Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.578
Like
21.932
Πόντοι
5.006
σαν μαθητης γυμνασιου θυμαμε εντονα οταν πηγαινα γυμνασιο της μεγαλες καταληψεις που προτοστατησα εγω και οι συμμαθητες μου εναντιων του νομου αρσενη ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ ΓΕΡΑΣΙΜΕ πρωτη γνωρημια με τους ταξικους αγωνες

σαν μαθητης λυκειου θυμαμε της μεγαλειωδης αντιπολεμικες πορειες ενατιων των πολεμων των αμερικανων σε αφγανισταν και στο ιρακ

και σαν φοιτητης θυμαμε τους μεγαλειωδεις αγωνες εναντιων του νομου πλαισιου της γιαννακου και το θανατο του γρηγοροπουλου

για να μην απορεις ειμαι 29 χρονων

μετα στην εργασια σε αλλους συνδικαλιστικους αγωνες και σε σωματειο
τυπε με τοσους αγωνες χωσου σε καμμια συνδικαλιστικη οργανωση...δεν θα χρειαστεις να ξαναδουλεψεις ποτε στη ζωη σου.....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε με τοσους αγωνες χωσου σε καμμια συνδικαλιστικη οργανωση...δεν θα χρειαστεις να ξαναδουλεψεις ποτε στη ζωη σου.....
ενω μεχρι τωρα εχει σκοτωθει στην δουλεια τυπε :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
σαν μαθητης γυμνασιου θυμαμε εντονα οταν πηγαινα γυμνασιο της μεγαλες καταληψεις που προτοστατησα εγω και οι συμμαθητες μου εναντιων του νομου αρσενη ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ ΓΕΡΑΣΙΜΕ πρωτη γνωρημια με τους ταξικους αγωνες

σαν μαθητης λυκειου θυμαμε της μεγαλειωδης αντιπολεμικες πορειες ενατιων των πολεμων των αμερικανων σε αφγανισταν και στο ιρακ

και σαν φοιτητης θυμαμε τους μεγαλειωδεις αγωνες εναντιων του νομου πλαισιου της γιαννακου και το θανατο του γρηγοροπουλου

για να μην απορεις ειμαι 29 χρονων

μετα στην εργασια σε αλλους συνδικαλιστικους αγωνες και σε σωματειο
Εγω θυμαμαι τα τσιμπουκια που μας επαιρναν οι γκομενες στην τουαλετα.Ματωνε λιγο ο πουτσος βεβαια τις περισσοτερες φορες απο τις αγαρμπες.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
γραφω γρηγορα γι αυτο κανω ορθογραφικα ετσι κι αλλιως δεν ειμαστε σε διαγωνισμο ορθογραφιας η ουσια βρησκεται στο νοημα
σαν λογιστης που εχω σπουδασει διναμε βαση στα μαθηματικα

Η πρόσθεση και η αφαίρεση είναι μαθηματικά;
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Εγω θυμαμαι τα τσιμπουκια που μας επαιρναν οι γκομενες στην τουαλετα.Ματωνε λιγο ο πουτσος βεβαια τις περισσοτερες φορες απο τις αγαρμπες.
Ημαρτον. Του χαλας το αγωνιστικο πνευμα!!!
 :grin:
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
τυπε με τοσους αγωνες χωσου σε καμμια συνδικαλιστικη οργανωση...δεν θα χρειαστεις να ξαναδουλεψεις ποτε στη ζωη σου.....

ημουν στο 11μελες ΔΣ σε πρωτοβαθμιο σωματειο
η αποψη σου δεν με βρησκει και συμφωνο οτι η αγωνηστες παυουν να εργαζοντε επειδη ασχολουντε με τα προβληματα του κλαδου τους
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.578
Like
21.932
Πόντοι
5.006
ημουν στο 11μελες ΔΣ σε πρωτοβαθμιο σωματειο
η αποψη σου δεν με βρησκει και συμφωνο οτι η αγωνηστες παυουν να εργαζοντε επειδη ασχολουντε με τα προβληματα του κλαδου τους
ναι αλλα η αποψη σου δεν σε βρησκει συμφωνο και με την πραγματικοτητα....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ημουν στο 11μελες ΔΣ σε πρωτοβαθμιο σωματειο
η αποψη σου δεν με βρησκει και συμφωνο οτι η αγωνηστες παυουν να εργαζοντε επειδη ασχολουντε με τα προβληματα του κλαδου τους
γιατι ηταν 11μελες τυπε?
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.132
Like
13.177
Πόντοι
2.606
σαν μαθητης γυμνασιου θυμαμε εντονα οταν πηγαινα γυμνασιο της μεγαλες καταληψεις που προτοστατησα εγω και οι συμμαθητες μου εναντιων του νομου αρσενη ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ ΓΕΡΑΣΙΜΕ πρωτη γνωρημια με τους ταξικους αγωνες

σαν μαθητης λυκειου θυμαμε της μεγαλειωδης αντιπολεμικες πορειες ενατιων των πολεμων των αμερικανων σε αφγανισταν και στο ιρακ

και σαν φοιτητης θυμαμε τους μεγαλειωδεις αγωνες εναντιων του νομου πλαισιου της γιαννακου και το θανατο του γρηγοροπουλου

για να μην απορεις ειμαι 29 χρονων

μετα στην εργασια σε αλλους συνδικαλιστικους αγωνες και σε σωματειο
τυπε νομίζω σου αξίζει να παρασημοφορηθεις
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
μονο 8 χρονια τυπε?
νωρις την τελειωσες την σχολη :grin:

ε οχι απο το 2004 εως το 2012 εργαζομουν με μικροδιαστηματα ανεργιας το 2012 και μετα ειμαι πλεον μακροχρονια ανεργος με συνεχεις ανεργια

στο πανεπιστημιο μπηκα το 2003 τον οκτ για την ακριβεια και τελειωσα το 2010 απλα ηταν δυσκολο διοτι εργαζομουν και ειχα θεματα με τα εργαστηρια
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ε οχι απο το 2004 εως το 2012 εργαζομουν με μικροδιαστηματα ανεργιας το 2012 και μετα ειμαι πλεον μακροχρονια ανεργος με συνεχεις ανεργια

στο πανεπιστημιο μπηκα το 2003 τον οκτ για την ακριβεια και τελειωσα το 2010 απλα ηταν δυσκολο διοτι εργαζομουν και ειχα θεματα με τα εργαστηρια
τυπε τι δουλεια εκανες αν επιτρεπεται?
μην πεις λουστρακος ειναι πιασμενο ηδη αυτο το σεναριο :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom