Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Εντατικα μαθηματα πεντοζαλης παγκοσμιως.Ολοι οι ηγετες ανεπτυγμενων,αναπτυσομενων,υπο αναπτυξη χωρων,διεθνεις επενδυτικοι οικοι,
παγκοσμιοι οργανισμοι,συνασπισμοι χωρων,ο Πουτιν,ο αρχηγος της Β.Κορεας,το ΔΝΤ,Ο Δαλαι Λαμα και αλλοι τοσοι ηγετες εχουν παρει το μηνυμα και ξεκινησαν εντατικα μαθηματα πεντοζαλης.Πληροφοριες λενε οτι ζητησαν για δασκαλο της πεντοζαλης τον κ.Μιχελογιαννακη,αλλα εκεινος αρνηθηκε γιατι ειναι σε απεργια πεινας και δεν μπορει να διδαξει.
Καυμενη Ελλαδα στην ανικανοτητα,στην ηλιθιοτητα στην ανηθικοτητα των προηγουμενων η χωρα μου απανταει με χαζους,με τυχαρπαστους με Στρατουληδες,με Λαφαζανηδες,με Μακρηδες,με Καμμενους.Αν υπαρχει Παναγια ας μας σωσει.
Δεν είναι "η πεντοζαλη - της πεντοζάλης" ρε τύπε, είναι "ο πεντοζάλης-του πεντοζαλη"  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κατά τα αλλα μια χαρα τα λες  :2funny:
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
384
Πόντοι
36

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
πεντοζαλη στα σκελια του αδωνι θελω να χορευετε........... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Δεν είναι "η πεντοζαλη - της πεντοζάλης" ρε τύπε, είναι "ο πεντοζάλης-του πεντοζαλη"  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κατά τα αλλα μια χαρα τα λες  :2funny:
Συγνωμη τυπε μου αλλα και γω πηγα να χορεψω πεντοζαλη και ζαλιστηκα.Γι αυτο θα σταματησω την μαθηση και θα ξεκινησω απεργια πεινας.Αλλα δεν ξερω ποιο τηλεφωνο απο ντελιβερυ να παρω μαζι μου.Για καφε δεν εχω προβλημα ξερω τι θα πιω και που.
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
384
Πόντοι
36
Πρώτα να ρωτήσετε ολους τους παλαιοπασοκους που πηγαν στον Συριζα και μετα να ασχοληθείτε με τον Γεωργιαδη.
Για το Σαμαρα ειπα και δεν ειμαι Συριζα αλλα τον προτιμω αφανταστα
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
μαλλον η ντροπη ειναι να ψηφίζει κανεις......ΝΔ-Πασοκ......αλλα εχετε μπερδευτει παλι!
γιατι τρωτε την πιπιλα της σταθερότητας......... :dancing:
αλλα δικαιολογείστε    με αδωνι στην ομαδα και εγω δαγκωτο ..........αυτο θα ψήφιζα! :S
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
ε...γινανε και μερικες προσληψουλες.........στο δημοσιο..... ;)
ξερετε εσεις...... ;) ;) ;) ;)
καποιοι καποιοι εδω............ :grin:
δαγκωτο σταθεροτητα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
Κι εσυ "ψηφίζεις συριζα αλλά δεν εισαι συριζα"?

Τι μαλακια ειναι αυτη που πετας ολη την ωρα;
Απο ποτε ταυτιζονται οι ψηφοφοροι με τα κομματα; Και αν ειναι ετσι γιατι μιλαμε για χαμηλες και υψηλες συσπειρωσεις;
Φυσικα και πολλοι ανθρωποι θα ψηφισουν συριζα χωρις να ειναι αριστεροι, επειδη θελουν να αλλαξει αυτη η αθλια πολιτικη της ΝΔ.

 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Τι μαλακια ειναι αυτη που πετας ολη την ωρα;
Απο ποτε ταυτιζονται οι ψηφοφοροι με τα κομματα; Και αν ειναι ετσι γιατι μιλαμε για χαμηλες και υψηλες συσπειρωσεις;
Φυσικα και πολλοι ανθρωποι θα ψηφισουν συριζα χωρις να ειναι αριστεροι, επειδη θελουν να αλλαξει αυτη η αθλια πολιτικη της ΝΔ.
τωρα ξυπνησες μαν?αφισοκοληση?
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
τωρα ξυπνησες μαν?αφισοκοληση?
.

Ελα ρε ντρεντο, αλανι  :grin:
Ειχα τσιμπουσι, μαν. Εριξα τσιπουρα αιγαιοπελαγιτικη στο φουρνο με ριγανιτσα και λεμονοπιπερο, και λευκο κρασακι
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
.

Ελα ρε ντρεντο, αλανι  :grin:
Ειχα τσιμπουσι, μαν. Εριξα τσιπουρα αιγαιοπελαγιτικη στο φουρνο με ριγανιτσα και λεμονοπιπερο, και λευκο κρασακι
ε ρε μπουστη μου.........πως φαίνεται το προλεταριατο................ :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom