Νέα

Τρύπα για χύσιμο στα Εξάρχεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Χύσε μέσα
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 347
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα δοκιμάζατε μασάζ από άντρα;

  • Ναι, γιατί όχι

    Ψήφοι: 8 18,2%
  • Μπλιάχ

    Ψήφοι: 7 15,9%
  • Όχι ποτέ, είμαι στρέιτ

    Ψήφοι: 20 45,5%
  • Αν πρόσφερε και φραπέ θα δοκίμαζα

    Ψήφοι: 7 15,9%
  • Έχω δοκιμάσει ήδη

    Ψήφοι: 2 4,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
554
Like
713
Πόντοι
86
Ράφλα φάση είναι σαν να έχεις στα 4 τον Καιάδα....
:vomit:





Εδώ είσαι....Άκου τι σου λέω....
Δεν θα προλαβαίνεις να κλείσει η σούφρα από τις ψωλές....



:coffee:

Το ξέρω φίλε μου, ότι θα έτρωγα πολλές περισσότερες, αλλά δυστυχώς ή ευτυχώς δεν μου βγαίνει...
μου αρέσει να γαμιέμαι όπως είμαι, σαν αγόρι. για όποιον θέλει.
Να πω την αλήθεια το δύσκολο είναι να πάρετε εσείς την απόφαση.... γιατί όσοι ήρθαν, (παρότι ζητούσαν γυναικεία κτλπ) με γάμησαν, και θέλουν να ξανα έρχονται.
Οπότε, δεν με νοιάζει, μου αρκούν αυτοί που τρώω.

υγ. σόρυ που δεν απαντάω αμέσως παίδες.... θα είναι επειδή κάποιος θα με χύνει στη μάπα ή κάποιος θα μου καρφώνει την πούτσα στον κώλο αν καθυστερώ να γράφω... :confused:
μόλις τα έφαγα από έναν ηλεκτρολόγο 30χρ χωρίς εμπειρίες με αγόρια, και λέω τα έφαγα γιατί ήταν πηχτά και γλυκά αφού του έκανα μασαζάκι πρώτα
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.548
Κριτικές
1
Like
7.670
Πόντοι
2.306
:buck2: μόνο σε πολύ γυμνασμένους φουσκωτούς μπαίνω.... κι εκεί αν είναι πεντακάθαρη η τρύπα (εννοείται και σε καναν μπατσάκο αν θέλει) σε άλλους δεν

αλλά στο μασάζ αν μου αρέσει ο άλλος και έχω καυλώσει, ακουμπάει/ω την πούτσα μου στη μάπα του όταν και καλά του κάνω πλάτη από μπροστά, πάνω από το κεφάλι του και όλοι το δοκιμάζουν.... :P:drooling-face:
Ac/dc ο ποδολαγνος μας.
και συνεχους και εναλασσομενου ρευματος.
Περνανε απο εκει και ολα τα σωματα ασφαλειας, εχεις κανει τα Εξαρχεια την πιο καλα φυλασσομενη συνοικια.
ευγε!
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.548
Κριτικές
1
Like
7.670
Πόντοι
2.306
Το ξέρω φίλε μου, ότι θα έτρωγα πολλές περισσότερες, αλλά δυστυχώς ή ευτυχώς δεν μου βγαίνει...
μου αρέσει να γαμιέμαι όπως είμαι, σαν αγόρι. για όποιον θέλει.
Να πω την αλήθεια το δύσκολο είναι να πάρετε εσείς την απόφαση.... γιατί όσοι ήρθαν, (παρότι ζητούσαν γυναικεία κτλπ) με γάμησαν, και θέλουν να ξανα έρχονται.
Οπότε, δεν με νοιάζει, μου αρκούν αυτοί που τρώω.

υγ. σόρυ που δεν απαντάω αμέσως παίδες.... θα είναι επειδή κάποιος θα με χύνει στη μάπα ή κάποιος θα μου καρφώνει την πούτσα στον κώλο αν καθυστερώ να γράφω... :confused:
μόλις τα έφαγα από έναν ηλεκτρολόγο 30χρ χωρίς εμπειρίες με αγόρια, και λέω τα έφαγα γιατί ήταν πηχτά και γλυκά αφού του έκανα μασαζάκι πρώτα
Ετσι ειναι τυπε, ο καθενας με τις υποχρεωσεις του: αλλος απανταει το τηλεφωνο, αλλος πρεπει να βγαλει το σκυλο βολτα, αλλος ξεζουμιζει ηλεκτρολογους.
τωρα σου λειπει υδραυλικος, πλακας , μπογιατζης και ετοιμη η ανακαινιση .:confused:
 
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
554
Like
713
Πόντοι
86
Ετσι ειναι τυπε, ο καθενας με τις υποχρεωσεις του: αλλος απανταει το τηλεφωνο, αλλος πρεπει να βγαλει το σκυλο βολτα, αλλος ξεζουμιζει ηλεκτρολογους.
τωρα σου λειπει υδραυλικος, πλακας , μπογιατζης και ετοιμη η ανακαινιση .:confused:
σε οικοδομή θέλω να με βάλει κάποιος να τους πάρω όλους μαζί, και όλες τις ειδικότητες και όλες τις εθνικότητες....
οι οικοδομές να γίνουν τα δικά μου μπουρδέλα :confused:

βασικά δεν λένε ότι τρώγοντας σου ανοίγει η όρεξη; με τόσες πούτσες που έχω φάει αυτές τις μέρες....
θέλω και οικοδόμους, και νταλικέρηδες και ποδοσφαιριστές.... και γράφω στον πληθυντικό γιατί θα ήθελα να με πάρουν παρτούζα παρέες φίλων.
αλλά τεσπα, και το τζοκερ να πιάσω το ίδιο μου είναι
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.480
Κριτικές
60
Like
27.269
Πόντοι
22.886
σε οικοδομή θέλω να με βάλει κάποιος να τους πάρω όλους μαζί, και όλες τις ειδικότητες και όλες τις εθνικότητες....
οι οικοδομές να γίνουν τα δικά μου μπουρδέλα :confused:

βασικά δεν λένε ότι τρώγοντας σου ανοίγει η όρεξη; με τόσες πούτσες που έχω φάει αυτές τις μέρες....
θέλω και οικοδόμους, και νταλικέρηδες και ποδοσφαιριστές.... και γράφω στον πληθυντικό γιατί θα ήθελα να με πάρουν παρτούζα παρέες φίλων.
αλλά τεσπα, και το τζοκερ να πιάσω το ίδιο μου είναι
Τύπε @Χύσε μέσα τι ομάδα είσαι ? :coffee:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.548
Κριτικές
1
Like
7.670
Πόντοι
2.306
σε οικοδομή θέλω να με βάλει κάποιος να τους πάρω όλους μαζί, και όλες τις ειδικότητες και όλες τις εθνικότητες....
οι οικοδομές να γίνουν τα δικά μου μπουρδέλα :confused:

βασικά δεν λένε ότι τρώγοντας σου ανοίγει η όρεξη; με τόσες πούτσες που έχω φάει αυτές τις μέρες....
θέλω και οικοδόμους, και νταλικέρηδες και ποδοσφαιριστές.... και γράφω στον πληθυντικό γιατί θα ήθελα να με πάρουν παρτούζα παρέες φίλων.
αλλά τεσπα, και το τζοκερ να πιάσω το ίδιο μου είναι
μου θυμιζει εκεινο το συνθημα «εργατες , αγροτες, φοιτητες» φερνεις λιγο κουκουε σε μπουστικη εκδοση.
εισαι παντως προλεταριος μπουστης, στο αναγνωριζω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Προσεξε τι θα πεις, θα παρουν φωτια τα ποδοσφαιρικά νηματα….
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
24.090
Κριτικές
8
Like
34.230
Πόντοι
6.536
Τύπε @Χύσε μέσα σου είπα για σένα δουλεύω(προς το παρόν αμισθί...)
:sunglasses:
Σε ρώτησε ο @dimigoall τι ομάδα είσαι....
Ότι ομάδα είσαι θα βάζεις την εμφάνιση και θα έρχονται από αντίπαλες ομάδες να σε ξεκωλιάζουν.
Και αυτοι θα βγάζουν τα απωθημένα τους και εσύ θα παίρνεις αυτό που θες,πολύ πιθανό και το όνειρο σου,το gang....
Καζάν Καζάν η φάση....


:coffee:
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.542
Like
11.727
Πόντοι
3.506
σε οικοδομή θέλω να με βάλει κάποιος να τους πάρω όλους μαζί, και όλες τις ειδικότητες και όλες τις εθνικότητες....
οι οικοδομές να γίνουν τα δικά μου μπουρδέλα :confused:

βασικά δεν λένε ότι τρώγοντας σου ανοίγει η όρεξη; με τόσες πούτσες που έχω φάει αυτές τις μέρες....
θέλω και οικοδόμους, και νταλικέρηδες και ποδοσφαιριστές.... και γράφω στον πληθυντικό γιατί θα ήθελα να με πάρουν παρτούζα παρέες φίλων.
αλλά τεσπα, και το τζοκερ να πιάσω το ίδιο μου είναι
Τους Ματατζήδες από τη Στουρνάρη έχεις παει να τους αρπάξεις, να σου βάλουν και τα γκλομπ στη σούφρα και να στα βγάλουν απ το στόμα; Μιας και είσαι η πουστάρα της γειτονιάς, μη χάνεις τέτοιες ευκαιρίες.
 

Bestman

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
97
Like
152
Πόντοι
0
Μπορείς να πας και στην Χαριλάου Τρικούπη και να πεις ότι είσαι κολλητός του Στέφανου..
Ε θα σε γαμησουν..
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.548
Κριτικές
1
Like
7.670
Πόντοι
2.306
Τύπε @Χύσε μέσα σου είπα για σένα δουλεύω(προς το παρόν αμισθί...)
:sunglasses:
Σε ρώτησε ο @dimigoall τι ομάδα είσαι....
Ότι ομάδα είσαι θα βάζεις την εμφάνιση και θα έρχονται από αντίπαλες ομάδες να σε ξεκωλιάζουν.
Και αυτοι θα βγάζουν τα απωθημένα τους και εσύ θα παίρνεις αυτό που θες,πολύ πιθανό και το όνειρο σου,το gang....
Καζάν Καζάν η φάση....


:coffee:
τυπε μη του λες τετοια, θα σου κανει δωρο καμμια πιπα περιποιηση και θα σε κυνηγαει να πας να παρεις το δωρο που κερδισες…
 

Dasstaboo

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2024
Μηνύματα
241
Like
496
Πόντοι
21
σε οικοδομή θέλω να με βάλει κάποιος να τους πάρω όλους μαζί, και όλες τις ειδικότητες και όλες τις εθνικότητες....
οι οικοδομές να γίνουν τα δικά μου μπουρδέλα :confused:

βασικά δεν λένε ότι τρώγοντας σου ανοίγει η όρεξη; με τόσες πούτσες που έχω φάει αυτές τις μέρες....
θέλω και οικοδόμους, και νταλικέρηδες και ποδοσφαιριστές.... και γράφω στον πληθυντικό γιατί θα ήθελα να με πάρουν παρτούζα παρέες φίλων.
αλλά τεσπα, και το τζοκερ να πιάσω το ίδιο μου είναι
Δεν έρχεσαι να με
Γλείψεις που βλέπω κάτι ωραίες τσόντες τώρα ;
 
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
554
Like
713
Πόντοι
86
Τους Ματατζήδες από τη Στουρνάρη έχεις παει να τους αρπάξεις, να σου βάλουν και τα γκλομπ στη σούφρα και να στα βγάλουν απ το στόμα; Μιας και είσαι η πουστάρα της γειτονιάς, μη χάνεις τέτοιες ευκαιρίες.

Πολύ παλιότερα άραζαν εκεί και είχα πει κανα δυο φορές να αφήσω καρτούλα για μασάζ,
γενικά έχει πολλούς και εδώ έξω από το μουσείο και εδώ στην πλατεία στα εξάρχεια, αλλά ντρέπομαι, κάτι παθαίνω, δεν μου βγαίνει να τους μιλήσω, φοβάμαι την αντίδραση δεν ξέρω.
Πάντως είναι οι αγαπημένοι μου, ιδίως κάτι βλαχάκια που έχουν έρθει από το χωριό και έχουν και ασχημόφατσες, απλά να με γαμάνε/ξεφτιλίζουν σαν ζώα θα ήθελα.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
6.139
Like
12.811
Πόντοι
3.556
Πολύ παλιότερα άραζαν εκεί και είχα πει κανα δυο φορές να αφήσω καρτούλα για μασάζ,
γενικά έχει πολλούς και εδώ έξω από το μουσείο και εδώ στην πλατεία στα εξάρχεια, αλλά ντρέπομαι, κάτι παθαίνω, δεν μου βγαίνει να τους μιλήσω, φοβάμαι την αντίδραση δεν ξέρω.
Πάντως είναι η αγαπημένοι μου, ιδίως κάτι βλαχάκια που έχουν έρθει από το χωριό και έχουν και ασχημόφατσες, απλά να με γαμάνε/ξεφτιλίζουν σαν ζώα θα ήθελα.
Αυτά τα βλαχακια τύπε κάνουν βουκολικό γασμησι
 
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
554
Like
713
Πόντοι
86
Τύπε @Χύσε μέσα σου είπα για σένα δουλεύω(προς το παρόν αμισθί...)
:sunglasses:
Σε ρώτησε ο @dimigoall τι ομάδα είσαι....
Ότι ομάδα είσαι θα βάζεις την εμφάνιση και θα έρχονται από αντίπαλες ομάδες να σε ξεκωλιάζουν.
Και αυτοι θα βγάζουν τα απωθημένα τους και εσύ θα παίρνεις αυτό που θες,πολύ πιθανό και το όνειρο σου,το gang....
Καζάν Καζάν η φάση....


:coffee:
Είσαι καλός εσύ!!! να με αναλάβεις! σαν μάνατζερ εννοώ :P και η τζούλια κάπως έτσι δεν ξεκίνησε; και μετά ήρθαν οι σαμπάνιες... :buck2::smiling-face-with-heart-eyes:
Ρε συ.... επειδή έμενα (και μένω) Αλεξάνδρας, έψαχνα κανένα μέσον να με βάλει να καθαρίζω τουαλέτες στο γήπεδο του παναθηναικού, αλλά δυστυχώς δεν βρήκα κάποιος
καλά και στις αεκ το οπαπ αρενα αν μπορούσε να με βάλει κάποιος δεν θα με χάλαγε...
ή να καθαρίζω τουαλέτες, ή σαν φροντιστή σε κάποια ομάδα...

κανένα μέσον από εδώ μέσα έχουμε να με βοηθήσετε κι εμένα τον άμοιρο χυμένο; :confused::inlove:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.548
Κριτικές
1
Like
7.670
Πόντοι
2.306
Είσαι καλός εσύ!!! να με αναλάβεις! σαν μάνατζερ εννοώ :P και η τζούλια κάπως έτσι δεν ξεκίνησε; και μετά ήρθαν οι σαμπάνιες... :buck2::smiling-face-with-heart-eyes:
Ρε συ.... επειδή έμενα (και μένω) Αλεξάνδρας, έψαχνα κανένα μέσον να με βάλει να καθαρίζω τουαλέτες στο γήπεδο του παναθηναικού, αλλά δυστυχώς δεν βρήκα κάποιος
καλά και στις αεκ το οπαπ αρενα αν μπορούσε να με βάλει κάποιος δεν θα με χάλαγε...
ή να καθαρίζω τουαλέτες, ή σαν φροντιστή σε κάποια ομάδα...

κανένα μέσον από εδώ μέσα έχουμε να με βοηθήσετε κι εμένα τον άμοιρο χυμένο; :confused::inlove:
Τυπε μετα απο αποψε τις τουαλετες του ΠΑΟ παιζει να τις καθαρίζει ο προπονητης, μην του φαμε και τη δουλεια…
για την ΑΕΚ πρεπει πρωτα να σε παει βολτα με το αμαξι ο κυριος Μαριος να δει αν αντεχεις τετοιο βαρυσημαντο ποστο.
Τωρα για φροντιστης δυσκολα, μπορει να τους «φροντισεις» τοσο που δεν θα μπορουν να παρουν τα ποδια τους.
Μεινε στην οικοδμη για τωρα, τιμιο επαγγελμα και πεφτει και πολυ σοβαντισμα που σ’ αρεσει…
 
OP
OP
Χύσε μέσα

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
554
Like
713
Πόντοι
86
@teaserman μου αρέσεις!!!!!!! :smiling-face-with-heart-eyes: είσαι ετοιμόλογος, τώρα αν είσαι και γυμνασμένος με μεγάλη πούτσα θα μου αρέσεις και περισσότερο.
περιμένω έναν στις 01:00 για μασαζάκι.... και μου ξεκαθάρισε ότι είναι στρ8 παντρεμένος και δεν θέλει ούτε να χύσει.... μόνο μασάζ για χαλάρωση.... (δεν με χαλάει, το εικοσάρικο με νοιάζει, χύσια έφαγα νωρίτερα από τον ηλεκτρολόγο και έναν 25χρ ιρανό)
οπότε σας ενημερώνω ότι κάνω και βραδινά :*
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.210
Κριτικές
3
Like
2.855
Πόντοι
456
Γιατι ηταν οι πρωτοι χριστιανοι, ομοφυλοφιλοι?
Όχι το αντίθετο.
Δεν ήταν, ενώ ήταν οι Ρωμαίοι.
Ο Χριστιανισμός, ως παρακλάδι του Εβραϊσμού, ήταν κατά της ομοφυλοφιλίας.
Στην Εβραϊκή θρησκεία απαγορεύεται ρητά, άσχετο που τώρα το έχουν ξεφτιλίσει κιαυτοί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom