
μου φαινεται οτι την εχουν καραψωνισει οι Σερβες, ή λαθος κανω;

Βεβαια θα μου πει, εδω τις εχουν ψωνισει οι μπαζολες ελληνιδες.
Ποσω μαλλον αυτες που ειναι κατι κανταρια ομορφοτερες...
Αλλα πως στην ευχη το παιζουν 'ιστορία', αφου οι Σερβοι δεν χαμπαριαζουν με φεμινιστικες μλκιες;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Απο περιδιαβαση σε σερβικα προφιλ, και αυτα που λετε,
μου φαινεται οτι την εχουν καραψωνισει οι Σερβες, ή λαθος κανω;

Βεβαια θα μου πει, εδω τις εχουν ψωνισει οι μπαζολες ελληνιδες.
Ποσω μαλλον αυτες που ειναι κατι κανταρια ομορφοτερες...
Αλλα πως στην ευχη το παιζουν 'ιστορία', αφου οι Σερβοι δεν χαμπαριαζουν με φεμινιστικες μλκιες;

Τύπε,Σέρβοι δεν είναι μόνο οι Delije και οι Grobari.
Μια χαρά δούλοι κλαριινογαμπροί είναι οι τύποι.
Όχι στα δικά μας επίπεδα φυσικά,αλλά προσπαθούν να μας μοιάσουν.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Απο περιδιαβαση σε σερβικα προφιλ, και αυτα που λετε,
μου φαινεται οτι την εχουν καραψωνισει οι Σερβες, ή λαθος κανω;

Βεβαια θα μου πει, εδω τις εχουν ψωνισει οι μπαζολες ελληνιδες.
Ποσω μαλλον αυτες που ειναι κατι κανταρια ομορφοτερες...
Αλλα πως στην ευχη το παιζουν 'ιστορία', αφου οι Σερβοι δεν χαμπαριαζουν με φεμινιστικες μλκιες;
Αδερφέ, επειδή έζησα κάποια χρόνια στο Βελιγράδι (όχι ως φοιτητής), μπορώ να σου πω το εξής: οι Σερβίδες είναι μια χαρά γυναίκες, όχι μόνο εμφανισιακά αλλά και στα μυαλά τους. Βέβαια είναι πολύ γκρινιάρες. Όταν βγαίνουν όμως από την πατρίδα τους (πχ για διακοπές) είναι πιο αφ υψηλού και από τις Ιταλίδες. Και το κακό είναι πως αν δεν μιλά Σέρβικα, δεν υπάρχει περίπτωση να πηδήξεις Σερβίδα...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Απο περιδιαβαση σε σερβικα προφιλ, και αυτα που λετε,
μου φαινεται οτι την εχουν καραψωνισει οι Σερβες, ή λαθος κανω;

Βεβαια θα μου πει, εδω τις εχουν ψωνισει οι μπαζολες ελληνιδες.
Ποσω μαλλον αυτες που ειναι κατι κανταρια ομορφοτερες...
Αλλα πως στην ευχη το παιζουν 'ιστορία', αφου οι Σερβοι δεν χαμπαριαζουν με φεμινιστικες μλκιες;

Οι Σέρβες γουστάρουν  Balkan power τύπους.Πρέπει να μιλάς για οικογένεια,θρησκεία,έθνος,παραδόσεις.Δε γουστάρουν αδύναμους συναισθηματικούς άντρες γιατί οι Σέρβοι είναι macho,οι Σέρβες έχουν κακοσυνηθίσει σε ψηλούς,γυμνασμένους,σκληροτράχηλους άντρες.Ιχνος ρομαντισμού δεν παίζει.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Παντως, φαινονται αρκετα απροσιτες...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Παντως, φαινονται αρκετα απροσιτες...

Οχι μη νομίζεις.Αν κάνεις σωστή παρουσίαση μπορείς να γειώσεις Σ
Σέρβα ή κροάτισσα μουνάρα που ούτε στον ύπνο σου δε βλέπεις Πολωνία.Απλά πρέπει να τα πεις σωστά.
Επειδή οι δυτικές και ανατολικές Σλάβες είναι πολύ ευκολότερες οι παίκτες προτιμούν να γαμάνε συμβατικά εξαράκια και εφταράκια αντί να μπλέκουν με Νοτιοσλάβες.
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
Αδερφέ, επειδή έζησα κάποια χρόνια στο Βελιγράδι (όχι ως φοιτητής), μπορώ να σου πω το εξής: οι Σερβίδες είναι μια χαρά γυναίκες, όχι μόνο εμφανισιακά αλλά και στα μυαλά τους. Βέβαια είναι πολύ γκρινιάρες. Όταν βγαίνουν όμως από την πατρίδα τους (πχ για διακοπές) είναι πιο αφ υψηλού και από τις Ιταλίδες. Και το κακό είναι πως αν δεν μιλά Σέρβικα, δεν υπάρχει περίπτωση να πηδήξεις Σερβίδα...

σωστότατος, με εξαιρεση την τελευταια προταση.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Υποτιθεται κιολας, οτι οι Σερβες γενικως γουσταρουν Ελληνες...
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
516
Πόντοι
306
μαν Βελιγράδι δεν ξέρω να σου πώ αλλά για επαρχία πολύ δυνατά μουνιά παίζουν Νόβι Σαντ που είναι βόρεια πριν σουμπότιτσα (σύνορα με ουγγαρία). Γενικά έχει δυνατά μουνιά και νότια αλλά παίζει πολύ στιλιάρι εκεί
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Και κατι αλλο που μου κανει εντυπωση...
Φιλοι μου, μα πολλοι φιλοι μου, μαθαινω οτι ανεβαινουν Σερβια, τουλαχιστον μια φορα το χρονο....
Βεβαια, παντρεμενοι, δεσμευμενοι, οτιδηποτε....
Παροτι ειμαστε φιλοι, δεν μου λενε τι στην ευχη πανε και κανουν εκει!
Βολτα ο ενας, να δω για καμια επιχειρηματικη συμφωνια για τις ελιες ο αλλος, και κατι αλλα κουλά....
Και μαθαινω τον εναν σερβια, τον αλλον σερβια κλπ.

Τωρα γιατι εγω σκεφτομαι αυτο που σκεφτεστε κι εσεις;

---------------------

Περα απο αυτο ομως, σε dating sites, δεν ειδα να ανταποκρινονται οι σερβες....τωρα ισως στα sites αυτα να μην ειναι και το καταλληλο/αντιπροσωπευτικο δειγμα σερβων γυναικων θα πει κανεις...
αλλα και στα τυφλα να πας εκει, και οποια δεις στο δρομο να πας να μιλησεις, πολυ στο φλου μου φαινεται, δεν νομιζω οτι μπορει να βρεις κοπελα για σοβαρη σχεση με αυτο τον τροπο, μονο καμια ξεπετα και αν....

Πως στην ευχη γινεται μια καλη προσεγγιση με σερβες;
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
516
Πόντοι
306
Και κατι αλλο που μου κανει εντυπωση...
Φιλοι μου, μα πολλοι φιλοι μου, μαθαινω οτι ανεβαινουν Σερβια, τουλαχιστον μια φορα το χρονο....
Βεβαια, παντρεμενοι, δεσμευμενοι, οτιδηποτε....
Παροτι ειμαστε φιλοι, δεν μου λενε τι στην ευχη πανε και κανουν εκει!
Βολτα ο ενας, να δω για καμια επιχειρηματικη συμφωνια για τις ελιες ο αλλος, και κατι αλλα κουλά....
Και μαθαινω τον εναν σερβια, τον αλλον σερβια κλπ.

Τωρα γιατι εγω σκεφτομαι αυτο που σκεφτεστε κι εσεις;

---------------------

μαν μπορώ να σου μιλήσω απόλυτα γιατί έμεινα 4 χρόνια Σερβία με γλώσσα κτλ. Σέρβες στη χώρα τους είναι ψωνισμένες γκόμενες κ δύσκολες κατά βάση (οι ωραίες τουλάχιστον). Το θέμα είναι α.γλώσσα πρέπει να γνωρίζεις οπωσδήποτε β.οι άντρες γενικά δεν καλοβλέπουν τους ξένους (εδώ βοηθάει να μένεις εκεί κ να γνωρίζεις τη γλώσσα)

Περα απο αυτο ομως, σε dating sites, δεν ειδα να ανταποκρινονται οι σερβες....τωρα ισως στα sites αυτα να μην ειναι και το καταλληλο/αντιπροσωπευτικο δειγμα σερβων γυναικων θα πει κανεις...
αλλα και στα τυφλα να πας εκει, και οποια δεις στο δρομο να πας να μιλησεις, πολυ στο φλου μου φαινεται, δεν νομιζω οτι μπορει να βρεις κοπελα για σοβαρη σχεση με αυτο τον τροπο, μονο καμια ξεπετα και αν....

Πως στην ευχη γινεται μια καλη προσεγγιση με σερβες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom