Νέα

Βελιγράδι, Σερβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 956
  • Εμφανίσεις 179K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
λενε ότι είναι ωραιες γυναικες. Εγω δεν εχω δει καλες
 

jimjimjim

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
1
καλησπερα μαγκες..θα ειμαι βελιγραδι σε 1 μηνα περιπου και απο οσο εχω ψαξει εδω δεν βρισκω τπτ σχετικα με cg..μπορει να βοηθησει καποιος?
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
καλησπερα μαγκες..θα ειμαι βελιγραδι σε 1 μηνα περιπου και απο οσο εχω ψαξει εδω δεν βρισκω τπτ σχετικα με cg..μπορει να βοηθησει καποιος?
Γιατί ρε φίλε?  :think:
Θες να γαμισεις βίζιτα? Γαμα την εδώ.
Θες να γαμισεις Βελιγραδιότισα? Θα πρέπει να βρέξεις κώλο...
 

Jepp

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2018
Μηνύματα
356
Like
19
Πόντοι
1
halooglasi - αλλά έχει πολλές μούφες
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.392
Like
4.784
Πόντοι
456
Μετά απο 4ήμερο στο Βελιγράδι οφείλω να ομολογήσω ότι είδα αρκετές όμορφες κοπέλες αλλά είδα και πολλές τραβελόφατσες-έκφυλες-σκυλιά (μαλλί-βλεφαρίδα-κολάν-τακούνι !!!) !!! Είδα 2-3 μαγαζιά με στριπ η άλλου τύπου αλλα δεν εχω γνώμη,πάντως φοβερή πόλη και ακόμα φθηνή ..................
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
Μετά απο 4ήμερο στο Βελιγράδι οφείλω να ομολογήσω ότι είδα αρκετές όμορφες κοπέλες αλλά είδα και πολλές τραβελόφατσες-έκφυλες-σκυλιά (μαλλί-βλεφαρίδα-κολάν-τακούνι !!!) !!! Είδα 2-3 μαγαζιά με στριπ η άλλου τύπου αλλα δεν εχω γνώμη,πάντως φοβερή πόλη και ακόμα φθηνή ..................
Φτηνη ακόμα? Πόσο δηλαδή?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Μετά απο 4ήμερο στο Βελιγράδι οφείλω να ομολογήσω ότι είδα αρκετές όμορφες κοπέλες αλλά είδα και πολλές τραβελόφατσες-έκφυλες-σκυλιά (μαλλί-βλεφαρίδα-κολάν-τακούνι !!!) !!! Είδα 2-3 μαγαζιά με στριπ η άλλου τύπου αλλα δεν εχω γνώμη,πάντως φοβερή πόλη και ακόμα φθηνή ..................
Βελιγράδι θαυμάσια πόλη ανθρώπινη καθαρή σύγχρονη ευρωπαϊκή πρωτεύουσα ζει κανείς άνετα εκεί τα τελευταία χρόνια έχει ξεπεράσει τις δυσκολίες του παρελθόντος και βρίσκεται σε τροχιά ανάπτυξης.
Το ένα στριπτιζαδικο μαλλον το είδες σε μια κάθετη της κνεζ Μιχαιλοβα.
Γενικά Βελιγράδι μας πάνε αρκετά και μπορείς να παίξεις μπάλα ειδικά άμα έχεις κάποιο κύκλο γνωριμιών εκεί αλλά και οι γκόμενες εκεί δεν είναι τόσο απλησίαστες όσο οι Αθηναίες καμία σχέση
Βελιγράδι ωραία εμπειρία και κοντά σχετικά όσο για το οικονομικό υπολογίστε ενα30% ποιο κάτω τουλαχιστον από Ελλάδα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Βελιγράδι θαυμάσια πόλη ανθρώπινη καθαρή σύγχρονη ευρωπαϊκή πρωτεύουσα ζει κανείς άνετα εκεί τα τελευταία χρόνια έχει ξεπεράσει τις δυσκολίες του παρελθόντος και βρίσκεται σε τροχιά ανάπτυξης.
Το ένα στριπτιζαδικο μαλλον το είδες σε μια κάθετη της κνεζ Μιχαιλοβα.
Γενικά Βελιγράδι μας πάνε αρκετά και μπορείς να παίξεις μπάλα ειδικά άμα έχεις κάποιο κύκλο γνωριμιών εκεί αλλά και οι γκόμενες εκεί δεν είναι τόσο απλησίαστες όσο οι Αθηναίες καμία σχέση
Βελιγράδι ωραία εμπειρία και κοντά σχετικά όσο για το οικονομικό υπολογίστε ενα30% ποιο κάτω τουλαχιστον από Ελλάδα
οπως λες,μονο με κυκλο γνωριζεις.αλλα αθηνα πολυ πιο ομορφες εχει κοπελες.σερβια σχεδον ολες μπαζα τις βλεπω.οπως και βουλγαρια.
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Μια φορα και ενα καιρο αυτη η χωρα και η πρωτευουσα ηταν γαματη οπως και οι γκομενες.... πλεον παει και αυτο




 :embarrased:  :vomit:




 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
οπως λες,μονο με κυκλο γνωριζεις.αλλα αθηνα πολυ πιο ομορφες εχει κοπελες.σερβια σχεδον ολες μπαζα τις βλεπω.οπως και βουλγαρια.

Χμμ η αληθεια ειναι καπου στη μεση, αν και Βουλγαρια δεν μπορεις να κρινεις αυτη τη στιγμη, οι περισσοτερες την  εχουν κανει για το εξωτερικο αλλ και παλι καλα ειναι
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Μια φορα και ενα καιρο αυτη η χωρα και η πρωτευουσα ηταν γαματη οπως και οι γκομενες.... πλεον παει και αυτο

Οι Σέρβες είναι η τελευταία φυλή που συμπαθεί τους Έλληνες
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Φιλος μου πηγε σε γαμο Ελληνα με Σερβα.
Μου ειπε ποσο φιλικοι ηταν οι Σερβοι μαζι του. Αδερφια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom