Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ασε ρε φιλε.
Εβλεπα σημερα καμια εκατοστη γέρους εξω από την τραπεζα, ουρά για να πληρωσουν τον ΕΝΦΙΑ.
Τι επρεπε δηλαδή να σκεφτω? Τα καημενα τα γεροντάκια που είναι στην ουρά?
Όχι. Σκέφτηκα "ρε κωλογεροι πότε περιμενετε να τα γραψετε στα παιδια σας?"
Έναν νέο δεν ειδα. Αρα οι γέροι εχουν μαζεμενο το χρημα, και κρατανε ομηρους τους νεους.
Ανετα ειχαν επομένως ΟΛΟΙ να πληρωσουν.
Ουδεμία λύπηση.

πάντως η φωτό δεν δείχνει και πάρα πολλούς  γέρους

URL]]
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
να τα γράψουν στα παιδιά τους εξαρτάται και από τις σχέσεις που έχουν με αυτά...

για μένα καλύτερα να τα πουλήσουν και να τα φάνε... τα παιδιά τους ας ζοριστούνε να φτιάξουνε και αυτά...
Να το δεχθω.
Αλλά εγω βλεπω ότι 90 χρονων σάψαλα κρατανε τα ακινητα με τα δοντια, για να κρατανε τα παιδια τους ομήρους.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
πάντως η φωτό δεν δείχνει και πάρα πολλούς  γέρους

http://[URL unfurl="true"]www.iefimerida.gr/sites/default/files/imagecache/node_image660/oyra-enfia-trapeza-660.jpg[/img[/URL]]
[/quote]Βλέπεις πολλούς κατω των 30-35 στην φωτο?
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
πάντως η φωτό δεν δείχνει και πάρα πολλούς  γέρους

http://[URL unfurl="true"]www.iefimerida.gr/sites/default/files/imagecache/node_image660/oyra-enfia-trapeza-660.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι βλεπεις ρε ραμολι?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounta

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2014
Μηνύματα
530
Like
0
Πόντοι
6
Αυτό πουλαει ο τζιριζαμ, ψευτικες ελπιδες με αποδέκτες εκεινους που ειναι αρκετα απελπισμένοι ή αρκετα βλάκες ωστε να πιστεψουν τα παραμυθια
ναι,αλλα ειναι επιλογη τους.
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
τώρα καταλαβαίνω ότι μάλλον ο Ακης και οι γερμανοί δεν φταίνε.. δεν γέρνανε τα υποβρύχια ... το πλήρωμα και οι αξιωματικοί γέρνανε ...

αμα κρίνω από σένα...

ολα πληρωμενα μαλακα τραμουντανα....μεχρι σεντς τα εχω πληρωσει διπλα δε μου τα χαρισαν ,τα πληρωσα ......εσυ ρεντικολο ακομη σε περιμενω να σε διακορευσω μια και καλη...δε σου φτασε χτες, θες και σημερα μου φαινεται κηφηνα ψευτη !!!ρε τραβα κανε περα κωλογερε ......και το πορτοφολι που δειχνεις μπας και γαμησεις...ουτε αυτο δεν θελουν απο σενα.....αλλιως δεν θα ξενυχτουσες εδω μεσα ολο το 24ωρο !!!!!θες και αλλα φοροφυγα μου ???
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ολα πληρωμενα μαλακα τραμουντανα....μεχρι σεντς τα εχω πληρωσει διπλα δε μου τα χαρισαν ,τα πληρωσα ......εσυ ρεντικολο ακομη σε περιμενω να σε διακορευσω μια και καλη...δε σου φτασε χτες, θες και σημερα μου φαινεται κηφηνα ψευτη !!!ρε τραβα κανε περα κωλογερε ......και το πορτοφολι που δειχνεις μπας και γαμησεις...ουτε αυτο δεν θελουν απο σενα.....αλλιως δεν θα ξενυχτουσες εδω μεσα ολο το 24ωρο !!!!!θες και αλλα φοροφυγα μου ???
τρακαδορος...αχρηστος ειναι....μην δινεις σημασια γλεντα τον....εγω αυτον θα τον αγοαραζα για να τον κατουρουσα
 

Walter White

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.516
Like
0
Πόντοι
16
εστω,oxι υποχρεωτικη .γιατι α νδεν πληρωσεις τον ενφια,θα σου παρουν το σπιτι.με ποιο δικαιωμα?γιατι ετσι?

Εξήγησε λίγο πως αυτό που λες έχει σχέση με το σχόλιο περι ψήφου απελπισμένων και αμόρφωτων
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ειπαμε. η μεση συνταξη είναι στα 930 ευρω. Τι δεν καταλαβαίνεις?
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Ειπαμε. η μεση συνταξη είναι στα 930 ευρω. Τι δεν καταλαβαίνεις?

εσυ φοροφυγα ,μαζι τον white horse....ο πρωτος ,ξεκιννα να κοψεις καπμια αποδειξη χωρις καμια λυπηση για τον ευατο σου....και ο δευτερος μαλακας...ας μας πει τι δουλεια κανει ο κηφηνας ...και μετα να ζητατε και αδεια για να γραψεται εδω μεσα !!!σκατολαμογια !!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
της μαλακιες που λες
Παμε παλι.
Η μεση συνταξη στην Ελλαδα είναι 930 ευρω.
Τι δεν καταλαβαίνεις και εσυ?
Αν θελεις απλα να με πεις μαλακα, κανενα πρόβλημα. Απλως σε γραφω στ αρχιδια μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom