Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ο συριζα ειναι αλητεια και οσοι τον ψηφιζουν επισης.

ΚΟροιδευει το κοσμο... εγω αυτο ξερω
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ο συριζα ειναι αλητεια και οσοι τον ψηφιζουν επισης.

ΚΟροιδευει το κοσμο... εγω αυτο ξερω
μπουααχαχαχαχαχαχαχα

ο φαντάρος που νύχτα μέρα είναι στο μπουρδέλα λέει αλήτες περίπου 1 εκατομμύριο 650 χιλίαδες έλληνες.

μπουάχαχαχαχαχαχαχαχαχαααα 


Υ.Γ.
εχετε να φάτε μάπες το 13 που θα πάνε σύννεφο  :lheel:
 

Επισκέπτης
Δε χρειάζεται, έχω καταλάβει. Προφανώς δεν έχεις την παραμικρή ιδέα τι λέει ο νόμος Διαμαντοπούλου. Ο μόνος λόγος που θέλεις την κατάργηση του είναι ότι φτιάχτηκε από την "προδοτική" κυβέρνηση ΓΑΠ και ότι δεν εγκρίνεται από τον Τσίπρα και τους υπόλοιπους αντιμνημονιακούς.
Μετά απ'αυτό οποιαδήποτε πιθανότητα στοιχειωδώς σοβαρής συζήτησης έχει πλέον εκλείψει.  
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:μπαγάσα μέσα έπεσες δεν έχω ιδέα τι λέει.αλλα μάλλον και εσύ δεν μου εχεις απαντήσει τι κάλο έχει κάνει στα δυο χρόνια ο ΓΑΠ οπότε εχεις δίκιο στο τελευταίο περί στοιχειωδώς σοβαρής συζήτησης.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μπουααχαχαχαχαχαχαχα

ο φαντάρος που νύχτα μέρα είναι στο μπουρδέλα λέει αλήτες περίπου 1 εκατομμύριο 650 χιλίαδες έλληνες.

μπουάχαχαχαχαχαχαχαχαχαααα  


Υ.Γ.
εχετε να φάτε μάπες το 13 που θα πάνε σύννεφο  :lheel:

α ο αριστερος του δημοσιου  :P
κοιτα εσυ εισαι σαν κατι γνωστους ... που το παιζουνε κομμουνια
αλλα ειχανε μισθους 3 και 4 χιλιαρικα το μηνα... αλητεια μεγαλη.

Οσο για το στρατο... εγω δεν κλεβω κανεναν... οποιος ειναι μαγκας
ας ειναι καθε μερα εξω... στα αρχιδια μου. κΑΙ εσυ το παιδι σου οταν θα παει
φανταρος θα τρεχεις να το βολεψεις να μην παει ΕΒρο... επειδη το παιζεις και καλα
εντιμος... αλλα αυτο ειναι μονο η βιτρινα. Και επειδη ξες οτι σε εχω παρει πρεφα
επιτιθεσαι.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μεγαλυτερη αλητεια απο τα κομμουνια δεν υπαρχει παιδια

να ξερετε... σας δουλευουν ψιλο γαζι σας το παιζουν μισοκακομοιροι

και απο πισω κανουν την δουλεια τους... οπως ο περσονας σας το παιζει εντιμος εδω μεσα

και απο πισω θα τα τσεπωνει χοντρα αλλιως δεν θα ηταν ολη μερα εδω μεσα... στο δημοσιο δουλευει στανταρ με παχυ μισθο.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.736
Πόντοι
1.306

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αστο καλο κυριακατικα
 

Επισκέπτης
Αν είχες έστω και αμυδρή ιδέα τι λέει ο νόμος Διαμαντοπούλου τότε θα έγραφες "διαφωνώ στα σημεία 1, 2, 3" και θα εξηγούσες γιατί. Αντ'αυτού πετάς τη μπάλα στην εξέδρα και πηδάς σε άσχετα θέματα.
Αν θες να εκφράσεις την αντι-ΓΑΠική σου υστερία τότε κάντο ελεύθερα. Αλλά κάντο μόνος σου, μη μου ζητάς να σου δίνω πάσες για να διευκολύνω το παραλήρημα σου.
εγω σου έκανα μια ερώτηση πες μου στα δυο χρόνια κυβέρνησής ΓΑΠ κάτι που καλό που έκανε η κάτι από αυτά που υποσχέθηκε προεκλογικά μια μεταρρύθμιση μια αποκρατικοποίηση συγκεκριμένα πράγματα λεω.αντίθετα εσυ μου μιλάς να σχολιάσω ενα νόμο που έκανε η διαμαντοπολου.και θεωρείς άσχετα θέματα τους συνταξιούχους τους μισθωτούς και γενικά όλους αυτούς που σήμερα έχουν φτάσει σε σημείο να αυτοκτονούν να πηδάνε απο τα μπαλκόνια.και όλα αυτά εσυ τα θεωρείς άσχετα και το νόμο διαμαντοπουλου τον θεωρείς βασικό επιχείρημα.και όλα αυτά είναι παραλήρημα...μάλιστα...ο.κ επίσης δεν εχεις καταλάβει ότι εγώ προσωπικά δεν ειμαι αντμνημονιακος η μνημονιακος αυτά είναι για αυτούς που θέλουν να κρύψουν σε ότι συμβαίνει.εγώ βλεπω ότι εχουν γίνει τα δυο πιο πολύ και φυσικά α προηγούμενα 25 χρόνια εγκλήματα και συνεχίζονται να γίνονται.αυτοί που έλεγαν ότι θα μας σώσουν μας οδηγουν στο γκρεμό.αν αυτά εσύ δεν τα βλέπεις τοτε δε έχει νόημα η κουβέντα.και χέστηκα και για την αριστερά τον τσιπρα το κουβελη πλέον δεν με ενδιαφέρουν τα πρόσωπα ..αυτό που θέλω να δω μια φορά είναι έργα αλλα μάλλον θα περιμένω πολύ...
 

Επισκέπτης
Θες να δεις έργα αλλά δε σε ενδιαφέρει να διορθωθεί το χάλι των ΑΕΙ.
Μάλιστα, ενδιαφέρουσα άποψη.
φυσικά και θέλω..αλλα για σένα προτεραιότητα είναι αυτό; η υγειά δε είναι; εκεί τι έγινε; το γεγονός οτι εδώ και δυο χρόνια κάθε μήνα έχουμε νέα μέτρα και τωρα που μιλαμε ο στουρναρας θα ανακοινώσει αλλα δεν σε ενδιαφέρει;τα ΑΕΙ είναι η πρώτη προτεραιότητα; αν είναι έτσι τότε όντως ενδιαφέρουσα άποψη.....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
παρακαλώ να μας πει ο κύριος px τι έχει σπουδάσει για να καταλάβουμε πόσο καλά γνωρίζει την κατάσταση των πανεπιστημίων
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Φυσικά. Από το σχολείο κιόλας όταν κάναμε έκθεση δε μάθαμε ότι τα πάντα ξεκινάνε από την παιδεία;

Αν σου πω ότι σπούδασα ΤΕΙ μαιευτικής θα θεωρηθώ κατάλληλος να σχολιάζω ή όχι;
με το αν δεν απαντάς
και μην ξεχνάς πως ξέρω με τι ασχολείσαι
 

Επισκέπτης
Φυσικά. Από το σχολείο κιόλας όταν κάναμε έκθεση δε μάθαμε ότι τα πάντα ξεκινάνε από την παιδεία;
εγώ ξέρω ότι όλα ξεκινάνε από την υγεία..μου μαθαίνανε στο σχολείο αλλα και έξω άπω αυτό αν έχουμε την υγεία μας όλα γίνονται  ;) και φυσικά το δεύτερο μετά την υγεία είναι να έχουμε δουλειά για να φάμε και μετά φυσικά η παιδεία..ας φτιάξουν τα δυο πρώτα και έπονται τα υπόλοιπα
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.736
Πόντοι
1.306

Αποκλεισμένα τα διόδια του Ρίου στην Ε.Ο. Πατρών - Κορίνθου

NAFTEMPORIKI.GRΚυριακή, 5 Αυγούστου 2012 12:16
Τελευταία Ενημέρωση : 05/08/2012 12:29

Κυκλοφοριακό πρόβλημα έχει προκληθεί στην εθνική οδό Πατρών - Κορίνθου, καθώς κάτοικοι έχουν κλείσει τα διόδια του Ρίου, διαμαρτυρόμενοι για την παρουσία σκηνιτών Ρομά κάτω από τη γέφυρα Ρίου - Αντιρρίου.

Η κίνηση των οχημάτων γίνεται από την παλαιά εθνική οδό, με αποτέλεσμα να έχουν δημιουργηθεί μεγάλες ουρές.


θα φτιαξουμε την ελλαδα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δηλαδή μέχρι να διορθωθούν όλα τα κακώς κείμενα στην υγεία θα κάτσουμε να κοιτάζουμε τις κομματικές νεολαίες να αλωνίζουν στα πανεπιστήμια, τους πρυτάνεις να χρησιμοποιούν τα λεφτά των σχολών τους για να αγοράζουν iPhone στις γκόμενες τους και Φεράρι, και τις φοιτητικές εστίες να νοικιάζονται (παράνομα) σε πακιστανούς από αιώνιους φοιτητές που τσεπώνουν τα αφορολόγητα νοίκια. 
πόσα ξέρεις τελικά....
φωστήρα μου
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αποκλεισμένα τα διόδια του Ρίου στην Ε.Ο. Πατρών - Κορίνθου

NAFTEMPORIKI.GRΚυριακή, 5 Αυγούστου 2012 12:16
Τελευταία Ενημέρωση : 05/08/2012 12:29

Κυκλοφοριακό πρόβλημα έχει προκληθεί στην εθνική οδό Πατρών - Κορίνθου, καθώς κάτοικοι έχουν κλείσει τα διόδια του Ρίου, διαμαρτυρόμενοι για την παρουσία σκηνιτών Ρομά κάτω από τη γέφυρα Ρίου - Αντιρρίου.

Η κίνηση των οχημάτων γίνεται από την παλαιά εθνική οδό, με αποτέλεσμα να έχουν δημιουργηθεί μεγάλες ουρές.


θα φτιαξουμε την ελλαδα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
ε, τι φωνάζεις;
θα πάει ο ΓΑΠ να συνδράμει όπως πήγαινε και με τους αγρότες...
τα ξέχασες;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε γμτ... από τις πολλές κωλοτούμπες έχουνε ζαλιστεί πια και δεν ξέρουνε πως για όλα υπάρχει κάτι που θυμόμαστε πως το έχουνε κάνει πρώτα αυτοί (όπου αυτοί είναι ο κάθε ένας και όλοι τους)
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
11
Like
3.366
Πόντοι
4.615
ρε γμτ... από τις πολλές κωλοτούμπες έχουνε ζαλιστεί πια και δεν ξέρουνε πως για όλα υπάρχει κάτι που θυμόμαστε πως το έχουνε κάνει πρώτα αυτοί (όπου αυτοί είναι ο κάθε ένας και όλοι τους)
Έχεις δίκιο φίλτατε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom