Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Εν τω μεταξυ ολοι συζητάνε για "καριερα" ιδιωτικου υπαλληλου και μισθους 400, 500 και 600 ευρω.
Να αυτό-απασχοληθεί κανενας δεν βλεπω να εχει τη διαθεση.
Αντιθέτως θελουν ολοι να εχει άλλος το ρισκο, και να εχουν και υψηλες αποδοχες.
Αν θελεις παραπανω χρηματα, γιατι δεν δοκιμάζεις να αυτοαπασχοληθεις?
Ενας κολλητος μου αυτό εκανε, και σημερα όταν ακουει ανεργο να λεει ότι δεν βρισκει δουλεια, γελαει.
Γνωστη μου που εχει τελειωσει διοικηση επιχειρησεων τει απερριψε προταση για γραμματεια σε ιατρειο, γτ θελει να ασχοληθει με το αντικειμενο της. Εννοειται πως καθεται!!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
οχι ρε να δουλευω 12 ωρα για 30€ η 8ωρα ανασφαλιστος για 300€ το μηνα για να πλουτιζουν κατι αλλοι εσυ ζεις με 300€ το μηνα
μας κανεις και το ουμανταδορο εσυ που παιρνεις 8000 το μηνα
Εχεις αναρωτηθεί ποτέ γιατι αυτος βγαζει 8000 κι εσυ 300? Τι ακριβως παραπανω εκανε από σενα?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Να πολεμησεις να αλλαξεις το συστημα με οποιο τροπο μπορεις,ψηφιζοντας συριζα,με ταξικη παλη με ενοπλη παλη,καμε οτι καταλαβαινεις
Αλλα για το οποιο χρονικο διαστημα εισαι στην αναγκη και στη φτωχεια(οπως λες οτι εισαι),να φερθεις σαν ΑΝΔΡΑΣ και να πας δουλεψεις ρε και ας ειναι για πενταροδεκαρες εστω για ενα μηνα λιγα μεροκαματα, ετσι για την γαμημενη την αξιοπρεπεια σου ρε πουστη μου,για να πεις σημερα εφερα ΕΓΩ φαι σπιτι,την μπυρα μου την πληρωνω ΕΓΩ,και οχι η γιαγια και βγαινεις και το λες κιολας φορα παρτιδα αξιοπρεπεια και εγωισμος ΜΗΔΕΝ γαμω το φελεκυ μου
αυτα τα εκανε ο καιλας στις ελληνικες ταινιες τυπε :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Γνωστη μου που εχει τελειωσει διοικηση επιχειρησεων τει απερριψε προταση για γραμματεια σε ιατρειο, γτ θελει να ασχοληθει με το αντικειμενο της. Εννοειται πως καθεται!!!!
Απολυτως άνετη βεβαια, γιατι θα την ζει ο μπαμπας/γκομενος/συζυγος/αδελφος της.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Εχεις αναρωτηθεί ποτέ γιατι αυτος βγαζει 8000 κι εσυ 300? Τι ακριβως παραπανω εκανε από σενα?
παρανομια
πλουσιο γαμο
πιπες σε βουλευτες

κατι απο αυτα τυπε
αλλιως δεν βγαζεις 8000
:grin:
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
Γνωστη μου που εχει τελειωσει διοικηση επιχειρησεων τει απερριψε προταση για γραμματεια σε ιατρειο, γτ θελει να ασχοληθει με το αντικειμενο της. Εννοειται πως καθεται!!!!

μα σοβαρα μιλας; Εδω εχει τελειωσει ΤΕΙ! Και διοικηση επιχειρήσεων μάλιστα. Λαμπρη καριέρα ανοιγεται μπροστα της με τέτοια προσόντα, θες να θαφτει στο ιατρείο;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
μα σοβαρα μιλας; Εδω εχει τελειωσει ΤΕΙ! Και διοικηση επιχειρήσεων μάλιστα. Λαμπρη καριέρα ανοιγεται μπροστα της με τέτοια προσόντα, θες να θαφτει στο ιατρείο;
...και να της βαζει χερι ο γιατρος???
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Να πολεμησεις να αλλαξεις το συστημα με οποιο τροπο μπορεις,ψηφιζοντας συριζα,με ταξικη παλη με ενοπλη παλη,καμε οτι καταλαβαινεις
Αλλα για το οποιο χρονικο διαστημα εισαι στην αναγκη και στη φτωχεια(οπως λες οτι εισαι),να φερθεις σαν ΑΝΔΡΑΣ και να πας δουλεψεις ρε και ας ειναι για πενταροδεκαρες εστω για ενα μηνα λιγα μεροκαματα, ετσι για την γαμημενη την αξιοπρεπεια σου ρε πουστη μου,για να πεις σημερα εφερα ΕΓΩ φαι σπιτι,την μπυρα μου την πληρωνω ΕΓΩ,και οχι η γιαγια και βγαινεις και το λες κιολας φορα παρτιδα αξιοπρεπεια και εγωισμος ΜΗΔΕΝ γαμω το φελεκυ μου

ποτε ενοπλη παντα ταξικη παλη μιλησα εγω
να δουλευω σαν το σκυλι για ενα πιατο φαι δεν λεγετε εγωισμος  λεγετε εξαθλιωση και την αξιοπρεπεια μου την εχω μην πηγαινοντας γιατι αμα παω την επομενη μερα θα πρεπει να τον καταγγειλω σε ικα σδοε υγειοομικο η οπου αλλου μπορω το να δουλευεις ανασφαλιστος για λιγοτερα 586 μικτα ειναι απατη εξαθλιωση και επειδη εχω αξιοπρεπει δεν παω βεβαια και τις 2 δουλειες που βρηκα δεν ειδα και κανεναν να παει εδω και κανα 3 μηνο
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Σε ρωταω ρε μαλακα γιατί τα παιδια αυτά εχουν την αξιοπρέπεια να δουλεύουνε για να ζήσουνε. Οποιος θελει να δουλέψει βρίσκει δουλεια. Ακαματη!

γιατι ειπα εγω γιατι δουλευουν??? ξερεις ποσα παιρνουν???? η ειπα οτι αν μου εδιναν βασικο μισθο και ενσημα δεν θα πηγαινα???
αν επαιρνα βασικο μισθο και ενσημα θα πηγαινα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom