Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Τοσα χρονια για τα μνημονια, μουγκα οι βαρυμαγκες...
Και στις συνδικαλιστικες παλι τη νδ βγαλανε.
Ας πιουν τωρα το πικρο ποτηρι μεχρι τελους.
Εχω συγγενει ταριφα. Το 09/2011 με ειχε πριξει να αγορασω ταξι 90.000. Τον οκτωβρη σκαει η μπομπα οτι ανοιγει το επαγγελμα και ελεγε σιγα μην περασει το μετρο και ο κιτρινος στρατος ριχνει κυβερνηση κτλπ κτλπ κτλπ. Τωρα περιμενω να τον δω να του πω ρε τι εγινε ο κιτρινος στρατος που ειναι?χαχαχαχαχαχαχαχα. Δεν πειραζει αφου ειναι ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ καλα να παθουν. Μακαρι να γινει να βγαζω τα τσιγαρα μου απο την uber οπως το ιδιο πηγε να κανει μια Ελληνικη εταιρεια αλλα απο οτι καταλαβα μαλλον ΔΕΝ θα γινει.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Προσπαθεις να αλλάξεις κουβεντα; Ντρεπεσαι για αυτα που λέει ο ιρανος λα-φαζανι;
Γιατι εγω τα ειπα? αχαχαχαχαχχαχα χεστηκα τι λεει ο λαφαζανης και ο καθε λαφαζανης απο οποιο κομα. Βλεπω την σημερινη μου κατασταση ολο και να χειροτερευει.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Εχω συγγενει ταριφα. Το 09/2011 με ειχε πριξει να αγορασω ταξι 90.000. Τον οκτωβρη σκαει η μπομπα οτι ανοιγει το επαγγελμα και ελεγε σιγα μην περασει το μετρο και ο κιτρινος στρατος ριχνει κυβερνηση κτλπ κτλπ κτλπ. Τωρα περιμενω να τον δω να του πω ρε τι εγινε ο κιτρινος στρατος που ειναι?χαχαχαχαχαχαχαχα. Δεν πειραζει αφου ειναι ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ καλα να παθουν. Μακαρι να γινει να βγαζω τα τσιγαρα μου απο την uber οπως το ιδιο πηγε να κανει μια Ελληνικη εταιρεια αλλα απο οτι καταλαβα μαλλον ΔΕΝ θα γινει.

πολυ πεινας τυπε

:grin: :grin:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
δειξτε μου εναν ανθρωπο που να ακουει καποιον να λεει "εγω θα βαραω το νταουλι και οι αγορες θα χορευουν" και να τον παιρνει στα σοβαρα. ουτε να μου καθαρισει τα τζαμια στο φαναρι δεν θα τον αφηνα, οχι να τον ψηφισω και για πρωθυπουργο. ο ανθρωπος ειτε ειναι πανιβλακας ειτε ειναι πανιβλακας, δεν υπαρχει αλλη εξηγηση. πιστευει σοβαρα οτι το 2% του αεπ της ευρωπης θα απειλησει τις αγορες; επιμενω. οποιος τον ψηφισει μετα τις σημερινες δηλωσεις ειναι ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑΣ
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
Γιατι εγω τα ειπα? αχαχαχαχαχχαχα χεστηκα τι λεει ο λαφαζανης και ο καθε λαφαζανης απο οποιο κομα. Βλεπω την σημερινη μου κατασταση ολο και να χειροτερευει.

Ρωτάω και γιατι εισαι πιθανος ψηφοφορος του τριγκιζακ, αλλα και επειδή αντι να κριτικαρεις αυτα που λέει ο ιρανος απλα πετας τη μπαλα στην εξεδρα και ρωτας αν υπαρχει κατι αλλο να συζυτήσουμε
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ρωτάω και γιατι εισαι πιθανος ψηφοφορος του τριγκιζακ, αλλα και επειδή αντι να κριτικαρεις αυτα που λέει ο ιρανος απλα πετας τη μπαλα στην εξεδρα και ρωτας αν υπαρχει κατι αλλο να συζυτήσουμε
Τι να κριτικαρω ακριβως?Αποσπασματικα κειμενα μιας εφημεριδας? Σχεδον ολοι ειναι πιθανοι ψηφοφοροι ολων τον κομματων. Τι σημαινει αυτο?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
δειξτε μου εναν ανθρωπο που να ακουει καποιον να λεει "εγω θα βαραω το νταουλι και οι αγορες θα χορευουν" και να τον παιρνει στα σοβαρα. ουτε να μου καθαρισει τα τζαμια στο φαναρι δεν θα τον αφηνα, οχι να τον ψηφισω και για πρωθυπουργο. ο ανθρωπος ειτε ειναι πανιβλακας ειτε ειναι πανιβλακας, δεν υπαρχει αλλη εξηγηση. πιστευει σοβαρα οτι το 2% του αεπ της ευρωπης θα απειλησει τις αγορες; επιμενω. οποιος τον ψηφισει μετα τις σημερινες δηλωσεις ειναι ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑΣ
Που κανουμε αιτηση για να μας αποδοσεις τον τιτλο?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Oποιος ψηφισει σαμαρα τι ειναι? Εαν σαρεσει καλυτερα τι πρεπει να ψηφισουμε για να μην ειμαστε ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΕΣ? Αληθεια οτι μου πεις θα ψηφισω αρκει ΕΣΥ να μην με θεωρεις αρχιμαλακα
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Εχω συγγενει ταριφα. Το 09/2011 με ειχε πριξει να αγορασω ταξι 90.000. Τον οκτωβρη σκαει η μπομπα οτι ανοιγει το επαγγελμα και ελεγε σιγα μην περασει το μετρο και ο κιτρινος στρατος ριχνει κυβερνηση κτλπ κτλπ κτλπ. Τωρα περιμενω να τον δω να του πω ρε τι εγινε ο κιτρινος στρατος που ειναι?χαχαχαχαχαχαχαχα. Δεν πειραζει αφου ειναι ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ καλα να παθουν. Μακαρι να γινει να βγαζω τα τσιγαρα μου απο την uber οπως το ιδιο πηγε να κανει μια Ελληνικη εταιρεια αλλα απο οτι καταλαβα μαλλον ΔΕΝ θα γινει.

πότε άνοιξε το επάγγελμα ??
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Μη μιλάς εσύ μωρή ανοργασμική χοντρέλα γιατί θα γράψω τι μας έλεγε η Ντάρια για τη βρωμερή κωλοτρυπίδα σου που από το πολύ στραπόνιασμα έχει γίνει σαν την τρύπα του όζοντος.


για βάλε τι ποστάρησε η ντάρια ... γιατί ποστ για τισ πομπές σου στο φυλής υπαρχουν πολλά και από πολλούς ευηπόληπτους στουντάκηδες του σάιτ που ήταν παρόντες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom