Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
859
Κριτικές
66
Like
12.213
Πόντοι
4.706
Μπράβο σε όσα παιδιά συμμετέχουν σε τέτοια σκηνικά. Όμως, καλό θα είναι να γράφουν κριτικές, ώστε να ενθαρρύνονται και άλλα ζευγάρια.
 

gohnkar

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Σάββατο βράδυ ωραίο σκηνικό με ζευγάρι στο δωμάτιο με το παραθυρακι στο ισογειο
 

ancross

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2017
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Το περασμά μου απο το adult theater,Τεταρτη 25 ιανουαρίου.
Απο μέρες ειχε καρφωθεί η ιδέα στο μυαλό μου να κάνω ένα πέρασμα απο το συγκεκριμένο σινεμά.Μπανάκι στο σπίτι νωρίς,αποτρίχωση,προετοιμασίες.
Εφτασα στον χώρο περίπου στις 22:40.Πληρώνω και μπαίνω να κάνω μια βόλτα να κόψω κίνηση.4-5 άτομα στον κεντρικό χωρο 3 άτομα στον εξώστη.Ολες οι καμπίνες επάνω άδειες.Ωραία λέω,χαλαρά και άνετα.Πάω στις τουαλέτες να κάνω ένα ελαφρύ βαψιματάκι.Αφού ετοιμάζομαι ανεβαίνω πάλι στον εξώστη και μπαίνω στην δέυτερη καμπίνα για να βγάλω τις φόρμες και να μείνω με τα ρουχαλάκια που φόραγα από μέσα.
Δεν προλαβαίνω καλά καλά να βάλω την περούκα μου,άκουω κάποιον να μπαίνει στην διπλανή καμπίνα.Δεν προλαβαίνει να μπει,αρπάζει το πορτάκι και προσπαθεί να το ανοίξει.Ακόμα δεν εχω ετοιμαστεί και έτσι δεν του ανοίγω καν.Βγαίνει από την μια καμπίνα και παει στην άλλη από την άλλη μέρια.Πάλι στο πορτάκι,τράβαγε με όλη την δύναμη να το ανοίξει.Ρε φίλος λέω,άμα ήθελα να ανοίξεις θα σου άνοιγα από την πρώτη φορά.Μουγκρίζει κάτι και φεύγει.Μετά άπο λίγο,έχω ετοιμαστεί και βγαίνω από την καμπίνα στον χώρο του εξώστη.Κανείς τριγύρω.οκ αράζω σε μια θέσηκαι χαζέυω την άνευ ενδιαφέροντος τσόντα που έπαιζε εκείνη την ώρα.Τα επόμενα 30 λεπτά,πέρασαν 5-6 άτομα απο τον εξώστη οι οποίοι απ ότι φάνηκε έψαχναν και αυτοί για πούτσα.Δεν μου μιλάει κανένας.Εγώ εντω μεταξύ φόραγα μαύρο μίνι φόρεμα,μαύρες μπότες μέχρι το γόνατο με μπεζ καλσόν και μέτρια σε μήκος περούκα.
Πάω και αράζω στους καναπέδες αριστερά του εξώστη.Πλησιάζουν 2 άτομα μετά απο 10 λεπτά.Ψηλοί με μούσια.Ωραία λέω μέσα μου,κάτι θα παίξει με αυτούς τους δύο.Καλησπέρα κούκλα λέει ο ένας και πριν προλάβω να απαντήσω αρχίζει και του την λέει ο άλλος με τσιριχτή φωνούλα για ποιόν λογο μίλησε σε μένα.Τρώω δέυτερη ξενέρα εκεί.Η πρώτη ήταν με τον πορτάκια.
περνάει κανά μισάωρο ακόμα,με μένα να περιφέρομαι σε εξώστη και πλατεία υπό τα αδιάφορα βλέμματα των υπολοίπων.Λίγο πιο μετά με πλησιάζει ένας μπάρμπας γύρω στα 60 φεύγα.Δεν γαμιέτε λέω,αφού δεν παίζει κάτι άλλο θα κάτσω στον παππού άμα γουστάρει.Τι το θέλα να χαρώ.
Πρώτη του κουβέντα.Νίκο?εσύ είσαι Νίκο.Οχι λέω δεν είμαι ο Νίκος.Γιατι ντύθηκες έτσι.Δεύτερη άκυρη ερώτηση.έχεις 5 ευρώ?τρίτη άκυρη ερώτηση.βγάλε την περούκα να δω ποιός είσαι.Αναγκάστηκα να τον διαολοστείλω και αφού άλλαξα άρον άρον σηκώθηκα κι έφυγα.
ξενερουά   
 

lithium

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2013
Μηνύματα
50
Like
58
Πόντοι
0
επειδη ο εξαερισμος ειναι σε τετοια σκηνικα λιγος να μην αναβουν και τσιγαρο οι απ'εξω.δλδ ημαρτον.
επρεπε να κανω παρατηρηση δεν σας κοβει καθολου.

Άλλη φορά θα το ξέρουμε, θα σου κάνουμε κι αέρα να μην ιδρώνεις.

και απο την μια καλα εκαναν και κραταγαν τον τοιχο αλλα πολυ φασαρια απο πισω ρε παιδια.αλλη φορα ποιο ηρεμα.

Αφού είστε μοναχοφάηδες, καλά σας κάνανε. Να μπαίνετε και στη θέση του άλλου που είναι με το πουλί στο χέρι, ενώ εσείς κάνετε τη φάση σας.
Και στην τελική αμα θέλεις πιο πριβέ φάση, υπάρχουν και ξενοδοχεία.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Άλλη φορά θα το ξέρουμε, θα σου κάνουμε κι αέρα να μην ιδρώνεις.

Αφού είστε μοναχοφάηδες, καλά σας κάνανε. Να μπαίνετε και στη θέση του άλλου που είναι με το πουλί στο χέρι, ενώ εσείς κάνετε τη φάση σας.
Και στην τελική αμα θέλεις πιο πριβέ φάση, υπάρχουν και ξενοδοχεία.
απο ποτε βρε βλαξ η ποιοτητα του αερα σε ενα τετοιο σκηνικο εχει να κανει με την ποσοτητα?ουτε καν ιδρώσαμε.
και στην τελικγη που λες και εσυ σιγα μην παρω αδεια απο εσενα για να γαμησουμε σε σινεμα.
οταν καταλαβεις την διαφορα του να γαμας εκει μεσα μια κοπελα σε παρτουζα απο το να εισαι σε ξενοδοχειο μιλαμε.
και οσο αφορα το μοναχοφαιδες δεν ισχυει για τι 1 παιδι την εφερε 4 γαμησαμε .
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Άλλη φορά θα το ξέρουμε, θα σου κάνουμε κι αέρα να μην ιδρώνεις.

Αφού είστε μοναχοφάηδες, καλά σας κάνανε. Να μπαίνετε και στη θέση του άλλου που είναι με το πουλί στο χέρι, ενώ εσείς κάνετε τη φάση σας.
Και στην τελική αμα θέλεις πιο πριβέ φάση, υπάρχουν και ξενοδοχεία.
τυπε καλα στα λεει ο τομας..εκει παμε για την φαση και την καυλα της καλτιλας...αμα θελαμε απλα να γαμησουμε θα κυνηγαγαμε κανενα μουνι εξω η θα αφηναμε το 20αρικο στην τανα!Επισης το σκηνικο εχει γινει σε κλειστο κυκλο γιατι απλα μερικοι θελοθν να γαμησουν...στο ανταλτ παμε για την φαση και την παρτουζα με γκομενα..δεν παμε για να γαμησουμε απλα... :hi:
 

lithium

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2013
Μηνύματα
50
Like
58
Πόντοι
0
απο ποτε βρε βλαξ η ποιοτητα του αερα σε ενα τετοιο σκηνικο εχει να κανει με την ποσοτητα?ουτε καν ιδρώσαμε.
και στην τελικγη που λες και εσυ σιγα μην παρω αδεια απο εσενα για να γαμησουμε σε σινεμα.
οταν καταλαβεις την διαφορα του να γαμας εκει μεσα μια κοπελα σε παρτουζα απο το να εισαι σε ξενοδοχειο μιλαμε.
και οσο αφορα το μοναχοφαιδες δεν ισχυει για τι 1 παιδι την εφερε 4 γαμησαμε .

Μήπως την βρίσκεις να σε βρίζουνε? γιατί όπως φαίνεται το ζητάει ο οργανισμός σου.  :idiot:
Μόνο που έχω πιο σοβαρά πράγματα ν ασχολούμαι. Καλά Γαμήσια  :s&m_2:
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Μήπως την βρίσκεις να σε βρίζουνε? γιατί όπως φαίνεται το ζητάει ο οργανισμός σου.  :idiot:
Μόνο που έχω πιο σοβαρά πράγματα ν ασχολούμαι. Καλά Γαμήσια  :s&m_2:

Αυτο που το βαζεις παλι.. Λενε τη μαλακια τους, τους απαντας και μετα σου λενε εχω καλυτερα πραγματα να ασχοληθω, ενω αυτοι εχουν ανοιξει το θεμα........
 

lithium

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2013
Μηνύματα
50
Like
58
Πόντοι
0
Αυτο που το βαζεις παλι.. Λενε τη μαλακια τους, τους απαντας και μετα σου λενε εχω καλυτερα πραγματα να ασχοληθω, ενω αυτοι εχουν ανοιξει το θεμα........

όταν η απάντηση ξεκινάει με "βρε βλαξ" είναι καθαρά χάσιμο χρόνου.
(με τους τόνους δεν τα πάτε καλά και οι τρεις, δεν λέω ότι είστε κλώνοι αλλά κοίτα να δεις σύμπτωση ε?)
Το θέμα το άνοιξε ο Τόμας με τα μαθήματα συμπεριφοράς και τις υποδείξεις τί τον χαλάει την ώρα που γαμάει προς τους επίδοξους ηδονοβλεψίες.
 

Ironhead

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2015
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Μυστες θα παιχτεί κανένα καλό σκηνικό σήμερα Παρασκευή ή θα διαβάζουμε πάλι αύριο τι ωραία που πέρασαν κάποιοι?
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
όταν η απάντηση ξεκινάει με "βρε βλαξ" είναι καθαρά χάσιμο χρόνου.
(με τους τόνους δεν τα πάτε καλά και οι τρεις, δεν λέω ότι είστε κλώνοι αλλά κοίτα να δεις σύμπτωση ε?)
Το θέμα το άνοιξε ο Τόμας με τα μαθήματα συμπεριφοράς και τις υποδείξεις τί τον χαλάει την ώρα που γαμάει προς τους επίδοξους ηδονοβλεψίες.

ναι τυπε. δεν χανουμε χρονο και εμεις να βαζουμε τονους σαν και εσενα που εισαι πολυασχολος.
κλωνοι.. ειπε το account με τα 17 μηνυματα.....

 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Μυστες θα παιχτεί κανένα καλό σκηνικό σήμερα Παρασκευή ή θα διαβάζουμε πάλι αύριο τι ωραία που πέρασαν κάποιοι?

ναι πηγαινε, θα γαμησεις τσαμπα το καλυτερο μουνι που εχεις φανταστει ποτε. θα ειναι single στο σινεμα και θα διαλεξει και εσενα μονο. ισως σε πληρωσει κιολας στο τελος. και ολο αυτο επειδη στο χρωσταει η τυχη γιατι διαβαζεις μονο τι ωραια που περασαν καποιοι τελευταια. φευγωντας μπορει να σου γυρισουν και τα λευτα του εισητηριου πισω για το θεαμα που προσφερες και ανεβασες το επιπεδο.
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
ο georgepet σε αλλα θρεντ  με μασαζ ψαχνει  οπως  λεει ... ΕΠΙΓΟΝΤΩΣ καμια να του την παιξει ... :2funny:

κι εδω μας λετε πως φερνει  πιτσιρικες για παρτουζα.........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
ο georgepet σε αλλα θρεντ  με μασαζ ψαχνει  οπως  λεει ... ΕΠΙΓΟΝΤΩΣ καμια να του την παιξει ... :2funny:

κι εδω μας λετε πως φερνει  πιτσιρικες για παρτουζα.........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ε μην διαβαζεις ρε μεγαλε το νημα και θεωρησε το μουφα και τελος.

να δινες και κανενα 50ευρω να μπαιναμε στη διαδικασια να σε πεισουμε, τωρα πες τη μαλακια σου και δεν ασχολειτε κανεις μαζι σου.
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
όταν η απάντηση ξεκινάει με "βρε βλαξ" είναι καθαρά χάσιμο χρόνου.
(με τους τόνους δεν τα πάτε καλά και οι τρεις, δεν λέω ότι είστε κλώνοι αλλά κοίτα να δεις σύμπτωση ε?)
Το θέμα το άνοιξε ο Τόμας με τα μαθήματα συμπεριφοράς και τις υποδείξεις τί τον χαλάει την ώρα που γαμάει προς τους επίδοξους ηδονοβλεψίες.
Το οτι ξερουμε να γραφουμε Ελληνικα και δεν παταμε δεξι κλικ για ορθογραφια οπως μαλλον κανεις εσυ δεν παει να πει οτι εχουμε θεμα με τους τονους..με 17 μηνηματα απο τα οποια τα 2-3 τωρα και εμαθες την λεξη κλωνος?για τον εαυτο σου μιλας? :uglystupid: :uglystupid:
 

lithium

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2013
Μηνύματα
50
Like
58
Πόντοι
0
Μυστες θα παιχτεί κανένα καλό σκηνικό σήμερα Παρασκευή ή θα διαβάζουμε πάλι αύριο τι ωραία που πέρασαν κάποιοι?
Παλιότερα έπαιζαν στανταράκια κάθε Σάββατο ή δεύτερο Σάββατο βράδυ, τώρα από το Σεπτέμβρη όσες φορές έχω πάει δεν έχω πετύχει θηλυκό. Πιο εύκολα θα πιάσεις προπό πιστεύω, τώρα σκάνε σε ανύποπτες μέρες ώρες. Κι από τσόντες βάζει αμερικανιές, brazzers και κάτι παρόμοιες. Προσωπικά προτιμώ ευρωπαικές vintage.  :rockon:
 

lithium

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2013
Μηνύματα
50
Like
58
Πόντοι
0
Το οτι ξερουμε να γραφουμε Ελληνικα και δεν παταμε δεξι κλικ για ορθογραφια οπως μαλλον κανεις εσυ δεν παει να πει οτι εχουμε θεμα με τους τονους..με 17 μηνηματα απο τα οποια τα 2-3 τωρα και εμαθες την λεξη κλωνος?για τον εαυτο σου μιλας? :uglystupid: :uglystupid:
μπράβο, βάλτο και στο βιογραφικό σου.  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom