Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.774
Like
6.260
Πόντοι
1.406
τυπε κανα εκανες και δεν πηγες
μην τους ακους αυτους εδω
αυτοι βγαζουν φραγκα και δεν τους νοιαζει :S
Βασικα ειμαστε καπιταλες εργοδοτες και τον ψηνουμε να ερθει στη δουλεψη μας για ψιχουλα τυπε  :grin: :grin:  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Πάλι κλαψουρίζεις μωρή ρουφιάνα πόρνη; Λίγη τσίπα δεν έχεις πάνω στο θλιβερό σαρκίο σου;
Επισης, εχω να ρωτησω τον συντονιστη του θρεντ (αν υπαρχει και δεν ξυνει καπου τ' αρχιδια του), εάν θα γινω warned εφόσον αρχισω να βριζω τον συγκεκριμενο με τον τροπο που με βριζει. Δεκτη και απαντηση με πμ. Η απαντηση "είναι κολλητος μας και θα βριζει εκεινος ενώ εσυ θα καθεσαι ησυχα" δεν γινεται δεκτη.
Περιμενω.
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
οχι ρωτησα για δουλεια και μου ειπαν οτι δεν χρειαζοντε προσωπικο

2 δουλειες απατη εχω βρει ο ενας σε καφετερια ηθελε να εργαζομε 12 ωρες για 30€ τη μερα και γι ενσημο ουτε συζητηση
και ο αλλος σαν λογιστης μου ειπε 8 ωρες ανασφαλιστος και 300€ το μηνα τοσα μου περισσευουν λες και μου εκανε χαρη οταν του ειπα οτι πιο χαμηλα και απο την εθνικη γενικησυλλογικη συμβαση μου ειπε οτι δεν εχω παραπανω χρηματα
περιτο να πω οτι κανενας απο τους δυο δεν εχει βρει υπαλληλο μεχρι και σημερα μετα απο 3 μηνες και 6  μηνες αντιστοιχα

Τύπε νομιζω οτι πρέπει να εχεις μια πιο ενεργητική προσέγγιση στο θέμα δουλειάς. Εχω την εντύπωση οτι εχεις αραξει και περιμενεις να σε "βολέψει" ο τζιπριτζαμ, αλλα δε θα γινει αυτό και μετα να δω τι θα κανεις. Οσο τρως τα λεφτα της γιαγιας σου, δεν έχεις κανενα κυρος ουτε εδω μεσα αλλα ουτε και στην πραγματική ζωη. Κανε κατι
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
αυτη την στιγμη οχι αλλα αν χρειαστω τον ρωτησα να τον εχω υποψιν μου και με απαξιωσε :S

Νταξ... Εδώ που τα λέμε δεν είναι και ευχάριστη δουλειά να κάνεις υποκλυσμόυς στον κ. Πούπη....
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Πάλι κλαψουρίζεις μωρή ρουφιάνα πόρνη; Λίγη τσίπα δεν έχεις πάνω στο θλιβερό σαρκίο σου;
Επισης, εχω να ρωτησω τον συντονιστη του θρεντ (αν υπαρχει και δεν ξυνει καπου τ' αρχιδια του), εάν θα γινω warned εφόσον αρχισω να βριζω τον συγκεκριμενο με τον τροπο που με βριζει. Δεκτη και απαντηση με πμ. Η απαντηση "είναι κολλητος μας και θα βριζει εκεινος ενώ εσυ θα καθεσαι ησυχα" δεν γινεται δεκτη.
Περιμενω.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Νταξ... Δεν είναι και ευχάριστη δουλειά να κάνεις υποκλυσμόυς στον κ. Πούπη....
για κουβαλημα εννοουσα τυπε
και οχι αβραμεικο
τετοιο
24.jpg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
και σκαψιμο τυπε, θελει μπρατσα για να γινει καποιος βοηθος σου  ;)
Εχω την εντυπωση ότι το σκαψιμο το ριχνουν οι υπαλληλοι του νεκροταφείου και όχι του γραφειου τελετων τύπε...Ας με διορθωσει ο απολυτος αν κανω λαθος  :huh:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
μαλλον ζοριζεται στο οτι θα υπαρχει κουβαλημα και ορθοστασια :S
Ορθοστασία εχουμε κ εμεις, κουβάλημα επίσης, οι φακελοι βεβαια ειναι αρκετα ελαφρυτεροι...αλλα συνήθως συνοδεύονται κ αυτοί δεν ειναι ησυχοι οπως οι δικοι σας  ;)
Συν το φαι στο τελος!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom