Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Tυπε πες και για τους δικους σου αγωνες ως μαθητης. Οχι για να περιαυτολογησεις, αλλα για να δωσεις ενα παραδειγμα κοινωνικων αγωνων  και να μεταδοσεις την επειρια σου

σαν μαθητης γυμνασιου θυμαμε εντονα οταν πηγαινα γυμνασιο της μεγαλες καταληψεις που προτοστατησα εγω και οι συμμαθητες μου εναντιων του νομου αρσενη ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ ΓΕΡΑΣΙΜΕ πρωτη γνωρημια με τους ταξικους αγωνες

σαν μαθητης λυκειου θυμαμε της μεγαλειωδης αντιπολεμικες πορειες ενατιων των πολεμων των αμερικανων σε αφγανισταν και στο ιρακ

και σαν φοιτητης θυμαμε τους μεγαλειωδεις αγωνες εναντιων του νομου πλαισιου της γιαννακου και το θανατο του γρηγοροπουλου

για να μην απορεις ειμαι 29 χρονων

μετα στην εργασια σε αλλους συνδικαλιστικους αγωνες και σε σωματειο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
σαν μαθητης γυμνασιου θυμαμε εντονα οταν πηγαινα γυμνασιο της μεγαλες καταληψεις που προτοστατησα εγω και οι συμμαθητες μου εναντιων του νομου αρσενη ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ ΓΕΡΑΣΙΜΕ πρωτη γνωρημια με τους ταξικους αγωνες

σαν μαθητης λυκειου θυμαμε της μεγαλειωδης αντιπολεμικες πορειες ενατιων των πολεμων των αμερικανων σε αφγανισταν και στο ιρακ

και σαν φοιτητης θυμαμε τους μεγαλειωδεις αγωνες εναντιων του νομου πλαισιου της γιαννακου και το θανατο του γρηγοροπουλου

για να μην απορεις ειμαι 29 χρονων

μετα στην εργασια σε αλλους συνδικαλιστικους αγωνες και σε σωματειο
τυπε εσυ εχεις κανει μεγαλους αγωνες :rockon:
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
τυπε εσυ κανεναν φασιστα κοπανησες?
οχι ειμαι κατα της βιας
μονο αν δεχθω βια ανταποδιδω (πραγμα που δεν εχει γινει ποτε) μονο απο μπατσους σε πορειες καμια ξωφαλτη εχω φαει και δακρυγονα κροτους λαμψης αλλα δεν ανταπεδωσα γιατι προσπαθουσα να φυλαξω το μπλοκ μου
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
οχι ειμαι κατα της βιας
μονο αν δεχθω βια ανταποδιδω (πραγμα που δεν εχει γινει ποτε) μονο απο μπατσους σε πορειες καμια ξωφαλτη εχω φαει και δακρυγονα κροτους λαμψης αλλα δεν ανταπεδωσα γιατι προσπαθουσα να φυλαξω το μπλοκ μου
Α εκανες την χαρη στον πανοπλο ματατζη να μην ανταποδωσεις. Ε ας εισαι καλα.
 

Επισκέπτης
σαν μαθητης γυμνασιου θυμαμε εντονα οταν πηγαινα γυμνασιο της μεγαλες καταληψεις που προτοστατησα εγω και οι συμμαθητες μου εναντιων του νομου αρσενη ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ ΓΕΡΑΣΙΜΕ πρωτη γνωρημια με τους ταξικους αγωνες

σαν μαθητης λυκειου θυμαμε της μεγαλειωδης αντιπολεμικες πορειες ενατιων των πολεμων των αμερικανων σε αφγανισταν και στο ιρακ

και σαν φοιτητης θυμαμε τους μεγαλειωδεις αγωνες εναντιων του νομου πλαισιου της γιαννακου και το θανατο του γρηγοροπουλου

για να μην απορεις ειμαι 29 χρονων

μετα στην εργασια σε αλλους συνδικαλιστικους αγωνες και σε σωματειο
ποτε δουλευες ?  :think:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
σαν μαθητης γυμνασιου θυμαμε εντονα οταν πηγαινα γυμνασιο της μεγαλες καταληψεις που προτοστατησα εγω και οι συμμαθητες μου εναντιων του νομου αρσενη ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ ΓΕΡΑΣΙΜΕ πρωτη γνωρημια με τους ταξικους αγωνες

σαν μαθητης λυκειου θυμαμε της μεγαλειωδης αντιπολεμικες πορειες ενατιων των πολεμων των αμερικανων σε αφγανισταν και στο ιρακ

και σαν φοιτητης θυμαμε τους μεγαλειωδεις αγωνες εναντιων του νομου πλαισιου της γιαννακου και το θανατο του γρηγοροπουλου

για να μην απορεις ειμαι 29 χρονων

μετα στην εργασια σε αλλους συνδικαλιστικους αγωνες και σε σωματειο
Κανενα βιβλιο ανοιγες ποτέ σου ή δεν χρειαζεται?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Γι αυτό εφτασε 29 χρονων και περιμενει από τον Τσιπρα να του βρει δουλεια.
το περιμενει απτον τσιπρα γιατι και αυτος εχει την ιδια αγωνιστικη διαδρομη και μπορει να τον καταλαβει :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom