Νέα

Βελιγράδι, Σερβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 956
  • Εμφανίσεις 179K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
χειροτερες θα ελεγα τετοια μιζαδορικη συμπεριφορα δεν εχει βγαλει η φυση  :2funny:

this is balkan και οπου βαλκανια οι γυναικες ειναι βραστα  :grin:
σημερα μιλησα με ενα σερβο κυπρο απο νισ,δουλευει στα οινομενα εθνη εχουμε σερβουσ και σλοβακους εδω στρατιωτεσ σην νεκρη ζωνη.του ειπα πηγα βελιγραδι και αγαπω την σερβια οπως και αυτος μιλησε για την φιλια μας τα συνηθισμενα.για τισ σερβεσ αυτεσ 30 και πανω που οι περισοτερεσ τηνεκαναν και αυτεσ που βλεπω κυπρο οι περισοτερεσ εχουν φατσα σαν αγριεσ σκηλεσ.ποτε δεν ειναι χαμογελαστεσ,σκληρο σκυλε υφος.οι μικρεσ και γενικα η νεα γενια που ειδα 12 μεχρι 15 ειναι πιο ηρεμη,χαλαρη,χαμογελαστη και πιο φιλικη.ουτε τσαμπουκα ουτε μαγκες,μια χαρα παιδακια.παλαιοτερα η σερβια ηταν γνωστη για εξαγωγη εκτελεστων και κλεφτων.η νεα γενια πολυ διαφορετικη.
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
σημερα μιλησα με ενα σερβο κυπρο απο νισ,δουλευει στα οινομενα εθνη εχουμε σερβουσ και σλοβακους εδω στρατιωτεσ σην νεκρη ζωνη.του ειπα πηγα βελιγραδι και αγαπω την σερβια οπως και αυτος μιλησε για την φιλια μας τα συνηθισμενα.για τισ σερβεσ αυτεσ 30 και πανω που οι περισοτερεσ τηνεκαναν και αυτεσ που βλεπω κυπρο οι περισοτερεσ εχουν φατσα σαν αγριεσ σκηλεσ.ποτε δεν ειναι χαμογελαστεσ,σκληρο σκυλε υφος.οι μικρεσ και γενικα η νεα γενια που ειδα 12 μεχρι 15 ειναι πιο ηρεμη,χαλαρη,χαμογελαστη και πιο φιλικη.ουτε τσαμπουκα ουτε μαγκες,μια χαρα παιδακια.παλαιοτερα η σερβια ηταν γνωστη για εξαγωγη εκτελεστων και κλεφτων.η νεα γενια πολυ διαφορετικη.

:hi:
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Τα παιδιά που θα ανέβουν πάνω θα μας πούνε.. Πάντως μη μπερδεύεστε.. άλλο η Σερβίδα στις διακοπές το καλοκαίρι, ανέμελη με τις φίλες της και άλλο στη χώρα της. Ας μην είμαστε όμως ξερόλες.. Και εμένα η δική μου άποψη από όσες Σερβίδες έχω γνωρίσει 3,4 συνολικά είναι πως πρόκειται για όμορφες γυναίκες που όμως πουλάνε τον εαυτό τους πολύ ακριβά. Για να σου κάτσουν θα ταλαιπωρηθείς και θα έχουν πάντα μια περιέργη έπαρση.. στη γενικότερη συμπεριφορά τους. Καλές για φίλες, για ξενάγηση, αλλά κακές για σχέση. Και η δικιά μου μικρή εμπειρία μου λέει πως αν έχεις σκοπό να επενδύσεις σε μια τέτοια σχέση αργά ή γρήγορα θα το μετανιώσεις και για αυτό οι περισσότεροι έλληνες που παντρεύτηκαν Σερβίδες χώρισαν και δεν μιλάνε για αυτές με τα καλύτερα λόγια.
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Τα παιδιά που θα ανέβουν πάνω θα μας πούνε.. Πάντως μη μπερδεύεστε.. άλλο η Σερβίδα στις διακοπές το καλοκαίρι, ανέμελη με τις φίλες της και άλλο στη χώρα της. Ας μην είμαστε όμως ξερόλες.. Και εμένα η δική μου άποψη από όσες Σερβίδες έχω γνωρίσει 3,4 συνολικά είναι πως πρόκειται για όμορφες γυναίκες που όμως πουλάνε τον εαυτό τους πολύ ακριβά. Για να σου κάτσουν θα ταλαιπωρηθείς και θα έχουν πάντα μια περιέργη έπαρση.. στη γενικότερη συμπεριφορά τους. Καλές για φίλες, για ξενάγηση, αλλά κακές για σχέση. Και η δικιά μου μικρή εμπειρία μου λέει πως αν έχεις σκοπό να επενδύσεις σε μια τέτοια σχέση αργά ή γρήγορα θα το μετανιώσεις και για αυτό οι περισσότεροι έλληνες που παντρεύτηκαν Σερβίδες χώρισαν και δεν μιλάνε για αυτές με τα καλύτερα λόγια.

ετσι ειναι συμφωνω απολυτα dirty  :hi:
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
ολεσ οι γυναικεσ κοιτανε να εχουν οφελοσ απο τον αντρα, και ειναι στυγνεσ


οι αντρεσ αναλογικα ειναι πιο πονοψυχοι
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Τα παιδιά που θα ανέβουν πάνω θα μας πούνε.. Πάντως μη μπερδεύεστε.. άλλο η Σερβίδα στις διακοπές το καλοκαίρι, ανέμελη με τις φίλες της και άλλο στη χώρα της. Ας μην είμαστε όμως ξερόλες.. Και εμένα η δική μου άποψη από όσες Σερβίδες έχω γνωρίσει 3,4 συνολικά είναι πως πρόκειται για όμορφες γυναίκες που όμως πουλάνε τον εαυτό τους πολύ ακριβά. Για να σου κάτσουν θα ταλαιπωρηθείς και θα έχουν πάντα μια περιέργη έπαρση.. στη γενικότερη συμπεριφορά τους. Καλές για φίλες, για ξενάγηση, αλλά κακές για σχέση. Και η δικιά μου μικρή εμπειρία μου λέει πως αν έχεις σκοπό να επενδύσεις σε μια τέτοια σχέση αργά ή γρήγορα θα το μετανιώσεις και για αυτό οι περισσότεροι έλληνες που παντρεύτηκαν Σερβίδες χώρισαν και δεν μιλάνε για αυτές με τα καλύτερα λόγια.

Αμαν τι εγινε ρε παιδια, η απομυθοποιηση των σερβιδων;
Αυτα δεν τα ελεγε κανεις στις πρωτες σελιδες αυτου του νηματος!!!!
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Αμαν τι εγινε ρε παιδια, η απομυθοποιηση των σερβιδων;
Αυτα δεν τα ελεγε κανεις στις πρωτες σελιδες αυτου του νηματος!!!!
εχει φανταστικους ταξιδιωτεσ μαλλον χαχαχχα.αν δεισ σε αλλα θεματα εγραψα σλοβακια,σοφια και αλλου.λετονια,πορτογαλια κα που δεν θυμαμε και εδω και 2 3 χρονια δεν πατησε κανενασ να γραψει την συνεχεια.σημερα ειδα λευκωσια ενα κυπριο παντρεμενο με σερβα,αθλιοσ αυτοσ και αυτη μπαζο χοντροκολα με 2 παιδακια.αν ειναι αυτεσ που βρισκουν οπως και οι ουκρανιδεσ αθλιεσ που παντρευονται οι κυπριοι
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Παιζει κανεις χρόνιο/συνεχές παιχνίδι στην Σερβία;
Εχουμε κανεναν εδω, που να παρακολουθει στενα το dating scene της Σερβιας, διαχρονικα;
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Τα παιδιά που θα ανέβουν πάνω θα μας πούνε.. Πάντως μη μπερδεύεστε.. άλλο η Σερβίδα στις διακοπές το καλοκαίρι, ανέμελη με τις φίλες της και άλλο στη χώρα της. Ας μην είμαστε όμως ξερόλες.. Και εμένα η δική μου άποψη από όσες Σερβίδες έχω γνωρίσει 3,4 συνολικά είναι πως πρόκειται για όμορφες γυναίκες που όμως πουλάνε τον εαυτό τους πολύ ακριβά. Για να σου κάτσουν θα ταλαιπωρηθείς και θα έχουν πάντα μια περιέργη έπαρση.. στη γενικότερη συμπεριφορά τους. Καλές για φίλες, για ξενάγηση, αλλά κακές για σχέση. Και η δικιά μου μικρή εμπειρία μου λέει πως αν έχεις σκοπό να επενδύσεις σε μια τέτοια σχέση αργά ή γρήγορα θα το μετανιώσεις και για αυτό οι περισσότεροι έλληνες που παντρεύτηκαν Σερβίδες χώρισαν και δεν μιλάνε για αυτές με τα καλύτερα λόγια.
οσουσ ειδα κυπρο μπαζα κρατουσανε.ο ενασ τον κερατωσε και τον χωρησε μετα
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
Μου κάνει εντύπωση που η Αθήνα δεν έχει Σέρβες πουτάνες. Αυτοι λόγω πολέμου είναι καταστρεμένοι οικονομικά.  Και δεν είναι λόγω συνόρων. Δέστε Αλβανία, Μολδαβία, Ρωσοουκρανίες κ.λ.π.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Να χει πουτανες Σερβες Ελλαδα?ποτε δεν εχω πετυχει ακομα και Σερβια δεν εχει πολλες πουτανες,αμα συννενοηθειτε με ταριφα θα βρειτε αλλα θα παει κανα 50-60αρι την ωρα..δεν αξιζει

Για να γαμησεις Σερβια γαμας αρκει να ξερεις να πλασαριστεις..Εγω γαμησα 2σε 10μερες και βγηκα συνολο με πανω απο 10 διαφορετικες σε 10μερες(day game,online dating οπως εχω ξαναπει,αποφυγεται κυριλες κλαμπ)..Θα γαμουσα τουλαχιστον τις μισες αμα ειχα χρονο..Γιατι γαμας,βεβαια οχι ανετα ουτε one night stand(με μαεστρια μπορεις ομως,πρεπει να το παιζεις αδιαφορος οσο δεν παει..και μετα θα στο προτινουν αυτες)

Βεβαια ξανα λεω δεν ειναι καθολου ευκολο αμα πας και δειχνεις λιγουρης η οτι πας να γαμησεις(εμενα με ρωτουσαν γιατι πηγα και εννοειται δεν ελεγα για να γαμησω αλλα γιατι ακουσα οτι ειναι ωραια,γιατι ειναι φθηνα,για το beer festival,γιατι ειμαι balkan power χαχα)..ακομα και να πεις οτι πηγες γιατι ειναι φθηνα(και ας φανεις φτωχος,γιατι αυτοι δεν ειναι??) ειναι χιλιες φορες προτιμοτερο απ το να πεις οτι πας για τις γυναικες..τετοια κανουν κατι Τουρκοι και Ιταλοι και ουτε για φτυσιμο δεν τους εχουν..Ενα παραδειγμα,η μια Σερβα που γαμησα μου ελεγε ποσο λιγδιαριδες ειναι οι Τουρκοι που πανε πλεον κατα χιλιαδες Βελιγραδι γιατι νομιζουν οτι θα γαμησουν(που να ξερε οτι εκανα το ιδιο).

Κατι ακομα,εγω ειμαι ψηλος και γενικα εμφανισημος δεν ξερω αμα παιζει ρολο γιατι λογω αντρων(ψηλοι,γεροδεμενοι) υπαρχει ανταγωνισμος αν και ισοσκελιζεται απο το γεγονος οτι  δεν εχει ακομα τουριστες πολλους και γενικα ξενους


Ακομα και να μην γαμησετε παντως,ειναι υπεροχη και φθηνη πολη(απο τις πιο φθηνες που εχω ταξιδεψει) οποτε αξιζει τον κοπο..στο κατω κατω δεν νομιζω κανεις να ταξιδευει απλα για να γαμησει..αλλιως παει στο μεταξι και του ρχεται και τσαμπα

Αυτα απο μενα και μην ακουτε τιποτα..εγω αμα σας πω σκηνικα που μου τυχανε(παντρεμενες κτλπ) θα νομιζετε οτι ειναι απο κανα βιβλιο

 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
panoskliros εδωσες ελπιδα στο σερβικο πεδίο μαχης!

Απο online dating πως το δουλεψεις με τις σερβες; Για πες κανενα site, καμια τεχνικη κλπ
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
panoskliros εδωσες ελπιδα στο σερβικο πεδίο μαχης!

Απο online dating πως το δουλεψεις με τις σερβες; Για πες κανενα site, καμια τεχνικη κλπ

Να αρχισεις tinder plus κανα δεκαημερο ηδη πριν πας ωστε να σαρωσεις την πολη και εκει πανω να παιζεις χαλαρα
badoo επισης δουλευει πολυ σερβια με τα likes οχι τοσο με κουβεντα,οποτε παιζει και εκει,αλλαξε τοποθεσια πριν πας παλι κανα δεκαημερο και παιζε αβερτα
couchsurfing το ιδιο,ειναι οι πιο ανοιχτες εκει μεσα και ξερουν αγγλικα,στειλε σε οσες μενουν στην πολη να βγειτε..αρχισε κανα μηνα πριν ωστε να στειλεις στις εκατονταδες που ειναι εκει

Αν εχει καλο καιρο για day game,πρωι-μεσημερι τραβα στο καστρο,στα παρκα,στη λιμνη ada και χωσου σε οποια σου αρεσει,μιλανε γενικα

 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Για πληρωτεο ερωτα δεν αξιζει η πολη παντως..σιγουρα πιο ακριβα απο αθηνα
Για καμακια αξιζει..οσο ειναι καιρος...ηδη οι τουρκικες ακριδες αρχιζουν τα τελευταια χρονια τις επιδρομες
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Να αρχισεις tinder plus κανα δεκαημερο ηδη πριν πας ωστε να σαρωσεις την πολη και εκει πανω να παιζεις χαλαρα
badoo επισης δουλευει πολυ σερβια με τα likes οχι τοσο με κουβεντα,οποτε παιζει και εκει,αλλαξε τοποθεσια πριν πας παλι κανα δεκαημερο και παιζε αβερτα
couchsurfing το ιδιο,ειναι οι πιο ανοιχτες εκει μεσα και ξερουν αγγλικα,στειλε σε οσες μενουν στην πολη να βγειτε..αρχισε κανα μηνα πριν ωστε να στειλεις στις εκατονταδες που ειναι εκει

Αν εχει καλο καιρο για day game,πρωι-μεσημερι τραβα στο καστρο,στα παρκα,στη λιμνη ada και χωσου σε οποια σου αρεσει,μιλανε γενικα

badoo στην ελλαδα ειναι τιγκα στο ψευτικο προφιλ....εκει εχει αληθινες κοπελες;

To δε tinder στην ελλαδα ειναι επισης γεματο απο ξυνισμενες ελλεεινες ελλεεινιδες που το μονο που κανουν ειναι να παιζουν για να τονωσουν την αυτοπεποιθηση τους και το ναρκισισμο τους και τιποτε αλλο....εκει δεν το βλεπουν ετσι;

couchsurfing δεν το ξερω...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Να χει πουτανες Σερβες Ελλαδα?ποτε δεν εχω πετυχει ακομα και Σερβια δεν εχει πολλες πουτανες,αμα συννενοηθειτε με ταριφα θα βρειτε αλλα θα παει κανα 50-60αρι την ωρα..δεν αξιζει

Πριν καμιά 5ετία όταν έμενα Αθήνα,είχα πάρει αυτήν που δουλεύει ακόμα.

www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:%CE%9C%CF%8C%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%B1+%CE%A3%CE%AD%CF%81%CE%B2%CE%B1/listingid:1391/]http://www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:%CE%9C%CF%8C%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%B1+%CE%A3%CE%AD%CF%81%CE%B2%CE%B1/listingid:1391/[/url]


1i2eNpj.jpg




Βελιγράδι έχω πάει μια φορά,αλλά δεν είναι ούτε για πορνοτουρισμός,ούτε τρως τόσο εύκολα από έξω όσο π.χ.Πολωνία.
Είχα ρίξει δουλειά πριν από fb,για να βγάλω άκρη. :fuck1:
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Εγω μιλαγα με αρκετες σε tinder,badoo,cs σε σχεση με Ελλαδα,ειδικα badoo νεκραναστηθηκε,πολλα like(εδω ελλαδα δεν το χρησιμοποιω πλεον πια) ,τωρα ποσες ειναι αληθινες δεν ξερω,εγω παντως βγηκα με πανω απο 10 γκομενες σε 10μερες και εφαγα 2 γιατι δεν ειχα χρονο για παραπανω..Αμα εχεις πολυ χρονο πχ μηνες και πας σερβια πιστευω θα σαι balkan king χαχα..
Παντως καθε ενας ειναι διαφορετικος εγω πηγα με balkan style και περασα καλα,ενα φιλαρακι που πηγε hipster και καλα πηρε τα @@ μου δεν παιρνανε εκει τα beta male θελει alpha
Αποψη μου οτι alpha περναει σε ολα τα βαλκανια,beta με κανουν καλα μονο με ασιατισες
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Εγω μιλαγα με αρκετες σε tinder,badoo,cs σε σχεση με Ελλαδα,ειδικα badoo νεκραναστηθηκε,πολλα like(εδω ελλαδα δεν το χρησιμοποιω πλεον πια) ,τωρα ποσες ειναι αληθινες δεν ξερω,εγω παντως βγηκα με πανω απο 10 γκομενες σε 10μερες και εφαγα 2....
Είπα να μη γράψω , αλλά όταν βλέπω τέτοιες μαλακίες ολκής πρέπει να προστατέψω τα μέλη του φόρουμ!Λοιπόν με το Τίντερ plus όπως και το ραντάρ του Τίντερ στο Βελιγράδι θα έχετε τα εξής αποτελέσματα!Θα κάνετε περί τα 500-600 like και θα έρθουν 20-30 ματσαρίσματα που θα απαντήσουν τα 5-10 που θα είναι οι λιγότερο ωραίες γκόμενες!Θα κλείσετε 2-3 ραντεβού που θα ευκαιρεί μόνο 1 σε κάποια μεσημεριανή ώρα που θα βγάζει βόλτα το σκύλο της που θα χέζει παντού και θα μαζεύει με ένα πλαστικό γάντι τα σκατά του :vomit:
Παιχνίδι σε κλάμπ και Μπάρ δεν υπάρχει !Εκτός του οτι πρέπει να φοράς μάσκα οξυγόνου απο τη καπνίλα  στους εσωτερικούς χώρους!
Αν και Παλιώτερα είχα πέσει έξω με κάποια μέλη του σάιτ και τα είχα αμφισβητήσει ...εδώ δεν υπάρχει αμφιβολία πως το 2 σε 10 μέρες απο το τίντερ δεν γίνεται!!!ΝΟΜΟΣ!!!!ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΑΝΤΙΝΟΜΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!

Η Σερβία είναι πλέον καλός προορισμός για τους ομοφυλόφιλους!Πουστρευει με γεωμετρική πρόοδο!Οι Σέρβοι κάνουν χαρές όταν βλέπουν Έλληνες γενικώς αλλά κάποιες φορές ξεφεύγουν  :effemine:
Και μην ξεχνάμε πως έδωσαν στεγνά και τον μεγαλύτερο τους ήρωα τον Στρατιγό Ράντκο Μλάντιτς για να γλύψουν την Ευρώπη !Τέλειο παράδειγμα μαζί με το δικό μας για το πόσο ταπεινώνονται και ξεφτιλίζονται ηθικά τα έθνη...Απο μακριά και αγαπημένοι με αυτή τη χώρα !!!
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Στο tinder οπως και στα online sites μετραει η εμφανιση κατα πρωτο λογο,αμα εισαι εμφανησιμος για την αλλη παιρνεις like μετα ειναι θεμα τι θα πεις..Εγω ειπα οτι βγηκα με πολλες απο αυτα τα 3sites οχι μονο απο tinder
Gay στο βελιγραδι?χαχα οποιος παει ας πιαστει χερι χερι με τον δικο του και αμα δεν φυγει αραπης απ εκει περα να μην με λενε Πανο χαχα

Αφου το παμε και σε πολιτικο(κουβεντα να γινεται)
και εμεις δωσαμε Οτσαλαν στον μεγαλυτερο εχθρο..επισης οι σερβοι πολεμησαν σχεδον μονοι(εκτος απο μια μικρη βοηθεια απο ρωσσους αλεξιπτωτιστες) εναντια σε βοσνια,κροατια,αλβανια και ολο το νατο
Τρεις μηνες τουλαχιστον τρωγανε καθημερινους βομβαρδισμους..εβλεπα μια συνεντευξη ενος νατοικου που ελεγε πριν τους βομβαρδισμους βασαμε στοιχηματα στις ποσες μερες..μερες! ουτε καν βδομαδα θα συνθηκολογησουν..εγινε τελικα μετα απο μηνες οταν οι αμερικανοι ειπανε στον μιλοσεβιτς η συνθηκολογηση η θα σας βομβαρδιζουμε μεχρι να σας εξαφανιζουμε..δεν πιστευω οτι λογικος ηγετης θα ελεγε οκ ριχτε αντεχουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom