Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ασε μας ρε τρομπα πρωι πρωι με τις ερωτησεις σου

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρωτας αν υπαρχουν εξωγηινοι

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τι πετάγεσαι μωρή πράσινη γλίτσα μην σε πάρει ο διάολος πρωινιάτικα…

ρε μαλάκα κανέναν του σφύριζα ρωτάω…

αλλά αυτοί σφυρίζουν κλέφτικα και κάνουν πωε δεν βλέπουν…
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
περιμενε να σου απαντησουν οι σφυριζαιοι

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
φυλάω αυτό το πόστ μου για μελλοντική χρήση ….  ;)
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
αποκαμμενε ουτε τα αρχικα δεν ξερεις πως γραφονται
Τι ειπαμε για οσους εχουν πολλα ονοματα κ αλλαζουν?    :think: :think: :think: :think: :think:
κακοποιους

σου αρεσει να το ακους;
Φανταζομαι αυτο δεν  ισχυει κ για τα κομματα? Σωστα? :think: :think: :think:
Λοιπον??Περιμενω απαντηση ισχυει η οχι? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
9η φορα
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
γιατί υπαρχουν πολλά κόμματα που να έχουν αλλάξει δέκα ονόματα μέσα σε σαράντα χρόνια ??

και ποιός είναι ο λόγος πέρα από το να ξεφύγουν από τον κακό εαυτό του παρελθόντος..??
Αυτο τυπε ισχυει για οσα εχουν αλλαξει εως σημερα η και για οσα θα αλλαξουν στο μελλον? Οσο για τον ΣΥ.ΡΙ.ΖΑ ειναι τα αρχικα  για το ονομα του κομματος μετα τις ενωσεις. Οπως κ το Π.Α.Σ.Ο.Κ ειναι συντομευσεις. Για πες λοιπον εσυ αφου ο γιαννακης αφου τον ρωτησα 9 φορες δεν απαντησε.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306

αφού ρε παπάρα σου έχει πεί ότι ισχύει και για τα κόμματα τι μας ζαλίζεις τ’αρχίδια ??

ειδικά για αυτά που για κάποιο λόγο θέλουν να ξεχάσουν το παρελθόν τους και από το που προέρχονται καλή ώρα όπως ο ΣΥΡΙΖΑ…

την δικιά μου την ερώτηση αβαβαβα όμως ….
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
αφού ρε παπάρα σου έχει πεί ότι ισχύει και για τα κόμματα τι μας ζαλίζεις τ’αρχίδια ??

ειδικά για αυτά που για κάποιο λόγο θέλουν να ξεχάσουν το παρελθόν τους και από το που προέρχονται καλή ώρα όπως ο ΣΥΡΙΖΑ…

την δικιά μου την ερώτηση αβαβαβα όμως ….
Ρε τραγουδα μονος σου ουτε εσυ απαντας αλλα ουτε πηγη ΕΒΑΛΕΣ

Αυτο τυπε ισχυει για οσα εχουν αλλαξει εως σημερα η και για οσα θα αλλαξουν στο μελλον? Οσο για τον ΣΥ.ΡΙ.ΖΑ ειναι τα αρχικα  για το ονομα του κομματος μετα τις ενωσεις. Οπως κ το Π.Α.Σ.Ο.Κ ειναι συντομευσεις. Για πες λοιπον εσυ αφου ο γιαννακης αφου τον ρωτησα 9 φορες δεν απαντησε.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Αυτο τυπε ισχυει για οσα εχουν αλλαξει εως σημερα η και για οσα θα αλλαξουν στο μελλον? Οσο για τον ΣΥ.ΡΙ.ΖΑ ειναι τα αρχικα  για το ονομα του κομματος μετα τις ενωσεις. Οπως κ το Π.Α.Σ.Ο.Κ ειναι συντομευσεις. Για πες λοιπον εσυ αφου ο γιαννακης αφου τον ρωτησα 9 φορες δεν απαντησε.

δεν είμαι μάντης να προβλέπω το μέλλον…

μέχρι σήμερα και από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου τα κόμματα που έχουν αλλάξει όνομα το έκαναν στην προσπάθεια να αποτινάξουν το παρελθόν τους… και βασικά το έκανε μόνο ένα κόμμα ο σημερινός ΣΥΡΙΖΑ… ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ…
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ρε τραγουδα μονος σου ουτε εσυ απαντας αλλα ουτε πηγη ΕΒΑΛΕΣ

Αυτο τυπε ισχυει για οσα εχουν αλλαξει εως σημερα η και για οσα θα αλλαξουν στο μελλον? Οσο για τον ΣΥ.ΡΙ.ΖΑ ειναι τα αρχικα  για το ονομα του κομματος μετα τις ενωσεις. Οπως κ το Π.Α.Σ.Ο.Κ ειναι συντομευσεις. Για πες λοιπον εσυ αφου ο γιαννακης αφου τον ρωτησα 9 φορες δεν απαντησε.

σου απάντησε ρε μαλάκα όπως εγώ σου έστειλα τα στοιχεία της πτήσης μου... αλλά το πολύ σπέρμα σου έχει σκεπάσει τα μάτια...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
δεν είμαι μάντης να προβλέπω το μέλλον…

μέχρι σήμερα και από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου τα κόμματα που έχουν αλλάξει όνομα το έκαναν στην προσπάθεια να αποτινάξουν το παρελθόν τους… και βασικά το έκανε μόνο ένα κόμμα ο σημερινός ΣΥΡΙΖΑ… ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ…
Δεν ειπα να προβλεψεις το Μελλον γριετζο

ισχυει για οσα εχουν αλλαξει εως σημερα η και για οσα θα αλλαξουν στο μελλον οτι εχουν κακο παρελθον...επιμενεις να μην απαντας
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
σου απάντησε ρε μαλάκα όπως εγώ σου έστειλα τα στοιχεία της πτήσης μου... αλλά το πολύ σπέρμα σου έχει σκεπάσει τα μάτια...
ρε τραβα γαμησου τι εισαι εσυ δικηγορος του? Εδω ουτε εσυ απαντας ξεκαθαρα κουφαλα αντε βουλωσε το κ καταπιε τα χυσια απο τα πρωινα πακια μαλακα. Κανενα στοιχειο για την πτηση σου δεν εβαλες παπαρα...σου ειπα βαλε φωτο το εισητηριο αλλα την παπια  :2funny: :2funny: :2funny:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
γιατί υπαρχουν πολλά κόμματα που να έχουν αλλάξει δέκα ονόματα μέσα σε σαράντα χρόνια ??

και ποιός είναι ο λόγος πέρα από το να ξεφύγουν από τον κακό εαυτό του παρελθόντος..??
Αυτο τυπε ισχυει για οσα εχουν αλλαξει εως σημερα η και για οσα θα αλλαξουν στο μελλον?Περιμενω ξεκαθαρη απαντηση με ναι η οχι
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Εδώ δεν μπορείς να προβλέψεις πόσες φορές θα σηκωθείς για κατούρημα τη νύχτα ρε ερείπιο.  :2funny:
κοτες τυπε κοτουλες....δεν τολμανε να απαντησουν ξεκαθαρα..χχααχχαχαα θα τους ταραξω μεχρι να απαντησουν
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ρε τραγουδα μονος σου ουτε εσυ απαντας αλλα ουτε πηγη ΕΒΑΛΕΣ

Αυτο τυπε ισχυει για οσα εχουν αλλαξει εως σημερα η και για οσα θα αλλαξουν στο μελλον? Οσο για τον ΣΥ.ΡΙ.ΖΑ ειναι τα αρχικα  για το ονομα του κομματος μετα τις ενωσεις. Οπως κ το Π.Α.Σ.Ο.Κ ειναι συντομευσεις. Για πες λοιπον εσυ αφου ο γιαννακης αφου τον ρωτησα 9 φορες δεν απαντησε.

τι ενώσεις και παπαριές βρε μαλάκα ??

το ίδιο είναι και παραμένει … οι περίφημες συνιστώσες που ενωθήκανε ήταν πάλαι ποτέ μέλη του ΚΚΕεσ που την κάνανε κάποαι στιγμή και επιστρέψανε πίσω στο μετασχηματισμένο Συνασπισμό (πάρε παράδειγμα τον γερο Γλέζο)…

εξαιρούνται μερικά γραφικά γκρουπούσκουλα τα οποία αν δεν βρίσκανε εκεί πολιτικό στέγαστρο δεν θα ήξερε την ύπαρξη τους ούτε η μάνα τους…

σιγά τον μέγα συνασπισμό διαφορετικών κομμάτων….
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
γιατί υπαρχουν πολλά κόμματα που να έχουν αλλάξει δέκα ονόματα μέσα σε σαράντα χρόνια ??

και ποιός είναι ο λόγος πέρα από το να ξεφύγουν από τον κακό εαυτό του παρελθόντος..??
Αυτο τυπε ισχυει για οσα εχουν αλλαξει εως σημερα η και για οσα θα αλλαξουν στο μελλον?Περιμενω ξεκαθαρη απαντηση με ναι η οχι
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Αυτο τυπε ισχυει για οσα εχουν αλλαξει εως σημερα η και για οσα θα αλλαξουν στο μελλον?Περιμενω ξεκαθαρη απαντηση με ναι η οχι

αυτό ισχύει για τα όσα έχουν αλλάξει μέχρι σήμερα δηλαδή το εξής ένα τον ΣΥΡΙΖΑ…

για το μέλλον δεν μπορώ να προβλέψω.. δεν είμαι μάντης…

και αν εννοείς το ΠΑΣΟΚ που (ελάχιστα) πιθανόν να μετονομαστεί σε ΕΛΙΑ και αυτό για τον ίδιο λόγο θα το κάνει (αν το κάνει που δεν το πιστεύω)… για να ξεφύγει από το κακό του παρελθόν…
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
κοτες τυπε κοτουλες....δεν τολμανε να απαντησουν ξεκαθαρα..χχααχχαχαα θα τους ταραξω μεχρι να απαντησουν

και τώρα που σου απάντησα αναμένω και την δική σου απάντηση γα αυτό που πόσταρα…

τελικά ο ΣΦΥΡΙΖΑ είναι υπέρ ή κατά της μερικής απασχόλησης ??
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
αυτό ισχύει για τα όσα έχουν αλλάξει μέχρι σήμερα δηλαδή το εξής ένα τον ΣΥΡΙΖΑ…

για το μέλλον δεν μπορώ να προβλέψω.. δεν είμαι μάντης…

και αν εννοείς το ΠΑΣΟΚ που (ελάχιστα) πιθανόν να μετονομαστεί σε ΕΛΙΑ και αυτό για τον ίδιο λόγο θα το κάνει (αν το κάνει που δεν το πιστεύω)… για να ξεφύγει από το κακό του παρελθόν…
Εγω ρωτησα ΕΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ.....ισχυει η δεν ισχυει?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Εδώ δεν μπορείς να προβλέψεις πόσες φορές θα σηκωθείς για κατούρημα τη νύχτα ρε ερείπιο.  :2funny:

αν πιώ μπύρες το βράδυ πιθανόν να σηκωθώ μια φορά (εξαρτάται από το πόσες θα πιώ)…

δεν φοράω μπειμπιλινο σαν και σένα που δεν μπορείς να μαζέψεις το ανοιχτό σου κωλάντερο και σου φεύγουν στα βρακιά σου νύχτα και μέρα…
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Εγω ρωτησα ΕΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ.....ισχυει η δεν ισχυει?

ακου μαλακιστήρι.. η απάντηση που έδωσα είναι παραπάνω από ξεκάθαρη… αν δεν μπορείς να την καταλάβεις λόγω μειωμένης αντίληψης δεν ευθύνομαι εγώ γιαυτό αλλά η σπασμένη καπότα που εξ αιτίας της ήρθες στον κόσμο…

αρκετά λοιπόν με το ίδιο βιολί γιατί μας τα έπρηξες…

η απάντηση δόθηκε και δεν ξαναδίνεται… και άμα σ’αρέσει… αν δεν σ’αρέσει το κουβαδάκι σου και σε άλλη παραλία…

τουλάχιστον εγώ δεν απέφυγα να δώσω μια απάντηση σαν και σένα που έκανες γαργάρα το τελευταίο ερώτημα μου…

ααα ναι θα βάλω το εισητήριο φωτογραφία αφού πρώτα βάλεις εσύ την ταυτότητα σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom