Νέα

Τρύπα για χύσιμο στα Εξάρχεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Χύσε μέσα
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 203
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
213
Like
368
Πόντοι
21
Μιλάμε για την εποχή που τις γυναίκες τις είχαν για να φροντίζουν το σπίτι και να κάνουν παιδιά, ενώ οι άντρες ήταν στα συμπόσια και ρούφαγαν καυλιά από κάθε πιθανή τρύπα. Ας μη μιλήσουμε για τη φάλαγγα που οι οπλίτες προστάτευσαν τους εραστές τους. Πείτε απλά πως έχετε κόμπλεξ και πάμε παρακάτω. Η ομοφοβία θέλει ντιβάνι ψυχαναλυτή.
Ποιοι μιλατε? Οσοι θελετε να πιστευετε πως το να ρουφατε πουτσες ειναι κοινη τακτικη?
Πουστηδοι παντα υπηρχαν, τωρα ειστε 3%, 5% δεν ξερω. Παντως στην Αρχαια Αθηνα αν ησουν πουστης ειχες κυρωσεις τις οποιες αν παραβιαζες πηγαινες για εκτελεση.
Για αυτο μην ονειρευεσαι τα αρχαια χρονια και απολαυσε το παρον που δεν σας τιμωρει κανεις
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
213
Like
368
Πόντοι
21
Ψέκος ALERT. Κατάλαβα. Μπόλια. Μπατριωτης. Βελόπουλος. Κλάους Σβαπ. Κασιδιάρης πατριωτης. Οι Εβραίοι είναι οι κακοι κ άλλα τέτοια...

Πάνε να ρίξεις νερό στο πρόσωπό σου και μετά βγάλε συμπεράσματα.

Α και προσοχή: Για την κλιματική αλλαγή φταίει το HARPP και η νέα τάξη των πραγμάτων.


Κάποιοι έχετε μόνο δυαδικό σύστημα σκέψης. Περαστικά σας και να μην μου ξαναγράψεις. Με τέτοιους ανθρώπους σαν εσένα δεν θέλω να κουβεντιάζω

Χαχαχα.
Στηριζω αποψη Elon Musk για το mind virus της woke ατζεντας. Ενας αντρας που γουσταρει πουτσες παλι αντρας ειναι με ιδιαιτερα γουστα. Γυναικα δεν γινεται παντως αν βαλει βυζια η αν του τα κοψουν. Δεν θα μας επιβαλλετε μεσσαιωνα οπου θα τιμωρειται οποιος αμφισβητεί τις φαντασιωσεις του καθε ισχυρου. Ουτε ο ηλιος γυριζει γυρω απο την γη, ουτε οσοι γεννήθηκαν με πουτσα μπορουν να ειναι γυναικες.
Και θα γελάσω μαζι τους οπως γελαω και με αυτους που γουσταρουν χοντρες η πατούσες. Και φυσικα ειμαι κατα της τιμωριας κιναιδων οπως γινοταν στην αρχαια Ελλαδα.
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
239
Like
539
Πόντοι
81
Ποιοι μιλατε? Οσοι θελετε να πιστευετε πως το να ρουφατε πουτσες ειναι κοινη τακτικη?
Πουστηδοι παντα υπηρχαν, τωρα ειστε 3%, 5% δεν ξερω. Παντως στην Αρχαια Αθηνα αν ησουν πουστης ειχες κυρωσεις τις οποιες αν παραβιαζες πηγαινες για εκτελεση.
Για αυτο μην ονειρευεσαι τα αρχαια χρονια και απολαυσε το παρον που δεν σας τιμωρει κανεις
Δεν ειμαι γκει φιλε μου αν αυτο ειναι το προβλημα σου, απλα επειδη εχω μελετησει για χρονια σοβαρα κειμενα για τον αρχαιο πολιτισμο, αλλα και τον συγχρονο ο,τι λες απλα ειναι ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ. Η θεση της ομοφυλοφιλιας δεν ειχε καμια σχεση με την εννοια που απεκτησε αργοτερα. Μην αγοραζεις βιβλια απο τηλεμαρκετινγκ αμορφωτε βλακακο διαβασε σοβαρες μελετες. Επιπλεον ακομα και στη μυθολογια, δηλαδη στα χρονια πολυ πριν τον χρυσο αιωνα, οι θεοι εκαναν αλλαξοκωλιες και γαμουσαν ο,τι τρυπα υπηρχε. Παραδειγμα ο Ναρκισσος και ο Απολλωνας που τοσο αγαπανε τα ψεκια σημερα. Αντε στο λαγουμι σου τωρα που θα μιλησουμε για επιστημη με την πλεμπα που στο μονο συνδεριο που εχει παει ειναι η κουρσα ταξι.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.576
Κριτικές
2
Like
6.004
Πόντοι
2.356
Στηριζω αποψη Elon Musk για το mind virus της woke ατζεντας. Ενας αντρας που γουσταρει πουτσες παλι αντρας ειναι με ιδιαιτερα γουστα. Γυναικα δεν γινεται παντως αν βαλει βυζια η αν του τα κοψουν. Δεν θα μας επιβαλλετε μεσσαιωνα οπου θα τιμωρειται οποιος αμφισβητεί τις φαντασιωσεις του καθε ισχυρου. Ουτε ο ηλιος γυριζει γυρω απο την γη, ουτε οσοι γεννήθηκαν με πουτσα μπορουν να ειναι γυναικες.
Και θα γελάσω μαζι τους οπως γελαω και με αυτους που γουσταρουν χοντρες η πατούσες. Και φυσικα ειμαι κατα της τιμωριας κιναιδων οπως γινοταν στην αρχαια Ελλαδα.
Ακριβώς. Τα φύλα είναι δύο. Αυτό λέει η βιολογία.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom