Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Ελα τώρα, αφου και εσύ πιστεύεις οτι θα γινει η παντρειά - εξ ου και η αντίδρασή σου περι μπαλτακος. Ελα βρε, με το καλό. Με λουλι, δουρου και φωτόπουλο, εχετε μαζεψει όλη την ποιοτητα

βαλε και την ξινη που υπερασπιζεται βιαστη
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Όχι. Θα πω ότι βαρεθηκα να ακουω πολιτες να λενε ότι δεν θα είναι συνεπεις σε μια υποχρεωση, εάν δεν κανουν πρωτα το ιδιο καποιοι αλλοι.
Ετσι μπραβο αντε στην τρυπα σου....γιατι εαν θες το συνεχιζω...δεν σε βαριεμαι...!Τα εχω σημειωμενα...ΟΛΑ οταν εισαι ετοιμος να απαντησεις εδω θα ειμαι...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ετσι μπραβο αντε στην τρυπα σου....γιατι εαν θες το συνεχιζω...δεν σε βαριεμαι...!Τα εχω σημειωμενα...ΟΛΑ οταν εισαι ετοιμος να απαντησεις εδω θα ειμαι...
Εγω παλι ομολογω ότι σε βαριέμαι αφορητα ωρες ωρες.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ΟΤΑΝ κ ΕΑΝ ερθει επισκεπτεις ας τον ανεβασουν η ας φτιαξουν τοτε. Αλλωστε οι προδιαγραφες των ανσασερ χωραει ενα καροτσακι. ΑΣ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΕΙΑ Κ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΣΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΓΙΑ ΑΜΕΑ κ μετα ας το βαλουν στους πολιτες

τα πεζοδρόμια μια χαρά είναι ... αν λείψουν δε και τα ζωάδια που επιμένουν να παρκαρουν στις ράμπες, να αφήνουν εμπορεύματα πάνω σε αυτά και να βάζουν και τα μηχανάκια τους μια χαρά θα κυκλοφορεί ο ανάπηρος...

ειδικά δε αμα βγεί και ένας νόμος ότι πινακίδες, στύλοι της ΔΕΗ, ΚΑΦΑΟ του ΟΤΕ μπορούν να κάνουν δουλεία εδάφους και να μπαίνουν στους εμπρόσθιους ακάλυπτους χώρους (πρασιές) μια χαρά θα είναι...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Εγω παλι ομολογω ότι σε βαριέμαι αφορητα ωρες ωρες.
Απο ποτε οταν σε  :2on1: :2on1: :2on1: στην μαπα σου το βαπτισες βαρεμαρα? Συνηθως το ελεγες λαικισμο. Μπορει να εφυγες για λιγες μερες αλλα η συμπεριφορα σου δεν αλλαξε καθολου.
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
Υπουργός Δικαιοσυνης από τον Μαρτιο  :2funny:

εγω νομιζω οτι όλοι όσοι έχουν ποντάρει τη ζωή τους στον τζιριζαμ θα απογοητευτουν, ο τζιριζαμ θα παραμεινει αντιπολιτευση απλα γιατί μεχρι εκει μπορεί.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
ο τσυριζα αποκομμα ηταν ειναι και θα ειναι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
εγω νομιζω οτι όλοι όσοι έχουν ποντάρει τη ζωή τους στον τζιριζαμ θα απογοητευτουν, ο τζιριζαμ θα παραμεινει αντιπολιτευση απλα γιατί μεχρι εκει μπορεί.
Κοιτα, η αληθεια είναι ότι ένα κομμα σαν τον Συριζα δεν είναι ικανο να κυβερνησει.
Δεν είναι κακο, απλα δεν είναι ικανο. Δεν γνωριζει να το κανει.
Όμως, ούτε για αξιωματικη αντιπολιτευση ηταν ικανό.
Οι πολιτες με το ζορι του φορεσαν το κοστουμι της αξιωματικης αντιπολίτευσης.
Πιθανον να του φορεσουν και της κυβερνησης.
Μονο που θα είναι δεκα νουμερα μεγαλυτερο και το αποτέλεσμα θα είναι γελοιο.
Αφου όμως δεν καταλαβαινει ο κοσμος, τι να κανουμε? Φτωχύναμε σου λεει, θα φερουμε τον Τσιπρα να μας δωσει παλι λεφτα. Βγαζεις νοημα με τον κοσμο? Χαμπαρι δεν παιρνουν. Δεν βλέπεις τι σαχλαμαρα γραφεται εδώ μεσα?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Κοιτα, η αληθεια είναι ότι ένα κομμα σαν τον Συριζα δεν είναι ικανο να κυβερνησει.
Δεν είναι κακο, απλα δεν είναι ικανο. Δεν γνωριζει να το κανει.
Όμως, ούτε για αξιωματικη αντιπολιτευση ηταν ικανό.
Οι πολιτες με το ζορι του φορεσαν το κοστουμι της αξιωματικης αντιπολίτευσης.
Πιθανον να του φορεσουν και της κυβερνησης.
Μονο που θα είναι δεκα νουμερα μεγαλυτερο και το αποτέλεσμα θα είναι γελοιο.
Αφου όμως δεν καταλαβαινει ο κοσμος, τι να κανουμε? Φτωχύναμε σου λεει, θα φερουμε τον Τσιπρα να μας δωσει παλι λεφτα. Βγαζεις νοημα με τον κοσμο? Χαμπαρι δεν παιρνουν. Δεν βλέπεις τι σαχλαμαρα γραφεται εδώ μεσα?
Περα απο τις δικες σου κ τις παρεας σου δεν βλεπουμε καμια αλλη σαχλαμαρα..!Για τον μπαλτακο θα μας πεις? Γιατι ο πατερας σου ψηφισε Χ.Α θα μας πεις?
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Όχι. Θα πω ότι βαρεθηκα να ακουω πολιτες να λενε ότι δεν θα είναι συνεπεις σε μια υποχρεωση, εάν δεν κανουν πρωτα το ιδιο καποιοι αλλοι.

κλασικο μοτο σου....πληρωστε φορους ολοι οι αλλοι ....εκτος απο εσενα που φοροδιαφευγεις κατ'εξακολουθηση και καθ'υποτροπην ......τι λες ρε βραχε ηθικης ??? γιατι δεν πας εξω να τα πεις αυτα ??? φοβασαι μην φας μαπες ??? απο το πληκτρολογιο ολοι τους μαγκες παιζεται....εξω ομως τσιμουδια για να μην πεσουν οι φαπες αλεξ71 !! ξερεις εσυ...το κανεις συχνα στην καθημερινοτητα σου !!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Μαζευτηκε παλι ολη η διανοηση, αντε γεια.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
κλασικο μοτο σου....πληρωστε φορους ολοι οι αλλοι ....εκτος απο εσενα που φοροδιαφευγεις κατ'εξακολουθηση και καθ'υποτροπην ......τι λες ρε βραχε ηθικης ??? γιατι δεν πας εξω να τα πεις αυτα ??? φοβασαι μην φας μαπες ??? απο το πληκτρολογιο ολοι τους μαγκες παιζεται....εξω ομως τσιμουδια για να μην πεσουν οι φαπες αλεξ71 !! ξερεις εσυ...το κανεις συχνα στην καθημερινοτητα σου !!!!
Aστον ρε ξεφτυλιζεται μερα με την μερα...οπως κ οι παρεα του
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
πως γινεται αυτο ;
Λεω, δεν είναι κακο να εισαι ανίκανος, μια πραγματικοτητα είναι.
Ένα κομμα του 3-4% που εχει μαθει να είναι απλως κομμα διαμαρτυριας και όχι εφαρμόσιμης πολιτικης, πώς είναι δυνατον σε μια διετια να κυβερνησει και μαλιστα αποτελεσματικα? Λογικο δεν είναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom