Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
γιατι ειπα εγω γιατι δουλευουν??? ξερεις ποσα παιρνουν???? η ειπα οτι αν μου εδιναν βασικο μισθο και ενσημα δεν θα πηγαινα???
αν επαιρνα βασικο μισθο και ενσημα θα πηγαινα

Δηλαδή ρώτησες για δουλεια εκει, και σου ειπανε οτι δε σου κολλάνε ένσημα;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Εγω παντως καποτε προτεινα σε μια κοπελα στο κοσμο να την παρω να βοηθαει στο γραφειο, και αρχισε τα "ποσες ωρες" και "μολις βρηκα γκομενο, δεν ξερω" και "θα δουμε". :2funny:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Εγω παντως καποτε προτεινα σε μια κοπελα στο κοσμο να την παρω να βοηθαει στο γραφειο, και αρχισε τα "ποσες ωρες" και "μολις βρηκα γκομενο, δεν ξερω" και "θα δουμε". :2funny:
ποια σοβαρη κοπελα θα ηθελε να ειναι υπαλληλος ενος σαλιαρη πιρφορου? καλα εκανε το κοριτσι και σε εφτυσε  :2on1:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.765
Like
6.249
Πόντοι
1.406
ποτε ενοπλη παντα ταξικη παλη μιλησα εγω
να δουλευω σαν το σκυλι για ενα πιατο φαι δεν λεγετε εγωισμος  λεγετε εξαθλιωση και την αξιοπρεπεια μου την εχω μην πηγαινοντας γιατι αμα παω την επομενη μερα θα πρεπει να τον καταγγειλω σε ικα σδοε υγειοομικο η οπου αλλου μπορω το να δουλευεις ανασφαλιστος για λιγοτερα 586 μικτα ειναι απατη εξαθλιωση και επειδη εχω αξιοπρεπει δεν παω βεβαια και τις 2 δουλειες που βρηκα δεν ειδα και κανεναν να παει εδω και κανα 3 μηνο
Δεν σου ειπα να κανεις καριερα εκει που θα πας ουτε  να σταματησεις τον αγωνα σου για καλυτερες συνθηκες εργασιας και ζωης,να καλυψεις και εσυ καποιες απο τις αναγκες σου ειπα και να μην βασιζεσαι μονο στους αλλους.Αλλα μαλλον η αναγκη σου δεν ειναι τοσο μεγαλη οσο την παρουσιαζεις
Η πιο απλα καποιος πρεπει να σου πει καποια στιγμη την ατακα που ειπε στα αδερφια του ο Γ.Κωνσταντινου στην ταινια "Καλως ηρθε το Δολλαριο"
Ασε κατω το ψωμι ρε....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
ποια σοβαρη κοπελα θα ηθελε να ειναι υπαλληλος ενος σαλιαρη πιρφορου? καλα εκανε το κοριτσι και σε εφτυσε  :2on1:
και τι να παει να κανει εκει στα χωρια ρε τυπε
τι υποθεσεις να εχει
τιποτα μπηκαν τα προβατα που ενος στο κτημα του αλλου και τετοια :S
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δηλαδή ρώτησες για δουλεια εκει, και σου ειπανε οτι δε σου κολλάνε ένσημα;

οχι ρωτησα για δουλεια και μου ειπαν οτι δεν χρειαζοντε προσωπικο

2 δουλειες απατη εχω βρει ο ενας σε καφετερια ηθελε να εργαζομε 12 ωρες για 30€ τη μερα και γι ενσημο ουτε συζητηση
και ο αλλος σαν λογιστης μου ειπε 8 ωρες ανασφαλιστος και 300€ το μηνα τοσα μου περισσευουν λες και μου εκανε χαρη οταν του ειπα οτι πιο χαμηλα και απο την εθνικη γενικησυλλογικη συμβαση μου ειπε οτι δεν εχω παραπανω χρηματα
περιτο να πω οτι κανενας απο τους δυο δεν εχει βρει υπαλληλο μεχρι και σημερα μετα απο 3 μηνες και 6  μηνες αντιστοιχα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
οχι ρωτησα για δουλεια και μου ειπαν οτι δεν χρειαζοντε προσωπικο

2 δουλειες απατη εχω βρει ο ενας σε καφετερια ηθελε να εργαζομε 12 ωρες για 30€ τη μερα και γι ενσημο ουτε συζητηση
και ο αλλος σαν λογιστης μου ειπε 8 ωρες ανασφαλιστος και 300€ το μηνα τοσα μου περισσευουν λες και μου εκανε χαρη οταν του ειπα οτι πιο χαμηλα και απο την εθνικη γενικησυλλογικη συμβαση μου ειπε οτι δεν εχω παραπανω χρηματα
περιτο να πω οτι κανενας απο τους δυο δεν εχει βρει υπαλληλο μεχρι και σημερα μετα απο 3 μηνες και 6  μηνες αντιστοιχα
τυπε κανα εκανες και δεν πηγες
μην τους ακους αυτους εδω
αυτοι βγαζουν φραγκα και δεν τους νοιαζει :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Εδώ δουλεύεις στο μπουρδέλο της Συγγρού μωρή γαλάζια πόρνη. Στο γραφείο σου κόλλησες;
Επισης, εχω να ρωτησω τον συντονιστη του θρεντ (αν υπαρχει και δεν ξυνει καπου τ' αρχιδια του), εάν θα γινω warned εφόσον αρχισω να βριζω τον συγκεκριμενο με τον τροπο που με βριζει. Δεκτη και απαντηση με πμ. Η απαντηση "είναι κολλητος μας και θα βριζει εκεινος ενώ εσυ θα καθεσαι ησυχα" δεν γινεται δεκτη.
Περιμενω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom