Νέα

Βελιγράδι, Σερβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 965
  • Εμφανίσεις 181K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sam111

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2013
Μηνύματα
28
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
280
Καλησπέρα συναγωνιστές θα ήθελα αν μπορείτε να μου δώσετε πληροφορίες όσο αναφορά την διαμονή τα club και μπαρ αλλά και τα call girls στο Βελιγράδι που σκοπεύω να επισκεφτώ τον Ιανουάριο.ο σκοπός είναι καθαρά για clubbing και γυναίκες οπότε κάθε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη ευχαριστώ εκ τον προτέρων
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
189
Like
221
Πόντοι
21
Με το που πάτησα το πόδι μου είδα ένα ψηλό μουνάκι ποίημα . Αν ήμουν μάνατζερ θα την έστελνα για πασαρέλα στην victoria secret. Κάτσε εσύ στην Ελλάδα με τις χαμηλοκώλες .
κυπρο ειμαι και δεν ζω στην χειροτερη χωρα της ευρωπης ελλαδισταν.
γυρισα απο τουρκια τωρα ανταλια αν δεις τι μουνια εχει εκει στην τουρκια
ξανθες γαλανοματες,μαυρο μαλακι ασπρο δερμα ,μελαχρινες οι πιο ομορφες
του κοσμου ειναι στην τουρκια.με τις ρωσιδες ουκρανιδες εκει που 80% ειναι πουτανες
μονο κατι τουρκοι αθλιοι και παφτωχοι ασχολουντε σαν αυτους που ειχαμε στην ουκρανια
πριν 20 χρονια χαχαχαχαχ.παω σερβια οχι για τις γκομενες που ειναι ασχημες αλλα γιατι τους αγαπω
σαν λαο.φεβρουαριο ισως και δεκεβριο παλι τουρκια θα παω!σαν τις τουρκαλες δεν εχει
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.915
Like
1.438
Πόντοι
216
κυπρο ειμαι και δεν ζω στην χειροτερη χωρα της ευρωπης ελλαδισταν.
γυρισα απο τουρκια τωρα ανταλια αν δεις τι μουνια εχει εκει στην τουρκια
ξανθες γαλανοματες,μαυρο μαλακι ασπρο δερμα ,μελαχρινες οι πιο ομορφες
του κοσμου ειναι στην τουρκια.με τις ρωσιδες ουκρανιδες εκει που 80% ειναι πουτανες
μονο κατι τουρκοι αθλιοι και παφτωχοι ασχολουντε σαν αυτους που ειχαμε στην ουκρανια
πριν 20 χρονια χαχαχαχαχ.παω σερβια οχι για τις γκομενες που ειναι ασχημες αλλα γιατι τους αγαπω
σαν λαο.φεβρουαριο ισως και δεκεβριο παλι τουρκια θα παω!σαν τις τουρκαλες δεν εχει

2 ερωτησεις.

- Εχει Τουρκαλες χριστιανες; Πιστευω εχει κρυπτοχριστιανους πολλους βεβαια, πολλοι εχουν και ελληνικες ριζες (εξισλαμισμοι). Βασικο να εχει καποιος ιδια θρησκεια/κοσμοθεωρια.

- Μπορουν να ερθουν ευκολα Ελλαδα; Απ'οσο ξερω θελει βιζα, οι κλασικες δυσκολιες.

------

Εμπαινα παλια Baddoo και κοιταζα και Τουρκια,
ποτε δεν καταλαβα, πως ενας....μογγολολαος, γιατι αυτο ειναι οι Τουρκοι (μογγολικο φυλο που ηρθε πριν αιωνες στην περιοχη), μπορει να εχει ξανθες, ολολευκες, γαλανοματες,
δηλαδη, περιμενεις να δεις τιποτε μαυροτσουκαλα με μπουργκες και βλεπεις και πολλους αγγελους και σιγουρα δεν ειναι ολες ρωσιδες. Δεν το καταλαβα αυτο, πως ενα μογγολολαος οπως οι τουρκοι, να εχουν ωραιες γυναικες, σε καλο ποσοστο (δεν ειναι και σλαβοι, μη τρελαθουμε κιολας).

Βεβαια, θα πρεπει να γινει ενα συγκριτικο, ελληνιδες-τουρκαλες, να δουμε τι λεει ο κοσμος....
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
359
Like
642
Πόντοι
81
Οι τουρκοι έχουν πολυ Ευρωπαϊκό αίμαι μέσα. Απογόνους Ελλήνων πάρα πολλούς, Σερβους Βουλγαρους απο το παιδομάζβμα, Αλβανους που ηταν συμμαχοι αιωνες και μετα αρκετοι Ευρωπαίοι ζουσαν στα παραλια, οι λεγόμενοι λεβαντίνοι Αγγλοι Γαλλοι, Ισπανοι, διαφοροι. Ήξερα ενα Τούρκο που έμοιαζε με Δανό, αυτο το κοκκινοπό δέρμα, ξανθοκόκκινο μαλι, καμία σχέση με ντόπιες φυλες Μικρας Ασίας και τουρκους. Μη ξεχναμε η περιοχή της Άγκυρας λεγόταν Γαλατία γιατί είχαν μεταναστεύσει Γαλατες εκει. Ολοι αυτοί ακομα εκει ζούνε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Geroxekoutis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
428
Κριτικές
16
Like
6.981
Πόντοι
2.031
Κύριοι, δεν έχω πάει Σερβία ποτέ, ΑΛΛΑ μια Σέρβα που είχα κάποτε σχέση, ήταν ότι καλύτερο μου έχει τύχει: Ομορφιά, Δοτικότητα, Κάβλα. Και πολύ φιλέλλην λαός!
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
359
Like
642
Πόντοι
81
Οι Σέρβες για μενα είναι οι πιο ωραίες στην Ευρώπη. Φινέτσα, καυλα, ομορφιά, ύψος, προσωπάρες και ποδάρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom